Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Merline, glavni je problem trener koji ne vidi evo pola godine da ovo ovako ne ide i da ne moze spora odbrana ovo iznijeti. Prosle godine nam je protiv Orebra, koji je dosta bolja ekipa od ovih maltezana, igrao stoperski par Torlak-Dupovac nismo gola primili. Veceras je igrao stoperski par Torlak-Tatomirovic, znaci nije velika razlika mozda su ova dvojca bolja (po meni jesu). Obrukamo li se protiv Levskog Jovicu se zahvaliti i dovesti Calu Janjosa, pripreme su vec odradjene tako da ih on nece morati fizicki pripremati, a za njegovo vodjenje na Kosevu se igrao naljepsi fudbal.

    Ako nadjem postavljam video ;)

    Comment


    • E mi smo danas loše odigrali skrojz, malo se nešto trgli u drugom ali loše. Mislio sam da smo bolji za 2-3 gola od njih, možda smo ih svi podcijenili i navijači i igrači, jer na terenu su potpuno ravnopravni ali da sam razočaran, jesam. Prva utakmica kako tako, čak i dobra a druga očaj. Ima 3-4 igrača za koje mogu vezati 80% loših stvari i zbog kojih smo i ponajviše zijanili ali nije ni mjesto ni vrijeme za dublje analize. Trener isto ne sviđa mi se previše. Zaključak: loše. Do prvenstva ako se mnogo toga ne popravi neće dolaziti ni 500 ljudi na takme
      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

      Comment


      • Rezultati prvog pretkola EL:

        Spoiler
        Floriana - Elfsborg 0:4 (0:12)
        Grevenmacher - Tirana 0:0 (0:2)
        Kalju - Xazar Lankaran 0:2 (2:4)
        Portadown - Shkendija 2:1 (2:1)
        Zhetysu - Lech 1:1 (1:3)
        FC Metalurgi Rustavi - Teuta Durres 6:1 (9:1)
        Ordabasy Shymkent - Jagodina 0:0 (1:0)
        Shirak - Rudar Pljevlja 1:1 (2:1)
        Aktobe - Torpedo Kutaisi 1:0 (2:1)
        Fk Metalurg Skopje - Birkirkara 0:0 (2:2)
        Gandzasar - EB/Streymur 2:0 (3:3)
        Čelik - Borac Banjaluka 1:1 (3:3)
        FC Daugava - Suduva 2:3 (3:3)
        Gomel - Vikingur 4:0 (10:0)
        Inter Baku - Narva JK Trans 2:0 (7:0)
        Jeunesse Esch - Olimpija Ljubljana 0:3 (0:6)
        L. Metalurgs - La Fiorita Montegiardino 4:0 (6:0)
        Siauliai - Tallinna FC Levadia 2:1 (2:2)
        MyPa - Cefn Druids AFC 5:0 (5:0)
        Zimbru - Bangor City 2:1 (2:1)
        Kalmar - Cliftonville 4:0 (4:1)
        Rosenborg - Crusaders 1:0 (4:0)
        Stabaek - Jyvaskyla JK 3:2 (3:4)
        Eschen/Mauren - Hafnarfjordur 0:1 (1:3)
        FK Senica - MTK Budapest 2:1 (3:2)
        Hibernians - FK Sarajevo 4:4 (6:9)
        Llanelli - KuPS Kuopio 1:1 (2:3)
        NSI Runavik - Differdang03 0:3 (0:6)
        UE Santa Coloma - FC Twente Enschede 0:3 (0:9)
        NK Mura - FK Baku 2:0 (2:0)
        NK Osijek - FC Santa Coloma 3:1 (4:1)
        Publikum Celje - Dacia Chisinau 0:1 (0:2)
        Zeta Golubovci - Pyunik 1:2 (4:2)
        Budapest Honved - Flamurtari 2:0 (3:0)
        SP Libertas - Renova 0:4 (0:8)
        Thor A - Bohemian FC 5:1 (5:1)
        Vestmannaeyar - St. Patricks 2:1 (2:2)
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Nonsarlantost, neozbiljnost i potcjenjivanje protivnika su 3 stvari koje me jako nerviraju u nasoj igri u zadnje dvije utakmice sa Hiberniansom. Prosli smo, to je najvaznije. Znaci imamo odlicnu ekipu, sjajnu igru ali problem je to sto se jednostavno opustimo kada nas krene i ocekujemo da ostatak dodje sam po sebi. U prvoj utakmici smo imali 1:0 od prve minute, opustili smo se pa su nam ljudi dali 2 gola za 5 minuta. Onda smo se malo uozbiljji i natrpali ih do 5 komada. U ovoj drugoj utakmici koja se igrala danas smo imali prednost 1:0, pa su oni izjadneacili, pa smo poveli 3:1 i oni su preokrenuli na 4:3 do poluvremena. U drugom poluvremenu je bila katastrofa. Ne da nismo imali sansu, nego nismo ni u sesnesterac prisli, a da stvar bude jos gora Hibernians je bio mnogo bolji i ne znam ni sam kako smo dali onaj gol za 4:4. Uglavnom, do Levskog ima dovoljno vremena da Jovic malo uzme stvari u svoje ruke i da objasni igracima sve ovo sto sam ja sad rekao.

          Comment


          • Originally posted by Fanta View Post
            Znaci imamo odlicnu ekipu, sjajnu igru ali problem je to sto se jednostavno opustimo kada nas krene i ocekujemo da ostatak dodje sam po sebi. U prvoj utakmici smo imali 1:0 od prve minute, opustili smo se pa su nam ljudi dali 2 gola za 5 minuta. Onda smo se malo uozbiljji i natrpali ih do 5 komada. U ovoj drugoj utakmici koja se igrala danas smo imali prednost 1:0, pa su oni izjadneacili, pa smo poveli 3:1 i oni su preokrenuli na 4:3 do poluvremena. U drugom poluvremenu je bila katastrofa. Ne da nismo imali sansu, nego nismo ni u sesnesterac prisli, a da stvar bude jos gora Hibernians je bio mnogo bolji i ne znam ni sam kako smo dali onaj gol za 4:4. Uglavnom, do Levskog ima dovoljno vremena da Jovic malo uzme stvari u svoje ruke i da objasni igracima sve ovo sto sam ja sad rekao.
            Da nisi slucajno zamijenio Manchester United i Sarajevo? Jesi li gledao ti pripremne utakmice i utakmicu na Kosevu protiv Hiberniansa? Mi odlicna ekipa nismo ni u nasem prvenstvu, kamoli na europskom nivo. Ako im bude ovako objasnio ne gine nam potop i najveca blamaza.

            Evo postavit cu klip golova pa presudi koliko smo odlicna ekipa. Vidi nam lijevog beka koji je stranac sa najvise nastupa u dresu Sarajeva, kojeg nema kod prva dva gola na svom igracu jer je ispao na centru, a vratit se ne moze jer je spor ko k.rac. Vidi nam golmana koji iako je zalijepljen na liniji covjek ga lobuje. Na kraju mogu da zakljucim da nisi pogledao ni minutu ovog novog Sarajeva.

            Comment


            • Iskreno mislio sam da je Sarejevo bolje dosta ali primiti 6 golova od ovih to treba umeti.

              Comment


              • Ma losa liga totalno , jedino Zeljo sto igra u BiH ligi nesto , sve ostalo ...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Ma losa liga totalno , jedino Zeljo sto igra u BiH ligi nesto , sve ostalo ...
                  Sacekaj da vidimo Siroki

                  Zeljo je najjaci daleko,poslije ovi utakmica Borca i Sarajeva,ja ne znam ko ce im parirati

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Jebote,ovo me podsjeca vise na neku pripremnu utakmicu,nisam iskren da budem bio svjestan da smo ovoliko losi.Molim boga da se nisu trudili 100% jer nam ne gine 8 komada protiv Levskog

                    Comment


                    • Pogledah i ja ove golove sada , ovo je bas ono dno ... Ma nema ni od jednog kluba sa Balkana nista ono specijalno da moze da prezimi u Evropi iz prostog razloga sto nema jakih meceva u nogama , realno ako cemo gledati Zeljo je za klasu bolji od svakoga ali sta ce traziti u Evropi kad je za njih mec sa Mariborom premija kad nemaju realnog protivnika u ligi , isto tako za Partizan mislim u Srbiji , Zvezda je tu negde stepenicu-dve iza onda sledi 10 stepenica nicega pa tek onda ostali , regionalna liga bi sigurno bila pun pogodak jer bi bilo teskih meceva i u Evropu bi se odlazilo koliko-toliko spremno. Tribine bi ponovo bile pune sigurno jer bi svako drugo kolo bio neki derbi ali daleko je to od ideje a kamoli realizacije... Videcemo vec u utorak ko je na cemu , neko moje misljenje je da bi mi morali lagano tuci Valetu sa nekih 0-5 tamo , ako to ne bude onda ni mi nismo u ritmu jos , Dinamo ce tesko protiv Bugara cak mislim da ce ispasti , em im je trener ocajno los , em su ovi u formi , uzeli duplu krunu sad super kup , izaci ce da se bore i verovatno dobiti prvu kuci oko 1-0, 2-1 pa u Zagrebu bunkerica. Zeljo ima tim da se bori protiv Maribora ali videcemo koliko ce u tome uspeti, samo da ne puknu 3,4-0 u Sloveniji i zavrse pricu odmah. Vardar tesko da moze gol dati BATE-u , dosta su jaci , odnos Partizan-Bezanija recimo, Buducnost-Slask je po meni dosta zanimljiv mec i posle Dinamo-Ludogorets (Ludogorec smesnog li imena ) i Zilina-Ironi najzanimljiviji ,Buducnost mora dobiti kuci ako zeli da ostavi nadu za prolaz ili da odigraju kuci 0-0 pa da se cupaju tamo;)
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by FC Nadal View Post
                        Sacekaj da vidimo Siroki

                        Zeljo je najjaci daleko,poslije ovi utakmica Borca i Sarajeva,ja ne znam ko ce im parirati
                        Nemoj tako,mi smo sve utakmice namjestili,Borac je ustvari i bolji od nas,ako nije bolji tu smo negdje u najmanju ruku
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Sacekaj da vidimo Siroki

                          Zeljo je najjaci daleko,poslije ovi utakmica Borca i Sarajeva,ja ne znam ko ce im parirati
                          Jes najjači al u driblinzima oko zelenog stola.

                          Inače Borac je baš razočarao juče, mada se ne može reći da u ovom dvomeču nije pokazao više od Čelika a sad što smo mi očekivali mnogo mnogo više to je druga stvar. Loše je bilo i posljedice moraju snositi odgovorni. Zaključke kao i obično treba davati nakon barem 6-7 kola prvenstva a pogotovo nakon međusobnih duela favorita na papiru za titulu do tad svako poređenje je apsolutno neumjesno i pomalo smješno jer tako rade fudbalski naivci. Još da dodam za Borac da će u prvenstvu ući sa najmanje 5 novih igrača u prvoj u odnosu na juče. Tu je povratnik Boka Raspudić umjesto Milića, pa lijevo Vasiljević umjesto Žare, pa gore umjesto Srefana igraće Kantar, umjesto crnog Živkovića koji nije ne za Borac nego ni za jedan klub PL nastupa Stupar i još najmanje jedno ime u napadu a možda i dva sve zavisi od povrede Stokića da li je ozbiljnije prirode.

                          Ono što mogu izraziti kao svoje neko očekivanje intereno to je da ćemo u novu sezonu ući sa savezom novoizabranim savezom. Nikakvi komiteti, rodbinske veze koje ukazuju na sukob interesa i ostalo. Doveli su ligu do samog dna, po mnogim aspektima
                          Last edited by ФК Борац Бања Лука; 13-07-12, 17:15.
                          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                          Comment


                          • Kolike je korijene pustio taj Tole
                            sigpic

                            Comment


                            • Borac je realno najbolji,nisu imali srece,Celik namjestio
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Željo trenutno jeste najjača ekipa u državi, svako ko to poriče ili nije objektivan ni sekunde ili ne prati ovu ligu. Iza Želje je tu odmah Široki, pa zatim Borac i Sarajevo, ali je Željo objektivno najjači što je pokazao osvajanjem duple krune.

                                Što se tiče 2. pretkola, očekujem prolaz Širokog jer su ovi Irci pravo tanki što je i pokazao dvomeč sa Islanđanima sa kojima su se pravo mučili. Sarajevo nema mnogo šanse protiv Levskog pogotovo sa pristupom utakmici kao protiv Hiberniansa. Želju u slučaju dobrog rezultata u prvoj utakmici imao bi priliku za prolazak što i nije nemoguće.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X