Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amerikanac Bred Oleson naputio je Kahu Laboral i prešao u Barselonu.

    30-godišnji bek u Kataloniju stiže kao podrška za Huana Karlosa Navara koji se tokom cele sezone muči sa povredama.

    Oleson ove sezone u Evroligi prosečno beleži 8.8 poena uz po 1.4 skoka i asistencije, dok u Endesa ligi ima 10.4 poena uz 2.1 asistenciju i 1.8 skokova po utakmici.

    Comment


    • Kakav mec Real-Barsa u CDR Drugi produzetak.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Au kakav mec Real-Barsa
        "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
        Legends never die. Mamba will be back!
        sigpic
        HOUSE ALL NIGHT LONG

        Comment


        • Jedan od boljih u istoriji klupske kosarke u Evropi, bez zezanja.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ubjedljivo najbolji meč između ova dva rivala u historiji, gledao drugo poluvrijeme i ostao u šoku

            Nestvarna košarka, samo kad se sjetim šta je sve Llull ubacivao

            Comment


            • Nisam bas gledao tabele Top 16 faze i tek sada vidim da je Maccabi bas u nezgodnoj situaciji! 2 pobjede iza Caje, plus poraz od Spanaca na svom terenu. To bi znacilo da je sada svaki mec "biti ili ne bitï" za njih, narocito na svom terenu, ako se uzme u obzir da je velika vjerovatnoca da ce imati losiji medjusobni skor sa Cajom, tako da je ocekivati veliku utakmicu protiv Barcelone. Ekipa je dozivjela promjene, ali i dalje ima tu solidnih igraca. A i oduvijek su mi bili gotivni...

              Barca je imala i previse praznog hoda ove sezone i generalno me uopste nisu impresionirali. To sto su "odradili" Real Madrid takodje ne impresionira, s obzirom da je Real sastavljen od igraca koji imaju izrazen gubitnicki mentalitet i uglavnom u ova dva meca, u kratkom periodu, protiv Barce su sami sebe pokopali, kao i u vecini medjusobnih duela. Za ocekivati je dosta tezi posao protiv Maccabi-a, koji za razliku od Reala ima daleko jaci karakter.

              Comment


              • Jeste gledali malog Karasev-a?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Jeste gledali malog Karasev-a?
                  To onaj NBA prospekt? Valja li nesto?

                  Comment


                  • Mali je ubica, znas kakva bolesna pracka brate, jos je levoruk i ima prilicno dobar size za svoju poziciju. Danas pobedio Buducnost sam sa 3 vezane trojke preko ruke u bukvalno 2-3 minuta. Gledao sam ga jednom protiv Rige tamo pre nove godine, onda protiv Zalgiris-a u VTB-u i treci put veceras, bas je onako veliki talenat. E sad, koliko sam mogao da primetim nije bas neki ne znam kakav atleta, mozda bi to moglo da mu predstavlja problem malo i fizicki treba da ojaca, al' dobro to vec nije problem. Meni se bas dojmi, volim levoruke majstore
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Hvala mali...spomenucu te kada napisem clanak za draftexpress o ovom igracu

                      Comment


                      • Ja vam spomenuh Karaseva ( izgovara se Карасјов) kada sam kačio one linkove za glasanje o najboljem mladom igraču Evrope. Nisam ga doduše gledao, ali od par ljudi sam čuo baš to što Mac napisa- prangija levicom, racionalan, mudat... Inače, ćale mu je Vasilij Karasev, bivši ruski reprezentativac, plejmejker iz 90-tih, igrao u atinskom finalu 98-me. Baš nas je mučio tih godina. Sad vidim da je Karasev senior zapravo i trener Sergeju.
                        Last edited by 3 sekunde u reketu; 14-02-13, 01:18.

                        Comment


                        • Jeste, ja se secam Vasilija iako nisam toliko mator i dok nisam skontao da se ovaj zove Sergej, sve sam ga zvao Vasili.
                          Ima srece mali sto mu je cale em bio vrhunski igrac, em je odlican covek i napravice od njega igracinu. Mislim da to dovoljno govori i njegov ucinak u ovoj sezoni, stvarno je neverovatan. Kazem vam, danas je bukvalno niotkuda sa 3 trojke potopio Buducnost, samo sto ponekad ume i da pretera, al' to cale smiruje na klupi.


                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Hahahahaha, tacno sam pogodio sve osobine kao sto je navedeno na snimku, mogao bih da se bacim u skaute, a?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Da se javiš kod Miška Ražnatovića, napravi neki jebački CV, budi uporan...

                              Za ono "ja nisam toliko mator" ćemo da porazgovaramo.




                              Edit: uopšte nije off-topic

                              Comment


                              • Ђорђе Матић (‏@DjordjeMatic):
                                Zeljko Obradovic to CSKA? Lot of meetings on the 1st floor of the official Euroleague hotel in London...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X