Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je! Sada smiriti igru i pokušati do poluvremena sačuvati ovaj rezultat. Bolji Željo za sada od Maribora.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Kako Marjan pogodi , ako ko da Adilovic ce

      Nema Maribor sta da trazi ovdje ..

      Ko nema Face TV , a volio bi da gleda :

      http://www.sportlemon.tv/v-4/2/60/v-426183.html
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Je l' ovaj komentator radio nekad na SK? Ako jeste, bas sam se pre neki dan pitao gde je nestao. Ono njegovo zapinjanje kad je lopta oko centra je legendarno Kao da je gol sansa
        sigpic

        Comment


        • Kao da je namešten meč BATE-Vardar. U 92. i 94. minutu domaći dali golove i pobedili... Ima šanse Vardar ali mnogo će žaliti zbog ovog danas.

          http://www.soccerway.com/matches/201...ld-fc/1300268/

          Kiprani od 18 igrača, samo 2 domaća. Prva postava naravno svi stranci. Bilo bi bolje za Partizan da ih izbegne...

          Lepo je čuti Marjana ponovo. Fino bi bilo da prođe Želja...

          Dinamu može biti teško sa iznenadjujućim prvakom Bugarske, fino je što ozbiljno računaju na talente kao što su Kovačić i Vrsaljko. Dobar tim ima Dinamo, dugo igraju zajedno...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Srce ce mi stati ovih narednih 45 minuta,samo jos malo da se oslobodimo pritiska,ubijedjen sam da smo bolja ekipa jer uopste ne igramo dobro...ali Eldin zabi,sto je najvaznije.Izdrzite sad momci molim vas

            ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!!
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Je l' ovaj komentator radio nekad na SK? Ako jeste, bas sam se pre neki dan pitao gde je nestao. Ono njegovo zapinjanje kad je lopta oko centra je legendarno Kao da je gol sansa
              Jeste, prenosio Bundes ligu a u medjuvremenu je prenosio meceve po BiH

              Dobro je, odlicno! Kerla i Zolotic pokupise sve lopte!!
              Kvesic krenuo sporije, ali se ukljucio pred kraj poluvremena. Sredina sasvim ok. Adilovic dobio gotovo sve vazdusne duele. Obavio svoj posao, zabio gol
              Sad nek jos Bekrija udje, da zabije jos jedan
              Samo drzati koncentraciju

              Comment


              • Željo bolji od Maribora, nadigrani su Mariborčani u prvom poluvremenu. Mislim da se može reći i da je zasluženo vodstvo Želje. Maribor do sada veoma malo pokazao, da ne kažemo da nisu ništa pokazali. Uglavnom su imali neke poluprilike koje nisu bile opasne po gol Antolovića, najbolju priliku su imalu u 46. minuti iz slobodnog, međutim Antolović sjajno brani. Sa druge strane Željo ušao hrabro i jako u meč, bez imalo respekta prema protivnika što im se isplatilo. Igra Željo malo grublje, no tako i treba, vidi se da se uvukao strah i nervoza kod igrača Maribora. Do sada Maribor apsolutno nije opravdao ulogu favorita i one vjerovatno od medija precijenjene i prenapuhane ekipe. Željo igra dobro u svim segmentima igre, počev od bekova, štopera Kerle i Bogičevića, mladog Zolotića koji ponovo igra vrhunski i odrađuje sjajan posao, pa do Selimovića, Zebe i Adilovića koji su najbliži golu Maribora. Selimović do sada jako, jako dobar i onaj gol je njegov, prošao je po desnoj strani pogodio stativu čiji odbijanac u gol pretvara Adilović. Mnogo aktivniji Željo po toj desnoj strani gdje igra Selimović, većina napada ide preko te strane, dok dosta slabije preko lijeve strane.
                Sada pokušati odigrati ovako do kraja jer ovakva igra daje nadu u dobar rezultat. Ovako kada bi ostalo bilo bi odlično, mislim da bi svi navijači Želje prihvatili ovaj rezultat, ali što i ne zabiti još koji pogotovo kako vrijeme bude odmicalo i Maribor se bude otvarao. Velika greška trenera Maribora je što od prve minute ne igra Velikonja koji je mnogo bolji i opasniji od ovog Beriča koji nije ništa pokazao, svaki duel je izgubio, Kerla ga otresa kao dijete.
                Sve u svemu ja sam prezadovoljan igrom i rezultatom, samo da ovako ostane do kraja.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • Steta za Zelju, sami sebe pobedise.

                  EDIT: Braca Bugari izbacuju Dinamo, lepo je Miko rekao
                  Last edited by colke995; 18-07-12, 21:35.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako je usralo Dinamo...
                    Umesto 2-0 ispade 1-1...

                    Comment


                    • Sve sto su super odradili u prvom, su ukakili u drugom
                      Nedostatak koncentracije, a onda i snage...steta za ovaj 4. gol...steta

                      Comment


                      • Tuga, ne mogu da vjerujem kakav pad u igri. A i ovi Slovenci praktički 4 udarca i 4 gola. Ne znam šta reći osim da su fudbaleri Želje pružili 2 različita poluvremena, prvo odlično drugo preloše. Ostaje žal za povoljnim rezultatom, ovako je Maribor prošao u 3. pretkolo i pravo čudo treba da se desi da Željo uzme 3-0 na Koševu. Naš nevjerovatni mentalitet, nakon jednog primljenog gola sve pada u vodu...
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Ma jednom je Svabo imao odlicnu izjavu na HRTu, kada je komentarisao igru njihove reprezentacije. Kad nemas snage, nemas nista. Sve pada u vodu! Nesportski nacin zivota moze proci u nasoj ligi. S ostalima mozes odigrati poluvrijeme na nivou i to je to. Nazalost!

                          Comment


                          • Covjece,debakla u 2.poluvremenu izgleda da ce me samo oni oboriti na kladi

                            Comment


                            • Rezultati 2. pretkola Lige Prvaka:

                              Spoiler
                              Ulisses - S. Tiraspol 0-2
                              Flora - Basel 0-2
                              HJK - KR Reykjavik 7-0
                              Neftci - Zestafoni 3-0
                              Dudelange - Salzburg 1-0
                              Liberec - Shakhtar K. 1-0
                              Zilina - Shmona 1-0
                              TNS - Helsingborg 0-0
                              Skenderbeu Korca - Debrecen 1-0
                              Valletta - Partizan 1-4
                              Shamrock - Ekranas 0-0
                              BATE Borisov - Vardar 3-2
                              AEL Limassol - Linfield 3-0
                              Ludogorets - Dinamo Zagreb 1-1
                              Maribor - Željezničar 4-1
                              Budućnost - Slask 0-2
                              Molde - Ventspils 3-0


                              Budućnost i Željezničar se opraštaju od Lige Prvaka već u 2. pretkolu, Partizan prolazi u 3. pretkolo dok Dinamo ima fine izglede da se pridruži Partizanu. Albanski predstavnik Skenderbeu također ostvario fin rezultat uoči uzvrata tako da je moguće da i oni prođu dalje, Vardar uprkos dobrom rezultatu teško da može nešto više protiv Borisova.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Smijesno je kada ti se igrac koji je 93 godiste najmanje prepadne i bude najbolji na terenu ovako vaznoj utakmici.Ljudi izledali ko da su igrali finale lige prvaka,tako su djelovali brzopleto,preplaseno.
                                Zolotic momacki bez greske.

                                Mislio sam da ce biti 3-1,onaj gol na kraju je sramote bilo koje odbrane na planeti,a i bogami cijelo 2.poluvrijeme,Maribor nista specijalno ali kada Zeljina odbrana ima loptu to je lose po Antolovica

                                Comment

                                Working...
                                X