Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 18(23. April - 26. April)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 18(23. April - 26. April)







    Zadnja Week tema za ovu sezonu, jos malo pa krece prava stvar..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  • #2
    Sta mislite za ovogodisnje individualne nagrade?

    MVP, MIP, ROY, DPY, Sixth Man, Coach of the Year i All NBA timovi?

    Meni ovako ide:

    MVP: LeBron
    MIP: Ersan by far
    ROY: Irving
    Defensive: Ibaka
    Coach: Greg
    Sixth Man: Harden
    All NBA First: Parker-Kobe-LeBron-KD-Howard
    All NBA Second: Rose-Wade-Melo-Love-Drew

    Kod drugog tima, ne znam, drazi mi je Rose od Paul-a a i nadigrao ga je u medjusobnom duelu. Od Wade-a jednostavno nema boljeg beka..osim Kobe-a, sto se tice ove sezone....Treci je po PER-u ove sezone, iza LeBron-a i CP3-a, iako je imao dosta problema sa povredama.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #3
      Sve isto samo CP3 umesto Rose-a u All NBA Second, pre svega jer je Bogotac, a i zato sto je Derrick propustio pola sezone.

      Mozda i Ryan Anderson za MIP?
      sigpic

      Comment


      • #4
        MVP, ROY i Šesti su sigurni, samo je pitanje ove ostale nagrade. Mislim da ne bi bila greška dati Hauardu po četvrti put DPOY. Za MIP ima dosta kandidata, tu su Iljasova, Anderson, Peković, Bredli, Lin, mada po meni je najveći favorit Monro. A COY može otići Gregu, Tibodou, Riversu, Bruksu, a ne bi me čudilo da je dobije i ona morončina od Vogela.

        Comment


        • #5
          Harden ucestvovao u treningu, ali ograniceno, ima sutra kontrolu. Thunder kaze da je day to day. Valjda ce biti sve ok sa bratom Harden-om, gotivac je pravi.


          Sa druge strane, NBA se jos ne oglasava u vezi maloumnika.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            ja sve razumem da covek reaguje kad zakuca da te ponesu emocije,ali da onako uradis i jos napravis stav za akciju (da se pobijes) to ne mogu da svatim nikako i treba da ga kazne ne igranjem min 10 utakmica i jos novcano i treba dobro sad da preispita svoju ludu glavu ako sta vredi i to jer dzaba mu sto je promenio ime,ali narav nije nikako

            Comment


            • #7


              Comment


              • #8
                Kapiram da ga je Ron Ron napucao, ali brat Love iz Minny-a nagazio Scolinu facu pa dobio samo 2 utakmice, tako da bi tolikoi Ron Ron zasluzio...

                Comment


                • #9
                  Originally posted by LejkerBoy View Post
                  Kapiram da ga je Ron Ron napucao, ali brat Love iz Minny-a nagazio Scolinu facu pa dobio samo 2 utakmice, tako da bi tolikoi Ron Ron zasluzio...
                  Je l' ti znas sta pricas? 2 utakmice suspenzije za ono? Coveku koji je poznat kao najumobolniji igrac u svetu sporta danas?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    Ustvari, kad bolje razmislim, zasto ga ne bi NBA nagradio? Sa recimo povisicom, moze to i da se ubaci u CBA kao "Ron Artest (Metta Bolesni Maloumnik) rule". Ionako je NBA postao pussy sport, kad pogledate kakve sve faulove dobijaju Wade i Kobe, da nema vise starih dobrih tuca kao Detroit - Indiana, da se vise ne dobijaju iskljucenja itd. Treba Stern malo da razmisli i da ubaci koji element iz MMA-a ili NHL-a recimo, pa da igraci mogu da se potuku u svakom momentu, pa da budu iskljuceni na 3 minuta sa pravom zamene. To bi bas onako dalo iskru, i novu dimenziju igri.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by T-Mac View Post
                      Je l' ti znas sta pricas? 2 utakmice suspenzije za ono? Coveku koji je poznat kao najumobolniji igrac u svetu sporta danas?
                      Gledajuci samo na incident koji se desio protiv OKC-a, po tome, Ron Ron ne bi trebao vise od 5 utakmica da dobije... A i Ron Ronu je to bio tek drugi ''incident'' u LA, ako se racuna onaj faul nad Bareom prosle godine...
                      Plus je dobio onaj Citizen award za ponasanje van terena, pa ne verujem da ce dobiti sad 10 utakmica kaznu...

                      Comment


                      • #12
                        Kakve bre veze ima koji mu je to po redu bio incident? Jel' ti kontaš da ga je on laktom razvalio svom svojom snagom i to u glavu bre! Dao bih mu suspenziju ceo PO, plus bih mu tražio jednu lepu svotu zelembaća.

                        Comment


                        • #13
                          Mogao je opasno da povrijedi Hardena.Stvarno on nema mozga.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #14
                            Ali svi znamo da nece dobiti kaznu kakvu zasluzuje i zbog toga nema potrebe da se nervirate.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Pominje se kazna od pet do deset meceva.Stvarno ne bih voleo da mu bude pet i da njegov prekrsaj time bude izjednacen sa proslogodisnjim Bajnamovim.Ocekujem 7-8 utakmica, a mozda bi bio i red da opale malo strozu kaznu kako se slicni prekrsaji ''izivljavanja'' nad protivnicima ne bi ponovili.

                              Comment

                              Working...
                              X