Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evropska kosarka (vesti, transferi i ostalo...)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.euroleague.net/news/i/114...ation-criteria

    http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=720434

    Ovo ti je ta ista vest. Na zvanicnom sajtu, i kod nas na B92.

    Alba ispada iz te price zbog rezultata u ovogodisnjem sampionatu Nemacke,
    tako da je 99% da Partizan dobija A licencu, jedino ako opet ne budu neka
    izmisljanja tople vode, mada poznavajuci politiku Euroleague nista me ne bi
    iznenadilo.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Brate, na zvanicnom nigde ne navode da je Partizan taj prvi, to je dodao Sportando pa su kasnije svi preneli. Ne znam gde im je ta tzv 70/30 lista (teoretski 70% rezultati 30% ekonomski potencijal).
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Da, ali oni su to stavili iz prostog racuna. Nikad EL nece to navesti na svom
        zvanicnom sajtu. Trenutno je situacija takva, sto ne znaci da EL nece uraditi
        ono sto njima pase u odredjenom momentu, ali onako kako sad stvari stoje i
        ako EL zeli sama sebe da ispostuje onda ce dati A licencu Partizanu. Plus sto
        su valjda naucili skolu sa njihovim projektima tipa Prokom. Mislim, mogu oni
        da daju licencu Bayernu, ali ce sami sebi uskociti u stomak.

        Da ne kazem da bi time rasteretili pritisak na ABA ligu, i da bi Slovenci i Hrvati
        lakse dosli do svog mesta u EL za neke naredne sezone.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Ja kazem, ja bih voleo da vi dobijete, ali ne vidim kako biste. Ispred vas na onoj listi rezultata je dosta timova, vi ste trideseti ukupno po trogodisnjem bodovanju, a ne vidim kako mozete ove druge faktore da ispunite i da ih preskocite.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • 'ajde da mi sacekamo 5.7. , ja ne verujem ni 4% da cemo dobiti al' 'ajde , svake godine spominjene i uvek ga izduvamo.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Peja Stojakovic danas napunio 36. godina

              Comment


              • Real poveo u finalnoj seriji Endesa lige protiv Barse. 76-72, nakon sto je Barsa vodila 10 razlike na poluvremenu.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Da Evroliga nije zelela Igokeu, dovoljno govori cinjenica da su upravo prihvatili Nanterre koji ce igrati u hali koja prima manje od 5000 gledalaca.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Туга.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Laboral Kutxa officially announced that Andres Nocioni extended for one more season the contract with the team.
                      Marc Gasol is doubtful for Eurobasket 2013 in Slovenia.
                      CSKA Moscow agreed to terms with Jeremy Pargo. Pargo will earn $2.2M per season.
                      Ryan Toolson will be the first signing of Unicaja Malaga.
                      Dario Saric decided to withdraw his name from the 2013 NBA Draft.
                      CSKA Moscow defeated Lokomotiv-Kuban Krasnodar on the road, 59-54, in Game 4 of the VTB United League Finals to win its fourth title in five years.
                      Theo Papaloukas announced his retire after CSKA Moscow win in VTB United League against Lokomotiv Kuban.
                      After the loss in VTB United League final, Alexey Savrasenko announced his retire.
                      JSF Nanterre beat SIG Strasbourg 83-77 in Game 4 of the French Pro A Finals and made history winning the title. Nanterre has one of the lowest budgets in France (around €1M) but was able to lift the trophy. David Lighty has been named MVP of the Finals.
                      Andreja Milutinovic is an option for Bilbao Basket.
                      Alba Berlin eyeing Joe Ragland.
                      Nemanja Bjelica wants the Timberwolves. The former 35th pick in 2010 NBA draft are looking forward to go in USA, but there are some problems. The first problem is the buyout that Minnesota has to give to Baskonia and the second one is the situation on Saunders: Bjelica was called by David Kahn, but now isn't clear if Saunders considers him a player able to play in NBA. Barcelona Regal remains very heedful on that issue.
                      Gigi Datome denied any rumors about the Celtics.
                      Ettore Messina is one of the options for the Nets bench.
                      vikend vesti.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Da Evroliga nije zelela Igokeu, dovoljno govori cinjenica da su upravo prihvatili Nanterre koji ce igrati u hali koja prima manje od 5000 gledalaca.
                        Ovo ja htedoh staviti ovde ali sam omasio forum izgleda , smejurija. Mada ja mislim da su oni vise zeleli da igraju Partizan/Zvezda nego da Igokea ne igra.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Da Evroliga nije zelela Igokeu, dovoljno govori cinjenica da su upravo prihvatili Nanterre koji ce igrati u hali koja prima manje od 5000 gledalaca.
                          Oni su iz Partiza, a ovi iz Laktasa.
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Нант је у Паризу?
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • 10km od Pariza, predgradje
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Uros94 View Post
                                Нант је у Паризу?
                                Nant je poseban grad, a Nanterre je neko pregradje Pariza ili tako nesto
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X