Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 15 (April 2 - April 8)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 15 (April 2 - April 8)





    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Grande Philadelphia pade na sedmo mesto, toliko o nekim stvarima.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Vrlo je moguce da ce biti cetvrti, Boston ima mnogo tezak raspored do kraja, sve zavisi od njihove medjusobne utakmice...
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by T-Mac View Post
        Grande Philadelphia pade na sedmo mesto, toliko o nekim stvarima.
        http://espn.go.com/nba/hollinger/powerrankings

        Zanimljivo da su po Hollingerovom ratingu jos uvek 5. na nivou cele lige. Statistika je bas prevrtljiva...

        Edit: Sada gledam i razmisljam, izmedju 3. i 7. 2.5 utakmice razlike. Bice bas klanja do kraja, poslednji kao nagradu dobija mec sa losijim od Chicago/Miami.
        Last edited by Nebojsa; 02-04-12, 14:38.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #5
          Imali su oni lepih pobeda, i vise su nego solidna ekipica, ali su na gostovanjima stvarno ocajni, otuda i ovakav skor.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            Originally posted by T-Mac View Post
            Imali su oni lepih pobeda, i vise su nego solidna ekipica, ali su na gostovanjima stvarno ocajni, otuda i ovakav skor.
            Oni su samo udaljeni od Heata i Bullsa za jednog All Stara. Nekog ko ce da povuce kada ne ide, a to je obicno na gostovanjima (sto onu nasu statistiku on the road cini jos impresivnijom jer bez Rosea imamo slicnu dinamiku tima). Ovako sa veoma ujednacenim timom bice tu negde ali nema sanse da se izvuku u PO.
            Last edited by Nebojsa; 02-04-12, 14:44.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Dobar je raspored Portlandu, s obzirom kako su poceli da igraju u odbrani od kako je dosao Hikson, moguce je da dodju do PO-a. 3 puta igraju sa Jutom u april, nije nemoguce da ih dobiju sva 3 puta, i jos protiv Hjustona kuci i Finiksa u goste. Moze zapad jos vise da se zakuva.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Sunsi se bore za PO sa prosecnom ekipom. Bar ih ja tako vidim.

                Gortat igra odlicno,Nash fantasticno vodi ekipu,ali neretko uzme po 3,4 suta u toku jedne utakmice. Nemaju ni nesto preterano dubok tim. Stvarno svaka im cast

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Reise View Post
                  Dobar je raspored Portlandu, s obzirom kako su poceli da igraju u odbrani od kako je dosao Hikson, moguce je da dodju do PO-a. 3 puta igraju sa Jutom u april, nije nemoguce da ih dobiju sva 3 puta, i jos protiv Hjustona kuci i Finiksa u goste. Moze zapad jos vise da se zakuva.
                  Sa tim sto Utah nije meta vec Houston. 3 meca na 12 do kraja, dosta je to.


                  Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Sunsi se bore za PO sa prosecnom ekipom. Bar ih ja tako vidim.
                  Meni je to indikator tuge na Zapadu trenutno.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Sa tim sto Utah nije meta vec Houston. 3 meca na 12 do kraja, dosta je to.
                    Pogledaj raspored Roketsima i reci mi koje bi im sanse dao. Losi su u gostima, a u april imaju 8 gostovanja i to protiv timova koji rijetko gube kuci. Po meni i Portland i Finiks i Juta imaju mnogo vece sanse za to 8 mjesto.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Reise View Post
                      Pogledaj raspored Roketsima i reci mi koje bi im sanse dao. Losi su u gostima, a u april imaju 8 gostovanja i to protiv timova koji rijetko gube kuci. Po meni i Portland i Finiks i Juta imaju mnogo vece sanse za to 8 mjesto.
                      Svejedno, najkvalitetniji su tim uz Denver od svih koji se bore za to 7/8. mesto i imaju vece sanse u direktnim duelima gde ce se i odlucivati. A nema sanse da ta 3 duela Uta/Por odu na jednu stranu. Ta prednost im i omogucava da ne pobede sve, 2 iznenadjenja, recimo LAL u Staplesu i Miami pred PO. Sasvim dosta.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Philadelphia ima 10 gostovanja do kraja i samo 4 utakmice kuci. Boston iako ima najtezi raspored do kraja u citavoj ligi, mislim da ima prednost u odnosu na njih makar zbog forme. Najvise ce odlucivati medjusobni duel u kome je Boston 3 puta bio porazen. Nadam se da cemo ih sad dobiti. Ako vec ne budemo bili cetvrti, imamo sasnu da budemo ispred Atlante koja igra lose u poslednje vreme. I tu ce dosta odlucivati medjusobna utakmica.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Neznam kako po ovom Hollingerovom power rankingu 76ers i Knicks-i ispred timova koji su bolji od njih.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Svejedno, najkvalitetniji su tim uz Denver od svih koji se bore za to 7/8. mesto i imaju vece sanse u direktnim duelima gde ce se i odlucivati. A nema sanse da ta 3 duela Uta/Por odu na jednu stranu. Ta prednost im i omogucava da ne pobede sve, 2 iznenadjenja, recimo LAL u Staplesu i Miami pred PO. Sasvim dosta.
                            Dosta igraca iz prve petorke im je povrijedjeno sto im znatno umanjuje kvalitet, oslabljena rotacija, bice njima tesko.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Sunsi se bore za PO sa prosecnom ekipom. Bar ih ja tako vidim.

                              Gortat igra odlicno,Nash fantasticno vodi ekipu,ali neretko uzme po 3,4 suta u toku jedne utakmice. Nemaju ni nesto preterano dubok tim. Stvarno svaka im cast
                              Dokaz koliko Dzentri radi odlican posao sa ovom ekipom, igraju iznad svojih mogucnosti, mada posto ekipu pratim u prethodnih par godina mogu ti reci da od njihove borbe za plej-of nece biti nista.Imaju tezak raspored i najbolje ekipe dolaze u US Airway Center.Bice odlicno kada bi na kraju sezone imali polovan ucinak, ali tesko da ce do toga doci.Vece sanse dajem Portlandu, mada za to bi trebalo Juta i Hjuston vise puta da kiksaju.
                              Pored Nesa i Gortata izdvojio bih i Fraja, Hila, Dadlija i Brauna koji je bio rezerva Kobiju godinama.Moris je bio pocetkom sezone i vise nego dobar, nego kako sezona odmice kraju sve pruza slabije partije, desi se da jednom bljesne, al onda se u narednih par utakmica ne vidi.Svakako konstantniji od Vorika.Jos jedna stvar koja im ne ide u prilog je sto je Hil povredjen.

                              Comment

                              Working...
                              X