Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Kakva lopta Ilica
    Iz kurca

    Bice pojacanje Zabija.

    Comment


    • Večeras samo jedno iznenađenje i to pobjeda Dudelangea nad Salzburgom rezultatom 1-0. Vrijedi izdvojiti i visoku pobjedu HJK-a nad Reykjavikom od 7-0. Partizan kao i prema očekivanjima već u prvom meču riješio sve dileme oko prolaska u 3. pretkolo.

      Sutra nastupaju i prvaci Hrvatske, Crne Gore te BiH - Ludogorets-Dinamo, Budućnost-Slask i Maribor-Željezničar.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Meni je i iznenadjenja pobeda Skenderbeua , ocekivao sam da ce Debrecen to dobiti , jedino je Partizan i HJK od favorita bas objasnio u 1. mecu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Ubuduce ovde komentarisanje LS meceva uzivo ukljucijuci i one Partizana...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kako je spica Manijacima u Mariboru,uu

            Odigrao sam X2 nemoj te zeznuti,molim vas

            Comment


            • Maribor to dobija,realno.Mada voleo bih da se zakuva tamo ;)

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=g_WNy...1&feature=plcp

                Comment


                • Znam,sto iz vidjenja sto licno barem 80% ljudi s ovog klipa

                  Danijel je otisao u Sofiju da bodri Sarajevo...sve im najbolje zelim

                  Umrijet cu veceras,prolazimo 1000000%

                  Izmedju 2500-3000 nasih se nalazi u Sloveniji,strah i trepet...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sta je sa vama dvojicom,sto niste u Mariboru?

                    Cuo sam da je strasno tesko bilo doci do karte.

                    Comment


                    • Cuvamo se za grupnu fazu

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Sta je sa vama dvojicom,sto niste u Mariboru?

                        Cuo sam da je strasno tesko bilo doci do karte.
                        Bilo je skoro nemoguce,ne daju Slovenci,sve sto se moglo uzeti,pa cak i na prevaru nasi su iskoristili...

                        Ja sada nikako nisam mogao otici zbog obaveza,a jaran mi javlja da im je predobro gore...ne znam nadam se prolazu,pa cemo vidjeti onda
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Zanima me kako cete izgledati u evropskoj utakmici,nakon dominacije u ligi.

                          Jos u HD-u tekmu,auuu
                          Last edited by DinoFC; 18-07-12, 19:04.

                          Comment


                          • Maribor-Željezničar


                            Predstavnik BiH u Ligi Prvaka sarajevski Željezničar danas će odmjeriti snage sa prvakom Slovenije i ekipom koja je prošle sezone igrao u grupnoj fazi Evropske lige.
                            Tim sa Grbavice u Maribor odlazi sa nadom da izvuče pozitivan rezultat pred revanš na Koševu. Pozitivan rezultat bi svakako bio neki remi, no ni minimalni poraz uz dati gol ne bi bio loš. Vjerujem da ova ekipa predvođena Zebom, Bekrićem, Adilovićem može do povoljnog rezultata u Mariboru. Maribor je svakako favorit uoči dvomeča sa Željezničarom, većina navijača je optimistična i vjeruje u prolaz, no favoriti uvijek ne pobijeđuju pa se nadam da će tako biti i ovdje. Imaju dosta veći budžet od Željezničara, skuplji su par miliona od ekipe Željezničara, tačnije nešto više od 3 miliona. Ekipa koja je veoma jaka u ofanzivnom dijelu, imaju širinu u igračkom kadru, a većina su sjajni i dosta kvalitetni igrači koji će zadati mnogo problema odbrani Željezničara. Iako Slovenci smatraju da je Željin najlošiji dio upravo odbrana ja baš mislim suprotno, te da je odbrana predvođena Kerlom, Bogičevićem, Čolićem izuzetno kvalitetna, sigurna i uigrana te da može zaustaviti napadače Maribora. Nadam se da bi Zeba mogao proturiti neku finu loptu do Adilovića koji će nadam se uspjeti barem jednom matirati golmana Maribora. Zeba će svakako biti pokretačka snaga Želje. Na klupi Maribora sjedi veliki stručnjak koji dobro poznaje Osima i Želju, on je tu već nekoliko godina tako da je sasvim sigurno da je uspio uigrati ovu ekipu Maribora. Velikonja bi danas mogao biti prava noćna mora za sve navijače Želje ukoliko odbrana ne nađe neko riješenje za njega. Momak koji je skoro potpisao za Cardiff i od naredne sezone će igrati u Engleskoj, no ipak će igrati večeras iako bi vjerujem svi bili zadovoljniji da ne igra. Mladi Zolotić večeras je dobio povjerenje od Osima, nadam se da se neće izgubiti na terenu ili uplašiti, neka ponovi partiju kao protiv Širokog u finalu Kupa i mislim da će odraditi lavovski dio posla na sredini terena. Jamak bi mogao biti najslabija karika Želje... Tu je i Svraka, čovjek koji je doslovno explodirao u drugom dijelu Premijer lige, igrao na vrhunskom nivou u sjajnoj formi, koja je vjerujem i dalje sjajna. Željo će večeras imati veliki podršku sa tribina od popularnih Manijaka koji će sasvim sigurno biti 12. igrač Želje. Vidjećemo da li će to biti dovoljno da Željo dođe do povoljnog rezultata. Maribor jeste favorit, Maribor jeste skuplji, bolji i kvalitetniji, ali mislim da i ova ekipa Želje ima određeni kvalitet i duh da se suprostavi Slovencima. Neka im je sa srećom jer će im i ona večeras trebati.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Marjan prenosi Zelju !

                              Idemo Zeljo !!
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Sto Bugari biju Dinamo.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X