Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 11 (5. March - 11. March)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 11 (5. March - 11. March)








    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  • #2
    Ovo veceras mora da se dobije. Zasto? Niti zbog skora, niti zbog odrzavanja ovog winning streak-a, niti zbog morala ekipe itd. Ovo mora da se dobija kako bi se poslala poruka onoj skupini punoglavaca, pa da vidimo kad ce sledeci put onako da se raduju. Indiana Pacers-i su skup takvih gnjida na celu sa najvecim, Vogel-om, jos im samo fale Ronda i Big Bitch debeli Davis, pa da kompletiraju set najprljavijih igraca lige. Treba da se posalje jak statement i da se postave neke stvari na svoje mesto.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Dolaze nam na noge i bice biveni do nogu Bojim se samo da cemo moci da otpisemo bilo sta ispod kosa, onaj Hibbert je nenormalan.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Originally posted by T-Mac View Post
        Ovo veceras mora da se dobije. Zasto? Niti zbog skora, niti zbog odrzavanja ovog winning streak-a, niti zbog morala ekipe itd. Ovo mora da se dobija kako bi se poslala poruka onoj skupini punoglavaca, pa da vidimo kad ce sledeci put onako da se raduju. Indiana Pacers-i su skup takvih gnjida na celu sa najvecim, Vogel-om, jos im samo fale Ronda i Big Bitch debeli Davis, pa da kompletiraju set najprljavijih igraca lige. Treba da se posalje jak statement i da se postave neke stvari na svoje mesto.
        Nemoj tako brate, dobar je George..

        Ali onaj Foster kvari za petoricu..
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • #5
          Zaboravih da dodam naravno da je Paul izuzetak, mada pokvarice i njega vremenom, ne sumnjam.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            Bullsi navijam za vas veceras.D-Rose will explode.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • #7
              Jako teska utakmica veceras, iz prostog razloga jer je sinoc bila preteska, ne znam da li Ruzica ima takav sklop da moze za dva dana zivotinjski da odigra a protiv Indijanine odbrane se niko nesto specijalno nije naigrao. Bice tvrdo, dovoljno tvrdo da mi 1.3 kec ne izgleda sigurno.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Drazen 3 View Post
                Jako teska utakmica veceras, iz prostog razloga jer je sinoc bila preteska, ne znam da li Ruzica ima takav sklop da moze za dva dana zivotinjski da odigra a protiv Indijanine odbrane se niko nesto specijalno nije naigrao. Bice tvrdo, dovoljno tvrdo da mi 1.3 kec ne izgleda sigurno.
                Radio je to vec mnogo puta, a o sklopu ne treba raspravljati, mislim da je svima jasno koliko je jak po tom pitanju. Mene jedino brine sto je igrao celo drugo poluvreme sinoc, valjda nece ostati bez goriva, mada vucice ga adrenalin.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #9
                  Jedva cekam veceras derbi GSW at WAS

                  Comment


                  • #10
                    Mislim da je D-Rose kapacitet za velike utakmice i da mu nije problem odigrati dvije dobre utakmice.
                    @Monta to je veoma veliki derbi
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                      Jedva cekam veceras derbi GSW at WAS
                      GS je vec dugo na istoku, tako da kontam da to Washington dobija, samo ne znam jel mogu da dobiju dve zaredom.

                      Ljubo, sta ti mislis?
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Ne znam za Wizards-e da li mogu dve uzastopno da dobiju ali za Warriors-e znam sigurno da ne mogu
                        Ovo im je zadnja veceras na turneji po istoku,nisu se bas proslavili a i Steph je povredjen tako da se nije nesto mnogo ni ocekivalo od njih.

                        Comment


                        • #13
                          Dvije zadnje su Warriorsi izgubili...ja ocekujem njihovu pobedu. Sto sam se ja nesto zagrijao za Dallas-Oklahoma, cijeli dan razmisljam o toj tekmi . Nadam se da ce biti zanimljiva.

                          Comment


                          • #14
                            Imaces priliku pre toga meca da uzivas u majstorijama Warriors-a i Wizards-a......

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by T-Mac View Post
                              Radio je to vec mnogo puta, a o sklopu ne treba raspravljati, mislim da je svima jasno koliko je jak po tom pitanju. Mene jedino brine sto je igrao celo drugo poluvreme sinoc, valjda nece ostati bez goriva, mada vucice ga adrenalin.
                              Na gorivo sam i mislio, cisto fiziku sam doveo u pitanje, sta li skaces odmah

                              Comment

                              Working...
                              X