Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet su na +10, i opet ce to prosuti za par minuta.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Real dobio. Kvalitet kosarke katastrofa.
      It is not the violence that sets a man apart.
      It's the distance he's prepared to go.

      Comment


      • Rudi gadja trojke 1/21 u finalnoj seriji... Nema dalje
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Prema saznanjima Gazete, vajld karde za EL ce dobiti Bajern i Strazbur, a A licencu ukrajinski Budivelnik, ako sam dobro napisao. Djordi car
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Djordi je carina , da A licencu da Ukrajinskom klubu

            Comment


            • Ja ne znam da li je neki ukrajinski klub uopste igrao ikada. Ukrajinci i kosarka pobogu. Koja brutalna pobeda jbt, ovo bez jedno milionceta na katalonskim racunima nije proslo.

              I da, jebes mi sve ima mi da dobijemo A licencu sledece sezone ako nastavimo sa ovim ritmom ulaganja.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • FIBA uvela četiri nova pravila

                Svetska košarka će doživeti promenu kada su osnovna pravila igre u pitanju. FIBA je odlučila da uvede četiri nova pravila sa željom da ubrzaju samu igru.


                Tajm-aut – svaki tim može da ima po dva tajm-auta u prvom poluvremenu i tri u drugom. Izuzetak je korišćenje maksimalno dva tajm-auta u poslednja dva minuta drugog poluvremena. U produžetku svaki tim ima po jedan tajm-aut. Svrha promene pravila: Izbeći preveliki broj tajm-auta u finišu utakmice.

                Dužina napada – Posle ofanzivnog skoka ne dodeljuje se više 24 sekunde za novi napad, već 14. Svrha promene pravila: Ubrzati igru i omogućiti veći broj napada/šuteva tokom utakmice.

                Tehničke greške – Umesto dva slobodna bacanja dodeljuje se jedno posle svirane tehničke greške, uz napad koji počinje sa polovine terena. Svrha promene pravila: Dva penala se smatraju preteranim.

                Tehničke greške – Svaki igrač koji dobije dve tehničke greške biće isključen sa utakmice. Svrha promene pravila: Strožije kazne za igrača koji se ne ponaša sportski i koji šteti imidžu košarke.

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ja ne znam da li je neki ukrajinski klub uopste igrao ikada. Ukrajinci i kosarka pobogu. Koja brutalna pobeda jbt, ovo bez jedno milionceta na katalonskim racunima nije proslo.
                  Ta ekipa je u najbolju ruku negde u rangu Radnickog iz Kragujevca,
                  mada ne verujem. Ako zaista bude tako, onda je EL stvarno komedija.

                  Ovo za Minhen i Strazbur je bilo ocekivano, ali ovi raspadaci mi nisu jasni.

                  Originally posted by poacher View Post
                  FIBA uvela četiri nova pravila
                  Nova pravila pocinju sa primenom tek od oktobra 2014.
                  It is not the violence that sets a man apart.
                  It's the distance he's prepared to go.

                  Comment


                  • Pa EL je odavno postala komedija

                    Comment


                    • EL juri profit po svaku cenu, nema tu nista komicno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Pa da daju Bilbau,nema veze,ali Ukrajincijednom sam ih gledao,dvorana je bila poluprazna

                        Comment


                        • Buducnost Budivelnika tuce u Eurocupu svake godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • sto dovoljno govori o njihovom kvalitetu.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • Vlada Vukoicic imenovan za novog trenera MZT-a

                              Comment


                              • Doslo je do zabune, nece Budiveljnik dobiti A licencu nego ce dobiti WC za Evroligu kao B licencu umesto Prokoma koji je izgubio A licencu.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X