PDA

Pogledati punu verziju : Predsezona u Primera division (transferi, spekulacije, pripremne utakmice i ostalo)

danijelkr
14.05.2012, 11:59
Nakon sto su zavrsene sezone u Spaniji, Engleskoj, Italiji i Njemackoj moderatori fudbalskog dijela SPORTKLUB FORUMA ce u dijelovima za ove lige otvoriti temu koja se odnosi za predsezonu. U njoj cemo pisati, diskutovati o transferima, spekulacijama, pripremnim utakmicama, sponzorskim ugovorima i svemu sto je vezano za datu ligu. Jos nekoliko dana ce biti otvorena tema Primera division 2011/2012 ako neko ima nesto da napise za proslu sezonu.

danijelkr
14.05.2012, 18:41
Malaga ostaje bez Ruud van Nistelrooy koji odlazi u penziju

U nedjelju sam odigrao posljednju utakmicu u svojoj profesionalnoj karijeri. Doslo je vrijeme da 'objesim kopacke o klin'. Zelim se zahvaliti svim klubovima za koje sam igrao tokom godina na podrsci.

manda
14.05.2012, 18:46
Jedan od najboljih napadaca sesnesterca,takav se jednom radja.
Bice zanimljivo pratiti prelazni rok Malage,plasirali su se u kvalifkacije LS,to ce da privuce bolje igrace da dodju,realno svi hoce da igraju LS.

Merlin
14.05.2012, 18:55
Još ako vlasnici odluče da još više ulože mogla bi Malaga dovesti neko veliko pojačanje.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=THqUunrPa9k

Strašan je igrač bio Nistelrooy. :)

Fanta
14.05.2012, 19:56
Evropa gubi mnogo igraca na kraju ove sezone. Calcio je izgubio svoje legende, a sad je red dosao na ostatak fudbala. Ode i RVN. Naravno najvise cu ga pamtiti po igrama u Unitedu. Zelim mu se zahvaliti na svemu sto je dao za taj klub ali i za fudbal, te pozeliti mu srecu u nastavku zivota.

Malaga bi mogla da bude strasna ekipa ako se pametno ovaj novac rasporedi. Ne znam kako ovo zvuci, ali mislim da bi uskoro oni mogli parirati Realu i Barci te donjeti neizvjesnost u ovu ligu, barem jednim dijelom.

danijelkr
14.05.2012, 21:25
U Spaniji po zavrsetku sezone su odmah krenula nagadjanja u vezi moguci transfera. Tako TeleMadrid pise da je moguc povratak Torresa u Atletico Madrid, a da bi u pravcu Londona krenuo Falcao. Chelsea bi jos morao platit 15 miliona €. Pojedini mediji navode da se Atletico Madrid nalazi u velikim finansijskim problemima i da nisu platili cijeli iznos Portu sto se tice transfera Falcao-a.

danijelkr
15.05.2012, 16:43
Inigo Martinez na meti Barcelone i Real Madrida

Čelnici Barcelone odlučili su ući u bitku s Real Madridom za usluge štopera Real Sociedada, Iniga Martineza.

Mladi lijevi štoper kluba iz San Sebastiana se odavno nalazi na listi želja madridskog kluba, a sada se u španskim medijima pojavila informacija da je i Barcelona odlučila krenuti u lov na njegove usluge.

Prema pisanju El Mundo Deportiva, novi trener Barcelone Tito Vilanova je čelnicima katalonskog kluba kao jedno od prioritetnih pojačanja za narednu sezonu naveo Iniga Martineza.

Nije tajna da je Jose Mourinho već odavno zaljubljen u njega, ali Martinez ima ugovor sa Real Sociedadom do 2015. godine, i onaj ko ga želi morat će dobro da odriješi kesu.

- David Abraham igrac Basela blizu prelaska u Getafe, a za njegove usluge je zainteresovana i Granada.
- Perea demanatovao da prelazi u Betis, ali je naveo da postoje klubovi s kojima pregovara i da jos nista nije dogovoreno.

zdravkelja
15.05.2012, 21:35
Evo ja sad video u novinama da je Real zainteresovan za Falcaa jer Higuain odlazi. :)

danijelkr
15.05.2012, 21:44
Izgleda da Falcao zeli da ostane u Atletico Madridu. Atletico Madrid se trenutno nalazi na turneji po Kolumbiji, gdje ce odigrati tri utakmice

16. maja
Millonarios-Atletico Madrid

19. maja
America-Atletico Madrid

22. maja
Atletico Huila-Atletico Madrid

docek u Kolumbiji
http://upload.slike.com/slike/axPXn.jpg

danijelkr
16.05.2012, 17:14
- Energetske firma "Jinko Solar" novi je sponzor Valencie
- Desni bek Sporting Lisabona Joao Pereira blizu prelaska u Valenciu
- Sljedece sezone na dresovima Atletico Madrida bi trebalo pisati ime kineske firme Huawei koja bi trebala biti glavni sponzor.
- Navodno agent Didier Drogba-e poceo pregovore sa Barcelonom
- Miguel Angel Lotina vise nije trener Villarreala, prvi igrac koji bi mogao napustit klub je Borja Valero koji se povezuje sa Valenciom, Malagom i Atleticom Madridom.

danijelkr
17.05.2012, 23:39
Prijateljska utakmica: Millonarios FC - Atletico Madrid 1:2 [0:1 Falcao, 0:2 Koke i 1:2 Ithurralde]

Millonarios FC: Nelson, Ithurralde, Lewis, Ezequiel, Oswaldo, Franco, Mayer, Blanco, Moreno, Botello i Cosme

Atletico Madrid: Asenjo, Filipe Luis, Perea, Godín, Domínguez, Koke, Salvio, Assunçao, Arda, Gabi i Falcao

- Diego Colotto bi mogao pojacati Valenciju, posto je odbio produziti ugovor s Deportivo La Corune-om.
- Michel ostaje trener Sevilla-e.
- Javier Clemente vise nije trener Sporting Gijona.
- Betis bi mogao od kineske turneje zaraditi milion €.
- Romeo Castelen (HSV) na probi u Espanyolu.
- Granada je ostala samo sa 12 igraca koji su pod ugovorom, a to su Roberto, David Cortés, Íñigo López, Diakhaté, Pamarot , Siqueira, Mikel Rico, Fran Rico, Yebda, Moisés Hurtado , Lucena i Dani Benítez.
- Malaga mora odraditi nekoliko stvari na svojoj La Rosaleda-i da bi igrala Ligu sampiona na svom stadionu.
- Joaquin Caparros ostaje na klupi Mallorce.

Fanta
18.05.2012, 00:00
Jao ne mogu da vjerujem da Malaga ne moze igrati LP na svom stadionu :O
Pazi Granade, sad se moraju vaditi :D

danijelkr
18.05.2012, 00:03
Ma moraju samo neke sitnice napraviti oko prilaza, VIP mjesta i novinarski mjesta. Ne brinem se ja za njih.

danijelkr
18.05.2012, 18:21
Dresovi Valencie za sezonu 2012/13

http://www.youtube.com/watch?v=6Li1pUTUgeg&feature=player_embedded

- Prema pisanju dnevnog lista "Diario Vasco", Valencia bi mogla poslati ponudu od pet miliona za fudbalera Atletico Madrida, koji se nalazi na posudbi u Osasuni, Raula Garciu. Valencia je zainteresovana i za napadaca Benfice Manuela Aguda Durana "Nolita". U slucaju prodaje Adila Ramia, moguc je povratak Raula Albiola u Valenicu.

- Emre Belozoglu je moguce pojacanje Atletico Madrida za narednu gsezonu, a u klub bi dosao bez ostete jer mu ugovor sa Fenerbahce istice ovog ljeta.

Video: Millionares - Atletico Madrid 1:2

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LsRdgyzDfFk
- Malaga zainteresovana za dvojac iz City-a http://sportsport.ba/ino_fudbal/dijamant-na-vrhu-liste-malaginih-zelja/80704

chicharito14
18.05.2012, 19:34
Sportske pisu da Malaga hoce Dzeku. Sta mislite o tome?

danijelkr
18.05.2012, 19:42
Sportske pisu da Malaga hoce Dzeku. Sta mislite o tome?

Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.

chicharito14
18.05.2012, 19:48
Jedan od rijetki klubova koji bi mogao platit odstetu za Dzeku. Dzekin menadzer Redzepagic je rekao da nema nista od odlaska Dzeke iz City-a.

moja greska nisu sportske to napisale nego sportsport.ba, a sportske imaju tu izjavu Dzekinog menadzera da ostaje...

Tobdzija
18.05.2012, 20:45
Bilo bi dobro da Dzeko predje u Malagu, tamo bi bar konstantno bio u prvoj postavi. A Adebayor mislim da ne zeli da ide iz Totenhema.

Fanta
18.05.2012, 21:26
Sumnjam da ce Dzeko ici u Malagu ako uopste bude htio da napusta City.

Sir Giggsy
18.05.2012, 21:28
Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide. :D

Ok, samo Yaya je najavio odlazak.

Tobdzija
18.05.2012, 21:38
Vecina igraca je kroz vecinu sezone kukala kako zele da napuste Etihad, i sada kada se osvojila titula onda im se vise ne ide. :D

Ok, samo Yaya je najavio odlazak.

Yayu jedino ne razumem zasto zeli da ide, a bas mu je islo u Cityju. :D Mozda hoce u Arsenal, posto sam procitao da je izjavio da mu je zelja oduvek bila da igra za Arsenal. :D

Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.

edohz
18.05.2012, 22:09
Jer je dozvoljeno da i Villareal i Villareal B budu u istoj ligi ? Tako ce biti u Segundi naredne sezone.

Ja mislim da ne može Villareal igrarti u istoj ligi sa svojim razervnim sastavom, jer znam od ranije da rezervni sastavi ne mogu igrati u Primeri. Tako da će najvjerovatnije Villareal B nastaviti takmičenje u Segundi B.

Lord Gangarić
18.05.2012, 22:47
Nije dozvoljeno verovatno ce Viljareal B ici jedan rang dole

danijelkr
19.05.2012, 19:23
- Marca navodi da su Luka Modric i Bane Ivanovic prve zelje Mourinha za narednu sezonu.

- Adrián Colunga napadac Getafea na posudbi u Sporting Gijonu mogao bi sljedece sezone igrati za Real Zaragozu koja je pokazala interesovanje za ovog igraca.

- Valencia na americkoj turneji vise na http://www.valencia-balkan.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2251:predstavljena-americka-turneja-valencije&catid=1:valencia-cf&Itemid=2

danijelkr
20.05.2012, 01:05
Falcao nakon sto je u prijateljskoj protiv Millionaresa zabio gol makazicama, veceras ponovo fenomenalan gol protiv Americe. Zvjer

http://www.youtube.com/watch?v=gbVnu_SZBJo

Bolji snimak

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E6MtPshx2Ck

D-Wade
28.05.2012, 21:15
Guardado presao u Valencia-u.

danijelkr
28.05.2012, 21:19
Guardado presao u Valencia-u.

"Ovo je vrlo važan korak u mojoj karijeri i jako sam uzbuđen zbog svega ovoga.To je nešto što sam cijeli život sanjao,jer moja želja je oduvijek bila da igram u Ligi prvaka.Moj potpis za Valenciu je ispunjenje životnog sna" kazao je Guardado nakon potpisa,te nastavio:

"Kao dijeta sam gledao Valenciu putem televizije i divio sam se tom klubu.Sada ću imati šansu igrati u njemu i nadam se da ću oporavdati očekivanja,jer sam svjestan u kakav klub stižem.Igrati u Valenciji u kojoj igraju igrači poput Soldada,Jonas,Albe,Ramija,Albelde je čast svakom nogometašu.Ja sam jako ponosan što sam prešao u Valenciu,jer je to jedna od najvećih ekipa u Španjolskoj,ali i u cijeloj Europi".

A zato su Topal,Maduro i Tino Costa blizu odlaska iz Valencije.

D-Wade
28.05.2012, 21:52
Official: Atletico Madrid sign Cristian Rodriguez from Porto

Danas bas aktivno na trzistu..:biggrin:

danijelkr
29.05.2012, 18:08
Fernando Hierro je jucer napustio direktorsku poziciju u Malagi zbog ne slaganja sa vodecim ljudima u klubu.

Diego bi trebao ostati u Atletico Madridu jer su mu madrdjani ponudili 3,5 miliona € po godini i ugovor na cetiri godine.

Aritz Aduriz bi mogao Valenciju zamijeniti Athletic Bilbao-om. Prema pisanju "El Correo" Baskijci nude 3 miliona za Aduriza.

edohz
29.05.2012, 19:10
Sezona 2012/13 starta 18 avgusta 2012-te godine, a završava 1 juna 2013-te godine. Samo jedno kolo će se igrati u srijedu i to 37 kolo 29.05.2013. Finale kupa Kralja se igra 08.05.2013.

Prototype
30.05.2012, 23:48
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/536286_372899209435667_522597088_n.jpg

danijelkr
03.06.2012, 16:37
Bielsa produzio ugovor sa Athletic Bilbaom
http://sportsport.ba/ino_fudbal/bielsa-produzio-ugovor-sa-athletic-bilbaom/81637

Samo jos da ostanu svi igraci na okupu.

Il Capitano
07.06.2012, 10:49
http://www.mondo.rs/s247263/Sport/Preuzeo_Viljareal_pa_preminuo.html

Čovek koji je i prekinuo Murinjov niz nepobedivosti u ligaškim mečevima kod kuće...

bracala
13.06.2012, 17:42
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/156452_435572663122496_1093062848_n.jpg

72 gola, kakva bolest! A ne treba zanemariti ni asistencije. Pitanje je koliko ce decenija biti potrebno da ovo neko obori. Strasan istorijski poduhvat covjeka koji ima 24 godine. Mozete misliti sta hocete, ali ovo je majstorcina, as!

Merlin
13.06.2012, 21:47
Barcelona spremna pustiti Tella, Cuencu i Afellaya. Liverpool zainteresovan za Tella i veoma je izgledno da će karijeru nastaviti na Anfieldu. Kao obeštećenje Barceloni se spominje cifra od 7 miliona £. Također Liverpool zainteresovan za Afellaya i ne bih imao ništa protiv da oba dođu, ali i ako jedan dođe bit će odlično.

Il Capitano
13.06.2012, 23:46
Mesi je kreneo i u reprezentaciji da rešeta. Dao je 9 golova od oktobra do juna. Ukupno znači 81 gol!

danijelkr
17.06.2012, 11:49
Valladolida nakon dvije godine igranja u španskoj Segundi vracaju se u Primeru Division. Nakon pobjede u gostima nad Alcorcón-om rezultatom 0:1 u uzvratu na svom stadionu su odigrali dovoljni 1:1.

Valladolid s klupe predvodi srpski trener Miroslav Djukic. Prije Valladolida plasman u Primeru izborili su Deportivo i Celta Vigo.

http://www.dailymotion.com/video/xrkx9i_valladolid-1-1-alcorcon_sport?search_algo=1

Veliko slavlje od 2:30 :)

danijelkr
19.06.2012, 09:16
Angel prvo ovoljetno pojacanje Levantea. Rijec je o bivsem napadacu Elchea, koji je u drugoj ligi zabio 13 golova u 39 utakmica, a sezonu ranije je postigao 16 golova u 31 utakmici.

Raul Tamudo napusta Rayo Vallecano i nastavlja karijeru u meksickoj Pachuca-i.

AlexisSanchez
19.06.2012, 16:40
Zna li neko hoće li konačno Jordi Alba preći u BarsU?

danijelkr
19.06.2012, 16:48
Ne znam kako napreduju pregovori, ali su navijaci Valencie misljenja da odlazi. Ma mislim da je to rijeseno, jer je on Katalonac i sa njegove strane nece biti problema. Jedino ako Valencia ne dobije bolju ponudu.

Fanta
20.06.2012, 11:27
http://www.klix.ba/magazin/showbiz/ronaldo-pomaze-u-lijecenju-tesko-bolesnog-djecaka/120620046

Svaka cast za Ronalda

danijelkr
20.06.2012, 16:50
Vijesti iz Primere

- Adan odbio produziti ugovor sa Real Madridom do 2016. godine

- Nakon sto je odbila ponude PSG i Napolia, Valencia odbila i ponudu turskog Fenerbache-a za Roberta Soldada. Moguc je prelazak Topala u ovaj turski klub pregovori su u toku.

- Rubén Pérez je novo pojacanje Real Betisa.

- Raúl Rodríguez je produzio vjernost Espanyolu do 2015. godine.

- Igrac Udinezea Nyom ostat ce jos jednu godinu na pozajmici u Granadi

- Interesovanje za Medela pokazao Napoli

danijelkr
23.06.2012, 19:03
Izgleda da je gotova stvar oko prelaska Albe u Barcelonu

Valencia i Barcelona su nadomak dogovora o prelasku Jordia Albe u katalonsku momčad.Valencia je jučer pisanim dokumentom obavijestila Barcelonu da želi za Albu mnimalno 15 miliona eura,a Katalonci su u žurbi zbog interesa Manchester Uniteda za Albu odlučili prihvatiti prijedlog Valencije.

Fanta
24.06.2012, 10:26
Soldado je juce produzio ugovor s Valenciom, tako da nece nista biti od njegovog transfera.

Merlin
24.06.2012, 21:51
Miki Roque 24-godišnji igrač Betisa umro je večeras nakon što se više od godinu dana borio sa opakom bolešću. Prošle godine u martu mu je dijagnosticiran tumor na karličnoj kosti. Imao je operaciju u privatnoj bolnici u Barceloni, ali se ubrzo nakon operacije bolest povratila i večeras je izgubio najvažniju bitku u životu. :(

Počivaj u miru, Miki!

Fanta
25.06.2012, 00:00
Steta, jbg :(

Inace Malaga je po navodima mnogih novina zainteresovana za Bentnera.

Sir Giggsy
26.06.2012, 19:13
Pojavila se vest da ce Drogba preci u Barselonu iako je vec potpisao ugovor za kineskim klubom. Navodno ugovor ima klauzulu u kojoj pise da moze da napusti klub ukoliko se za njega zainteresuje Barsa!

Ne znam koliko da verujem u ovu vest... Jos vise posle Drogbine reakcije u polufinalu LS bas protiv Barse.:facepalm:

Il Capitano
26.06.2012, 19:22
Ali ovo je dobro, klauzula po kojoj može da raskine ugovor ako ga traži Barselona!? Pa zar nisu mogli bolje nešto da izmisle... :D

edohz
27.06.2012, 11:29
Izgleda da je Mehmet Topal sve bliži potpisivanju ugovora sa Fenerbahce-om, jedini problem je u visini odštete jer Valencia neće pristati na iznos manji od 5 mil Eura, dok Fener nudi 3,5mil Eura. Mada sve je izglednije da će se naći kompromis i da će Turčin svoju karijeru nastaviti u svojoj rodnoj zemlji.

Sad već bivši napadač Valencie Aritz Aduriz potpisao je trogodišnji ugovor sa Athletic Bilbaom u vrijednosti oko 2,5mil Eura.

danijelkr
28.06.2012, 10:47
Izgleda da je Fenrbache prisato dati 5 miliona € za Topala i da je stvar gotova. Gameiro je dogovorio saradnju sa Valenciom, a jos jedan igrac Valencie je na izlaznim vratima, a to je golman Miguel Angel Moya koji bi trebao nastaviti karijeru u Getafeu

Alvaro Dominguez bivsi igrac Atletico Madrida je novi igrac Borussie Mönchengladbach.

AlexisSanchez
28.06.2012, 15:49
Alba u Barseloni narednih 5 godina, vrijednost transfera 14 miliona eura...

edohz
03.07.2012, 15:30
Spisak od 22 igrača koji najvjerovatnije putuju na olimpijski turnir ( moguće su neke sitne izmjene ali u konačnici neće biti nekih većih promjena).

Golmani: David De Gea (Manchester United), Joel Robles (Atlético de Madrid), Diego Mariño (Villarreal).

Odbrana: Azpilicueta (Olympique de Marsella), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), San José (Athletic), Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Vezni red: Thiago Alcántara (Barcelona), Ander Herrera (Athletic), Koke (Atlético de Madrid), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Iker Muniain (Athletic).

Napad: Adrián (Atlético de Madrid), Álvaro Vázquez (Espanyol), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).

Ljuba90
03.07.2012, 15:35
Pa Spanci ce i Olimpijadu osvojiti :D

edohz
03.07.2012, 15:43
Pa Spanci ce i Olimpijadu osvojiti :D

Uz Brazilce apsoutni favoriti, ostale selekcije tu i tamo, jedino bi mogao izdvojiti Britance. Sve u svemu očekujem finale Španija-Brazil :D

danijelkr
03.07.2012, 15:45
Ovo je odlican sastav Spanaca, samo pitanje koliko su uigrani. Brazilci su odigrali bas puno pripremni utakmica i igralli su oni igraci koji ce igrati na OI.

Kasnije cemo ove postove prebaciti u dio za OI :D

Ljuba90
03.07.2012, 15:45
Uz Brazilce apsoutni favoriti, ostale selekcije tu i tamo, jedino bi mogao izdvojiti Britance. Sve u svemu očekujem finale Španija-Brazil :D

Nemam pojma ko ce igrati za Brazil,ali verovatno Neymar,Moura i kompanija. Tako da bi to finale moglo biti zanimljivije od finala EP :D

edohz
03.07.2012, 15:54
Nemam pojma ko ce igrati za Brazil,ali verovatno Neymar,Moura i kompanija. Tako da bi to finale moglo biti zanimljivije od finala EP :D

Vjerovatno će igrati oni koji su igrali na zadnjem prijateljskom meču protiv Argentine (Thiago Silva,Marcelo,David Luiz,Rafael da Silva,Lucas Moura,Sandro,Neymar,Hulk......) Uvijek su slali jake timove na olimpijske turnire. Što reče danijel Brazilci izgledaju dosta uigranije u odnosu na Špance, mada to ne mora biti od nekog presudnog značaja.

Freshman
03.07.2012, 16:39
Juznoamerikanci uvek salju jake timove na OI, takav je slucaj sa Urugvajem gde ce i Kavani i Suarez igrati, Argentina skoro u najjacem sastavu, kao i Brazil. Sto je i logicno, oni nemaju za sta da se pripemaju sem za SP. Bice zanimljiv turnir u svakom slucaju.:D

D-Wade
06.07.2012, 19:49
Bielsa dao otkaz i nije vise trener Bilbao-a.

Btw..

The Croatian midfielder is reportedly closing in on a move away from White Hart Lane after holding negotiations, despite Tottenham failing to settle on a fee with the Spanish champions

Jasno je na koga se misli..

bracala
06.07.2012, 20:02
Visina transfera bi trebala biti €45-50m.

edohz
06.07.2012, 20:11
"Bit će to riješeno vrlo brzo"

Sve je riješeno. Luka Modrić i Real Madrid sve su dogovorili. Malo ga koči njegov Tottenham, ali i to će biti riješeno. I to vrlo brzo - otkrio nam je izvor blizak igraču...

Odlazim iz Tottenhama, najavio je Luka Modrić. Hrvatski reprezentativac, prema izvoru koji je želio ostati anoniman, navodno je s novim klubom dogovorio i najsitnije detalje.
- Sve je riješeno. Luka i Real Madrid sve su dogovorili. Malo ga još koči njegov Tottenham, ali i to će biti riješeno. I to vrlo brzo - otkrio nam je izvor blizak igraču.
Luka je na “iglama”, ali i Jose Mourinho, trener “kraljevskoga kluba”. Zbog lošeg iskustva s Turčinom Nurijem Sahinom, za kojeg je više puta ponovio kako je jedan od razloga što se nije uspio uklopiti cijele godine taj što nije s momčadi odradio pripreme, Jose bi želio s Modrićem napraviti specifičan plan priprema. Odšteta Spursima trebala bi iznositi oko 35 milijuna eura.

Sve smo bliže raspletu novonastale situacije, nažalost :facepalm:

asprilja
06.07.2012, 22:16
Bijelsa dao otkaz.

danijelkr
06.07.2012, 22:20
Taman sam mislio da ce ovu sezonu da se jos vise izdigne Bilbao, ali su bezbeli naumili nekog prodati pa ovaj poludio i pokupio se. Steta....

asprilja
06.07.2012, 22:22
Izderao se na ove radnike sto im rade nesto oko stadiona, klub osudio ponasanje i uputio izvinjenje, ovaj posle sat vremena dao otkaz. Doktor.

danijelkr
07.07.2012, 11:09
Ove dresove jos nismo postvljali ovdje. Mogao bi Bielsa ostat na klupi Bilbao :)

Levante
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341486547_extras_albumes_0.jpg

Espanyol
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341486185_extras_albumes_0.jpg
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341486026_extras_albumes_0.jpg

Deportivo
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341485651_extras_albumes_0.jpg
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341485551_extras_albumes_0.jpg

Athletic Bilbao
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341485194_extras_albumes_0.jpg
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341485032_extras_albumes_0.jpg
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341484664_extras_albumes_0.jpg

Atletico Madrid
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341484010_extras_albumes_0.jpg

Mallorca
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341590763_extras_albumes_0.jpg

Betis
http://estaticos02.marca.com/albumes/2012/07/05/fotos_equipacion/1341521372_extras_albumes_0.jpg

Romanov PG
07.07.2012, 18:27
Ako vec niste znali utakmice spanskog Super Kupa izmedju Real Madrida i Barcelone igraju se 22. i 29. avgusta.Prvi mec se igra na Nou Kampu.

p4p1
07.07.2012, 22:27
Keita napusta Barselonu. Imao je jos dve godine ugovora, ali jedna klauzula kaze da ukoliko ne bude igrao na 50% meceva u protekloj sezoni moze da ode. Ocekuje se da ce karijeru nastiviti u Kini.

danijelkr
08.07.2012, 10:04
Prema Mundo Deportivo Barcelona je zainteresovana za francuskog reprezentativca Yann M'Vila-u, a prema AS-u u transfer Luke Modrica mogao bi biti ukljucenj Ricardo Carvalho.

Granero ne zeli napustit Real Madrid iako mu je ostala jedna godina ugovora, prije ove odluke Real Madrid je odbio jednu ponudu iz Engleske.

danijelkr
10.07.2012, 13:11
Prvo kolo

http://upload.slike.com/slike/Y1EC.png

7.10. prvi El Clasico na Nou Camp-u.

D-Wade
10.07.2012, 13:15
Jbt, prvo kolo sa Valencia-om.:facepalm:

danijelkr
10.07.2012, 13:16
Wada uhvatio sam jos ovo

http://upload.slike.com/slike/z3PA.png

Derby utakmice

30 de septiembre

Real Sociedad – Athletic

7 de octubre

Barcelona – Real Madrid

18 de noviembre

Sevilla – Betis

2 de diciembre

Real Madrid – At. Madrid

6 de enero

Barcelona – Espanyol

24 de febrero

Athletic – Real Sociedad

3 de marzo

Real Madrid – Barcelona

14 de abril

Betis – Sevilla

28 de abril

At. Madrid – Real Madrid

D-Wade
10.07.2012, 21:52
Novi datumi za Superkup Spanije, prvi mec ce biti odigran 23.08.2012, a revans 30.08.2012.:)

Condition23
10.07.2012, 23:21
Jbt, prvo kolo sa Valencia-om.:facepalm:
Nema fejspalma...milina, vec u prvom kolu da se pokaze moc!

D-Wade
10.07.2012, 23:34
Nema fejspalma...milina, vec u prvom kolu da se pokaze moc!
Ma ja se nadam da ce Real biti bez poraza celu sezonu...:biggrin:

Al', nezgodni su ovi bas, pogotovo za prvo kolo, u kakvom god sastavu da igraju. Morace CR od pocetka da krene sa trojkom nekom ili tako nesto, mada moze i Mesut da pokaze svoje golgeterske sposobnosti, Karim, Pipita ili pak Di Maria..:D:biggrin:

Sve u svemu, nadao sam se nekom od ovih sto su usli u ligu za prvo kolo, ali sta je tu je, ovako ce biti barem zanimljiv start sezone.

Condition23
10.07.2012, 23:38
Ma ja se nadam da ce Real biti bez poraza celu sezonu...:biggrin:

Al', nezgodni su ovi bas, pogotovo za prvo kolo, u kakvom god sastavu da igraju. Morace CR od pocetka da krene sa trojkom nekom ili tako nesto, mada moze i Mesut da pokaze svoje golgeterske sposobnosti, Karim, Pipita ili pak Di Maria..:D:biggrin:

Sve u svemu, nadao sam se nekom od ovih sto su usli u ligu za prvo kolo, ali sta je tu je, ovako ce biti barem zanimljiv start sezone.
Iz keca u kec bez razmisljanja ;) 2-3 : 0 za Real. Mesut asistencija, Ronaldo 2 gola.

Sir Giggsy
10.07.2012, 23:42
Citam Valencia zeli da dovede Strootman-a.

AlexisSanchez
11.07.2012, 13:31
Iz keca u kec bez razmisljanja ;) 2-3 : 0 za Real. Mesut asistencija, Ronaldo 2 gola.

ja stvarno ne znam zasto se uopste igraju ove lige sirom svijeta kada ljudi sve znaju...i rezultat i ko ce dati golove i ko ce asistirati i ko ce biti na kraju sampion , stvarno ce mi sada biti dosadno gledati fudbal kada ste mi rekli kako ce se sve odigrati...

Condition23
11.07.2012, 13:43
ja stvarno ne znam zasto se uopste igraju ove lige sirom svijeta kada ljudi sve znaju...i rezultat i ko ce dati golove i ko ce asistirati i ko ce biti na kraju sampion , stvarno ce mi sada biti dosadno gledati fudbal kada ste mi rekli kako ce se sve odigrati...
Ne moras da gledas samo Real : Valensija. Ostale utakmice ce biti zanimljive, mozes da biras.
Za sampiona ne znam, cipavo je to.

AlexisSanchez
11.07.2012, 13:49
Ne moras da gledas samo Real : Valensija. Ostale utakmice ce biti zanimljive, mozes da biras.
Za sampiona ne znam, cipavo je to.
e zaboravio sam reci, ovo sto sam napisao ne odnosi se samo na ovaj tvoj post, vec dosta ljudi pise po forumu kako ce real sigurno uzeti titulu , tamo u temi reala covjek se nasao da pise kako tito vilanova nece nista napraviti sa barsom i tako to...izvini mozda sam pogrijesio sto sam tvoj citat uzeo...

D-Wade
11.07.2012, 14:03
Ne znam sta je tu cudno, kada navijac npr. Reala ili hater Barse, kako god, kaze da ce Real uzeti titulu. Kao da bi ti kao navijac Barse ikada rekao da nece biti prvak.

AlexisSanchez
11.07.2012, 14:14
Ne znam sta je tu cudno, kada navijac npr. Reala ili hater Barse, kako god, kaze da ce Real uzeti titulu. Kao da bi ti kao navijac Barse ikada rekao da nece biti prvak.
e evo da zavrsimo sa ovim, nismo u pravoj temi za ovu diskusiju, nije uopste cudno to da navijaci reala favorizuju real za sampiona ili obrnuto navijaci barse, vec ne moze se nesto sto se jos ne zna govoriti kako ce biti...ili vec npr, u toku prosle sezone na temi reala i spanske lige ljudi pisu za murinja da je neki kao doktor, pa za ozila nesto kako pravi neke nevjerovatne poteze kao nesto sto jos nije vidjeno i tako to, igraci i treneri ovih klubova uzimaju svi ogromne pare a to sto oni svi kao govore da je real ili barsa kao neka svetinja za koju se oni bore to je lazno zrtvovanje , oni su svi stvarno vanserijski igraci i mi smo srecni sto zivimo u njihovom dobu ali treba ih pitati da li bi oni igrali za svoje klubove za puno manje pare ako im je klub toliko bitan, niko od njih nema vjerovatno ni dana neke ozbiljnije skole da bi se toliko mogli poistovjecivati sa nekim doktorima ili fantazistima....pozz

D-Wade
11.07.2012, 14:19
A, ti kada vidis neku lepu asistenciju Iniesta-e ne kazes da je doktor? To sto ljudi dizu Mou-a u nebesa je opravdano njegovim uspesima, tako da ne znam u cemu je problem u njegovom i Ozil-om dizanju u nebesa? Ozil je jedan od najboljih igraca sveta i normalno je da dobije pohvale, kao sto je normalno i za svakog drugog vrhunskog fudbalera. Nije mi jasno na sta ciljas sa tim sto oni puno zaradjuju, to da li oni vole tim ili ne nije ni vazno, dok god se bore za dres koji nose, nece biti problema, a kada tako ne bude, zamenice ih neki drugi igrac i to je to..Kao da si od juce poceo da pratis fudbal, pa te to cudi.

Condition23
11.07.2012, 14:23
oni su svi stvarno vanserijski igraci i mi smo srecni sto zivimo u njihovom dobu ali treba ih pitati da li bi oni igrali za svoje klubove za puno manje pare ako im je klub toliko bitan, niko od njih nema vjerovatno ni dana neke ozbiljnije skole da bi se toliko mogli poistovjecivati sa nekim doktorima ili fantazistima....pozz
Takvo je vreme i takve su vrednosti ovog doba... Sve je drugacije, fudbal je postao biznis, vrti se lova, astronomski ugovori i te fore. Normalno je da svako gleda svoju zadnjicu nista tu sporno nije. Voleo bih i ja Hetafe da mi daju 50k nedeljno jbg nazalost tako je. Ne mozes da opstanes drugacije.
Kakvu skolu spominjes? Doktor ne kazemo bukvalno misleci na onoga sto leci pacijente nego kao doktorirao fudbal, toliko je dobar igrac- doktor.
Mada ima neke logike ako doktoriras fudbal i to je neka skola :)

AlexisSanchez
11.07.2012, 14:27
A, ti kada vidis neku lepu asistenciju Iniesta-e ne kazes da je doktor? To sto ljudi dizu Mou-a u nebesa je opravdano njegovim uspesima, tako da ne znam u cemu je problem u njegovom i Ozil-om dizanju u nebesa? Ozil je jedan od najboljih igraca sveta i normalno je da dobije pohvale, kao sto je normalno i za svakog drugog vrhunskog fudbalera. Nije mi jasno na sta ciljas sa tim sto oni puno zaradjuju, to da li oni vole tim ili ne nije ni vazno, dok god se bore za dres koji nose, nece biti problema, a kada tako ne bude, zamenice ih neki drugi igrac i to je to..Kao da si od juce poceo da pratis fudbal, pa te to cudi.
to sto sam spomenuo ozila i murinja je samo primjer, pri tom mislim i na mesija i na cavija i na iniestu i na sve igrace ovih velikih prezaduzenih klubova cija drzava ima najvecu stopu nezaposlenosti i i jedna je od najvecih potencijalnih slucajeva za bankrot oni samo igraju jebeni fudbal da izvines na izrazu i dizanje u nebesa je stvarno nerezonski dok vecina ljudi u spanij se bori za neku osnovnu egzistenciju...

bracala
11.07.2012, 14:31
to sto sam spomenuo ozila i murinja je samo primjer, pri tom mislim i na mesija i na cavija i na iniestu i na sve igrace ovih velikih prezaduzenih klubova cija drzava ima najvecu stopu nezaposlenosti i i jedna je od najvecih potencijalnih slucajeva za bankrot oni samo igraju jebeni fudbal da izvines na izrazu i dizanje u nebesa je stvarno nerezonski dok vecina ljudi u spanij se bori za neku osnovnu egzistenciju...

Postedi me ovih revolucionarnih govora, molim te. I sta ti odjednom smeta dizanje vrhunskih igraca? U Bosni svi dizu Dzeku a vise od pola BiH jedva zivi, tako da ti ovo nema nikakve veze s vezom. Pricaj o fudbalu, a krize nikoga ne interesuju, bar ne na ovoj temi.

AlexisSanchez
11.07.2012, 14:45
Takvo je vreme i takve su vrednosti ovog doba... Sve je drugacije, fudbal je postao biznis, vrti se lova, astronomski ugovori i te fore. Normalno je da svako gleda svoju zadnjicu nista tu sporno nije. Voleo bih i ja Hetafe da mi daju 50k nedeljno jbg nazalost tako je. Ne mozes da opstanes drugacije.
Kakvu skolu spominjes? Doktor ne kazemo bukvalno misleci na onoga sto leci pacijente nego kao doktorirao fudbal, toliko je dobar igrac- doktor.
Mada ima neke logike ako doktoriras fudbal i to je neka skola :)
e hvala ti puno sto si mi ovo rekao da ne mislite na doktore koji lijeci pacijente, ja sve kontam to, pa da vas usmjerim da to nema veze sa fudbalom , e hvala ti puno jos jednom....i da, kada doktoriras fudbal onda bas mozes doprinijeti citavom drustvu...

AlexisSanchez
11.07.2012, 14:47
Postedi me ovih revolucionarnih govora, molim te. I sta ti odjednom smeta dizanje vrhunskih igraca? U Bosni svi dizu Dzeku a vise od pola BiH jedva zivi, tako da ti ovo nema nikakve veze s vezom. Pricaj o fudbalu, a krize nikoga ne interesuju, bar ne na ovoj temi.

e znas,j ja kako god da napisem niko ne razumije, neka misli ko kako hoce , hvala bogu pa ima pravo na to

SportMaster
11.07.2012, 14:48
Da je fudbal precijenjen, istina. To svi znamo, pa nema potrebe diskutovati. Ali da ja sada nekoga kritikujem što mu previše plaćaju za ono što radi, ne mogu.

Condition23
11.07.2012, 14:53
e hvala ti puno sto si mi ovo rekao da ne mislite na doktore koji lijeci pacijente, ja sve kontam to, pa da vas usmjerim da to nema veze sa fudbalom , e hvala ti puno jos jednom....i da, kada doktoriras fudbal onda bas mozes doprinijeti citavom drustvu...
Napisao si kao da ne razumes pa sam bio dobar da objasnim...
Fudbal se ne igra da bi poboljsao ekonomsku situaciju u zemlji. Ne znam koja je tvoja poenta price. Reci ti nama sta to treba da urade fudbaleri da doprinesu citavom drustvu, mirise mi na to da imas odlican plan.

AlexisSanchez
11.07.2012, 15:06
Napisao si kao da ne razumes pa sam bio dobar da objasnim...
Fudbal se ne igra da bi poboljsao ekonomsku situaciju u zemlji. Ne znam koja je tvoja poenta price. Reci ti nama sta to treba da urade fudbaleri da doprinesu citavom drustvu, mirise mi na to da imas odlican plan.

pa evo da objasnim: Fudbaleri, samo im ime kaze, treba da igraju fudbal i ne trebaju nista da urade kako bi poboljsali ekonomsku situaciju, imaju velike plate, na to oni ne mogu da uticu jer , vec je neko spomenuo, takvi su standardi trenutno u svijetu, medjutim, kada se kaze za nekoga da je doktor, ne misli se samo na covjeka koji lijeci ljude, vec na covjeka koji je u nekoj nauci dostigao taj nivo obrazovanja da moze na osnovu istog doprinijeti razvoju drustvene zajednice....nadam se da sam pojasnio....fudbal je igra koja je trenutno najpopularnija u svijetu sto znaci da fudbaleri pruzaju zadovoljsvo svim ljubiteljiva igre zvane fudbal i nikako ne mogu pomoci sa tim svojim igranjem bolju ekonomsku situaciju u nekoj drzavi sto je i logicno....znaci za nekoga govoriti dr mou, dr ozil dr iniesta itd. je mislim velika greska, igraju u najboljim klubovima na svijetu, imaju sve moguce uslove za napredovanje i ne znam cemu toliko cudjenje kada odigraju nesto sto se rijetko vidja kod nekih drugih igraca.....

Condition23
11.07.2012, 15:36
pa evo da objasnim: Fudbaleri, samo im ime kaze, treba da igraju fudbal i ne trebaju nista da urade kako bi poboljsali ekonomsku situaciju, imaju velike plate, na to oni ne mogu da uticu jer , vec je neko spomenuo, takvi su standardi trenutno u svijetu, medjutim, kada se kaze za nekoga da je doktor, ne misli se samo na covjeka koji lijeci ljude, vec na covjeka koji je u nekoj nauci dostigao taj nivo obrazovanja da moze na osnovu istog doprinijeti razvoju drustvene zajednice....nadam se da sam pojasnio....fudbal je igra koja je trenutno najpopularnija u svijetu sto znaci da fudbaleri pruzaju zadovoljsvo svim ljubiteljiva igre zvane fudbal i nikako ne mogu pomoci sa tim svojim igranjem bolju ekonomsku situaciju u nekoj drzavi sto je i logicno....znaci za nekoga govoriti dr mou, dr ozil dr iniesta itd. je mislim velika greska, igraju u najboljim klubovima na svijetu, imaju sve moguce uslove za napredovanje i ne znam cemu toliko cudjenje kada odigraju nesto sto se rijetko vidja kod nekih drugih igraca.....

E pojasnio si svaka ti se dala, cas jedno cas drugo :) Ne vracaj se na ono o doktorima to sam ti objasnio na sta se misli, nema razloga da se ne pise tako. Ima dosta igraca koji igraju u vrhunskim uslovima pa nisu ,,doktori'' i ne odigraju nesto sto se retko vidja kod nekih drugih (kao sto si sam napisao). I jok najbolje je da kad neko kaze ,,otac fudbala'' ti pocnes o tome da je nemoguce biti otac fudbalu, da nijedan covek ne moze da ga napravi jer fudbal nije zena i da to tako ne treba.
Nejasan si. Nemojmo vise o ovome, pobegli smo od predsezone u Primeri.

asprilja
11.07.2012, 18:55
Koliko udavi ovaj Alexis, zlo.

AK47
11.07.2012, 19:01
Koliko udavi ovaj Alexis, zlo.

Jest tezak nema sta,tezi mi je od ove vrucine

Ovdje nam je svima cas odrzao,brat najdrazi <3

fudbal je igra koja je trenutno najpopularnija u svijetu sto znaci da fudbaleri pruzaju zadovoljsvo svim ljubiteljiva igre zvane fudbal

Freshman
12.07.2012, 00:27
Malo informacija koje jesu vezane za temu...;)

Espanyol have completed their third signing of the summer after Wakaso Mubarak agreed to join the club from Villarreal.
The 21-year-old midfielder chose to leave El Madrigal after the Yellow Submarine were relegated in May in order to stay in the Spanish top flight.
Mubarak put pen-to-paper on a four-year deal at the Catalan club after passing a medical on Wednesday at the Clinica Creu Blanca in Barcelona.

Jose Callejon will not be leaving Real Madrid, his agent has stated. Liverpool have been strongly linked with a move for the 25-year-old forward, who was used regularly by Jose Mourinho last term, playing 37 times.
While several clubs want to sign the player, his agent insists that Real have told them that despite interest, they do not want to sell.
"There are several teams that want to Callejon," Manuel Garcia Quilon told Fichajes y cracks.
"But the club will not sell, Callejon is not transferable."

La Liga outfit Granada have confirmed the signing of Juanma Ortiz from Rangers.
The 30-year-old moved to Ibrox last summer from Almeria but returned to his former club on loan for the second half of last season.
The ex-Athletico Madrid youngster had agreed to have his contract switched to newco Rangers but has now left the club after an agreement was reached.

D-Wade
12.07.2012, 18:17
Javi Martinez rekao da ne zeli da predje u Barsu i da ce ostati u Bilbao-u.

Freshman
12.07.2012, 18:28

Neverovatno koliko su Baskijci lojalni. Rekao je da vidi sebe u Bilbaou do kraja ugovora.

AlexisSanchez
12.07.2012, 20:39
pitanje je da li i BArsa želi dati za njega 40 miliona....u francuskoj ligi, mislim, mogu se naći za puno manje para solidni igrači za poziciju zadnjeg veznog....

D-Wade
12.07.2012, 20:44
Pa mozes naci u bilo kojoj ligi zadnjeg veznog za manje para..:)

Samo, nije isto dovesti prosek i vrhunskog igraca.:)

AlexisSanchez
12.07.2012, 20:54
Pa mozes naci u bilo kojoj ligi zadnjeg veznog za manje para..:)

Samo, nije isto dovesti prosek i vrhunskog igraca.:)
pa jeste, ali barsa je navodno zainteresovana za Etienne Capoue iz Tuluza koji ima 23 godine, gledao sam neke snimke i stvarno ima odlicne defanzivne sposobnosti a vjerovatno kada bi presao u veci klub da bi jos napredovao...i jos Yann M'Vila se spominje kao moguce pojacanje...problem je u tome dadnes oko 40 miliona za Martineza i onda ga vise drzis na klupi jer ce uvijek prednost imati Bousqets

D-Wade
12.07.2012, 21:08
Pa isti bi bio problem i sa M'Vila-om, kao da bi on pristao da sedi na klupi? Capoue manje vise, nije taj kvalitet za Barsu...

Freshman
13.07.2012, 01:40
Poenta je sto Javi ne bi igrao na poziciji zadnjeg, vec na poziciji stopera, tako da bi sigurno bio u prvoj i uklopio bi se u sistem samo tako. On i Pique u tandemu...:wthy:

danijelkr
13.07.2012, 01:49
Barca kad bi se odlucila dovesti Javi-a morala bi platit 47.2 miliona €, jer postoji neka caka u ugovoru ovi Baskijaca. Vidim da on nece da ide u Barcelonu. Samo da hoce Athletic zadrzati sve ove igrace barem jos jednu sezonu.

Freshman
13.07.2012, 17:30
Ma spustili bi Baskjici na 40m Danijele, tako su i rekli... Nece se striktno drzati klauzule, ali covek je vec rekao da nece da ode iz Bilbaa. Braca mora traziti drugo resenje.

BTW..

Modric-REAL, IT'S HOT. In Spain, the transfer of Luka Modric to Real Madrid is no longer any doubt. The daily has revealed that Jose Angel Sanchez, the executive director of the White House negotiates this Friday with the leaders of Tottenham. The channel Cuatro even states that Les Merengue have agreed with the Spurs to transfer 40 million euros. The Croatian playmaker is expected to sign a five-year contract.

Done deal...

danijelkr
13.07.2012, 21:52
Argentinac Lucas Wilchez igrac Colo Colo-a dosao je na jednogodisnju posudbu u Real Zaragozu.

Nakon sto je Racing Santander ispao iz Primere, tako je Adrian Gonzalez nasao novi klub, a to ce biti u naredne dvije godine Rayo Vallecano

Prvi igrac koji bi mogao napustit Athletic Bilbao je David Lopez, kome je ostala godina ugovora i za kojeg je interesovanje pokazao Deportivo.

Johan Cruyff preporucio Ajax-u barceloninog Marc Muniesa kao zamjenu za Vertonghen-a.

Freshman
15.07.2012, 23:01
MAICON NEAR ALL REAL? The Corriere dello Sport announces closed agreement between Maicon and Real Madrid for the transfer to Spain of the Brazilian right back so appreciated by Mourinho at Inter Milan. An offer of €8 million was transferred to Italian club.

Posle dosta spekulacija o Maiconu da ce on preci u Celsi, na kraju nista od toga, Mou opet kvari planove konkurenciji. Sad ko ce tu kome biti back-up, dal ovaj Arbeloi, ili Arbeloa njemu...

chicharito14
15.07.2012, 23:06
Evo i ja taman to posao da objavim. Imace platu od 4.5 mil. kao Karim, Mesut i jos neki :D A i Luka ce imati toliku cim dodje, a njegov transfer bi trebao biti gotov za 48h :biggrin:

AK47
15.07.2012, 23:08
Evo i ja taman to posao da objavim. Imace platu od 4.5 mil. kao Karim, Mesut i jos neki :D A i Luka ce imati toliku cim dodje, a njegov transfer bi trebao biti gotov za 48h :biggrin:

Ozil sada ima zasluzenih sedam miliona nakon sto je potpisao do 2018. godine...to za Luku je izgleda isto gotovo

Freshman
15.07.2012, 23:32
Isco and Cazorla to Real Madrid? While Luka Modric should land soon to Real Madrid, the White House would not want to stop there and plans to recruit Santi Cazorla and Isco from Malaga. According to the Spanish daily El Mundo Deportivo, the Andalusian club would be inclined to let go both of players for 20 million euros.

Ovo mi nije bilo jasno, jer Malaga nema potrebe da prodaje igrace, dok nisam naleteo na ovo:

Debts drown at Malaga, which could lose the option of playing in Europe and even if not facing down payments owed. Sheikh Al Thani, owner of the Andalusian club, has no intention of paying out of pocket after an investment of 150 million, so that his intention is to sell players to get the money

Izvor spanski El Mundo Deportivo... Seik nece da da pare, posle 150m evra investicija, da se plate dugovi, pa ce da proda najbolje igrace...:facepalm:
Jedan korak unapred, dva koraka unazad za Malagu...

AK47
15.07.2012, 23:36
U svijetu gdje je Luka Modric 40 miliona,ako Santi ne vrijedi 15 onda sve zajebat treba,eto prilike za Liverpool,Arsenal i ekipe kojima bi ovakav igrac dosao kao budali samar da ga uzmu na foru,mada nemam nista protiv naravno da se doseli u RM :D

Freshman
16.07.2012, 00:03
Vredi Santi kako ne vredi, pa i placen je 21m jura...:D Sjajan igrac, fenomenalan, ja sam se i nadao proslo leto nekako da ce ga Keni uvideti i dovesti, kad one uze Dauninga koji nije ni pola igraca kao Santi.:facepalm:
Mene vise zanima ova situacija oko Malage...

AK47
16.07.2012, 00:09
Vredi Santi kako ne vredi, pa i placen je 21m jura...:D Sjajan igrac, fenomenalan, ja sam se i nadao proslo leto nekako da ce ga Keni uvideti i dovesti, kad one uze Dauninga koji nije ni pola igraca kao Santi.:facepalm:
Mene vise zanima ova situacija oko Malage...

Ma govorim ti za ovo sto si ti napisao on+Xisco= 20 milki,sto znaci da je on tu nekih 15,ako je istina ovo sto su ovi prenijeli realno dosta ekipa bi se trebalo otimati za njega...

Freshman
16.07.2012, 00:28
Ma govorim ti za ovo sto si ti napisao on+Xisco= 20 milki,sto znaci da je on tu nekih 15,ako je istina ovo sto su ovi prenijeli realno dosta ekipa bi se trebalo otimati za njega...

Ne, ne, nisi razumeo. Klub ne zeli da pusti obojicu bez 20m pojedinacno, a ne obojica za 20m, pa suludo je uopste pricati. I nije Xisco, vec Isco...:D

AK47
16.07.2012, 00:40
Ne, ne, nisi razumeo. Klub ne zeli da pusti obojicu bez 20m pojedinacno, a ne obojica za 20m, pa suludo je uopste pricati. I nije Xisco, vec Isco...:D

Lapus,fataju me prenosi,znam ko je Isco,gledao sam ga ove sezone,dosta dobro krilo...ali mi cudno da ga cijene 20 milki,nesto mi to nevjerovatno,previse

Xisco mislim da igra u Deportivo-u sada,nisam siguran:D

Freshman
16.07.2012, 00:44
Lapus,fataju me prenosi,znam ko je Isco,gledao sam ga ove sezone,dosta dobro krilo...ali mi cudno da ga cijene 20 milki,nesto mi to nevjerovatno,previse

Xisco mislim da igra u Deportivo-u sada,nisam siguran:D

Ima nekoliko Xisca, ja znam za ovog u Njukaslu..:biggrin: Pa i po meni je puno, e sad stvarno ne znam, ali je mali stvarno talentovan...

AK47
16.07.2012, 00:48
Ima nekoliko Xisca, ja znam za ovog u Njukaslu..:biggrin: Pa i po meni je puno, e sad stvarno ne znam, ali je mali stvarno talentovan...

Bio je i onaj u Villareal-u koliko se sjecam,u stvari bio je na PES-u:D

Ma treba se potuci za Santi-a,kad skontas igrac koji posjeduje onakvu mirnocu i kreativnost je potreban vecini ekipa u PL-u realno,nije on losiji od Moutinho-a,da ne navodim vaseg miljenika Modrica:D

Izvinjavam se na greskama,rasprava Gomez-Falcao se jos nije zavrsila,samo smo je preselili na poruke::)

Freshman
16.07.2012, 00:54
Pa jedina mana bi bila to sto Santi ima 28 godina, ali svakako svestran igrac, koliko sam ga gledao u svojoj karijeri je igrao na svim pozicijama u veznom redu, i desni vezni, centralni, levi, oba krila, ma haos koliko kompletan igrac, ali opet kazem nije vise mlad, a Liverpul tesko da ce ga pokupiti upravo zbog toga...
I cak moze biti da sam i ja pogresno razumeo pa da su stvarno obojica za 20m... Mozda se seiku bas zuri da ih proda pa ce da ih da ispod cene, sto je suludo, dva najbolja igraca Malage ove sezone za 20m, nebulozno po meni...

P.S. Jos se raspravljate oko toga ??:facepalm:

AK47
16.07.2012, 00:58
Ne znam koliko vodis racuna o tome,ali pogledaj malo kada igraci njegovih karakteristika dozivljavaju nekakav prime,tek nakon 30 oni zablistaju,imas milion primjera,vjeruj da je on igrac kojeg mozes koristiti sigurno 5 godina sto je za ovu poziciju koja je deficitarna u svijetu fudbala priznat ces od velikog znacaja...

the Andalusian club would be inclined to let go both of players for 20 million euros.

Mislim da bi ovdje naglasio da pojedinacno kostaju 20 miliona,ne znam mozda i nisam u pravu:ne_znam:

Freshman
16.07.2012, 01:07
Slazem se, ali Liverpulu koliko su potrebni dobri i provereni igraci, toliko su potrebni i mladi, uostalom to je i politika kluba...;) Slazem se da ce Cazorla ako ga povrede zaobidju igrati jos par godina na visokom nivou, ali on meni vise vuce ka krilnom igracu nego ka klasicnom veznjaku, ali kao sto rekoh, svestran igrac...

Ma ko ce ga znati, google translate ga je preveo sa spanskog sajta...:D

D-Wade
16.07.2012, 10:45
Ovo za Maicon-a, ako zaista dodje u Real, bice to solidno pojacanje. Ne mogu reci da sam odusevljen, mislim, odlican igrac, ali je on vec sada star sto znaci da moze maksimum jos dve sezone na vrhunskom nivou izgurati, eventualno jednu, a to se ne isplati. Bolje dovesti nekog mladjeg desnog beka.

danijelkr
16.07.2012, 10:46
Malaga bi trebala iduce sedmice dogovoriti saradnju sa meksickim reprezentativcem Giovani Dos Santos-om, koji je trenutno na pripremam sa olimpijskom reprezentacijom Meksika. Malaga bi trebala platit 6 miliona € Tottenham-u.

Walter Gargano i Gary Medel se povezuje sa Valenciom, dok je prva zelja Mauricia Pellegrina igrac Villarreala Bruno Soriano.

AK47
16.07.2012, 13:14
Ovo za Maicon-a, ako zaista dodje u Real, bice to solidno pojacanje. Ne mogu reci da sam odusevljen, mislim, odlican igrac, ali je on vec sada star sto znaci da moze maksimum jos dve sezone na vrhunskom nivou izgurati, eventualno jednu, a to se ne isplati. Bolje dovesti nekog mladjeg desnog beka.

Jeftin i iskusan igrac,zna posao i samo mu je falio dobar trener da ga drzi pod kontrolom konstantno,s onim centarsutem nema zime za napadace:)

AlexisSanchez
16.07.2012, 13:56
Prema pisanju brazilskog Intereconomia, Barsa je dogovorila transfer Neymar-a. On će navodno u Barsu poslije Olimpijskih igara u Londonu. Vrijednost transfera je oko 60 miliona evra.

Sir Giggsy
16.07.2012, 14:09
Hm... nesto tesko mogu da verujem posto se zna da Neymar ne zeli da napusti Brazil pre SP 2014.

Ko ce ga znati...

Fanta
16.07.2012, 16:22
Prema pisanju brazilskog Intereconomia, Barsa je dogovorila transfer Neymar-a. On će navodno u Barsu poslije Olimpijskih igara u Londonu. Vrijednost transfera je oko 60 miliona evra.

Poslje olimpijskih igara bi trebao potpisati, ali u Barcu bi tek dosao u sezoni 2013/14. Ali sve su to samo mediji rekli, nista zvanicno.

bracala
16.07.2012, 22:08
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/217612/Barsa-kupila-devetogodisnjeg-Irca

Barcelona dovela Irca.

Sir Giggsy
16.07.2012, 22:12
Jel to Wenger preuzeo Barsu?! ::)

Casiraghi
16.07.2012, 22:17
Jel to Wenger preuzeo Barsu?! ::)

Mator ovaj mnogo za Vengera.

AlexisSanchez
17.07.2012, 19:23
Zna li neko da li Raul Albiol ostaje u Real-u?

edohz
17.07.2012, 22:55
Zna li neko da li Raul Albiol ostaje u Real-u?

Albiol po svemu sudeći ostaje, jer najvjerovatnije Carvalho napušta klub, znači ostaju nam Ramos-Pepe te Albiol i Varane kao zamjena.

Prototype
17.07.2012, 23:49
Previse je to novca, mada kada su u pitanju Real i Barsa nista nije mnogo jer oni to preko marketinga tj prodaje dresova izvade u tren oka.

chicharito14
18.07.2012, 12:28
Evo citam Murinjo zainteresovan za Majku Ricardsa. Ne vjerujem da bi ga se City tek tako odrekao.

AlexisSanchez
19.07.2012, 14:00
Fernando Gago najvjerovatnije prelazi u Valensiju....barem tako tvrdi njegov agent

Dale
19.07.2012, 15:01
Banega i Gago , lijepo bi to bilo :)

AK47
19.07.2012, 17:16
Banega i Gago , lijepo bi to bilo :)
Dobar je i Tino Costa,vrh...ne znam ko bi tu prvu igrao,jos je tu i Canales ako se oporavi.Ma uvijek su znali ljudi dovesti igraca,tu nema dileme

Dale
19.07.2012, 17:18
Dobar je , ali ja njega ne volim nesto , stalno nesto gundja , buni se na trerove odluke i tako to :D

A bilo je price i da ce napustiti Valenciu , vidjet cemo :D

AK47
19.07.2012, 17:20
Dobar je , ali ja njega ne volim nesto , stalno nesto gundja , buni se na trerove odluke i tako to :D

A bilo je price i da ce napustiti Valenciu , vidjet cemo :D

To jest,malo forsira s tim stvarima,ali je dobar igrac,sve zna...Banega je drasticno pao u formi u jednom dijelu sezone

Dale
19.07.2012, 17:22
Jbg , ubile su ga povrede , prvo ona od dva mjeseca , pa kad se vratio , odigrao je 5 utakmica i onda jos jedna povreda , nakon koje vise nije igrao ..

Imat ce Pellegrino slatke muke :D

Freshman
20.07.2012, 18:18
CAZORLA WANTS TO EXIT MALAGA. According to Spanish daily Sport, the Spanish international midfielder Santi Cazorla would leave Malaga this summer. The Andalusian club, though bought by Qatari investors in 2010, is currently experiencing financial difficulties, which prompted Cazola requested a release according to its leaders Sport. Tottenham is very interested especially in case of departure from Luka Modric.

Raspad sistema...

D-Wade
20.07.2012, 23:25
Bruno Soriano blizu prelaska u Atletico Madrid.

Villareal prijavio Malaga-u, jer nisu jos isplatili Cazorla-u. Ostalo je jos 3.5 miliona za isplatu.

Freshman
20.07.2012, 23:57
Kao sto rekoh, raspad sistema... Rasprodace kvalitet i opet postati prosecna ekipa..

Ljuba90
21.07.2012, 04:45
Kao sto rekoh, raspad sistema... Rasprodace kvalitet i opet postati prosecna ekipa..

Ko im hebe mater :D

Freshman
21.07.2012, 13:00
Modric, A MATTER OF TIME. According to Marca, the "saga" Modric could well last until the end of August. For the Spanish site, Real Madrid understands that the negotiations may drag on and THEY are PREPARED. As a reminder, Tottenham 45 million request for the transfer of the Croatian, the sum that Los Blancos are not willing to pay.

Wow, do kraja Avgusta...:facepalm:

D-Wade
21.07.2012, 13:03
Ma nema od toga leba, kada je Real dugo pregovarao sa nekim timom? Koga hoce, iskesiraju i zavrse to brzo. Florentino nece promeniti misljenje, nece taj platiti 45 miliona.Okrenuce se oni drugim igracima, mozda i Schweinsteiger-u ili Witsel-u. Pa zar neko misli da ce Mou dati gotovo 50 milki za igraca koji treba da bude jedan od vaznijih igraca, a da ovaj ne prodje pripreme sa Realom? Ma daj...

AlexisSanchez
21.07.2012, 16:20
Pa Barsa je za Fabregasa platila nešto oko 35 miliona evra, a sada da neko za Modrića dadne 45 a razlika izmedju njih dvojice je u dvije klase, ne znam šta ovi u Totenhemu misle, da su oni možda izmislili fudbal....

Freshman
21.07.2012, 18:45
Pa Barsa je za Fabregasa platila nešto oko 35 miliona evra, a sada da neko za Modrića dadne 45 a razlika izmedju njih dvojice je u dvije klase, ne znam šta ovi u Totenhemu misle, da su oni možda izmislili fudbal....

Dve klase ?? Objektivan si do jaja...

OFFICIAL: ASSUNÇÃO LEAVES ATLETICO. Paulo Assunção, who still had one year contract with Atletico Madrid has reached year agreement with the Madrid club to be released. He pledged the club to leave for Sao Paulo and that can be read on the official website of Atlético.

Juanfran wants from Madrid to BETIS. Real Madrid player became undesirable, Juanfran face his value and is willing to leave the club. His desire? Join Real Betis. Only problem, the people of Madrid ask one million euros for the transfer of it's player, the amount that club from Sevilla is not willing to pay.

AlexisSanchez
21.07.2012, 19:32
Dve klase ?? Objektivan si do jaja...

e ajd malo pojasni ovu svoju "izjavu", ako hoces da ti obrazlozim gore navedeni post?

Freshman
21.07.2012, 19:50
e ajd malo pojasni ovu svoju "izjavu", ako hoces da ti obrazlozim gore navedeni post?

Da pojasnim ?? Ok, po cemu je bolji za dve klase to me zivo zanima ??

AlexisSanchez
21.07.2012, 20:29
pa ima koliko hoces razloga, ja sam Fabregasa uzeo samo za primjer....evo ovako, recimo fabregas kada i nije u nekoj formi moze da odluci utakmicu, asistencijom ili golom, bio je kapiten arsenala to dovoljno govori koliko je kvalitetan igrac i to samo sa 24 godine...a sto se tice modrica, navedi mi jednu ali samo jednu veliku utakmicu u kojoj se Luka pokazao kao neko ko vrijedi 45 miliona, kada je totenhem igao u osmini finala lige sampiona protiv reala nije ga bilo na tereni u obe utakmice, mediji govorili poslije te utakmice kao nije luka ništa mogao, u fazonu nije do njega, dobro ga zatvorili realovci...pa kvalitet fudbalera i jeste u tome da kada te protivnik "zatvori" da izvučeš keca iz rukava i pokazeš koliko si ustvari dobar... i za nekoga ko se tek treba profilisati u vrhunskog igrača a ima sada 26 godina dati 45 miliona je po meni besmisleno....

Freshman
22.07.2012, 01:23
Rece razloga koliko 'oces ti naveo samo jedan i po, i to ne toliko validan. Po cemu je on bolji za dve klase, mene to interesuje, to mi nisi sasvim objasnio ??

Kada pogledam kvalitete obojice, pogotovo pas igru, obojica su na vrhunskom nivou, cak cu da kazem da je Luka bolji od Spanca, veci arsenal ima Luka, moze da posalje loptu kakvu oces, dok Cesc mnogo cesce koristi pas po zemlji, ili pas iz driblinga, tu je najbolji, koliko i Luka naravno. Kada su u pitanju ostali segmenti igre, poprilicno su istog kvaliteta, obojica su odlicni finiseri i mogu da postignu golove van 16m, obojica su vrlo mobilni sa loptom i brzi, tako da opet ne bih znao koga da izaberem.
Jos jedna stavka, Cesc je daleko slabiji igrac sada u Barsi nego u Arsenalu, oduzeta mu je da veca sloboda sa loptom, ne moze da je ima u posedu dovoljno dugo zbog sistema, poceo je mnogo cesce u napadu da igra( na EP laznog spica igrao), i vise nije onaj isti Cesc. Sa druge strane, Luka je kreativac nevidjenog kvaliteta, bez njega Spursi tesko da bi ikad zaigrali u LS, gde je on takodje pokazao kvalitet i protiv Intera u grupnoj fazi, a i protiv Milana u nokaut fazi. I Spursima je 1/4 finale bio max sto su mogli, i naravno da se ocekivao debakl protiv Reala koji je za klasu bolji tim, zatvorili ne samo njega, vec i ceo tim, potpuno su dominirali mecom, svakako ocekivano, i kako onda Luka da pokaze svoj kvalitet, ako je ceo tim zatvoren i ubijen u mecu. Nije on tip igraca kao Ronaldo pa da predribla par igraca i da gol.
To da li on vredi 40m ili vise, dokazace se tek posle igara u Realu, i niko ne moze da mu sudi ili da ga potcenjuje pre toga.

I posle svega ovoga, ja i dalje ne shvatam kako si ti i po cemu zakljucio da je Cesc za dve klase bolji, stvarno ne kapiram.

AK47
22.07.2012, 01:31
Pretjeruje Sanchez,ali da je Fabregas bolji od Modrica,to nije nikakva tajna.On jeste slabiji igrac sada u Barcelona-i jer se ne pita nista,ali nije on bas tako davno igrao u Arsenal-u i sto se mene tice nema tog aspekta u fudbalu u kojem je Modric bolji...pas,skok igra,defanziva,sut s bilo koje pozicije,borbenost,slobodnjaci i zabijanje golova,kako god okrenem Cesc bolji

Casiraghi
22.07.2012, 01:38
Fabregas iz Arsenala je institucija za Modrica, pokazivao mu je to i u medjusobnim duelima vise puta. Ako poredim igracke atribute, Fabregas bolji. Ako poredim karijere, Fabregas bolji. Sta ima da pricamo.

Freshman
22.07.2012, 01:53
Kada je u pitanju pas igra, meni je bolji Luka... Luka takodje moze odakle oces da sutne, ima veci range, bolji je tu takodje. Za ostalo se delimicno slazem...;)

AlexisSanchez
22.07.2012, 11:30
Kada pogledam kvalitete obojice, pogotovo pas igru, obojica su na vrhunskom nivou, cak cu da kazem da je Luka bolji od Spanca, veci arsenal ima Luka, moze da posalje loptu kakvu oces, dok Cesc mnogo cesce koristi pas po zemlji, ili pas iz driblinga, tu je najbolji, koliko i Luka naravno. Kada su u pitanju ostali segmenti igre, poprilicno su istog kvaliteta, obojica su odlicni finiseri i mogu da postignu golove van 16m, obojica su vrlo mobilni sa loptom i brzi, tako da opet ne bih znao koga da izaberem.
Jos jedna stavka, Cesc je daleko slabiji igrac sada u Barsi nego u Arsenalu, oduzeta mu je da veca sloboda sa loptom, ne moze da je ima u posedu dovoljno dugo zbog sistema, poceo je mnogo cesce u napadu da igra( na EP laznog spica igrao), i vise nije onaj isti Cesc. Sa druge strane, Luka je kreativac nevidjenog kvaliteta, bez njega Spursi tesko da bi ikad zaigrali u LS, gde je on takodje pokazao kvalitet i protiv Intera u grupnoj fazi, a i protiv Milana u nokaut fazi. I Spursima je 1/4 finale bio max sto su mogli, i naravno da se ocekivao debakl protiv Reala koji je za klasu bolji tim, zatvorili ne samo njega, vec i ceo tim, potpuno su dominirali mecom, svakako ocekivano, i kako onda Luka da pokaze svoj kvalitet, ako je ceo tim zatvoren i ubijen u mecu. Nije on tip igraca kao Ronaldo pa da predribla par igraca i da gol.
To da li on vredi 40m ili vise, dokazace se tek posle igara u Realu, i niko ne moze da mu sudi ili da ga potcenjuje pre toga.

I posle svega ovoga, ja i dalje ne shvatam kako si ti i po cemu zakljucio da je Cesc za dve klase bolji, stvarno ne kapiram.

Što se tiče pas igre, Fabregas od kako je došsao u Barsu više koristi pas po zemlji jer je takva filozofija igre, medjutim kada ima šansu da da nekome u prazan prostor ne razmislja se da prebaci odbranu....u arsenalu je mnogo česće davao duge lopte ipak je to engleska pa htio ne htio moraš to ponekad forsirati, itd itd

uglavnom, možemo mi o fabregasu i Luki pričati deset dana, ali ne vodi to nigdje , ti imaš jedno ja drugo mišljenje i to je to

bracala
22.07.2012, 11:48
Što se tiče pas igre, Fabregas od kako je došsao u Barsu više koristi pas po zemlji jer je takva filozofija igre, medjutim kada ima šansu da da nekome u prazan prostor ne razmislja se da prebaci odbranu....u arsenalu je mnogo česće davao duge lopte ipak je to engleska pa htio ne htio moraš to ponekad forsirati, itd itd

uglavnom, možemo mi o fabregasu i Luki pričati deset dana, ali ne vodi to nigdje , ti imaš jedno ja drugo mišljenje i to je to

Fabregas u Arsenalu imao slobodu da radi sta hoce, sve se vrtilo oko njega. Pa i to da je slao duge pasove ponekad, sve je to cinio jer je bio kreator igre, a kada si kreator moras znati slati svakakve pasove a ne biti ogranicen. Nikakve veze duga lopta nema sa ligom, Arsenal skoro 20 godina igra pas igru. U Barceloni u toku utakmice nema ni 30% dodira sa loptom u odnosu na period iz Arsenala. Sada potpuno drugacija uloga i cinjenica je da je Cesc sada usporen u svom napretku.

Sto se tice ovoga da je Fabregas za 2 klase bolji od Luke, to nije ni smijesno cak. Kroz karijeru bolji, trenutno nemaju iste uloge u svojim timovima.

Freshman
23.07.2012, 22:38
Hernanes to BARCA? According to Mundo Deportivo, the International Brazilian Hernanes likes FC Barcelona, ​​which seeks to strengthen midfield. Estimated at 20 million euros, Brazilian whose 26 years old would be on the shelves of AC Milan. Hernanes, which currently operates under the colors of Lazio, scored eight goals in Serie A last year.

Zanimljivo...

Takodje, Barsa je ozbiljno zagrizla za Javia Martineza, ali zele da spuste malo tu cenu od 40m.

AlexisSanchez
24.07.2012, 14:38
Pa rekao je Tito Vilanova na prvoj konferenciji da Barsa traži igrača tipa Martineza, ali da im je on sada preskup, pa će pokušati nekog drugog dovesti ko meže igrati zadnjeg veznog i centralnog beka...ostalo im je još 26 miliona evra za pojačanja tako da će teško moći Martineza..

AK47
26.07.2012, 15:01
O situaciji s Modrićem progovorio je i Niko Kranjčar. Njegov bivši suigrač iz Tottenhama potpuno razumije Modrićeve postupke koji svim silama želi prijeći u Real.

"Ne znam kako bih se postavio da sam na mjestu Luke Modrića, ali ponuda Reala iz Madrida događa se jednom u karijeri. Sada i nikad više. I ja bih poduzeo sve da dođem na Santiago Bernabeu, igrati za Real Madrid je najveći privilegij u karijeri svakog nogometaša, makar, poput mene, više simpatizirao Barcelonu. Real Madrid je nešto uzvišeno i zato razumijem Luku. Znam da mu je predsjednik prošle jeseni, u razgovoru licem u lice, obećao da će ga pustiti, a sad ga osuđuje. Levy je učinio sve da zaštiti klupski interes i profitira, pritom se služi i lažima, kojima je obmanuo javnost, što je u biznisu dopušteno, ali - da ste u Lukinoj koži, vjerojatno biste postupili kao i on...", rekao je Kranjčar za Sportske novosti.

Zna Niko ko je ko:D

AlexisSanchez
27.07.2012, 18:18
Đoan Kapdevila prešao iz Benfike u Espanjol, vrijednost transfera 350 000 evra....

AlexisSanchez
28.07.2012, 14:07
Za večerašnju pripremnu utakmicu protiv Raja Club Ath.( inače klub iz Maroka) , za sastav Barse će konkurisati:

golmani: Pinto i Oier
odbrana: Dani Alves, Bartra, Lombán, Mascherano, Sergi Gómez, Planas, Adriano i Balliu
napad: Deulofeu, Alexis, Messi, Cristian Lobato i Afellay

utakmica počinje večeras u 00:00h

D-Wade
02.08.2012, 14:02
Salvio presao iz Atletico Madrid-a u Benfica-u. 13.5 miliona je placen, sto ga cini najskupljim igracem u istoriji Benfica-e.

Fanta
02.08.2012, 16:23
Kad smo kod Athletica, oni su nocas pobjedili ekipu Nacionala iz Kolumbije rezultatom 2:0. (Kadeer & Falcao)

Freshman
02.08.2012, 16:40
MALAGA FORCED TO SELL. Malaga has issued a statement on its website to inform the restructuring of the club, "to adapt to the standards of financial fair play to ensure self-sufficiency and sustainability of the institution." This process probably involves the sale of certain players. While Santi Cazorla will probably sign for Arsenal, Nacho Monreal, Isco, jeremy Toulalan, Joaquin and Rondon are also advertised on departure.

Malaga ocigledno nece igrati LS ove godine, sto zbog problema sa finansijama, sto zbog odlazaka najbitnijih igraca.

Sada shvatam ovu situaciju za Salvia, Benfika ga je pretprosle godine kupila za 2m(20% njegovog ugovora), pa su ga sledece sezone pozajmili Atletiku, gde se on vrlo dobro pokazao, da bi sada potpuno otkupili njegov ugovor. Dobro je ovo za Argentinca, igrace LS sto je veoma bitno da dalje napreduje, izuzetan potencijal.

D-Wade
02.08.2012, 17:40
Tottenham trazi odmah 40 miliona funti, a pojavila se informacija da su pristali na 34 miliona, kada je njihov sajt objavio da Luka ide u Real. Sada, hoce 40 miliona funti odmah, bez rata, a Real nece da plati.:facepalm::biggrin:

Freshman
02.08.2012, 17:44
PELLEGRINI ON THE DEPARTURE. That the Spanish press claims the departure of Manuel Pellegrini, the coach of Malaga, is imminent. Marca says that Andalusian club is in a restructuration phase, and will not retain it's Chilean engineer, who will meet the new strongman of the club in the evening according to Ace

Ovo je i vise nego ozbiljno, pa rasprodaju sve sto imaju.

Ala smaraju Spursi.:facepalm:

D-Wade
02.08.2012, 17:45
A i Malaga, kao neki levati uhvatili neke Arape koji nemaju para..Nisam verovao da je i to moguce...:biggrin:

Freshko, neka oni samo smaraju, pa da Real odustane.:z:

Freshman
02.08.2012, 17:56
A i Malaga, kao neki levati uhvatili neke Arape koji nemaju para..Nisam verovao da je i to moguce...:biggrin:

Freshko, neka oni samo smaraju, pa da Real odustane.:z:

Pa vidis da jeste moguce...:biggrin: Ma imaju para nego su velike cicije, nece da daju pare za otplatu duga, jer klub kao institucija i firma je u velikim gubitcima, a oni nece da ubrizgaju takozvanu finansijsku injekciju, pa klub mora sam da resava tako sto ce prodati igrace.:facepalm:

Mene je realno, smorio i Luka, i Real i Spursi i cela ova zajebancija, dosadili su vise.:yawn:

D-Wade
02.08.2012, 17:58
Uzeo bih Witsel-a pre Modrica, iako je ovaj odlican igrac..Witsel mi je nekako idealan za Real. Mnogo dobar fudbaler. Benfica bi bila zadovoljna sa 30-35 miliona..Klasa igrac, a kod Mou-a bi procvetao.

Freshman
02.08.2012, 18:09
30-35 ?? Jesi blesav ti ??? 20-25m max i da pevaju Lisabonci na sav glas.:D

D-Wade
02.08.2012, 18:15
Nisam blesav:biggrin:, jer su odbili 25 za njega, hoce minimum 40 prema njihovom sportskom direktoru, sto znaci da se moze jos spustiti, maksimalno na 30.:)

edohz
02.08.2012, 18:17
Mora se nastaviti kontinuitet: Di Maria 33mil, Coentrao 30mil, i logičan slijed je da Witsel košta min 30mil
Oproban recept :cool:

Freshman
02.08.2012, 18:36
Nisam blesav:biggrin:, jer su odbili 25 za njega, hoce minimum 40 prema njihovom sportskom direktoru, sto znaci da se moze jos spustiti, maksimalno na 30.:)

Pazi stvarno, Vieira trazi 40m...Kuda ide ovaj svet...:facepalm: Previse je to za njega, nije on jos u toj klasi iako je fenomenalan igrac, kompletan veznjak, ali sto je mnogo, mnogo je.

AlexisSanchez
04.08.2012, 16:08
Barselona večeras u 19:45h igra svoju treću po redu pripremnu utakmicu protiv PSG-a, utakmica se igra u Parizu (Parc des Princes)...

Sastav: Valdés, Pinto, Dani Alves, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Mascherano, Sergio, Pedro, Afellay, Montoya, Bartra, Dos Santos, Tello, Ilie, Sergi Roberto, Planas i Rafinha.:bye:

bracala
04.08.2012, 21:28
PSG je jak k'o beton.

p.s. Ovi novi gostujuci dresovi Barcelone su ocaj.

AlexisSanchez
04.08.2012, 21:48
Barsa vodila 2:0, ipak 2:2 na kraju....Strelci za Barsu Rafinja i Mesi, Ibrahimovic i Kamara za PSG...

PSG, sto kaze Mumi, jak kao beton, ali nekako mi djeluje da kada neki igrač PSG-a ima loptu ostali su previše statični, to je vjerovatno i razlog veoma malog broja šansi koji su stvorili, uglavnom meni je bila utakmica veoma interesantna, visok ritam do samog kraja, a prijateljska utakmica tako da sam zadovoljan utakmicom a mislim i većina koja je gledala....
PSG ima veliki potencijal tako da će vjerovatno sve doći na svoje kroz nekoliko utakmica....

ne znam meni se baš sviđaju ovi gostujući dresovi Barse....::)

e Mumi znaš li možda nešto više o potencijalnim transferima Song-a i Agger-a u Barsu? HVALA:biggrin:

bracala
05.08.2012, 10:45
Ukusi su razliciti, meni su previse upadni dresovi ali nebitno.

Male su sanse i za Songa i za Aggera.

Rossonero
05.08.2012, 11:21
Prijateljska utakmica PSG-Barcelona.

Sancezova gluma za Oskara.

http://www.youtube.com/watch?v=BVE18HWjCdg

AlexisSanchez
05.08.2012, 11:23
Barsa ipak na kraju pobijedila nakon boljeg izvođenja penala, 4:1, utakmica se igrala za "Trofej Pariza" tako da je morao neko pobijediti....

evo i "ALL HIGHLIGHTS" :biggrin:
http://www.youtube.com/watch?v=DpylV-4RDvQ

AlexisSanchez
05.08.2012, 11:25
Prijateljska utakmica PSG-Barcelona.

Sancezova gluma za Oskara.

http://www.youtube.com/watch?v=BVE18HWjCdg

nije tu Sanchez nista kriv, okliznuo se a sudija svirao penal, pogresna procjena sudije...

bracala
05.08.2012, 11:44
Ne bih rekao da je ono bilo klizanje. Posmatraj mu lijevu nogu. Prvi put se normalno docekuje na nju, a onda u trenutku kada Sakho prolazi pored njega, ovaj se ocigledno ne zeli docekati na lijevu nogu i samo je horizontalno spusta ka tlu. Planski je ovo uradio, gluma k'o dobar dan.

AlexisSanchez
05.08.2012, 12:27
Ne znam, svako ima svoje viđenje, ostajem pri svom stavu da nije namjerno pao....

D-Wade
05.08.2012, 14:09
Salomon Rondon presao iz Malage u Rubin i potpisao cetverogodisnji ugovor.

Freshman
05.08.2012, 14:19
Salomon Rondon presao iz Malage u Rubin i potpisao cetverogodisnji ugovor.

Mislio sam da ce u Spurse, ali i Ruska liga je izuzetno jaka, vrlo talentovan momak, ali neverovatno mi je kako se Malaga raspada...

nije tu Sanchez nista kriv, okliznuo se a sudija svirao penal, pogresna procjena sudije...

:hah:

Pa koje crno klizanje covece, vidis li da je Sancez sam pao i to namerno. Nemoj zajebavat...

AlexisSanchez
05.08.2012, 14:29
:hah:

Pa koje crno klizanje covece, vidis li da je Sancez sam pao i to namerno. Nemoj zajebavat...

necu nikoga uvjeravati u suprotno, kažem, imam svoj gore navedeni stav po pitanju tog slučaja i neću ga mijenjati, Sanchez najbolje zna šta je i kako je uradio, vjerujem da nije namjerno pao, bio je metar od igrača psg-a tako da bi pokušaj simuliranja bio nelogičan...
a kao da je to i bitno sada, utakmica se završila 2:2 na kraju i penali su odlučili pobjednika tako da je Barsa zasluženo pobijedila ali i to je nebitno jer je utakmica prijateljska.....:bye:

Freshman
05.08.2012, 14:49
Znam, ali poprilicno je suludo drzati se tvrdoglavo takvog stava kada je covek pao namerno, toliko je ocigledno zaboga, cisto simuliranje. Kazes da Sako bio na metar od njega, a bio je na pola metra, plus je sasvim logicno svakom igracu koji "voli" simulirati, da padne kada zavrne onako protivnickog igraca, indicirajuci na sudiju da ovaj pokaze na penal, jer u ovakvoj situaciji cesto dodje do povlacenja dresa koje sudija ne moze da vidi.

Prosto pogledas snimak i vidis da nema povlacenja, drugo, ne moze biti klizanje jer se on na obe noge docekao i bio na zemlji, pogledas levu, pa potom desnu, nema klizanja ili bilo kakvog trenja, znaci nema govora da se Alexis slucajno okliznuo, ni govora.

Sir Giggsy
05.08.2012, 15:15
Pa sam pokret gornjeg dela tela ukazuje na to da je simulirao... da se on okliznuo i da je hteo da nastavi gledao bi da se doceka na ruke da bi se sto brze pridigao. Ali ne, on obe ruke dize u vis onako "tipicno" kao da ga je Sakho zaista pokosio.

D-Wade
15.08.2012, 16:45
Valencia announce deal for Haedo Valdez

The Paraguayan striker will move to Mestalla upon the completion of a medical, after spending a season with the Russian Premier League outfit Rubin
Valencia dovela rezervnog napadaca.

Freshman
15.08.2012, 19:04
Sky Sports sources understand that Luka Modric is to fly to Spain on Thursday to finalise a move to Real Madrid from Tottenham. It is thought that the transfer could now be completed quickly after the clubs finally agreed a fee following months of uncertainty. Reports suggest that a compromise has been reached that will see Real pay an initial fee of £23.6million, plus a further £3.9m in add-ons.
Tottenham are believed to have accepted Real's offer now to give them enough time to sign a replacement before the window slams shut at the end of the month. If the move goes through it would bring to an end a four-year spell at White Hart Lane for Modric,during which time he has developed into one of the Premier League's most impressive performers.

Ovo je oko 35m evra, tacno onoliko koliko je Real rekao da ce poslednji put ponuditi, Levy se ukenjao i pristao. Kako trguju Los Blancosi...:wthy:
Izgleda da se saga zavrsila...

AK47
15.08.2012, 19:09
Izvor je i vise nego pouzdan pa je ovo vjerovatno gotova stvar,nije mi drago sto je dosao ali se nadam da ce biti pojacanje:)

bracala
15.08.2012, 19:23
E nek je vala i to okoncano, bilo je vrijeme. Da li ce se juriti Witsel?

Aki, Lukicu na avatar lagano. :D

Freshman
15.08.2012, 19:30
Sta ce im Witsel sada ??:D Mou je dobio sta je hteo, jos sad da mi dobijemo Sahina i svi srecni i zadovoljni...:D

AK47
15.08.2012, 19:35
Prije bih Puyol-a stavio nego njega:D

Nadam se da ce igrati dobro,a ako ne bude ja cu da ga pljujem:)

Mislim da ce jos samo desni bek doci,ne vjerujem da ce ganjati Wistel-a,nema potrebe

LBJmvpFORlife
15.08.2012, 19:40
Grande Luka!

D-Wade
15.08.2012, 19:42

Nadam se da ce igrati dobro,a ako ne bude ja cu da ga pljujem:)

Mislim da ce jos samo desni bek doci,ne vjerujem da ce ganjati Wistel-a,nema potrebe
Neces biti jedini.

35 milki, ima da blista ili mu je amin..

Casiraghi
15.08.2012, 19:43
Ima da upropasti oba El Klasika, kao i 99% velikih utakmica u karijeri do sada.

LBJmvpFORlife
15.08.2012, 19:44
Kakav je to pesnik od fudbalera <3

bracala
15.08.2012, 19:52

http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Clubs/Club_Home/2012/6/7/1339092451274/Luka-Modric-008.jpg

Desni bek se mora dovesti. Kad god gledam onog Arbelou zgaravica mi proradi.

Freshman
15.08.2012, 19:54
Ma samo kada se zavrsila ova saga, smorio je vasionu...

D-Wade
15.08.2012, 19:57
Mozda budu ljubazni pa ga nauce nesto ova gospoda.<3

https://encrypted-tbn0.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRtL9kOnlXUbPNUGFix8e3wloUNhcnMW Mfo0F6GBjfcbCvR1JTIkg
http://3.bp.blogspot.com/-EJsr69ctXAg/T3JiFp2zGbI/AAAAAAAAE9g/ZnQUIx-_HkE/s1600/Mesut+Ozil+2012.jpg
http://www.realmadridweb.com/images/xabi-alonso-2012.jpg

LBJmvpFORlife
15.08.2012, 20:03
Hahahahhahah Di Maria hahahahhahahahah http://www.studiooxmox.com/bilder/dobby_harry_potter_1.jpg

D-Wade
15.08.2012, 20:05
AK ce te banovati..:biggrin:

I ne sprdaj se, lepo se ponasaj..:md::biggrin:

Ljuba90
15.08.2012, 20:23
Da se ne lazemo,tu je jedino Xabi gospodin. :D

D-Wade
15.08.2012, 20:26
Da se ne lazemo,tu je jedino Xabi gospodin. :D
Ljubasine, sta fali Ozil-u?:shock:

Ljuba90