Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahhahah Kako se namesta da izvede korner u onaj stav Kristijano Ronaldo, pogledajte hahahhah umrecu od smeha, najgori igrac trenutno u drzavi, ukljucujuci opstinske lige. Ne moze bre za moju Zicu da igra u medjuopstinskoj, Milco postar jaci amc od njega zivota mi.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ako mislis na Koraca, dobices trajni ban, on je najgori kreten od svih gore pomenutih, u rangu sa Milojkom.

      Vidim ja da ce ovi Maltezani dobiti jedno 6 u Bg.
      Zajebavao sam se brate To sam rekao zato sto sam se setio jednog prenosa kad je covek pljuvao Evandra i Moreiru koji dobijaju izuzetno velike pare a igraju kao kreteni, a pojedini trkaci sa Jamajke, zive u koje kakvim kucama ali trce kao ludi. Onda su naravno krenule reklame i prenos nije nastavljen zbog toga sam za njega rekao
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Otkad ja pricam da mali nije uopste poseban igrac...

        Comment


        • Koga li ce Kapiten ovako rano da zameni
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Koja razlika kad udje Najveci bog te cak i protiv La Valete kad niko nema gram motivacije se vidi.

            Comment


            • Umrecemo bez Sase, ispascemo iz lige kad se povuce.

              Comment


              • Babovic vec 2 asistencije , bice igrac utakmice jos ako zabije jedan

                Kako lepa akcija
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kovinjalo ne moze igraca da prepozna.

                  Scepovic

                  Comment


                  • Ovi ce 6 komada da popiju kod kuce, a kamoli u hramu.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • U Hramu rusimo rekord , bice 11-0
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • E da se hoce neko zajebati pa da kupi Babovica,ja ga vise ne mogu gledati u Partizanu.

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          E da se hoce neko zajebati pa da kupi Babovica,ja ga vise ne mogu gledati u Partizanu.
                          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ne moze bre za moju Zicu da igra u medjuopstinskoj, Milco postar jaci amc od njega zivota mi.
                          100% ne moze.

                          Comment


                          • al koja je ono scena... 3 pandura izabacuju goveda i onda drze onu kapiju velicine dvorca, kako se ovi ne bi vratili

                            Comment


                            • Koliko babovic siluje loptu, to nije normalno
                              sigpic

                              Comment


                              • Idi bre mali imas 15 godina ne mozes sprint da izvuces jos se povredi. Ajde bre molio sam boga da ga prodamo al' ne da mi se.

                                EVO GA DZIGI! Najveci talenat u Partizanu a ne ovaj fejker sa kosicom. Na klupu i osisaj se.

                                Comment

                                Working...
                                X