PDA

Pogledati punu verziju : Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ninoslav vitosevic
24.02.2009, 21:53
Veceras sam ocekivao da Mancester ponizi Inter na Meaci.... Ali tu je revans. Vreme je za konacni pad italijanskog anti-fudbala.

fare
24.02.2009, 21:56
inter-man utd 0:0
arsenal-roma 1:0
atl.madrid-porto 2:2
lion:barcelona 1:1

T-Snell
24.02.2009, 22:02
Ma ugazice ih u revansu, ovo je veceras bila samo taktika mogli su da im daju bar jedan gol sigurno. Ovo je bila sigurica veceras da se ne primi gol.

DANIJEL BL
25.02.2009, 07:13
Ja ina?e obožavam Man Utd ali onaj Ronaldo je takav glumac da je to ?udo....igra? krene da starta na njega a on je ve? na podu...
Inter je propustio šansu ...mislim da ?e Man?ester pro?i bez problema..
Sudijska trojka mi nije ostavila baš dobar utisak...ipak su ovo možda i dvije najbolje ekipe u Europi trenutno a on sje?e igru svakih 10 sekundi....daje kartone bezveze..da ne govorim za nepostoje?i ofsajd...

fare
25.02.2009, 09:08
ronaldo je gllumac i to se odavno zna i jos kada to kaze navijac man utd onda je sigurno tako

zasto je rooney miljenik navijaca pa zato sto se bori a ovaj kada izgubi loptu ili profula sansu stoji nesto i glumi dok se njegova odbrana bori da ne primi go

DANIJEL BL
25.02.2009, 09:15
Ma za njega je Runi car......
Šta re?i za ve?eras....mislim da ne?e biti puno golova u Madridu....

groar
25.02.2009, 09:50
Runi je za mene licno najbolji igrac svijeta i imam bezbroj argumenata da potkrijepim tu tvrdnju. Prvi i najvazniji je da covjek pored toga sto je fantastican napadac, odradi i u odbrani vise od mnogih odbrambenih igraca, pretrci vise od bilo koga na terenu, brz je ko metak unatoc svojoj robusnoj gradji...nije nimalo sebican, sve u svemu sam vrh svjetskog fudbala, a poslozio je i neke stvari u svojj glavi...ne pamtim ni kada je zadnji put dobio crveni karton...ima sigurno dvije sezone...

DANIJEL BL
25.02.2009, 09:51
Jeste se uozbinjio u zadnje vrijeme...ne pravi ispade ...izrastao je u pravog igra?a...možda se ne?ete složiti ali ja nebi imao ništa protiv prodaje R

DANIJEL BL
25.02.2009, 09:51
ništa protiv prodaje Ronalda Realu na ljeto...

Liverpool FC
25.02.2009, 10:04
Ocekivao sam pobedu Atletika na Kalderon,ali je Lisandro jos jednom potvrdio klasu!
A gol Forlana je vise nego smesan.
Tobdzije su mogle da daju baremtri gola Vicici,ali nista od toga.
Barselona je pokazala slabosti u igri,i da kada prvi prime gol da imaju velikih problema da stignu prednost rivala,tako je bilo i protiv Espanjola,i protiv Betisa,i protiv Numansije u prvom kolu,oni su jedino izgubili bodove,kada prvi daju gol,protiv Santandera,na Nou Kampu 1:1 je bilo,a i tada su dali gol kasno .
Meni je Mancester delovao zbunjeno u drugom poluvremenu,kao da nisu imali resenja za odbranu Intera,nakon mnogo propustenih prilika u prvvih 45 minuta.
Napred Liverpool!

DANIJEL BL
25.02.2009, 10:09
Navija?u za Redse protiv Reala...oni su mi najmrža ekipa.....
Par Viljareal-Panstinajkos...uz dužno poštovanje mislim da nisu na nivou ostalih ekipa u ovoj fazi....mislim da ?e biti malo golova...
Bajern u gostima... ko zna ,uz njihovu lošu formu sve je mogu?e......
?elzi protiv Juvea...to je par koji mi zadaje najviše glavobolje...novi trener u ?elziju..možda prorade kona?no....

fare
25.02.2009, 10:12
JA SAM ZA REAL u tom mecu,sporting je u zadnjem mecu lige savladao benficu te su u odlicnoj formi bice tesko bayernu,celsi-juve mislim da ce hidink pokazat svo svoje znanje ali mogao bi mu del piero pomrsiti racune

DANIJEL BL
25.02.2009, 10:17
Sportig je ozbiljna ekipa ali i Bajern se mora jednom trznuti....
Real je u strašnoj formi ali..Liverpul je daleko ozbiljnija ekipa od ve?ine španskih timova protiv kojih Real nije imao problema u zadnjim kolima....

T-Snell
25.02.2009, 13:39
Ma Rafa Benitez je majka za Ligu sampiona, covek zna da postavi formaciju i taktiku uopste fenomenalno za knockout utakmice. Mislim da Real moze tesko protiv njih. Villareal bi trebao komotno da prodje, Sporting i Bayern ce se klati to je bas neizvesno, a Juve i Celsi ja ocekujem tvrd mec sa malo golova i tu ce se verovatno sve resavati u revansu.
Nego da se nadovezem na onu pricu o Ronaldu, decko je jadni glumac i mnogo je prepotentan. Ako ode u Real a verovatno hoce bice kao sa Bekamom. Sto se tice Waynea on je moj omiljeni igrac i decko je carina, bori se kao lav na svakom mecu i po meni je kompletniji od Ronalda.
Go Red Devils!

DANIJEL BL
25.02.2009, 14:14
dakle skoro svi imaju isto mišljenje o Ronaldu...

ninoslav vitosevic
25.02.2009, 15:03
Danijele ja ne mislim tako. Naprotiv, mislim da je Ronaldo ubedljivo najvazniji igrac Mancestera. Ukoliko Ro ode u Real , Fergi bi mogao imati gadan problem. Pa nije ga uzalud, za vreme Eura, moljakao da ostane.

Eventualno, mogao bi supertalentovani Nani da ga zameni, koji nekako, nije imao prostora do sada.

otpravnik
25.02.2009, 15:11
Navija?u za Redse protiv Reala...oni su mi najmrža ekipa.....
Par Viljareal-Panstinajkos...uz dužno poštovanje mislim da nisu na nivou ostalih ekipa u ovoj fazi....mislim da ?e biti malo golova...
Bajern u gostima... ko zna ,uz njihovu lošu formu sve je mogu?e......
?elzi protiv Juvea...to je par koji mi zadaje najviše glavobolje...novi trener u ?elziju..možda prorade kona?no....

Ja ne volim ni Liverpul ni Real ali cu u ovom mecu navijati za Liverpul posto mi je Real najomrazenija ekipa na svetu.Ne mogu da ih smislim.
Veceras ocekujem remi ili minimalnu pobedu Reala ali isto tako i prolazak Liverpula u narednu rundu.Jer ce ih dobiti na Enfildu.

Mislim da ce veceras pobediti Viljareal ali isto tako mislim da moze biti gusto u Atini ako Viljareal veceras ne ostvari povoljan rezultat.Nijanse su u pitanju ali mislim da Viljareal ima vise sansi za prolazak.

Sporting je u solidnoj formi a Bajern ne moze da se sastavi u drugom delu sezone.Ali ipak je ovo druga prica Bajern ima obavezu da se dokaze i uradice to u ovom mecu.Proradice Svajni,Riberi ili onaj mutavi Toni ce na neki samo njemu poznat nacin dati neki gol i Bajern ce proci.

A mec Celzi - Juve ce biti vrlo interesantan.Navijam za Celzi i posto znam da Hidink pozitivno utice na bilo koji klub ili reprezentaciju ocekujem prolaz Plavaca.

otpravnik
25.02.2009, 15:15
Danijele ja ne mislim tako. Naprotiv, mislim da je Ronaldo ubedljivo najvazniji igrac Mancestera. Ukoliko Ro ode u Real , Fergi bi mogao imati gadan problem. Pa nije ga uzalud, za vreme Eura, moljakao da ostane.

Eventualno, mogao bi supertalentovani Nani da ga zameni, koji nekako, nije imao prostora do sada.

Potpuno se slazem vecina ga ne voli zato sto se ponasa i izgleda pederski i zato sto ponekad simulira ali ipak je on najbolji igrac na svetu.u to nema sumnje.Jedino u ovom trenutku moze Leo Mesi da se sa njim poredi i niko vise.Nadam se da nece otici u Real jer ce Real sa njim biti mnogo jaci tim nego sto su sada.

Liverpool FC
25.02.2009, 16:28
Po meni veceras bi trebalo da pobedi Bajern
Viljareal 3+ pobeda podmornice,uz asisteciju Sene
Liverpool 2-3 bice zanimljivo
Celsi Juve 0-2

fare
25.02.2009, 19:11
daj ba man utd ce svatiti sta su propustili sto ga nisu prodali koad jer real nudio 100 miliona i vise,a na kraju ce ga prodat za 15-20 miliona eura a mancesteru u medjuvremenu nece nista narocito pomoc,nasli bi zamjenu lahko i prodace ga za te novce samo zato sto je bio proglasen najboljim na svijetu,a mancester da ga je prije prodao mogao je kupiti 5-6 isto kvalitenih igraca.Neko se nece sloziti ali zapamtite ovaj post kada ga prodaju za 15-20 miliona.

ninoslav vitosevic
25.02.2009, 21:07
Real stvarno igra ocajno. sta radi ovaj Gago.... ajoooooooooj
A Juve gubi.... hehe to mi se svidja.

Ne igra van der Vart, pa Huande Ramos je idiot! Ubaci Varta DZukelo!

ninoslav vitosevic
25.02.2009, 21:26
Ne mogu da verujem sta govori Stojanovic sa B92... GLUP FAUL! Kao da komentarise tekmu ispred zgrade....

Marjane, Marjane ovakvi skupljaju aplauze....

MARJAN zakon, kakav gospodin, ovo su pravi diletanti u poredjenju sa njim

Liverpool FC
25.02.2009, 21:50
Ne mogu da verujem sta govori Stojanovic sa B92... GLUP FAUL! Kao da komentarise tekmu ispred zgrade....

Marjane, Marjane ovakvi skupljaju aplauze....

MARJAN zakon, kakav gospodin, ovo su pravi diletanti u poredjenju sa njim

Nije Stojanovic vec Milan Boskovic.

ninoslav vitosevic
25.02.2009, 22:32
U pravu si... Pardon. Izvinjavam se Stojanovicu. Da, Stojanovic je na RTSu jos od Eura. A ovo je Boskovic....

DANIJEL BL
26.02.2009, 07:20
Dakle pro?itah ju?e u novinama "Viljareal apsolutni favorit"---na kraju jedva 1-1,ali tu se nikad ne zna...
Za Real-Liv ,obistinile su se prognoze da Realova supwr forma iz Španije nije ni blizu dovoljna za ekipu iz vrha premijer lige...o?ajna igra....
Moram priznati da me Bajern oduševio...stidljivo sam možda o?ekivao povoljan rez ali 0-5,mislim....
?elzi-Juve ---o?ekivano ,prava borba tu tek predstoji.......

I da se vratim Ronaldu.....jedini razlog zbog kojeg možda ne?e biti prodat su male pare koje se mogu dobiti u odnosu na prošlo ljeto....

P.S. Slažem se da je najbolji na svijetu....samo ga ne volim....

dart gunner
09.03.2009, 19:47
ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra

fare
09.03.2009, 20:35
tesko ali sve je moguce

T-Snell
09.03.2009, 21:04
ja mislim da postoje realne sanse da vidimo 7,ako ne i 8 remija sutra i prekosutra
Cuti brate nemoj da baksuziras, nece onda nista doci na kladionici! :D ;)

dart gunner
09.03.2009, 21:16

pesimizmom do pobede!!!!

T-Snell
09.03.2009, 21:20

pesimizmom do pobede!!!!
Cetiri iksa ce biti dosta. ;)

fare
09.03.2009, 22:07
otprilike

DANIJEL BL
10.03.2009, 07:06
Dakle Bajern- Sporting.... šta re?i......pitanje je kakav ?e sastav iza?i ali švabe su švabe ,morao bi do?i kec

Juve-?elsi...navija?u za 1-0 i penale......teško da ?e biti puno golova,?elzi je ponovo u formi ali i Juve odigra dobro u zadnje vrijeme

Panatinajkos-Viljareal,navija?u za Grke mada je X-X najrealnije,

Liverpul-Real ...zbog moje poznate netrpeljivosti ka Realu predvi?am prolaz Liverpula i vjerovatno 0-2 gola

Barselona-Lion ...Dolazi Barsa iz keca...

Man U-Inter.....ovo mi je najteži par...obe ekipe volim i cijenim...0-0 i penali

Roma-Arsenal X i prolazak Arsenala

Porto-Atletiko....mislim da atletiko ima snage da ih pro?e...

fare
10.03.2009, 08:24
Dakle Bajern- Sporting.... šta re?i......pitanje je kakav ?e sastav iza?i ali švabe su švabe ,morao bi do?i kec

Juve-?elsi...navija?u za 1-0 i penale......teško da ?e biti puno golova,?elzi je ponovo u formi ali i Juve odigra dobro u zadnje vrijeme

Liverpul-Real ...zbog moje poznate netrpeljivosti ka Realu predvi?am prolaz Liverpula i vjerovatno 0-2 gola

Man U-Inter.....ovo mi je najteži par...obe ekipe volim i cijenim...0-0 i penali

slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem

dart gunner
10.03.2009, 11:42

slazem se s vecinom ja bih volio prolaz reala,te liona i viljareala a s ostalim se otprilie slazem

ja se slazem sa faretom,s tim sto bi,i ako dosta postujem viljareal,voleo da prodje panatainainkos,posto bi arsenal-u trebalo da bude lakse sa njima,ako ih eventualno izvuku..

Liverpool FC
10.03.2009, 13:13

Gol Forlana i asistencija Maxija Rodrigeza!

dart gunner
10.03.2009, 13:24
ne verujem...mada navijam za njih,mislim da ce porto proci,zbog 2 gola u gostima...bice 1-1,ili 2-2...

ferrari1
10.03.2009, 13:44
Bajern- Sporting:
Vec odavno poznato ko prolazi u ovoj utakmici.

Juve-?elsi:
?elsi

Panatinajkos-Viljareal:
Viljareal

Liverpul-Real:
Volio bih da Real pro?e,ali objektivno gledano vece su sanse za Liverpool

Barselona-Lion:
Barcelona

Man U-Inter:
Man U

Roma-Arsenal:
Arsenal

Porto-Atletiko:
Atletiko,mada ce biti izuzetno gusto.

dart gunner
10.03.2009, 20:52
2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i igrom koju ova ekipa demonstrira...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??

otpravnik
10.03.2009, 20:56
2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??

I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
Gus Hidink je stvarno cudotvorac.

dart gunner
10.03.2009, 21:01
2:0 za liverpool...razumem ja da oni imaju mnogo odanih navijaca na ovim prostorima,koji su poceli naviaju za njih zbog starijih generacija koje su kidale...ono sto ne razumem je kako neko moze SADA da pocne na navija za klub koji igra ovako sugavo...jos jedared nepostojeci penal,i jos jedared ubijanje protivnickih fudbalera samo da bi se doslo do lopte...ja protiv liverpool-a kao kluba,zaista nemam nista protiv,ali zato imam protiv ovakve igre,i pogotovo trenera,i ne verujem da nijedan pravi navijac liverpoola moze da iskreno kaze da je zadovoljan rafom i ekipom...JAO I celzi izjednacio...ima li kraja agoniji??

I to Celziju je ponisten cist gol u prvom poluvremenu,posle suta Drogbe.Celzi sada mora primiti dva gola da bi Juve prosao dalje.
Gus Hidink je stvarno cudotvorac.

moj ,nakon wengera omiljeni trener..ali on do sada u celziju nije pokazao apsolutno nista...sa ovako skupim timom,oni bi morali bolje...jedino sto je guus uradio je malo popravio samopouzdanje igraca,i to pogotovo drogbi...posle prvog narednog poraza ima da puknu,videcete..

Patriota
11.03.2009, 23:44
Nemanja Vidi?.

ninoslav vitosevic
13.03.2009, 00:33
Italijani svi ispali. Nema nikog u osam najboljih.I neka ih nema.
Toliko o kvalitetu italijanske lige.

DANIJEL BL
13.03.2009, 07:12
Pa dalo bi se tu šta re?i,svi su izvukli engleske ekipe koje su u ovom momentu objektivno ja?e.
Da su izvukli viljareal,panatinajkos,porto,atletiko.. teško bi svi ispali....

dart gunner
13.03.2009, 17:16
e kad je zreb za cetvrtfinale?

Layzick
13.03.2009, 17:18
20.marta

dart gunner
13.03.2009, 17:38
100% ce barsa dobiti neku neenglesku ekipu...ja bi hteo da mi dobijemo barsu,iskreno...mislim da bi mogli da prodjemo,a,ako nista drugo,ima li boljeg nacina da se ispadne nego od najboljeg?radije bi da nas oni pokose 5:0,nego liverpool,man.usa,ili ne daj boze celzi sa 1:0...

fare
13.03.2009, 21:19
ja bih htio man utd

Patriota
13.03.2009, 21:25
meni je svejedno, da bi se ostalo na vrhu treba sve pobediti, a za to imamo i ekipu i snage....što bi se reklo nama je sve jedno a nek drugi razmišljaju...

dart gunner
13.03.2009, 22:29
ja bih htio man utd

jao di ces njih,ne leze oni nama...bilo bi 0:0 na emirejtsu i 2:1 za njih na trafordu...ja bih ekipu sto dalje od engleske..

fare
14.03.2009, 17:16
nisu nas pobijedili dvije sezone prosle ih obe dobili ove jednu ja mislim

dart gunner
14.03.2009, 17:57
prosle su nas pobedili na trafordu 2:1 u ligi,a 4:0 u FA cupu,a na emirejtsu bilo 2:2...ove smo ih mi pobedili 2:1,a predprosle smo ih 2 puta dobili u ligi..

fare
15.03.2009, 09:55
prosle smo ih dvaput dobili kako se sjecam

dart gunner
15.03.2009, 10:20
ma to je bilo pretprosle 100%..znas da smo tad jednom pobedili golom adea,a drugi put na old trafordu golovima van persija i anrija u poslednjih 5 minuta...

nenad2001
17.03.2009, 10:50
Nama je sve jedno...samo ne bi hteli da igramo finale pre finala s Barsom... ;) nema smisla vec smo ih izbacili prosli put,Mada bi neki i to hteli da se promuvaju sve do finala sporednim prolazom... :P

T-Snell
17.03.2009, 20:28
Ja bih voleo da mi (Barca) dobijemo Arsenal, bio bi red da ispadne jedna engleska ekipa. 8)
Samo da ne bude par Liverpool-Chelsea to ce biti bas dosadan mec, u njihovim prethodnim dvomecima nije padalo vise od 2 gola.

dart gunner
17.03.2009, 21:02
Ja bih voleo da mi (Barca) dobijemo Arsenal, bio bi red da ispadne jedna engleska ekipa. 8)
Samo da ne bude par Liverpool-Chelsea to ce biti bas dosadan mec, u njihovim prethodnim dvomecima nije padalo vise od 2 gola.

uhuhu samo se ti nadaj...ako nam se vrate sesk i ade cinganlije do tada,a koliko znam-hoce,i ja bih voleo da se izvuce arsenal-barselona...em sto bi to sigurno bio mec za pamcenje,em sto vec 2 godine prizeljkujem osvetu za ono finale ls...
P.S. live-celzi mecevi jesu zesce uspavanke,ali je na proslom mecu ta 2 tima palo 4 gola,ako racunamo i produzetke...

Patriota
20.03.2009, 11:15
Parovi ?etvrtfinala

Villareal - Arsenal
Manchester - Porto
Liverpool- Chelsea
Barselona - Bayern

polufinale:

Villareal/Arsenal - Manchester/ Porto
Liverpool/Chelsea - Barselona/Bayern

kako lep žreb :D

dart gunner
20.03.2009, 11:27
jujuju i tebi i meni selo...uz malo srece,vidimo se u polufinalu ;)
al jos draze mi sto to polufinale nece doziveti ili celzi,ili liverpool...

DANIJEL BL
20.03.2009, 11:31
Mala analiza:

Viljareal -Arsenal....dakle ponavla se polufinale od pre par sezona....svaka ?ast Špancima ali Mislim da je Arsenal dobro prošao......

Man?ester-Porto....fin par,iako je Porto opasna ekipa...mislim da nema dileme ko prolazi dalje....

Liverpul -?elzi..... prava poslastica za neutralne navija?e.....ko zna šta tu može biti....

Barsa -Bajern...Bajern se razgoropadio u zadnje vrijeme ali Barsa prolazi ..uz puno muke doduše......

dart gunner
20.03.2009, 18:31
Mala analiza:

Viljareal -Arsenal....dakle ponavla se polufinale od pre par sezona....svaka ?ast Špancima ali Mislim da je Arsenal dobro prošao......

Man?ester-Porto....fin par,iako je Porto opasna ekipa...mislim da nema dileme ko prolazi dalje....

Liverpul -?elzi..... prava poslastica za neutralne navija?e.....ko zna šta tu može biti....

Barsa -Bajern...Bajern se razgoropadio u zadnje vrijeme ali Barsa prolazi ..uz puno muke doduše......

ako je liverpool celzi poslastica,ja zaista ne znam sta je onda uspavanka :-\ ...ali,i ovako i onako ce biti prenos na b92... >:(
e to mi dade ideju:posto vise nema bundes lige,i ako slucajno ne dobije spansku,ima li sanse da sport klub konkurise za LS naredne sezone?

Liverpool FC
20.03.2009, 18:37
Mala analiza:

ako je liverpool celzi poslastica,ja zaista ne znam sta je onda uspavanka :-\ ...ali,i ovako i onako ce biti prenos na b92... >:(
e to mi dade ideju:posto vise nema bundes lige,i ako slucajno ne dobije spansku,ima li sanse da sport klub konkurise za LS naredne sezone?

Djavoli i Porto je uspavanka

dart gunner
20.03.2009, 18:45
Mala analiza:

Djavoli i Porto je uspavanka

ja sam spreman da se kladim da ce biti sve 4...
(realno gledano,jer je logicno da svakom navijacu svaka utakmica njegovog kluba bude zanimljiva...)

Patriota
20.03.2009, 19:08
svaka tekma ?e biti uspavanka jer se igra na rezultat....nema tu igre...

dart gunner
31.03.2009, 21:40
dakle,trenutno nema bas mnogo tema za pisanje na forumu,pa sa ja za da malo ozivimo ovu uvek aktuelnu temu...sledece nedelje se igraju prvi mecevi osmine finala najelitnijeg klupskog takmicenja na svetu,pa mene zanimaju vasi utisci o kosturu takmicenja i predikcije za naredne meceve...u stvari,i ne zanima me,ali mi je dosadno...

Liverpool FC
31.03.2009, 21:43
dakle,trenutno nema bas mnogo tema za pisanje na forumu,pa sa ja za da malo ozivimo ovu uvek aktuelnu temu...sledece nedelje se igraju prvi mecevi osmine finala najelitnijeg klupskog takmicenja na svetu,pa mene zanimaju vasi utisci o kosturu takmicenja i predikcije za naredne meceve...u stvari,i ne zanima me,ali mi je dosadno...

Manceser i Balselona favoriti
Liverpul,Arsenal iBajern favoriti iz senke
Celsi i Viljareal imaju pravo na nadu
Porto auf ider sein

dart gunner
31.03.2009, 21:44

Porto auf ider sein

to je duh!kratko i jasno...

fare
31.03.2009, 21:50
ima i porto pravo za nadu,a ocigledno si mrzitelj chelsea :D :D

Liverpool FC
31.03.2009, 21:50

Porto auf ider sein

Pravi novinar,ko Hemingvej,samo sto meni ne pada napamet da izvestavam sa ratista . ;D

dart gunner
31.03.2009, 21:54

Porto auf ider sein

Pravi novinar,ko Hemingvej,samo sto meni ne pada napamet da izvestavam sa ratista . ;D

mene vise potsecas na crnjanskog... ;D

dart gunner
31.03.2009, 21:57
i to nije pohvala...

fare
31.03.2009, 21:58
:D :D :D :D

Liverpool FC
31.03.2009, 22:13
:D :D :D :D

Fare ne znas pricu,ali nema veze :D

Dart ,dobio sam i prve pohvale :P

Layzick
31.03.2009, 22:55
Za mene je kad razmislim Barcelona-Bayern najzanimljiviji mec,prstace na sve strane... :D

DANIJEL BL
01.04.2009, 07:36
Pa evo i meni je dosadno pa da kao kažem koju pametnu,ve? sam radio jednu analizu ali prošlo je vemena a stvari su kao malo jasnije......

1. Viljareal-Arsenal.....li?ni utisak,Arsenal mi je mnogo draži i mislim da je dosta bolja ekipa,ai svi znamo da bolji ne pobje?uju uvijek.Viljreal je nezgodna ekipa ,?vrsta a zna i odigrati dobro u ofanzivi.Mislim da ?e kvalitet presuditi na kraju......

2.Porto-Man Utd.....simpatije na strani ?avola...i objektivno ja?a ekipa ali ipak ?e trebati podi?i nivo forme za siguran prolaz......možda neko misli druga?ije ali ?ini mi se da porto nema kvalitet za prolaz iz dvije utakmice.......

3.Liverpul-?elzi.....meni dvije mrske ekipe ali ipak više bi volio prolaz Liverpula......dvije utakmice sa malo golova...možda i odluka tek padne penalima u revanšu....teško da bi jedna ekipa mogla ubjedljivo savladati drugo

4.Barsa-Bajern...ovo mi je najteži par pošto izuzetno cijenim obe ekipe...ipak malo ve?e šanse Barsi

Polufinale :tri Englza + Barsa-

Finale: Liverpul-Man Utd

fare
01.04.2009, 08:51
svako ima misljenje bice zanimljivo vidjeti sta ce se desit

dart gunner
01.04.2009, 09:39
ja svoje ne bih iznosio zbog subjektivnosti....

fare
01.04.2009, 09:41
ja sam vec iznio

Liverpool FC
01.04.2009, 09:41
ja sam vec iznio

i ja sam.

DANIJEL BL
01.04.2009, 09:46
Zna li ko koje utakmice idu na HTV I BHT ....

dart gunner
01.04.2009, 09:46
hayat prenosi LS?

DANIJEL BL
01.04.2009, 09:48
Igrao sam iz 1u 1.....
Mislio sam više na ligu šamiona i prenose......

dart gunner
01.04.2009, 09:51
znam,editovao sam post,pogresan topic...

DANIJEL BL
01.04.2009, 09:52
Ma nema veze...samo nek se piše....

dart gunner
04.04.2009, 20:16
ne mogu da verujem
b92 u utorak prenosi porto-mancester!

Layzick
05.04.2009, 02:07
oduvek su bili govnari :(

manda
05.04.2009, 02:46
man.utd.

Jeremy_Shockey
05.04.2009, 09:02
Ne znam sta vam nije jasno u tome sto se prenosi manu,normalno je da ce to da prenose jer srbija navija za mancester,
najvise zbog Vidica.

Layzick
05.04.2009, 11:39
Znaci mi treba da gledamo samo mancester,hertu,standard,santander,chelsea,fiorent inu i neznam jos koje ekipe .......villareal-arsenal ce biti duplo bolji mec....jbm ti srpsku logiku :(

Boba~VaMoS Rafa~
05.04.2009, 11:42
Na HRT2 u utorak ide Villarreal - Arsenal,a u sredu Barcelona - Bayern ;)

T-Snell
05.04.2009, 11:58
E stvarno su smesni pa ManU ce razvaliti Porto, a Villareal-Arsenal ce biti extra mec. To su pokazali u polufinalu pre 2-3 godine.

Layzick
05.04.2009, 12:43
hrt 2 mi zacrne zbog ovih gubara :(

Jeremy_Shockey
05.04.2009, 13:51
Znaci mi treba da gledamo samo mancester,hertu,standard,santander,chelsea,fiorent inu i neznam jos koje ekipe .......villareal-arsenal ce biti duplo bolji mec....jbm ti srpsku logiku :(

E,nemoj preterivati bez potrebe,zna se dobro koliko navijaca ima mancester u Srbiji,mnogo bi se veca frka digla da prenose
arsenal,pa pogledaj i hrt prenosi arsenal i sta mislis koji je osnovni razlog?

Boba~VaMoS Rafa~
05.04.2009, 14:20

Meni se to desavalo prosle godine ali od ove ne. Mogu da gledam fudbal i na B92 i na HRT-u? Koju kablovski imas? Ja koristim SBB.

Layzick
05.04.2009, 16:09

Meni se to desavalo prosle godine ali od ove ne. Mogu da gledam fudbal i na B92 i na HRT-u? Koju kablovski imas? Ja koristim SBB.

i ja.....jbm li ga...sto se mene tice b 92 mi ni ne treba,nista dobro kod njih.....

dart gunner
05.04.2009, 16:40

i ja.....jbm li ga...sto se mene tice b 92 mi ni ne treba,nista dobro kod njih.....

a program im uzdise patriotizmom...

Layzick
05.04.2009, 20:41

E,nemoj preterivati bez potrebe,zna se dobro koliko navijaca ima mancester u Srbiji,mnogo bi se veca frka digla da prenose

Kakve ima veze....meni ne treba povlacenje paralele sa hrvatskom oni imaju svoj izbor,valjda logika nalaze da se bira po raznim procenama sto zanimljiviji mec a ne gde igra vidic ili neki drugi nas reprezentativac...

Ma za to me zabole,ko veruje neka gleda,samo tvrdim da ces vise nauciti iz knjige "Ciciban" nego sa njihove televizije....

dart gunner
05.04.2009, 20:42

Kakve ima veze....meni ne treba povlacenje paralele sa hrvatskom oni imaju svoj izbor,valjda logika nalaze da se bira po raznim procenama sto zanimljiviji mec a ne gde igra vidic ili neki drugi nas reprezentativac...

Ma za to me zabole,ko veruje neka gleda,samo tvrdim da ces vise nauciti iz knjige "Ciciban" nego sa njihove televizije....

ciciban ahahahahahahaha

DANIJEL BL
06.04.2009, 07:00
Kod nas u Bosni ?e biti sve ?etiri utakmice....kao da su se BHT I HRT dogovorili.....

DANIJEL BL
06.04.2009, 13:27
Ja planiram odigrati:

Barsa-Bajern iz 1 u 1

Liv-?elzi iz X u X

Viljareal-Arsenal iz X u 2

Man Ut-Porto iz X u 1

Layzick
06.04.2009, 19:12
neznam vidim da za arsenal nece igrati ni eduardo ni persi....probacu sa arsenal ne daje gol...

dart gunner
06.04.2009, 19:18
neznam vidim da za arsenal nece igrati ni eduardo ni persi....probacu sa arsenal ne daje gol...

auu lazy,sad si me razocarao...

dart gunner
06.04.2009, 20:34
http://www.arsenal-serbia.com/home/index.php?option=com_content&view=article&id=2504: nasri-i-volkot-spremni-za-utorak&catid=1:vesti&Itemid=2
to majstore...sa teodorom i turcetom cemo tako razvaliti zutace,da ce sve da prsti..

dart gunner
06.04.2009, 21:21
mene zanima sta je jeremyja igrao na kladzi?

Layzick
06.04.2009, 21:25

tripujem da ce bude 0-0 ...mada videcemo,u poslednje vreme me nece na kladzi

dart gunner
06.04.2009, 21:31

tripujem da ce bude 0-0 ...mada videcemo,u poslednje vreme me nece na kladzi

cek,cek tripujes ili tipujes?ja bih ipak rekao ono prvo ;D

Jeremy_Shockey
06.04.2009, 21:37

Za sutra singl mancester 1-1,posto arsenal ne stavljam na tiket :D

dart gunner
06.04.2009, 21:42

Za sutra singl mancester 1-1,posto arsenal ne stavljam na tiket :D

iz postovanja,razume se ..

Layzick
06.04.2009, 22:33
definitivno tripujem :)

dart gunner
07.04.2009, 21:49
e moj jeremyijo...2:2...verovao ili ne,ja se ipak nadam da cete proci..

Jeremy_Shockey
07.04.2009, 21:56
A jebiga...
Dosta je falio ferdinand,ali ja verujem da mancester moze do pobede u gostima ;)

Liverpool FC
07.04.2009, 21:58
Meni je zao zute podmornice
a sramni mancester ni ne zasluzuje da prodje,dalje,sa ovakvom igrom.

dart gunner
07.04.2009, 22:00

sve,sve ali kakva golcina runija...majstorija

Liverpool FC
07.04.2009, 22:01

Mislis asistencija,onaj gol sto je dao je tragi komika :D

dart gunner
07.04.2009, 22:03

da,da i asistencija je bila na nivou... jedino da profa stavi blentu da igra stopera,ne verujem da bi mogli da na drugi nacin napravimo ri-mejk ovog gola ;D

dart gunner
07.04.2009, 22:05
e sad ce pregled,odo jos jednom da ga pogledam,ovakvi golovi su retki poput halajeve komete..

Liverpool FC
07.04.2009, 22:05

da,da i asistencija je bila na nivou... jedino da profa stavi blentu da igra stopera,ne verujem da bi mogli da na drugi nacin napravimo ri-mejk ovog gola ;D

hahahahahaha,moze to Cak Noris ;D ;D ;D ;D

dart gunner
07.04.2009, 22:09

hahah sumnjam,on bi verovatno vec opalio alvesu polukruzni kick,tako da ovaj ipak ne bi bio u mogucnosti da mu doda loptu..

Liverpool FC
07.04.2009, 22:10

hahah sumnjam,on bi verovatno vec opalio alvesu polukruzni kick,tako da ovaj ipak ne bi bio u mogucnosti da mu doda loptu..

ajde da ga pitamo ;D ;D
Jel MS dao za Villarreal?

T-Snell
07.04.2009, 22:22
Jeste, Senna u 10. minutu. Zao mi Villareala bas sam ih zgotivio igram trenutno FM sa njima.

DANIJEL BL
08.04.2009, 07:06
Šta re?i nakon utakmica...

Man?ester 2-2,ipak,nadam se prolazu dalje.U fazi odbrane,vezni igra?i ManU stajali predaleko od protivnika.....a Porto kad se razmaše.....
Viljareal i Arsenas odigrali o?ekivano....

dart gunner
08.04.2009, 19:53
liverpool vodi protiv ceskija...retardo torres...

dart gunner
08.04.2009, 20:04
barca-bayern 2:0,jujujuju

Liverpool FC
08.04.2009, 20:05
liverpool vodi protiv ceskija...retardo torres...

nEMO TE GAJDAM MI DIRAS TOREADORA. ;D

dart gunner
08.04.2009, 20:06
sorry,sorry,omaklo mi se,tresu mi se ruke,pa omasio slova...

Liverpool FC
08.04.2009, 20:07
sorry,sorry,omaklo mi se,tresu mi se ruke,pa omasio slova...

imas pm u vezi onoga sto smo pricali juce ;)

dart gunner
08.04.2009, 20:08
aaaa nisam te isprva skonto ;)

dart gunner
08.04.2009, 20:21
kakav promasaj drogbe :o :o :o :o :o

dart gunner
08.04.2009, 20:25
@LFC
imas PM..

dart gunner
08.04.2009, 20:29
1:1 bane ivanovic!!!

Layzick
08.04.2009, 20:37
baneee kralju

dart gunner
08.04.2009, 21:26
baneee kralju

moj bivsi komsija..

dart gunner
08.04.2009, 21:27
3:1 za celsi :o :o jos jedan gol ivanovica!

T-Snell
08.04.2009, 21:33
Au, sta bi sa Liverpulom?
Ode moj tiket u ......

Layzick
08.04.2009, 21:35
Eh sto mi drago zbog ovog liverpool-a :D

dart gunner
08.04.2009, 21:37
precka alonsa!!!e bas nisu imali srece...ceh spasasio 2 cista gola...

Layzick
08.04.2009, 21:38
nisam gledao,gledam sex na camp nou

dart gunner
08.04.2009, 21:39
nisam gledao,gledam sex na camp nou

pa da,hvala bogu nisi gej,ta barsa,taj bayern..mada mi je nesto cudno,ko koga tu?

Layzick
08.04.2009, 21:42
bogami izvukla je barca dildo i oprasila bavarce... :)

dart gunner
08.04.2009, 21:44
bogami izvukla je barca dildo i oprasila bavarce... :)

opet necu moci da zaspim nocas...

dart gunner
08.04.2009, 22:05
gotovo....barsa isprasila bayern,titi dao gol,bas mi drago...samo nz dal je ovo celzi liverpool dobro ili lose...vreme ce pokazati..

dart gunner
08.04.2009, 22:09
jebesh barsu http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=04&dd=08&nav_id=354571

DANIJEL BL
09.04.2009, 06:54
Bogam Barsa o?ekivano uneredi Bajern...ali šta ovo bi s Liverpulom...?

spiki
09.04.2009, 22:18
braco tobdzije ujedinimo se svi i trazimo od uprave sk da nam uvede arsenal tv...nijedan kanal nije ovako aktivan kao ovaj shto govori o popularnosti kluba!!!!!GO GUNNERS UNTIL DEAD!!!!

dart gunner
14.04.2009, 18:27
e sto ste se odmorili-odmorili ste se-i am back!i sad sam ovde do sledece prestupne godine,necu vam dati mira,ni sekunde!
e sad,sramota je da b92 prensoi mec porto-mancester,a ne arsenal-viljareal...2 puta za redom...

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 18:52
e sto ste se odmorili-odmorili ste se-i am back!i sad sam ovde do sledece prestupne godine,necu vam dati mira,ni sekunde!
e sad,sramota je da b92 prensoi mec porto-mancester,a ne arsenal-viljareal...2 puta za redom...

hahaha,B92 prenosi pravu tekmu,aktuelni i bivsi prvak evrope,normalno je da ce to prenositi
imas na atdhe.net stream pa gledaj emirate :D

dart gunner
14.04.2009, 19:01

hahaha,B92 prenosi pravu tekmu,aktuelni i bivsi prvak evrope,normalno je da ce to prenositi
imas na atdhe.net stream pa gledaj emirate :D

znas sta,tek sam stigao pa necu da se raspravljam.ali pazi,u tekmi mancester-porto je vec sve bilo reseno,a ovde je bilo 1:1,tako da ce biti mnogo zanimljivije...

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 19:05
Kakva rasprava,necu ni ja da se raspravljam,ja se malo zajebavam sa tobom,volim da zezam arsenalovce ;)
Kazes reseno mancester-porto??E pa videce se sutra ko je prava sampionska ekipa ;)

dart gunner
14.04.2009, 19:08
Kakva rasprava,necu ni ja da se raspravljam,ja se malo zajebavam sa tobom,volim da zezam arsenalovce ;)
Kazes reseno mancester-porto??E pa videce se sutra ko je prava sampionska ekipa ;)

nisam ni mislio na pravu rasparvu,vec onako jos jednu od nasih cuvenih prepirki...
a zar se to ne igra danas?

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 19:12

nisam ni mislio na pravu rasparvu,vec onako jos jednu od nasih cuvenih prepirki...

Danas Celzi,sutra Mancester

spiki
14.04.2009, 19:41

moroni ostaju moroni...

dart gunner
14.04.2009, 19:45

moroni ostaju moroni...

spiki,nisi objektivan,ti dobro znas da tim takve istorije,velicine i duse poput celsija mora biti na b92 svaki put kada igra u takmicenju koja ta televizija prenosi,kao i na oba sport klub kanala.

fare
14.04.2009, 19:47
ma arsenal prolazi nema se sta raspravljat

dart gunner
14.04.2009, 19:52
ma arsenal prolazi nema se sta raspravljat

ne raspravljamo o tome,samo o tome zasto nas b92 nikad ne prenosi...ni jednom ove sezone....

fare
14.04.2009, 20:15
ma nas je bht prenosio u prvoj utakmici,a vodi liverpool 0:2 kakav ce ovo rat da bude uhh

dart gunner
14.04.2009, 20:21
ma nas je bht prenosio u prvoj utakmici,a vodi liverpool 0:2 kakav ce ovo rat da bude uhh

opet penal...samo sto ga je ovaj put izveo alonso....

fare
14.04.2009, 20:33
poluvrijeme,bayern-barca 0:0

spiki
14.04.2009, 20:35
bice 1:0 za bayern a chelsi ce da izjednachi videcete...

fare
14.04.2009, 20:37
ma chelsea prolazi

fare
14.04.2009, 20:52
u kakva greška reine 1:2 kakav mec uhh

fare
14.04.2009, 20:58
2:2 nevjerovatnoooo kakav go,sjest pa uzivat

spiki
14.04.2009, 20:58
a shta sam ja reko....????

dart gunner
14.04.2009, 21:01
a shta sam ja reko....????

au spiki,svaka cast :o

fare
14.04.2009, 21:05
ma sta sam ja reko chelsea prolazi ;) :D :D :D

fare
14.04.2009, 21:17
3:2 dobija chelsea kakav me?

fare
14.04.2009, 21:22
3:3 no comment

fare
14.04.2009, 21:23
4:3 liverpool go od plasmana huhu

fare
14.04.2009, 21:30
4:4 hahah

dart gunner
14.04.2009, 21:32
zaboga fare,5 za redom,mene si zaebo...sad mi zao,ceski ce dobiti krila zbog ovoga,mozda nas zeznu u kupu :-\

fare
14.04.2009, 21:35
ma daj nemogu nam nista,kraj zavrsilo

dart gunner
14.04.2009, 21:41
bayern-barsa 1:1...

Liverpool FC
14.04.2009, 21:42
fare jel ti znas za opciju edit?

dart gunner
14.04.2009, 21:44
mene zanima jeremyjin komentar na ovaj rezultat izmedju 2 velika rivala najfudbalskijeg i mancesteranijeg kluba na svetu?
edit:izvini,izvini,zaboravio sam:molim te?

fare
14.04.2009, 21:50
fare jel ti znas za opciju edit?

nije mi na pameti jbg

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 21:52
Neverovatno da odigraju ovakvu utakmicu :o
Pored Mancestera gotivim i celzi dok liverpul i beniteza ne podnosim(sorry LFC)
Samo da sutra prodje mancester i da gledamo finale kojem se svi nadaju(Manchester-Barca)

Liverpool FC
14.04.2009, 21:57
Samo da sutra prodje mancester i da gledamo finale kojem se svi nadaju(Manchester-Barca)

Ma ok je ja u PL osim LFCa gotvim samo,MU , AV.Dokmoja druga ljubav kubur u championshipu >:( :-X :(

dart gunner
14.04.2009, 21:58

:o :o
ko se jos nada da gleda sjajnu barsu pod vodjstvom mladog i perspektivnog trenera protiv tima u ocajnoj formi,sa trenerom-imenjakom prevoznog sredstva mog kuma sa sela,sto na svom terenu uz puno srece odigra 2:2 sa portom,koji ne moze da sastavi 3 dobra meca u portugalskoj ligi?osim tebe,naravno...
ali da jos gotivis celsi...ccc,jeremyja,sve mi se vise cinis kao jedan od onih istant-navijaca...
edit:kad bolje razmislim,mozda je tako i bolje,ako vec mi ne prodjemo,da vas barsa malo preslisa....

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 22:13

ko se jos nada da gleda sjajnu barsu pod vodjstvom mladog i perspektivnog trenera protiv tima u ocajnoj formi,sa trenerom-imenjakom prevoznog sredstva mog kuma sa sela,sto na svom terenu uz puno srece odigra 2:2 sa portom,koji ne moze da sastavi 3 dobra meca u portugalskoj ligi?osim tebe,naravno...
ali da jos gotivis celsi...ccc,jeremyja,sve mi se vise cinis kao jedan od onih istant-navijaca...
edit:kad bolje razmislim,mozda je tako i bolje,ako vec mi ne prodjemo,da vas barsa malo preslisa....

Sta ti tu nije jasno???Gotivim Celzi i Mancester(vise mancester) i tacka
Naravno da se svi nadamo gore pomenutom finalu,osvrni se malo oko sebe pa ces videti ;)
A ako ne treba da se sastanu u finalu zato sto barsu vodi mlad trener a mancester trener sa imenom prevoznog sredstva tvog
kuma onda bi to stvarno mogao biti jedini razlog :D
I koliko sam ja upoznat porto bar 10 utakmica nema poraz i igra sve bolje i bolje

Liverpool FC
14.04.2009, 22:15

Naravno da se svi nadamo gore pomenutom finalu,osvrni se malo oko sebe pa ces videti ;)
A ako ne treba da se sastanu u finalu zato sto barsu vodi mlad trener a mancester trener sa imenom prevoznog sredstva tvog
I koliko sam ja upoznat porto bar 10 utakmica nema poraz i igra sve bolje i bolje

4 boda razlike nije puno,ali mladi Hulk,cini mi se da je on suspendovan,ili gresim?

fare
14.04.2009, 22:16
ma ako nemoze od benfice i sportinga pobjec koji je popusio od bayerna,a oni se drze za man utdom onda stvarno

dart gunner
14.04.2009, 22:17

nista nije nejasno,samo me je zaintegriralo to da najvise gotivis,u poslednje vreme 2 najuspesnija kluba...
sutra 11-a za redom ;D

otpravnik
14.04.2009, 22:17
Evo i ja da se oglasim u ovoj temi.Neverovatna utakmica izmedu Celsija i Liverpula.Drago mi je sto je Celsi prosao jer oni su mi omiljeni tim sa ostrva.Ono sto moram napisati je da je dovodjenje Gusa Hidinka najbolji moguci potez koji je Celsi mogao da napravi.Postujem Fergusona,Vengera,Beniteza,Murinja i ostale ali mislim da niko od njih ne moze da se meri sa Gusom.Jer bilo gde da ode i bilo koji tim ili reprezentaciju da preuzme oni napravi neverovatne rezultate.Samo je steta sto nece ostati duze vreme.I naravno da pohvalim veceras sjajnog Drogbu koji je vukao Celsi do polufinala.Sad sa Barsom nek bude sta bude,vazno je da su Redsi izbaceni.Sutra se nadam prolasku Viljareala i Porta iako su sanse za to vrlo male.Pogotovo sanse Viljareala.Mislim da Porto ima kakve takve sanse da izbaci Mancester i da napravi podvig kao pre nekoliko godina kad ih je vodio Murinjo.

Jeremy_Shockey
14.04.2009, 22:22

nista nije nejasno,samo me je zaintegriralo to da najvise gotivis,u poslednje vreme 2 najuspesnija kluba...
sutra 11-a za redom ;D

Darti,sta da radim kad igraju dobro ::)
Za mancester sam poceo da navijam od dolaska runija,a za celzi zbog mourinha tako da ih sada gotivim

DANIJEL BL
15.04.2009, 07:12
Šta da kažem za utakimicu .....sjajno a još sam i igrao X!

Ve?eras bi bilo realno da pro?e Arsenal a u drugom me?u je sve otvoreno ali se iskreno nadam da ?e Man U kona?no odigrati utakmicu na svom nivou i pro?i Porto....

milanche
15.04.2009, 12:00

Ve?eras bi bilo realno da pro?e Arsenal a u drugom me?u je sve otvoreno ali se iskreno nadam da ?e Man U kona?no odigrati utakmicu na svom nivou i pro?i Porto....

Utakmica je bila nezaboravna!!! Ovako nesto se pamti,svaka cast i Celziju i Liverpulu,ziveo fudbal!!!! Potpuno sam odusevljen i ako mi je naravno zao sto smo ispali i ako sam se iznervirao zbog ocajne odbrane u 2. poluvremenu ali mislim da ni jedna druga ekipa ne bi bila toliko uporna u situacijama u kojima je bio Liverpul sinoc!

Liverpool FC
15.04.2009, 12:11

Utakmica je bila nezaboravna!!! Ovako nesto se pamti,svaka cast i Celziju i Liverpulu,ziveo fudbal!!!! Potpuno sam odusevljen i ako mi je naravno zao sto smo ispali i ako sam se iznervirao zbog ocajne odbrane u 2. poluvremenu ali mislim da ni jedna druga ekipa ne bi bila toliko uporna u situacijama u kojima je bio Liverpul sinoc!

Slazem se sa kolegom,jeste,da su znate vec moj naziv za njih prosli,ali svaka im cast na came backu.

dart gunner
15.04.2009, 13:11

Slazem se sa kolegom,jeste,da su znate vec moj naziv za njih prosli,ali svaka im cast na came backu.

da,pa zaista su zasluzeno prosli...mislim,drago mi je sto je liverpool ispao,al mi je i zao sto je celsi prosao...
edit:ali nema veze,glavno da arsenal veceras prodje,pa makar bilo i 0:0 i ja cu biti zadovoljan...

DANIJEL BL
15.04.2009, 13:59

da,pa zaista su zasluzeno prosli...mislim,drago mi je sto je liverpool ispao,al mi je i zao sto je celsi prosao...
edit:ali nema veze,glavno da arsenal veceras prodje,pa makar bilo i 0:0 i ja cu biti zadovoljan...

Nemoj 0-0 ...igrao sam keca :)

dart gunner
15.04.2009, 14:00

Nemoj 0-0 ...igrao sam keca :)

dobro,refundiracu ti,samo da prodjemo.mada ne moras da se bojis,mislim da dobijamo.

fare
15.04.2009, 16:13
normalno da dobijamo

Jeremy_Shockey
15.04.2009, 22:46
Jaooo,al ce biti polufinale,dajem prednost mancesteru i jedva cekam da spustimo na zemlju ove arsenalovce ;D

DANIJEL BL
16.04.2009, 07:00
Jaooo,al ce biti polufinale,dajem prednost mancesteru i jedva cekam da spustimo na zemlju ove arsenalovce ;D

Bilo bi to fino.......

fare
16.04.2009, 09:34
gdje se igra prvi me?

ferrari1
16.04.2009, 09:58
nadam se da ce arsenal razvaliti mancestera

DANIJEL BL
16.04.2009, 09:59
nadam se da ce arsenal razvaliti mancestera

Ja mislim da je Man?ester doma?in u prvoj....

fare
16.04.2009, 10:48
jjet sad sam vidio prva se igra u manu

dart gunner
16.04.2009, 10:53
odlicno...jeremy,jesi za neku opkladu,kad si vec tako siguran?

fare
16.04.2009, 13:53
evo mogul ja predlozit,ako arsenal pro?e dakle ne i pobijedi obe jeremy ce nositi avatar strijelca zadnjeg gola za arsenal pa makar na penale dvije sedmice recimo i isto vrijedi i za darta i naravo ispod slike neka pise ovo mi je najdrazi igrac

Slažete li se?

DANIJEL BL
16.04.2009, 13:54
Fare svaka ?ast......

Jeremy_Shockey
16.04.2009, 14:05
evo mogul ja predlozit,ako arsenal pro?e dakle ne i pobijedi obe jeremy ce nositi avatar strijelca zadnjeg gola za arsenal pa makar na penale dvije sedmice recimo i isto vrijedi i za darta i naravo ispod slike neka pise ovo mi je najdrazi igrac

Slažete li se?

Hahaha,ja se slazem,fare svaka cast

dart gunner
16.04.2009, 14:24
evo,znate kako,da pojednostavimo ovo:ako prodje mancester ja nosim 2 nedelje avatar koji mi odabere jeremy,i obratno...mada je ovo klise fora,nista drugo mi ne pada napamet...
edit:jeremy,jel bih ja mogao da na avatar stavim mog omiljenog vaseg fudbalera,princa velsa?

fare
16.04.2009, 14:29
evo,znate kako,da pojednostavimo ovo:ako prodje mancester ja nosim 2 nedelje avatar koji mi odabere jeremy,i obratno...mada je ovo klise fora,nista drugo mi ne pada napamet...
edit:jeremy,jel bih ja mogao da na avatar stavim mog omiljenog vaseg fudbalera,princa velsa?

ma haj sta fali neka bude ovo moje imal dogovora ja sjecem

fare
16.04.2009, 14:29
Fare svaka ?ast......

Slažete li se?

Hahaha,ja se slazem,fare svaka cast

hvala,hvala

dart gunner
16.04.2009, 14:33
evo da bih dokazao moju lojalnost ideji i opkladi,stavicu gigsa u potpis...
edit:fare,nije tvoj avatar u dzaku,tako da...

Jeremy_Shockey
16.04.2009, 15:23
Ne moze gigs,bice onaj koga ti ja odaberem i obrnuto :D

fare
16.04.2009, 15:23
:D :D :D :D :D :D :D :D :D waaaj slike,al ipak birajte sliku strijelca zadnjeg gola

Jeremy_Shockey
16.04.2009, 15:30
:D :D :D :D :D :D :D :D :D waaaj slike,al ipak birajte sliku strijelca zadnjeg gola

Moze i tako ;)
a evo malo zagrejavanja pred mec http://www.index.hr/sport/clanak/wenger-manchester-united-je-veliki-favorit/429905.aspx
tako da darti bolje ne prihvataj opkladu ;D

fare
16.04.2009, 16:01
http://arsenalchampions.blogger.ba

dart gunner
16.04.2009, 16:31

Moze i tako ;)
a evo malo zagrejavanja pred mec http://www.index.hr/sport/clanak/wenger-manchester-united-je-veliki-favorit/429905.aspx
tako da darti bolje ne prihvataj opkladu ;D

jeremy,sve te neozbiljnije i neozbiljnije shvatam...taj sajt je najveca sprdacina ikad...samo molim boga da si na njega isao preko b92 sport,a ne direktno...inace ako vec hoces,tamo je eduardo mesavina messija,ronalda,maradone i pelea...
ono sto je wenger zaista rekao je da zeli da njegovi igraci igraju kao da nemaju sta da izgube,i da su autsajderi...nadam se da ne mislis da bi ijedan trener to izjavio za svoj tim pre konsultacija sa ostatkom tima?suster je dobio otkaz bas zbog toga...opklada pada,dakle,ti,odnosno ja biramo avatre,u zavisnosti od toga koji tim prodje...

Jeremy_Shockey
16.04.2009, 16:59
Jesam isao preko b92,a i ako izjava nije tacna sam si rekao da su autsajderi tako da...
Opklada vazi ;)

fare
16.04.2009, 17:01
pa to svako kaze uvijek treba pritisak prebaciti na protivnika

dart gunner
16.04.2009, 17:16
pa to svako kaze uvijek treba pritisak prebaciti na protivnika

mislim da se gigs ne bi slozio sa tobom...

milanche
16.04.2009, 17:24
Ma Manchester ispada ,bice repriza nedavnog finala Barsa -Arsenal :D ,a to su i dve najfudbalskije ekipe od ovih 4 preostalih.U svakom slucaju,navijacu ja za Arsenal jer vise mrzim Man utd a i stvarno nema smisla koliko su baksuzi sa povredama (gunnersi) red je da im se sreca osmehne jednom.Sto jes- jes.

dart gunner
16.04.2009, 17:29
Ma Manchester ispada ,bice repriza nedavnog finala Barsa -Arsenal :D ,a to su i dve najfudbalskije ekipe od ovih 4 preostalih.U svakom slucaju,navijacu ja za Arsenal jer vise mrzim Man utd a i stvarno nema smisla koliko su baksuzi sa povredama (gunnersi) red je da im se sreca osmehne jednom.Sto jes- jes.

hvala,dr.milanche...ali ne mozes reci za mancester,ipak oni imaju runija...decko je debitovao za repku sa 17 godina..u tom periodu zivota verovatnije je da primis poziv od majkla dzeksona nego od sven gorana eriksona...

milanche
16.04.2009, 17:52

hvala,dr.milanche...ali ne mozes reci za mancester,ipak oni imaju runija...decko je debitovao za repku sa 17 godina..u tom periodu zivota verovatnije je da primis poziv od majkla dzeksona nego od sven gorana eriksona...

Ahaha Shrek :D Od kada je izjavio da mrzi Liverpool mrzim i ja njega >:(

Layzick
16.04.2009, 20:25
Po cemu je arsenal "fudbalskija" ekipa od mancestera i chelsija?

Liverpool FC
16.04.2009, 20:27
Po cemu je arsenal "fudbalskija" ekipa od mancestera i chelsija?

Mislim da su mislili da je mladja!

dart gunner
16.04.2009, 20:30
ne,nismo...makar ja nisam...mada ja to nisam ni rekao...ma nema veze...

Layzick
16.04.2009, 20:47
Pazi ako je rekao "fudbalskija" to nikako ne moze da znaci mladja,mene samo zanima zasto se potcenjuju ostale ekipe?Ispade Arsenal neznam sta a trofej nisu osvojili ne pamtim...

milanche
16.04.2009, 21:59
Pazi ako je rekao "fudbalskija" to nikako ne moze da znaci mladja,mene samo zanima zasto se potcenjuju ostale ekipe?Ispade Arsenal neznam sta a trofej nisu osvojili ne pamtim...

Pa zna se da Wenger oduvek gaji "total football" filozofiju,napadacki i lep fudbal ,a i ne secam se kad su igrali zadnji put u najjacoj mogucoj postavi. A ne pada mi na pamet da podcenjujem Mancester i Celzi ,nisam toliko glup.

Layzick
16.04.2009, 23:13
Pa pazi,sto se tice lepote fudbala to je relativno,meni licno mancester posle barce igra najlepsi fudbal.....

milanche
17.04.2009, 19:37
Pa pazi,sto se tice lepote fudbala to je relativno,meni licno mancester posle barce igra najlepsi fudbal.....

To se slazem da je lepota fudbala relativna stvar.

Freelancer
19.04.2009, 13:43
Do kraja Lige Sampiona, svim srcem uz Chelsea.

DANIJEL BL
21.04.2009, 07:07
Ja imam ozbiljan problem a to je da manje-više simpatišem sve ?etiri ekipe...naravno prednost imaju Barca i Man U,ali ko god pobijedi ja ?u biti sretan....

dart gunner
28.04.2009, 21:18
au ubise ove drvosece iz celsija katalonce,malo pre je bilo 3-4 igraca na zemlji...strasno,celsi mi se gadi.a ovaj boskovic svrsava na terija:teri,teeeri kakav start terija,fenomenalan kapiten celsija,fenomenalna kontrola kaznenog prostora teeeeeeriii kakav potez!fenomenalan klizeci,jos jednom,teri preagresivan za anrija.
garant navija za ruse.

Liverpool FC
28.04.2009, 21:53
Ko za g ....
je deo mog motoa,
Celsi da Bog da se rasfomirao kad ti govnarske pare u glavi PU.

dart gunner
28.04.2009, 21:57
Ko za g ....
je deo mog motoa,
Celsi da Bog da se rasfomirao kad ti govnarske pare u glavi PU.

kultna pesmica.svaka cast za stav.

DANIJEL BL
29.04.2009, 09:17
Dakle sino? ko god je stigao tukao je onog Alvesa...?ovjek se sav raspametio....

manda
29.04.2009, 09:46
Dakle sino? ko god je stigao tukao je onog Alvesa...?ovjek se sav raspametio....

i anrija,ubili covjeka,cak se onesvjestio,a onaj mesi nista od njega,jedan prolaz,eventualno dva,i eto da nije imao onu sansu,anrije po meni od napadaca bio najaktivniji,prolazio je borio se....pa j zato i dobio batina...

veceras igraju crveni djavoli,ima da obave posao protiv oronulog arsenala...u prvoj utkmici...dvarazlike ce biti dovoljno...sasvim ;D

DANIJEL BL
29.04.2009, 10:11
Pa i ja se nadam pobjedi.....

manda
29.04.2009, 10:20
Pa i ja se nadam pobjedi.....

malo je nadati se,poslije onog u subotu,znam da ne mogu da lose odigraju,a arsenal je los,sta ce djeca kada vidi gigsa i skolasa,treba malo da uce oni jos,da bi mogli da se nose sa njima...

DANIJEL BL
29.04.2009, 10:33
Ma dobro ali ne treba se zaletati...mislim da ?e biti teška utakmica ali da....o?ekivanja nakon subote su svakako porasla...

manda
29.04.2009, 10:45
Ma dobro ali ne treba se zaletati...mislim da ?e biti teška utakmica ali da....o?ekivanja nakon subote su svakako porasla...

ma znam,to ja malo neobjektivno sa moje strane,ali mora se ;D,ali tu moze mancester da uzme i 4-0,a moze i da bude 0-0,sve zavisi,prvi 20minuta,ako ih otvore sa ranim golom,arsenal je gotov...
da li znas ima li znacajni izostanaka iz postava jednog i drugog tima,ja mislim da man.utd. je kompletan...

DANIJEL BL
29.04.2009, 10:51
U man U nedosaju odavno Hargreivs i ?ini mi se Nevil a kod Arsenala T. Rosick, W. Gallas,G. Clichy i R. van Persie
Vjerovatne postave:
Man U :V der Sarr ,O Ši,Vidi?,Ferdinand,Evra-Ronaldo,Kerik,Skols,Gigs-Runi i Berbatov.
Arsenal:Almunia,Sanja,Ture,Djuru,Gibs-Valkot,denislson,Song,Basri-Fabregas-Adebajor.

manda
29.04.2009, 11:58
U man U nedosaju odavno Hargreivs i ?ini mi se Nevil a kod Arsenala T. Rosick, W. Gallas,G. Clichy i R. van Persie
Vjerovatne postave:
Man U :V der Sarr ,O Ši,Vidi?,Ferdinand,Evra-Ronaldo,Kerik,Skols,Gigs-Runi i Berbatov.
Arsenal:Almunia,Sanja,Ture,Djuru,Gibs-Valkot,denislson,Song,Basri-Fabregas-Adebajor.

nevil je legenda i nevidjena budala,covjek kada zabiju gol vise se raduje od onog ko je zabio gol,a hargvejsa nema vec puno,a steta za andersona,ali naspram ovim povredama arsenala,man.utd. je u prednosti,sta mislis o dimitru berbatovu...

DANIJEL BL
29.04.2009, 12:17
Fantasti?an igra?....mada mi je malo prespor za na?in igre man u ....li?no više bih volio vidjeti Teveza u startnoj postavi,puno je agresivniji kad protivnik ima loptua mislim da ?e ta agresivnost protiv Arsenala imati veliku ulogu.....
Ja bi možda krenuo sa Andersonom u prvih 11.....isto tako O Shea je ofanzivno kao bek totalno neupotrebljiv.....

manda
29.04.2009, 12:50
ni ja bas nevolim berbtova,tevez mi je najdrzazi igrac man.utd.,ali berbatov igra timski,asistira i zabija,podjedanako,a oko oseje,ne bi se slozio,on je dosta bolji u ofanzivi od brauna i nevila,braun nema veze,a nevli je star i nije isto talenat za centarsut,a rafael je dobar u napadu,a los u odbrani,pa je najbolji osea solucija,posto je u globalu najkompletnije,ne smije se rizikovati sa rafaelom,nije arsenal naivan...

Liverpool FC
29.04.2009, 12:53
Meni su manje-vise svi OK,osim Kristine.

DANIJEL BL
29.04.2009, 12:59
ni ja bas nevolim berbtova,tevez mi je najdrzazi igrac man.utd.,ali berbatov igra timski,asistira i zabija,podjedanako,a oko oseje,ne bi se slozio,on je dosta bolji u ofanzivi od brauna i nevila,braun nema veze,a nevli je star i nije isto talenat za centarsut,a rafael je dobar u napadu,a los u odbrani,pa je najbolji osea solucija,posto je u globalu najkompletnije,ne smije se rizikovati sa rafaelom,nije arsenal naivan...

Ma slažem se da u trenutnom sastavu nema boljeg desnog beka od njega ali mislim da bi se tu isplatilo malo uložiti preko ljeta...

manda
29.04.2009, 13:15
joj,kada se pricalo proslog prelaznog da ce doci,danijel alves,zamisli da on dodje,evra i alves,jao sta bi im radio man.utd,tek tada,ali dobro je i ovo...ccc,4-5titula po sezoni,malo li je... ;D ;D

DANIJEL BL
29.04.2009, 13:24
Pa nije mi baš dani alves prototip savršenog beka ;D
ma dosta je i jedna dvije....

Jeremy_Shockey
29.04.2009, 13:27
I bolje sto nije dosao dani alves koji je dosta slab u odbrani,ja bih skakao od srece kad bi
doveli Maicona

manda
29.04.2009, 13:31
Pa nije mi baš dani alves prototip savršenog beka ;D
ma dosta je i jedna dvije....

pa nije ni evra,ali su ofanzivni i brzi,i dobro odradjuju posao u odbrani...

manda
29.04.2009, 13:32
I bolje sto nije dosao dani alves koji je dosta slab u odbrani,ja bih skakao od srece kad bi
doveli Maicona

majkon je dobar,ali puno prica,stalno buni se,igraj sta zajebavas,majkona nece dovesti...neda inter...

DANIJEL BL
29.04.2009, 14:12
Teško....majkon ostaje u interu......mislim da je arsenalova zadnja linija šansa za man?ester....vidjeli ste sta su pravili protiv liverpula....

Liverpool FC
29.04.2009, 15:59
Teško....majkon ostaje u interu......mislim da je arsenalova zadnja linija šansa za man?ester....vidjeli ste sta su pravili protiv liverpula....

Izmedju redova sad si rekao da LFC nije zasluzio bod.

dart gunner
29.04.2009, 16:11

Izmedju redova sad si rekao da LFC nije zasluzio bod.

pa tako i ja gledam na stvar.doduse ja sam subjektivan.ali ipak,iako ste bili nadmocniji kada se pogleda kompletna utakmica,vi ste 3 od cetiri gola postigli direktnim greskama nase odbrane,a mi 1 greskom vase.

fare
29.04.2009, 16:56
bliži se me?

ferrari1
29.04.2009, 18:33
gogogogogogogo Arsenallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Liverpool FC
29.04.2009, 18:45
gogogogogogogo Arsenallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

ispravka, gogilil,gogili Arsenal :D

spiki
29.04.2009, 19:15
:D:D:D:D:D:D

ARSENAL OLEALEALE...LALALALALALLALALALALALALALALLALLALLA.. ..

THE GREATHEST TEAM ON THE EARTH....WE WILL EAT U LIKE A FOOD...

COME ON GUYS WE CAN DO IT....

ARSENAL ALWAYS IN MY HEART!!!

COME ON LADS!!!!

ARSENAL IS THE CHAMPS!!!