Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: liga sampiona

    odlicno...jeremy,jesi za neku opkladu,kad si vec tako siguran?

    Comment


    • Comment


      • Odg: liga sampiona

        Fare svaka ?ast......
        Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

        Comment


        • [/quote]
          Hahaha,ja se slazem,fare svaka cast

          Comment


          • Odg: liga sampiona

            evo,znate kako,da pojednostavimo ovo:ako prodje mancester ja nosim 2 nedelje avatar koji mi odabere jeremy,i obratno...mada je ovo klise fora,nista drugo mi ne pada napamet...
            edit:jeremy,jel bih ja mogao da na avatar stavim mog omiljenog vaseg fudbalera,princa velsa?

            Comment


            • Odg: liga sampiona

              [quote author=dart gunner link=topic=1259.msg60296#msg60296 date=1239888256]
              evo,znate kako,da pojednostavimo ovo:ako prodje mancester ja nosim 2 nedelje avatar koji mi odabere jeremy,i obratno...mada je ovo klise fora,nista drugo mi ne pada napamet...
              edit:jeremy,jel bih ja mogao da na avatar stavim mog omiljenog vaseg fudbalera,princa velsa?
              [/quote]

              ma haj sta fali neka bude ovo moje imal dogovora ja sjecem

              Comment


              • Odg: liga sampiona

                [quote author=DANIJEL BL link=topic=1259.msg60288#msg60288 date=1239886455]
                Fare svaka ?ast......
                [/quote][/quote]
                Hahaha,ja se slazem,fare svaka cast
                [/quote]


                hvala,hvala

                Comment


                • Odg: liga sampiona

                  evo da bih dokazao moju lojalnost ideji i opkladi,stavicu gigsa u potpis...
                  edit:fare,nije tvoj avatar u dzaku,tako da...

                  Comment


                  • Odg: liga sampiona

                    Ne moze gigs,bice onaj koga ti ja odaberem i obrnuto

                    Comment


                    • Odg: liga sampiona

                      waaaj slike,al ipak birajte sliku strijelca zadnjeg gola

                      Comment


                      • Odg: liga sampiona

                        [quote author=fare link=topic=1259.msg60312#msg60312 date=1239891830]
                        waaaj slike,al ipak birajte sliku strijelca zadnjeg gola
                        [/quote]
                        Moze i tako ;)
                        a evo malo zagrejavanja pred mec http://www.index.hr/sport/clanak/wen...it/429905.aspx
                        tako da darti bolje ne prihvataj opkladu ;D

                        Comment


                        • Odg: liga sampiona

                          http://arsenalchampions.blogger.ba

                          Comment


                          • Odg: liga sampiona

                            [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=1259.msg60313#msg60313 date=1239892256]
                            [quote author=fare link=topic=1259.msg60312#msg60312 date=1239891830]
                            waaaj slike,al ipak birajte sliku strijelca zadnjeg gola
                            [/quote]
                            Moze i tako ;)
                            a evo malo zagrejavanja pred mec http://www.index.hr/sport/clanak/wen...it/429905.aspx
                            tako da darti bolje ne prihvataj opkladu ;D
                            [/quote]
                            jeremy,sve te neozbiljnije i neozbiljnije shvatam...taj sajt je najveca sprdacina ikad...samo molim boga da si na njega isao preko b92 sport,a ne direktno...inace ako vec hoces,tamo je eduardo mesavina messija,ronalda,maradone i pelea...
                            ono sto je wenger zaista rekao je da zeli da njegovi igraci igraju kao da nemaju sta da izgube,i da su autsajderi...nadam se da ne mislis da bi ijedan trener to izjavio za svoj tim pre konsultacija sa ostatkom tima?suster je dobio otkaz bas zbog toga...opklada pada,dakle,ti,odnosno ja biramo avatre,u zavisnosti od toga koji tim prodje...

                            Comment


                            • Odg: liga sampiona

                              Jesam isao preko b92,a i ako izjava nije tacna sam si rekao da su autsajderi tako da...
                              Opklada vazi ;)

                              Comment


                              • Odg: liga sampiona

                                pa to svako kaze uvijek treba pritisak prebaciti na protivnika

                                Comment

                                Working...
                                X