Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 Formula 1 Qantas Australian Grand Prix - Albert Park

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2012 Formula 1 Qantas Australian Grand Prix - Albert Park



















    Ekskluzivno na SK Prime
    Last edited by Nebojsa; 14-03-12, 21:47.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Ovako otprilike treba vizuelno da izgleda, nemam sada vremena za tekstualni uvod
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #3
      Q: (Simon Cass - Daily Mail) For the three guys who’ve won the world title up to now. Could you just tell me who your Grand Prix hero is? And Kimi, if you decide you want to say you still haven’t got a hero, then could just tell me who you admired when you were coming up through the ranks?
      SV: Kimi to start!
      KR: I still don’t have one! Of course, I was hoping for good results for Finns but I didn’t really… it didn’t make any difference who won it then. There wasn’t one guy I hoped for or was looking up to so…
      SC: Nice try…
      JB: Do you still want ours or not?


      hahahhahahah ,,nice try".Kimi opet pwnao. XD
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #4
        U koliko je trka? u 7 h kvalifikacije a u 8 h trka?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #5
          Originally posted by bice View Post
          U koliko je trka? u 7 h kvalifikacije a u 8 h trka?
          I QUAL i RACE su u 7:00 po CET... Iliti, u se'am izjutra, po naski!

          http://www.sportklub.info/programska-sema

          Comment


          • #6
            Ja jedva čekam da večeras sa drugarom gledam treninge od pola 3!Večeras ili sutra rano ujutru?XD Sva sreća imamo SK Prime, sad imamo i Kimija... osećam se pomalo kao couchy potato.Samo da se zavalim na kauč i da gledam F1 na TV-u.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by MarkedOne8 View Post
              Ja jedva čekam da večeras sa drugarom gledam treninge od pola 3!Večeras ili sutra rano ujutru?XD Sva sreća imamo SK Prime, sad imamo i Kimija... osećam se pomalo kao couchy potato.Samo da se zavalim na kauč i da gledam F1 na TV-u.
              Vaistinu! Ja cu morati uz monitor, ali nije problem... Tu su David i Martin , doduse prosle godine nisu prenosili treninge, mozda ce sad poceti.

              Comment


              • #8
                Ako nista zakupili su Slovenci , imam Sloveniju i 1 i 2 jao pa mogli su staviti malo kasnije , ko ce u 7 ustajati ali jedva cekam , sutra moram da se opremim ... Bice jaka trka a pobednik se zna, jedan jedini , Nando
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #9
                  U zivotu sam popio do sad oko 2l kafe subtotal... Veceras jos toliko! Dakle, budjenje u 2:15, moze da se ulovi nekih 2 sata sna! A onda ustajanje za fax... Jbg, mora da se nauci kako se racuna povrsina podintegralne povrsine, jel tako MO8?

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Jbg, mora da se nauci kako se racuna povrsina podintegralne povrsine, jel tako MO8?
                    Može... a i ne mora... bit'... XD
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Može... a i ne mora... bit'... XD
                      Nista se ne mora, cak ni umreti... Smrt ce to uraditi umesto tebe.

                      Sreca pa pola ljudi u grupi na faxu imaju smartfonove, mogu nekom da konfiskujem pre predavanja i odgledam zavrsnicu FP2...

                      Ne znam za vas, ali mene skoro nije ovako drmala trema pred sezonu... Jbt, ko da sam se zaljubio po prvi put!

                      W2U je prosle godine bio prilicno precizan, nadam se da su i sad:

                      http://www.weather2umbrella.com/en/w.../1/112174/1/3h
                      http://www.weather2umbrella.com/en/w.../1/112174/2/3h
                      http://www.weather2umbrella.com/en/w.../1/112174/3/3h

                      Bilo je neke kise juce i danas, koliko sam imao prilike da procitam...

                      Comment


                      • #12
                        ^

                        Ja ne znam kako vam se da gledati treninge , verovatno bi i ja gledao da imam SK prime , ovako nema teorije , ali kvale i trku ne propustam znaci nema teorije 4 meseca jbt cekam subotu i jos samo 2 dana juce sam uzeo novu ferarijevu majicu i kacket , spreman za novu sezonu Vamossssss
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Miko View Post
                          ^

                          juce sam uzeo novu ferarijevu majicu i kacket , spreman za novu sezonu Vamossssss
                          ja parkirao f12 berlinetu ispred zgrade
                          www.balkansimracing.com/forum

                          Real cars. Real racing. Dobrodosli

                          Comment


                          • #14
                            Pa kako da ne gledam slobodne treninge kad dve godine čekam Kimija!Ma i pres konferencije bih gledao i fotografisanja i sve!Neka Nebojša i Vanja potvrde koliko sam samo bio aktivan za vreme testiranja, što tehnički što navijački.

                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Ne znam za vas, ali mene skoro nije ovako drmala trema pred sezonu... Jbt, ko da sam se zaljubio po prvi put!
                            Vala i ja sam baš uzbuđen.Isčekujem practice 2 već celu nedelju.Ovaj practice sam dočekivao kao nikad pre sezonu.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Mokra staza na pocetku FP1... Nema kise trenutno, ali staza je neupotrebljiva, i ostace tako bar jos 15 minuta. Ima i nekog ulja, izgleda da se Karun razbio u GP2, ako sam dobro razumeo...

                              Comment

                              Working...
                              X