Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 13 (19. March - 25. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 13 (19. March - 25. March)









    Sa malim zakasnjenjem se otvara tema, taman da pogledate rezultate tekmi koje niste gledali.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  • #2
    @Colke

    http://www.sportklub.info/forum/thre...ostalo)/page26

    Ja ili sam corav ili ovde nigde ne viim svoj post ... Verovatno sam rekao da promena trenera u tom trenutku nista ne bi detaljno promenila ali sam bio za to da D'Antoni ode Imas tonu mojih postova koji to govore
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #3
      Dzabe se radujete navijaci Knicks-a Milwaukee ce da vas prestigne do kraja sezone za to 8 mesto,sada kada im je dosao Ellis sve razbijaju sa po 20 razlike.

      Comment


      • #4
        Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
        Dzabe se radujete navijaci Knicks-a Milwaukee ce da vas prestigne do kraja sezone za to 8 mesto,sada kada im je dosao Ellis sve razbijaju sa po 20 razlike.
        Nismo ni mi nista gori , veceras pada Filadelfija , ako odigramo kao i zadnja 4 meca pasce 76ersi
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          Pre Boston neće da udje u PO nego Knicks-i...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #6
            Originally posted by Krle View Post
            Pre Boston neće da udje u PO nego Knicks-i...
            Pa i da udju Knicksi pre Bostona neko ce da ih pocisti kao i prosle godine

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ernesto View Post
              Ne svira se produzeni... Produzeni zahteva vrhunski rad nogu, pa igraci cesto grese, a sudije sviraju. A i desava se da sudije pogrese je l` cesto igrac kad uradi produzeni deluje kao da je napravio korake.
              Ok, moja greska. Cini mi se da sam jednom cuo lika kako nije dozvoljeno, pa eto...

              Nego mene ti koraci najvise bune, pogotovo u NBA-u. Ako iko zna da mi pojasni da li se kao koraci svira dvokorak posle rolinga? Znam da su meni to kao klincu cas svirali, cas ne...



              Na ovo sam mislio
              Kad vec pocesmo pricu o basketu, htedoh da vas pitam sta vam je omiljeni potez kada cepate neki 3 na 3 ili tako nesto?
              Last edited by ЕлБиЏеј; 21-03-12, 17:53.

              Comment


              • #8
                Da, meni su takodje uvek svirali kada bih napravio dva koraka nakon rolinga, a nekako kapiram da je tako i pravilno. Na vreme sam hvala Bogu uspeo da promenim naviku i da ne pomeram onu stajnu nogu, odnosno nogu oko koje se okreces (ako me razumes ), tako da ono. Jeste tako daleko teze, ali je i pravilno - bar ja mislim da je to slucaj.


                Sto se tice omiljenog poteza, onaj crossover sa hesitation-om, odnosno poskok, pokret ulevo i brza prednja promena udesno, tako nesto recimo Spanoulis radi neverovatno dobro i efikasno.



                EDIT: Nasao





                Samo sto su mene ucili malo drugacije, tj bez ovog set up driblinga ukoso.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Znam bre sta je stajna noga, pa i ja sam nekada trenirao basket

                  Ja npr obozavam onaj cross stepback, ono sto radi Wade cesto. Ali nakon toga se ne dizem na pull up (posto sam suter koliko i Shaq), nego priblizim suprotnu ruku ka lopti da deluje kao da se dizem, defanzivac se vrati, a onda brza srednja promena Efikasno je, a i spada u one humiliation poteze, gde ako ti uspe samo poceses jaja i prasnes u smeh



                  Samo umesto kombinacije srednja prednja, ja cepam srednja sa suprotne strane, pa normalna srednja promena

                  Comment


                  • #10
                    Evo da i ja kazem neke svoje omiljene poteze...

                    Ima ih dosta ali one bas bas koje volim i puno korstim.... Ako je vec selekcija suta u pitanju, obozavam sut direktno iz driblinga, obicno u levu stranu kad idem, driblam loptu i instant se podizem na sut i uvek preko ruke pogadjam... Ako je u pitanju neki brzi defanzivac, onda koristim step-back da se udaljim od protivnika, sutiram fade away i obicno se zavrsava uspesno... Ja cu pre npr pogoditi preko ruke nego ako sam sam, sto je ludost, ali takav sam jbg... A sto se tice nekih crossover-a, koristim vrlo jedostavan trik, lopta u desnoj ruci, srednja promena(kroz noge ) i onda brza prednja promena, ostavljam protivnika u prasini, tipican i klasican ankle-breaker i polaganje na kos ili ako sam u naletu adrenalina, kucanje...

                    I jos jedan potez.... Obozavam dreamshake, jedan od poteza kojima se divim, kao i njegovom stvoritelju, The Dream-u...


                    Nedavno sam poceo ovo da koristim, vezbao sam svaki put kad odem na basket ovaj potez, jednostavno je nenadjebiv...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #11
                      Ben Gordon trojke 9-9 i 45 poena

                      To mu je isto poslo za rukom 2006. protiv Wizards-a ali tada je imao samo 32 poena. Latrell Sprewell je takodje uspeo da pogodi 9 trojke bez promasaja 2003. protiv Knicks-a uz 38 poena.

                      Comment


                      • #12
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #13


                          Kakva kretencina, a navijaci su jos gori.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #14
                            Diaw je debitovao za Spurse...Sunce ti jebem koliko iskusan i dobar tim. Cisto sumnjam da ce opet kiksnuti u PO-u.

                            Comment


                            • #15




                              Comment

                              Working...
                              X