Announcement

Collapse
No announcement yet.

DFB Pokal

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DFB Pokal

    Leverkusen vodio 0-3 do 68. minute , sada gube 4-3 u produzetku , nevjerovatno , ovo ima samo u Njemackoj
    0
    a:4:{i:539;a:5:{s:12:"polloptionid";i:539;s:6:"nodeid";s:7:"2667014";s:5:"title";s:15:"Greuther Fürth";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:540;a:5:{s:12:"polloptionid";i:540;s:6:"nodeid";s:7:"2667014";s:5:"title";s:17:"Borussia Dortmund";s:5:"votes";i:7;s:6:"voters";a:7:{i:0;s:4:"5037";i:1;s:4:"4943";i:2;s:4:"6042";i:3;s:4:"1044";i:4;s:4:"2125";i:5;s:4:"7189";i:6;s:3:"105";}}i:541;a:5:{s:12:"polloptionid";i:541;s:6:"nodeid";s:7:"2667014";s:5:"title";s:19:"Borussia M'gladbach";s:5:"votes";i:0;s:6:"voters";a:0:{}}i:542;a:5:{s:12:"polloptionid";i:542;s:6:"nodeid";s:7:"2667014";s:5:"title";s:15:"Bayern München";s:5:"votes";i:3;s:6:"voters";a:3:{i:0;s:4:"1207";i:1;s:4:"4580";i:2;s:3:"649";}}}
    0%
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Tri velika kluba iz bundeslige su ispali vec u prvom kolu kupa...

    Comment


    • #3
      Pa da vidimo.Proso je Stutgart i Hamburg od vecih timova.Jezivo mi je bilo prosle godine kada u zavrsnici je bilo malo bundesligasa.I Salke se vise namucio u polufinalu sa Bajernom nego u finalu sa Duizburgom
      Bajer je pokazao i da ce mu ovu sezonu odbrana predstavljati glavni problem.Volfsburg se isto obrukao i za jedno poluvreme je primio 3 gola od Lajpciga.
      A za Verder ne znam sta da kazem.Vodili 1:0 i u roku od minut primio dva gola isto ispao od nizeligasa.
      Od vecih timova Dortmung igra svoj mec u pola osam.
      Sutra igra Salke, dok ce Bajern izaci tek u ponedeljak na teren.

      Comment


      • #4
        Pa kada namestaju...

        Comment


        • #5
          Originally posted by Dale View Post
          Leverkusen vodio 0-3 do 68. minute , sada gube 4-3 u produzetku , nevjerovatno , ovo ima samo u Njemackoj
          jas tu igro dvojku al kad je vec u regularnom dleu zavrseno nereseno, ondak sam u produzecima navijao za drezden, i bas mi je drago sto su prosli

          Comment


          • #6
            Tako i moj brat kada pukne navija za ove druge,bilo to tenis ili fudbal...

            Comment


            • #7
              Originally posted by Vule_89 View Post
              Pa kada namestaju...
              Ma kakvo crno namestanje.Tamo se igra ozbiljan fudbal.Po toj logici i u Premijer Ligi se premesta.
              Malocas gledao sastave od ovih ekipa koje su ispale.Volfsburg i Leverkuzen su igrali skoro u najjacim sastavima, samo je trener Verdera nesto kombinovao.U startnih 11 nije bilo ni Arnautovica ni Ekicija, a ta dva igraca trebalo bi da budu nosioci igre Verdera u ovoj sezoni.Tek ih je ubacio kasnije.Takodje nije bilo ni Veslija.

              Comment


              • #8
                Kako igra Dortmund , kako igra Kagawa !

                Svaka ti cast legendo , kakav pas kod prvog kola i kakva realizacija sad kod drugog , 0-2 .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #9
                  Liga koja je najposjetnija u Evropi prosle godine ... Ima dosta ravnopravnih timova i moze biti jaka sezona , pogtovo jer od sledece sezone 4 tima idu u Ligu Sampiona , tj 3 direktno a 1 u play-off pa ce biti dosta Nemaca ... Po meni Ligu Sampiona ce direktno obezbediti Dortmund,Bayern i mozda Stuttgart a za 4 mesto ce se boriti verovatno Leverkusen,Schalke,Werder i Hamburg
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Miko View Post
                    Po meni Ligu Sampiona ce direktno obezbediti Dortmund,Bayern i mozda Stuttgart a za 4 mesto ce se boriti verovatno Leverkusen,Schalke,Werder i Hamburg
                    Ne znam sad bas za Stutgart, vise dajem sansi da treci bude Leverkuzen posto sam siguran da ce u nekim narednim utakmicama njihova odbrana dobro funkcionisati,a ne kao sto je danas bila.
                    Stutgart vec u prvom kolu igra sa konkurentom za visok plasman, a to je Salke, pa ce tada pokazati koliko vredi.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Maric91 View Post
                      Ma kakvo crno namestanje.Tamo se igra ozbiljan fudbal.Po toj logici i u Premijer Ligi se premesta.
                      Malocas gledao sastave od ovih ekipa koje su ispale.Volfsburg i Leverkuzen su igrali skoro u najjacim sastavima, samo je trener Verdera nesto kombinovao.U startnih 11 nije bilo ni Arnautovica ni Ekicija, a ta dva igraca trebalo bi da budu nosioci igre Verdera u ovoj sezoni.Tek ih je ubacio kasnije.Takodje nije bilo ni Veslija.
                      Pa dobro ti veruj da nema namestanja,citaj novine,stranice su pune namestanja,namestaju svi,samo sto se u najacima ligama cuti o tome,izgubili bi milione od sponzora pa ti vidi,toliko do mene,dobio sam opomenu,zato sto dosadjujem sa namestanjima...

                      Comment


                      • #12
                        Ja sam kod rezultata 0:3 za rezultat za Leverkuzen izasao vani i dolazim u kafic i govorimi drug da su braca pobijedili nisam vjerovao. Stvarno veliko iznenadjenje, jer Dresden ima dosta slabu ekipu jer ih pratim, a moguće je da ove sezone odem na jednu njihovu tekmu u cvajti.

                        Comment


                        • #13
                          Jedino sto je dobro kod Nemaca su navijaci,za to im svaka cast ali ostalo...

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Vule_89 View Post
                            Jedino sto je dobro kod Nemaca su navijaci,za to im svaka cast ali ostalo...
                            Donekle se slažem jer im je navijačka scena perverzija prava i bas dobro guraju protiv sistema koji je bas zeznut, a i fudbal im je dobar nije ih loše gledati.

                            Comment


                            • #15
                              Pusti njega, on je hejter.
                              Dortmund opravdao ulogu favorita i pobedio sa 3:0 Sendhauzen.Proslogodisnji polufinalista Kotbus je ispao vec u prvom kolu.Bio je ponizen od strane Holsten Kila.
                              Ono sto je pohvalno za ligu je da vlasnici klubova za sada odolevaju pritisku bogatih milionera sirom sveta.

                              Comment

                              Working...
                              X