Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FC Nadal View Post
    Smijesno je kada ti se igrac koji je 93 godiste najmanje prepadne i bude najbolji na terenu ovako vaznoj utakmici.Ljudi izledali ko da su igrali finale lige prvaka,tako su djelovali brzopleto,preplaseno.
    Zolotic momacki bez greske.

    Mislio sam da ce biti 3-1,onaj gol na kraju je sramote bilo koje odbrane na planeti,a i bogami cijelo 2.poluvrijeme,Maribor nista specijalno ali kada Zeljina odbrana ima loptu to je lose po Antolovica
    Sve rečeno u tome da je 19-godišnjak večeras gotovo pa jedini pokazao zube, borbu i zalaganje. Da je bio još jedan onakav igrač raspoložen večeras da trči, presijeca lopte bio bi drugačiji rezultat.

    Koga zanima evo cijela utakmica pa da pregleda. Koji kontrast od igre Želje 1. i 2. poluvrijeme.

    Spoiler
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Izbicili prvi incidenti u Sofiji. Ispred hotela se sukobili navijači Sarajeva i Levskog, epilog svega jesu 2 lakše povrijeđena policajca. Očekivano, obje utakmice su okarakterisane kao utakmice visokog rizika. Samo da ne bude većih incidenata. @Danijele čuvaj se.

      http://www.btv.bg/sport/liga-evropa/..._politsai.html
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Jbt kao da sam gledao snimak utakmice Sarajevo-Hibernians sa Koseva. Ne zna se koji gol Maribora je smjesniji. Katastrofalna odbrana Zelje, pogotovo Bogicevica. Sto rece Marijan, ajde da su vas ljudi unistili pa onda ispadnete, ali ovako je bas frustrirajuce...
        Jos bi dodao da mi je neopisivo drago sto je Marijan komentator i sa ogromnim nestrpljenjem ocekujem sutrasnju utakmicu Sarajeva uz Marijanov komentar.
        Za revans mislim da Zeljo nema sta traziti. Mislim da je previse ocekivati da zabiju 3 gola a da ne prime ni jedan. Sada je kasno, a ostat ce zal za prvom utakmicom iz koje se barem s 1:1 moglo izaci.

        Comment


        • Od La Korunje Buducnost nije tako dobro izgledala na terenu kao juce, stvorili su masu sansi, u prvih 15 minuta bar 3 100% ali jbg kad se ne da, kad nisu mogli da ga uvale. Slask je svoju prvu iskoristio, bilo je sumnjivo sto se tice ofsajda, penal je presmijesan, to vidjelo penala nije.
          Sto se igre tice sigurno su prezadovoljni ali su golovi najvazniji, moglo je i drugacije bit'. Kurbegovic cigra prava, kako samo probija i ne ide u sirinu, ne petlja
          sigpic

          Comment


          • I dalje neredi u Sofiji. Navijači Sarajeva izmješteni na neku livadu pored Sofije gdje će dočekati početak utakmice, iako su to trebali uraditi na trgu. Ipak Horde Zla nisu učestvovale u ovom sukobu jer su se sukobili navijači Levskog i policija, a sukob je bio jači nego sinoć.

            http://www.dnevniavaz.ba/sport/fudba...-autobuse.html
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Samo bez problema momci, nemojte da navucemo neku glupu kaznu zbog tudje gluposti. Usput, sretan rodjendan Jovicu sa zeljama da se vrati u Sarajevo sa povoljnim rezultatom.

              Comment


              • Trebaju se neredi desiti na stadionu ja mislim da bi se to uzelo u razmatranje

                Opusteno veceras gledati tekmu,sve bih dao za minimalan poraz a da ne pricam o iznenadjenju

                Comment


                • @Vladan je sve obajsnio sto se tice tekme, ne moram nista da napisem.

                  Sto se tice navijackog dijela, policija sve unistila.Zadrzala ih van podgorice sve do pola sata prije pocetka utakmice.isu stigle ni prave ekipe ni nista.Napali smo jedan bus u centru, ali posto oni nisu krenuli, potukli smo se smao sa policiom i tako nam pala 2 momka.Inace poljski mediji pisu da su to bili radnici u klubu koji su unosili opremu.Pa zar radnici u klubu pale baklju i gadju ? Poste je njihov ulaz na tribinu i nas bio udaljen svega 100,150 metara ocekivali smo sukob.Na prvo nase zalijecanje odreagovali su bjezanjem.Drugi put oni krenuli, i mi normalno odma na njih i oni neocekivano poceli da bjeze nazad.Oni se sibali vise puta sa policijom nasom i pruzili odlican otpor.Steta sto nismo imali prilike za veci sukob sa njima jer ovako ispada da smo bili pasivni.u ponedeljak krecemo za Poljsku.

                  Comment


                  • Comment


                    • Revans mec izmedju Celika i Metalurga je neizvestan za odigravanje posto je upitno da li ce se Niksicani uspeti vratiti u Crnu Goru do pocetka revans meca
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Fina igra Zvezde u prvi deset minuta,iznenadjen sam,ako ovako nastave dace masu golova ovim indijancima.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • 1:0, lepo, za sada solidna igra, koliko je moguce protiv ovako smesnog protivnika.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kakvo izivljavanje u pm
                            Tecno, brzo, lijepo
                            sigpic

                            Comment


                            • Jos cu da se zavaravam da ovaj tim lici na nesto
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Dobro igra Zvezda.Da li cemo docekati da vidimo u grupama LE i Zvezdu i Partizan?

                                Comment

                                Working...
                                X