Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vasi tiketi,Analize,Tipovi,Dojave...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Vasi tiketi

    Vidi ovaj Newell's sto se izivljava,63minut 6:0 vode...

    Comment


    • Odg: Vasi tiketi

      dnevni:

      Groningen - Utrecht **SP** 1 2.05
      Montanes - Gil **SP** 1 1.45
      Klautern - Augsburg 1 1.70
      FSV Frankfurt - Koblenz 1 1.45
      Heracles - Roda 1 1.90
      Sparta - Helmond 1 1.50
      Lyngby - Roskilde 1 1.45

      kvota: 30,28

      večernji:

      Barcelona - Olympiakos **SP** 1 1.50
      Burnley - Tottenham 2 1.55
      Aalesund - Odd Grenland 1 1.90
      Bryne - Mjondalen 1 1.70
      Estudiantes - Rosario 1 1.35
      Teodosić (-13,5+) 2 1.85
      Fredrikstad - Strommen 1 1.30

      kvota: 24.38

      Comment


      • Odg: Vasi tiketi

        Estudiantes... $JS}| $JS}|
        Drugar i ja pali na 5000 na Estudiantes...cist gol im ponistili... #%d*
        Ovaj vikend je ''dobar'',uzeo 5000+1500,pukao 2500....u +5000.....

        Comment


        • Odg: Vasi tiketi

          GEFLE IF - HELSINGBORGS IF-2...2.10
          VÄSBY UNITED - IFK NORRKÖPING-2....2.00

          Trpajte pare na ovo,slobodne,utakmice se igraju danas,u 19h....

          Comment


          • Odg: Vasi tiketi

            [quote author=phenom link=topic=1371.msg130047#msg130047 date=1273499075]
            GEFLE IF - HELSINGBORGS IF-2...2.10
            VÄSBY UNITED - IFK NORRKÖPING-2....2.00

            Trpajte pare na ovo,slobodne,utakmice se igraju danas,u 19h....
            [/quote]

            GEFLE IF - HELSINGBORGS IF - Tip:2 1:3 FT WIN!
            VÄSBY UNITED - IFK NORRKÖPING - Tip:2 0:2 FT WIN!


            #$&+|r #$&+|r #$&+|r

            Comment


            • Odg: Vasi tiketi

              [quote author=phenom link=topic=1371.msg130113#msg130113 date=1273517751]
              [quote author=phenom link=topic=1371.msg130047#msg130047 date=1273499075]
              GEFLE IF - HELSINGBORGS IF-2...2.10
              VÄSBY UNITED - IFK NORRKÖPING-2....2.00

              Trpajte pare na ovo,slobodne,utakmice se igraju danas,u 19h....
              [/quote]

              GEFLE IF - HELSINGBORGS IF - Tip:2 1:3 FT WIN!
              VÄSBY UNITED - IFK NORRKÖPING - Tip:2 0:2 FT WIN!



              #$&+|r #$&+|r #$&+|r
              [/quote]

              Bravo. #$&+|r #$&+|r

              Comment


              • Odg: Vasi tiketi


                Ovo cu sutra uplatiti! h5g6k8 Ne znam kvote,ali to je sad manje bitno...

                Marcos Baghdatis - Marco Chiudinelli 1
                Thomaz Bellucci - Pere Riba 1
                Roger Federer - Benjamin Becker 1
                Marcel Granollers - Stanislas Wawrinka 2
                Mikhail Youzhny - Lukas Lacko 1
                Daniel Munoz-De la Nava - Sam Querrey 2
                John Isner - Cristophe Rochus 1

                To mi je kao neka sigurica! $#^%RT Mislim da ne moze da omane! h5g6k8 jeste da nece biti vel'ka lova,ali bice love sigurno! %QWT&W

                i drugi tiket...tj. onaj malo tezi za dobitak...rizicniji! h5g6k8

                Victor Hanescu - Igor Andreev 2
                Ernests Gulbis - Albert Montanes 2
                David Nalbandian - Tomas Berdych 1
                Fernando Verdasco - Ivo Karlovic 2




                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Odg: Vasi tiketi

                  Nikako mi nije jasno sta se toliko lozis na Karlovica, covek nema veze s tenisom. #%d*

                  Sad cu ja postovati jedan tiket na tenisu, danas sam pao samo na onom mutavom Sepiju. #%d*
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: Vasi tiketi

                    [quote author=T-Mac link=topic=1371.msg130142#msg130142 date=1273522904]
                    Nikako mi nije jasno sta se toliko lozis na Karlovica, covek nema veze s tenisom. #%d*

                    Sad cu ja postovati jedan tiket na tenisu, danas sam pao samo na onom mutavom Sepiju. #%d*
                    [/quote]Verujem da Karlovic moze uvek i svakoga da iznenadi kad odigra najbolje sto ume,kad ga krene servis,i kad potera malo sreca...OK,Nadala na sljaci sigurno ne moze da iznenadi,ali mislim da ostale moze!Cini mi se da ovo nije uopste spora sljaka kao one koje smo imali prilike da gledamo do sada ove godine...tako da Karlovic servis moze da funkcionise sasvim ok...a i mislim da Verdasko nece zapinjati kao magarac ovde...vec je dovoljno umoran,a blizi se RG...tako da necemo ovde gledati Verdaska u svom najboljem izdanju...uz malo srece,eto nama Karla dalje,i eto meni money u dzep! $#^%RT

                    Sto se tice ostalih mojih parova na ovom tiketu gde je Ivo...ovako cu odigrati jer po nekoj mojoj proceni ovo je najrealnije da se desi! h5g6k8 naravno da ja nisam neki bas veliki strucnjak,ali na osnovu mog pracenja tenisa,poznavanja ovih igraca i dosadasnjih njihovih rezultata ove godine(posebno na sljaci)odlucio sam da odigram ovako...i nadam se da cu uspeti! h5g6k8
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Odg: Vasi tiketi

                      T-Mac, šta prognoziraš za meč Atlanta - Orlando? Čekam taj meč za dobitak.

                      Comment


                      • Odg: Vasi tiketi

                        Dosta njih je igralo Orlando u hendikepu...mislim da je -6...

                        Comment


                        • Odg: Vasi tiketi

                          Jbg, trebao bi da dobije Orlando, ali ono... Sa Atlantom se nikad ne zna, to znas i sam ako pratis NBA. @(*6sd$%
                          Toliko su talentovani, a u isto vreme toliko luda ekipa da je to strasno. Sa nekim bolji trenerom oni bi se nasli u finalu istoka, to je bar moje misljenje.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odg: Vasi tiketi

                            Bellucci - Riba 1 1.30
                            Gulbis - Montanes (-21,5+) 2 1.85
                            Wawrinka - Granollers (-21,5+) 1 1.85
                            Dementieva - Dulgheru (-20,5+) 2 1.90

                            kvota: 8.45

                            Comment


                            • Odg: Vasi tiketi

                              [quote author=High_Hopes link=topic=1371.msg130200#msg130200 date=1273570725]
                              Bellucci - Riba 1 1.30
                              Gulbis - Montanes (-21,5+) 2 1.85
                              Wawrinka - Granollers (-21,5+) 1 1.85
                              Dementieva - Dulgheru (-20,5+) 2 1.90

                              kvota: 8.45
                              [/quote]

                              Da se Montanes nije povrijedio prošao bih ovaj tiket.

                              phenom ima li šta sigurno za sutra?

                              Comment


                              • Odg: Vasi tiketi

                                Moji ortaci imaju neku dojavu koja je kostala 150 evra, utakmica se igra sutra u 4, kvota je 30 (znaci prelaz iz 1-2).
                                E sad, koliko je to tacno ne znam, ali oni daju dosta dosta para. Ja cu da stavim verovatno, ali na neki tiket u singlu na velike pare nikako.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X