PDA

Pogledati punu verziju : Operacija Crni Mart

Seoski Terminator
01.02.2012, 00:02
Придружите се Операцији Црни Март.

Са континуираним кампањама за законе Интернет цензурисања , као што су СОПА, АЦТА и ПИПА, као и затварање сајтова као што су Мегауплоад под оптужбама за "пиратерију" и "заверу", дошло је време да се заузме став против корпоративних музичких-, филмских-, и медијских компанија.

Једини начин је да их ударио тамо где заиста боли - њихов профит.

Март 2012 је крај 1. квартала у економским извештајима широм света.

Немојте куповати ни један цд. Не преузмите једну песму, легално или илегално. Немојте да гледате ни један филм у биоскопима, или да преузмете копију, Немојте куповати ДВД у продавницама. Немојте куповати игрице. Немојте куповати ниједну књигу или часопис.

Сачекајте 4 недеље, па их купуите у априлу - погледајте филм касније, итд. Чекање од само 4 недеље, максимално , ће оставити огромну рупу у профиту медија и филмских компанија за 1. квартал, економски ударац који ће бити виђен од влада широм света, јер ће акције и удели претрпети велики губитак прихода.

Ова акција ће показати наше намере:
Нећемо толерисати медијску индустрију и њихово "лобирање за законе који ће цензурисати интернет".

Што се тиче Црног Марта: Ако желите прокажете став, размислите о не само престанку куповања ствари од стране корпоративних медија, него и куповању ствари које су произведене од стране независних медија.
Купујте стрипове у издате од стране неког другог а не ДЦ-а и Марвел-а. Купите књиге из малих и независних штампарија. Подржите независне компаније за производњу који се боре да остану независни и усмерени ка фановима, а не према новцу.

Још боље, купите ствари директно од креатора и уметника. Подржите независне продавце. Немојте само кажњавати произвођаче и дистрибутере медија - преусмерите та средства у подршку оних који заступају и зависе од слободне размене информација и идеја. Јер, ти људи чувају интелектуалне слободе. Ти људи праве ствари од важности. И, то су људи који једва преживљавају, зато што нису плаћени од стране корпоративне елите која лобира за СОПА, АЦТА и ПИПА.

Придружите се борби против АЦТА, придружите Операција Црни Март. Легално или нелегално, немојте купити или преузети ништа месец дана.

-
Ми смо анонимуси.
Ми смо легија.
Ми не опраштамо.
Ми не заборављамо.
Очекујте нас.

http://www.youtube.com/watch?v=LwG2I27iDxY&feature=related

asprilja
01.02.2012, 00:07
Jebem li ga, deluje mi kao neka sekta :ne_znam:

Seoski Terminator
01.02.2012, 00:13
http://www.youtube.com/watch?v=N8Xg_C2YmG0

Informacije su svuda, samo ih treba potraziti. ;) Al' ovo je za one koji znaju o cemu se radi i ne zele da ih neko kontrolise i gleda kao stoku a ne kao ljude.

Ko zeli da pomogne, dobrodosao je, ko nije, sta da radim.

Nebojsa
01.02.2012, 00:14
Nije sekta, daleko je od toga. Raspitajte se, ne moze sve biti servirano.

We are the 99%.

T-Snell
01.02.2012, 00:27
Ko je doneo ove glupave zakone uopste?

Lord Gangarić
01.02.2012, 00:28

Ameri posle wikiliksa

Nebojsa
01.02.2012, 00:33

Ovo su medjunarodni dokumenti koji su usvojeni u nezvanicnim krugovima negde pre 4, 5 meseci. Amerika je bila na ivici da donese zakone, pa je odlozeno zbog akcija Anonimusa tamo (rusenje sajtova Pentagona, FBI, mozemo racunati i zatamnjenje Vikipedije...), i do sada je usvojilo (ako se ne varam) nesto manje od polovine drzava EU, sa tim da bi manje vise sve trebale da ga usvoje do kraja marta (zato Black March ;)), tada ce ih usvojiti i evropske institucije. Verovatno ce do tada i Kongres vec nesto usvojiti. Ovo su poslednji trzaji slobode na internetu, ako prodje, nikada vise nece biti isto. Vec je oboren Megaupload, YT ce biti znacajno ostecen, uopste steta ce biti nepopravljiva.

Gangrena, nema ovo direktne veze sa Wikileaksom, jeste to malo ubrzalo ceo proces, ali ovaj plan postoji vec godinama. Korporacijama ne odgovara nista siroko prisutno i besplatno.

asprilja
01.02.2012, 00:34
Vidim da je nesto ozbiljno sad sam procitao, po nazivu i ovim zadnjim stihovima mi delovalo kao neka sekta. Voleo bih da sjebu Amere. Uvek protiv Amera !

Seoski Terminator
01.02.2012, 00:36

SOPA I PIPA nisu prosle, bas zbog glavnih aktera van nase zemlje, sto hakera, sto ogromnih protesta ljudi, sto online, sto offline.

Za to vreme dok je isla borba protiv SOPE i PIPE, ACTU su tiho gurali, i to ce se tek glasati za to, i ako se to potpise, sve sto znate zaboravite, za svaku sitnicu ce moci da nas kazne, da nas strpaju u zatvor do 5 godina!

Osnovne informacije necemo smeti da delimo za dzabe, morace sve da se placa, sve sto poznajete ce prakticno nestati, i ovo malo slobode sto imamo, a to je internet, bice ugaseno, ako ljudi ne kazu DOSTA JE! Dopustice kao sto su i do sada, vladama da rade sta zele i samo ce kontrolisati sve vise i vise, a rec sloboda nece postojati.

http://www.avaaz.org/en/eu_save_the_internet_spread/?cQmXIcb

Ovde mozete potpisati Peticiju protiv ACTE!

Za sve informacije slobodno ukucajte Anonymous na googlu, imacete i sajtove koji su samo napravljeni za vesti i obavestanje ljudi, imate sajt hakerske grupe unutar Anonymous-a, zvana CabinCr3W!

Grupa Anonymous je u sustini bez lidera, vodjena idejom, i svako ko veruje u tu ideju i bori se za tu ideju je Anonymous.

Samim sirenjem informacija dizemo svest ljudi oko nas, da se nesto ogromno desava a da ljudi ni sami nisu svesni toga.

Asprilja, ne da nije sekta, ova grupa ljudi, se vec dugoooooooo bori protiv Vlad-a i nepravde, nekima su cak i spasili zivote, jer je u jednoj drzavi internet bio iskljucen, niko nije mogao nista da uradi a kamoli da pokaze svetu sta se desava. To je ono sto svaka Vlada zeli, 100% kontrolu nad nama! To se ne sme dozvoliti!

Elem, nije ovo samo oko Amera, u ovo je ukljucena i Evropa, tu ako se donesu, beznacajne drzave kao mi se i ne pitamo, samo cemo morati da prihvatimo ono sto velike sile donesu. Ali nikada manjina ne moze da vlada vecinom, osim ako im vecina to dopusti, a dopustano je previse!

Ti ljudi su hakovali FBI,NATO,PAY-PAL,VISA CARD, SONY, Svajcarske banke i slicno, sve koji su podrzavali SOPU i PIPU i sada ACTU!

Bore se protiv pedofilije, srusili su razne servere koji su drzali sajtove pedofilije, po 100GB materijala, itd itd...

I evo jos jedan jak klip da se pokaze zasta se oni bore :

http://www.youtube.com/watch?v=0Ktzcjnm4aI

Tony_G
01.02.2012, 00:37
Jednom recju: Stvarno ce biti smak sveta ove godine....

Nebojsa
01.02.2012, 00:44
Nazalost, mnogi ljudi ne shvataju znacaj ovih momenata za buducnost covecanstva. Bogate elite su nas razjedinile i posvadjale. Zivimo u svetu gde mali deo covecanstva drzi preko 90% resursa. I gde nikog nije za to briga. Ima nas vise, mnogo vise. Zato je ovakav pokret potreban. Ne morate biti clan (niti ce vas iko vrbovati za to, zato nije sekta), nista se ne placa. Samo se informisite, pratite sta se oko vas desava. Nista drugo. Branite svoje slobode. Nista nije izgubljeno. Akcije u Americi su dokaz da ima smisla.

Indigo
01.02.2012, 00:54
Sta god mi uradili opet ce biti po njihovom. Poenta je da ces postati samo deo gomile. To oni hoce i to se zna odavno.
Dzabe i peticije i sve, samo me zanima na sta ce to liciti...

Seoski Terminator
01.02.2012, 00:57
Sta god mi uradili opet ce biti po njihovom. Poenta je da ces postati samo deo gomile. To oni hoce i to se zna odavno.

Zbog ljudi koji razmisljaju tako, je sve ovo doslo do ovog trenutka. Zbog ljudi koji su u neznanju i koji nikako da mrdnu rukom i malo kuckaju po tastaturi i pogledaju sta ljudi rade vec 2 i vise godina, i sta se desava oko njega, i saznaju da je moguce boriti se, suprotstaviti se i pobediti u svemu tome.

Ne brini, samo se ti opusti, sedi kuci i kuliraj, jer ne moze nista!

Tu su ljudi koji mogu i zele!

Nebojsa
01.02.2012, 00:58

Bolje je ovako nego ne raditi nista i cekati da budes pregazen. A svi mi imamo moc, pitanje je samo hocemo li i znamo li da je koristimo.

Indigo
01.02.2012, 01:01
Znam za ovo vec neko vreme, nisam rekao da se ne borim i da necu da se borim onoliko koliko kao individua mogu, ali budimo realni...

Seoski Terminator
01.02.2012, 01:08
Znam za ovo vec neko vreme, nisam rekao da se ne borim i da necu da se borim onoliko koliko kao individua mogu, ali budimo realni...

Budimo realni? Dokazano je da moze! Ako vec hoces da budemo realni!

Indigo
01.02.2012, 01:13
Budimo realni? Dokazano je da moze! Ako vec hoces da budemo realni!
Mislis na SOPU i PIPU? Daj bre nisam ja na njihovoj strani...

Seoski Terminator
01.02.2012, 01:24
SOPA I PIPA su odbacene odavno! :)

Jer svaka korporacija il iclan kongresa koji je to podrzao, prvo su hakovali korporacije, i sve tajne izbacivali na internet javno, da ljudi mogu da vide i time stvorili ogroman pritisak da se po tome nesto uradi, jer ne mogu da zataskaju sve lazi i prevare koje ne mogu da skinu sa interneta! HB Garry, firma koja se bavi protekcijom servera, i oni su hakovani, taj njihov lik je hteo FBI-u da proda neke informacije o Anonymous-u. A ovi su lepo hakovali servere korporacije, pokrali brdo dokumenata, i taj dokument koji je hteo da prosledi FBI-u, kao i sve njegove privatne poruke, sve je to prosledjeno na net, a to sto je on hteo da proda, su ovi za dz poslali FBI-u, cisto da se pokazu ili sta vec.

HB Garry je odmah izgubio protekciju mnogih, zbog svega sto je procurelo na internet o raznim prevarama i glupostima koje su se radile, a taj covek je dao otkaz i ne sme da se pojavi nigde, jer ce ga razoriti opet.

Kao sto i sada imaju svuda gde protestvuju, nalaze se razni ljudi, koji imaju live snimanje preko moba, i to mozes da gledas na netu, kao i snimke policijske brutalnosti. Onda oni lepo hakuju servere te policijske stanice, i o tom policajcu su sve sto je u zivotu radio poslali na net, poslali su i gde zivi, i gde clanovi njegove cele familije zive. SVE!

Naravno pod tim pritiskom, morali su da mu oduzmu znacku i da ga posalju da cuva stoku negde Bogu iza nogu! Kao sto kazu ti glavni pokretaci ideje zvana Anonymous, uhvatite 1 od nas, doci ce njih 10 na to mesto!

Jer ti ljudi su najveci hakeri koji postoje na ovoj planeti zemlji! A nece ih nikad sve uhvatiti, zato sto sve to funkcionise drugacije, nismo organizacija, nemamo vodju, sve sto imamo je ideju na kojoj smo bazirani svi.

To sto je bila i prica za obaranje fejsa, odustali su u zadnjem trenutku jer je vecina izglasala da ne treba rusiti fejs, da je to jedna od mreza koju treba iskoristiti u bolje svrhe kao sto je dizanje svesti kod ljudi! I sirenja informacija!

Pre dan-dva, na tviteru je neki policajac u sustini napisao da bi ubio hackere, znas sta se desilo? U toj stanici u kojoj radi, ispamovani su sa mailovima i optuzbama na racun policajca! I sada se vodi postupak protiv njega!

Kad ne mogu da zataskaju nesto, onda nemaju moc, kada ljudi pobede strah i izadju i bore se, ne mogu nista! Da, bice zrtava i uhapsenih, to je svima poznato!

Ali ovo im nece proci,a niko se nece smiriti dok Vlada ne pocne da radi ono sto zaista treba da radi! Ne mogu oni nista ako im narod ne dozvoli,a narod je probudjen i ima mnogo jake hakere iza sebe, koji rade posao toliko vazan da niko od nas nije svestan koliko su oni vazni. A sve su to ljudi od 15-30 godina, to je zlatno doba hakera, e ljudi tih godina kidaju NATO, FBI-a, Svajcarske banke i slicno.

I znas sta su jos uradili? Skinuli su 1m dolara i prosledili ih u humanitarne svrhe, i ? Uhapsili su 16 clanova Anonymous-a do sada, i? Ljudi se sve vise i vise bune, i dizu protiv korupcije i pohlepe i Tiranije!

Ne mogu nam nista, jer ideju ne mogu ubiti, a mnogo nas je!

T-Snell
01.02.2012, 01:29
http://www.youtube.com/watch?v=pybIVrddJAw

00:10 :D

M_G_S
01.02.2012, 20:52
Ja se cio zivot borim protiv oduzimanja prava individui. Jedan od mehanizama koji sam primjenjivao je i piraterija. Mislim da nikad nisam ni kupio CD, platio kartu u bioskop ne daj Boze, a cak sam i masa opreme kupio kod sanera. I sad mi je milo sto vidim da ima jos boraca za slobodu. Nisam ni sumnjao da su to Nebojsa i SeoCki. Sad jos vise vjerujem da covjek ima sanse!

Momci, svaka cast i podrska. Gdje vam je okupljanje? Na FB?

tuta bugarin
01.02.2012, 22:05
podrška und potpora

uvek spoštenim namerama
bilo daje spreda bilo otraga toes narodski rečeno zguza
neumorni borac u unapred izgubljenoj bici za bolje danasutra prekosutra okosutra nakosutra
rob i sluga i buntovnik sa ibez razloga
remporter tuta bugarin

tuta bugarin
02.02.2012, 01:01
Jednom recju: Stvarno ce biti smak sveta ove godine....

ma
bilo tije toga i pretkodnik godina
ali nešta manjeg obima
a
jasamti još čuo
pričaju ovde neki budale
a bilo je meščini iu treće oko
daove godine to neće biti pravi smak sveta
nego samo neka imitacija
kodaje smak sveta a nije
sve će kažu dode
u pizdu materinu
pa
premporučuju
ako koji slavu Nikoljdan
ne treba duzimlje ni pio nivino ni rakiju
kamoli ribu sve doklen to ne prodže
dase narod ne trošu pre vremena
pametno

lutajući reporter tuta bugarin
nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Vanja #66
02.02.2012, 09:53
Anonymousi su pokazali moc kojom raspolazu oborivsi nekoliko bitnih sajtova za kratak vremenski period samo zato sto su hteli... Mogu da opeljese koju god banku, ali to nije cilj, to nije poruka.

Poruka je da ljudi moraju da se bore za ono sto zele, za ono sto zasluzuju, a zasluzuju potpunu slobodu (kao sto kaze i moj signature). Sistemi oko nas su stvroeni da bi se vlast (koju ne poseduje 1 covek vec gomila istomisljenika) u potpunosti prenela na one koje smo izabrali da nas "vode". Kako? Unistavanjem samopouzdanja do trenutka kad ono u coveku vise ne postoji, kad postane samo marioneta kojom neko drugi upravlja. Kako? Novcem, samo novcem i nicim vise. Kad su nezadovoljni, ljudi sirom sveta protestuju, ali sada je tesko protestovati kad "vodje" i onako ne mogu ponuditi Bog zna sta, zbog krize koju su sami izazvali...

Jedan mali korak ne znaci nista, jedan mali skok ne znaci nista, ali sta ako svi Kinezi odluce da skoce? Ode sve do djavola! Tako je i ovde. U bioskop idem 1-2x godisnje, gledam gotovo iskljucivo nase filmove, samo zato sto mislim da treba da podrzim nasu produkciju. Ne kupujem igrice (piratske, razume se) odkad imam brzi internet, a o originalima i ne razmisljam... Nije vredno tog novca, kad ce me drzati 2 nedelje, a potom prelazim na drugu. Podrzavam nacin zivota: "Uzmi sta ti se pruza i iskoristi ga maksimalno!" od kad znam za sebe, ali problem je sto su ljudi poput mene, poput nas, retki. Ne zele da izadju iz ustogljenog procesa njihovih zivota jer se previse plase sta promena moze doneti. To treba postovati i ne siliti ih... Kad uvide horor koji donosi ne preduzimanje nicega po pitanju icega, brzo ce promeniti misljenje. Jer covek moze da istrpi samo toliko...

Ako se donesu ti zakoni, nece dugo trajati, kad ljudi vide koliko gube time, brzo ce se aktivirati. Nema zurbe, sve ce doci na svoje mesto, treba pustiti vreme da odradi tvoj posao. Ako ovo prodje, Operacija Crni Mart, odlicno! Ali ako ne, nista nije izgubljeno, verujte u ljudsku zelju za slobodom, neprocenjiva je...

Miss Poison
02.02.2012, 11:25
Cd neki ne pamtim kad sam kupila, igrice isto... Volim da odem u bioskop, ali drugo nista.

A Vanja vecina ljudi ce tesko vidjeti sta gube jer ne znaju ni sta zele, samo se uklapaju u gomilu... Ali mozda ovaj put to bude pozitivno, pa uspijemo sacuvati ovaj paralelni svijet :)

Torima
02.02.2012, 12:54
Nikad kao Bane, nikad... (Đ. Balašević)

Ukoliko mogu da sugerišem, pročitajte jednu moćnu knjigu:

VLADAVINA TAJNOM , Džim Marz

Čisto da se pridružim akciji, ja sam i elektronsku platnu karticu odjavio, ili keš ili ništa... Pa jel tako?

Урош94
02.02.2012, 12:54
http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno.php?yyyy=2012&mm=01&nav_id=577620

Seoski Terminator
02.02.2012, 15:29
http://www.b92.net/tehnopolis/aktuelno.php?yyyy=2012&mm=01&nav_id=577620

Mora da Evropski parlament posle to potvrdi, bez toga nista, a ima vremena do tad a i imaju ljudi planove isto kako se boriti do tad.

Sto se hakovanja banaka tice, to je bio dokaz koliko znaju, i da su ozbiljni.

Урош94
02.02.2012, 20:11
Ма ништа ја не знам шта је сопа, пипа и остало. Појма немам шта се овде дешава нити се трудим да сазнам. Ја сам само против Амера. Него нашао случајно овај чланак на Б92 па рек'о вама да оставим. :D

Nebojsa
02.02.2012, 20:35
Ма ништа ја не знам шта је сопа, пипа и остало. Појма немам шта се овде дешава нити се трудим да сазнам. Ја сам само против Амера. Него нашао случајно овај чланак на Б92 па рек'о вама да оставим. :D

Nema ovo direktne veze sa Amerikancima, tako da ako samo zbog toga se zanimas, to nije dobro. Covek ne treba da bude ni protiv koga a priori, i tu racunam i Hrvate, Albance, Crnogorce, Islandjane, Srbe, bilo koga. Treba biti za ili protiv principa. Imam prijatelja Amerikanaca i Hrvata koji su sasvim OK, znam ljude iz Srbije koji su totalni idioti.
Ovde se radi o mnogo vecoj globalnoj prici, nikad ne skodi biti informisan. Ne kosta mnogo, samo 10ak minuta citanja.

Seoski Terminator
02.02.2012, 21:11

Imas ti mnogo jos da radis na svom razmisljanju, ali mnogo! Naravno, ukoliko zelis. Previse si izmanipulisan, al' nije ni cudo, i onako te mrzi da kuckas malo i saznas nesto, tako da uzivaj. Ignorance is bliss.

http://www.youtube.com/watch?v=TExP5S04u7Y&feature=g-all-u&context=G2e62bb5FAAAAAAAAAAA

Miss Poison
02.02.2012, 23:01
Ignorance is bliss.

Najistinitiji citat koji znam :)

@Uros
Steta sto ljudi ne koriste vise internet za informacije, pogotovo u ovom slucaju, kad mozemo da ostanemo samo na internetu sa suvim i kratkim informacijama.

stefan12
02.02.2012, 23:37
Da li se ovakve stranice otvaraju na dosta foruma i je li to peticija da se u martu ne downloaduje nista i ne kupuju cd-ovi.

Seoski Terminator
03.02.2012, 01:28
Da li se ovakve stranice otvaraju na dosta foruma i je li to peticija da se u martu ne downloaduje nista i ne kupuju cd-ovi.

Kao sto rekoh, koliko znam (a siguran sam, samo ne 100%) PirateBay je pokrenuo pricu da se tokom Marta ne kupuje nista legalno (cd-ovi i sl.), niti da se skida nesto sa neta, mada verujem da ce se ti torrrent sajtovi i sl. sami ugasiti za taj period. Da bi korporacije koje imaju mnogo para i tim parama lobiraju sa politicarima u drzavama osetile ogroman gubitak novca, sto znaci i gubitak moci.

Kao sto je pre 2 dana, pocela operacija vadjenje para iz banaka, jer banke imaju ogromnu moc dok imaju ogromnu kolicinu novca u njima, pa isto tako mogu da lobiraju i rade sta im je volja. E ako izvadis pare iz banke, banka gubi na svojoj moci i gube svoj uticaj na politicare (korumpirane). I prebacivanjem tih para iz banaka u kreditne unije, izvlaci tu moc iz banaka. Jer postoji veoma mali broj banaka u kojima se drzi 90+ % svetskog novca, i zato imaju skoro pa apsolutnu moc da rade sta zele. To je jos odavno pocelo, a sada opet, i pre 2 dana je 610 hiljada ljudi povuklo svoj novac iz banaka.

Izvuces novac, ubijes njihovu moc koju imaju, jer tako lobiraju, sa tvojim novcem, i opet sve je protiv tebe. :)

Vidim da si dosta mlad, i da verovatno neces shvatiti sve, ali eto, neko drugi ce isto moci da procita. Ali pojasnjeno, da, nemoj nista da skidas u martu, cak i tvoja pojedinacna zelja da tako postupis, znaci puno celini u svetu!

http://www.youtube.com/watch?v=tkRnJNUtbA4&feature=related

It has begun!

P.S. A kako citam po tviteru, uskoro se sprema nesto veliko, mozda cak i sutra. :)

A uskoro cete videti i nas u Srbiji, koji cemo javno siriti ideju o slobodi i protiv korupcije,lazi, pedofilije, pohlepe i sl. Vidimo se uskoro!

stefan12
03.02.2012, 10:54
Znaci ako sam skonto oce da oslabe velike banke i jake kompanije da ne mogu da lobiraju sa politicarima,a samim tim da politicari nece imati potrebe da gase sajtove kao sto je megaupload.

Урош94
03.02.2012, 12:22
Imas ti mnogo jos da radis na svom razmisljanju, ali mnogo! Naravno, ukoliko zelis. Previse si izmanipulisan, al' nije ni cudo, i onako te mrzi da kuckas malo i saznas nesto, tako da uzivaj. Ignorance is bliss.

http://www.youtube.com/watch?v=TExP5S04u7Y&feature=g-all-u&context=G2e62bb5FAAAAAAAAAAA

По чему си закључио да сам измалипунисан ?

Не мрзи мене да копам нешто по нету, него је све на енглеском а ја енглески слабо знам, па оно ...

Vanja #66
03.02.2012, 17:07
Bas zato sto sam znao da ce neko jednog dana odluciti da zloupotrebi FB, nikad nisam ni zeleo da ga aktiviram... Osim sto je sajt skoro pa najgluplja stvar smisljena u istoriji ljudskih bica...

Seoski Terminator
03.02.2012, 21:46
Znaci ako sam skonto oce da oslabe velike banke i jake kompanije da ne mogu da lobiraju sa politicarima,a samim tim da politicari nece imati potrebe da gase sajtove kao sto je megaupload.

megaupload je podignut opet. :p Ima tamo materijala koji stete ljudima koji su to napravili, ali na to se vadi vlada i donosi na osnovu toga zakone ove, a sustina je drugacija, koristice za dalje zakone koji ce smanjivati i ovo malo prave slobode koje imamo.

I da, oslabe banke i jake kompanije, izbacuju razne vesti o korupciji i sl. stvarima o kojima javnost ne zna, i tako ruse "divan" imidz koji su oni o sebi stvorili, a istina je drugacija. Onda ne mogu na miru da lobiraju i sve planiraju, vec konstantno se bore sa konstantnim pritiscima javnosti, zbog nepravde, lazi, korupcije i sl, i time su primorani da kaznjavaju pojedince koji su bili mocni do tada.

A i imaju strah vlade od tih hakera, koji mnogo toga otkrivaju i nastavljaju da otkrivaju.

Evo danas su ukrali vrlo vazne podatke koji su krili advokati i jos dosta njih, kada je sudjeno Americkom marincu koji je pobio 24 civila u Iraku, sada imaju sve o njemu i advokatima, i to ce uskoro izaci na internet kao dokazi. Kao sto su i presreli razgovor izmedju FBI-a i Skotland Jarda, i culi kako se smeju ljudima koje su uhapsili i koje ce kao uhapsiti i sta ce sve raditi...

A kod nas se sinoc ovo desilo : http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=579506 ;)

Pa koga interesuje, neka googla sta je sokoj i sl. Da ne bude da vam bas sve dam na tacnu. :p

@ Vanja, FB ima potencijala, ali se lako koristi za razlicite svrhe, kao sto su veoma vazne licne informacije i ponasanje ljudi. Kao sto je tipa naizgled neka bezazlena igrica preko fb-a, mislite da je igra, a u stvari nacin na koji igrate, po tome se napravi vas psiholoski profil i sl. A pored toga, stavljanje pesama, statusa i samo popunjavanje informacija na sopstvenom profilu su vise nego vazne za mocne ljude. :)

@ Urose Izmanipusan si zbog ovog stava: "Ја сам само против Амера.". To je osnovno pravilo, zavadi i vladaj. Mocni ljudi su mocni i njih spaja moc (novac) i imaju na osnovu toga iste ciljeve. Nas smrtnike zavade sa svakojakim glupostima, nacionalnost,rasa,vera, boja koze i sl. I onda se bavis totalno nebitnim stvarima i ne smetas mocnim ljudima u njihovim planovima. ;) Nauci engleski, trebace ti uvek.

I jedan dodatak jos : http://www.facebook.com/pages/Kampanja-Besplatan-Javni-Prevoz-Stop-Bus-Plus-99-Srbije/239905709422576

Imate tu peticiju, potrazite, za besplatan javni prevoz, jer mi smo 99%!

EDIT2 : http://pastehtml.com/view/bmy140iit.html

Posto ce biti javnih akcija u pravom zivotu, a ne samo online akcija, postoji nekolicina pravila, u sustini su normalna, ali nije na odmet i napisati. ;)

Урош94
04.02.2012, 01:25
Мрзим Америку због њихове политике, што се мешају свуда, не мрзим њихов народ, нит их волим. Мислим да разумеш зашто их не волим. Ма небитно скроз. А што се тиче енглеског... научићу га ваљда једном :)

stefan12
04.02.2012, 11:56
Ja ne znam engleski perfektno,ali znam da mogu razumit vecinu stvari.

Seoski Terminator
05.02.2012, 00:08
http://pastehtml.com/view/bmyduehwy.html

Ovo su nasi clanovi napravili, nadam se da ce vam se svideti. :)

@Stefan, opusteno, mlad si, samo lagano. :)

@ Uros Americka ili ne znam cija vlada, manje vise, svi oni zele isto, sto vise moci, tako funkcionise ovaj sistem koji se raspada! :)

stefan12
05.02.2012, 12:58
Zabolile me oci dok sam gledo.:biggrin:

Black Mamba 24
05.02.2012, 13:03
Snimis stranicu i sve lepo procitas.

Seoski Terminator
05.02.2012, 14:39
Zabolile me oci dok sam gledo.:biggrin:

Pa imas velikim i malim slovima ispisano, velikim je sporije, a kao sto rece Mamba snimis i sve lepo procitas. ;)

http://www.anonymous.rs/index.php/vesti.html

Eto ti samo txt. :D

http://www.youtube.com/watch?v=bJJo3OD4BuQ&feature=youtu.be

Ili jos bolje video, odradjen je!

Seoski Terminator
06.02.2012, 08:33
Izvinjavam se za dupli post, al' moram. :biggrin:

http://www.blogche.co.rs/intervju-sa-anonima/

Uskoro ce izadjemo i na tv. :p

bice
06.02.2012, 12:29
Seoski i ti si u ovim Anonimusima? Nisam citao temu ali vidim da si ovde aktivan pa pitam ;)

Nebojsa
06.02.2012, 12:32
Seoski i ti si u ovim Anonimusima? Nisam citao temu ali vidim da si ovde aktivan pa pitam ;)

Tako nesto se ne pita, onda ne bi bili Anonimusi ;)

Seoski Terminator
06.02.2012, 19:25
Svako je anon ko se slaze sa idejom anon-a. ;) Nisam "u" jer nismo stranka niti bilo sta sllicno. :)

http://www.archamond.com/blog/archives/anonymous-za-neupucene

Anonymous za neupucene, pa osnovne stvari su tu. :)

bice
06.02.2012, 19:26
Svako je anon ko se slaze sa idejom anon-a. ;) Nisam "u" jer nismo stranka niti bilo sta sllicno. :)

http://www.archamond.com/blog/archives/anonymous-za-neupucene

Anonymous za neupucene, pa osnovne stvari su tu. :)

Vidim da govoris u mnozini pa sam zato pitao :)

Seoski Terminator
06.02.2012, 19:32
Vidim da govoris u mnozini pa sam zato pitao :)

Pisao sam u mnozini stvari koje su se desile i koje su vec bile kao akcije svih anon-a. :) Posto, tipa, da se neka ideja, ljudi se ili slazu ili ne, ako se vecina slaze, to je zvanicni stav Anonimnih, ukoliko ne izglasa vecina, i nije stav Anonimnih, svoj stav predstavljas kao samo tvoj.

Kao sto je bila prica o obaranju fejsa, i kada su glasali, vecina je glasala za ne, i tipa ako neko nesto uradi sa fejsom, to pise u svoje ime da je uradio, ne u ime Anonimnih. To je samo razlika.

Nebojsa
06.02.2012, 19:35
Morate razumeti razliku izmedju stranaka (organizacija) i ideje. Ovo je nestruktuisani pokret ideje, jedino glavni Anoni daju potpis ili preuzimanje odgovornosti za nesto sto se uradi.

Seoski Terminator
07.02.2012, 14:19
http://facebookreporter.org/2012/02/07/stop-acta-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D0%B2-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BC%D 0%B0-%D0%B8-%D1%82%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%88/

Evo jedan update, sta se desava kod nas sada u cetvrtak, i subotu. Ukratko koga mrzi, u cetvrtak je anti ACTA prica, a u subotu je globalni anti-ACTA protest. :) Pa ko zeli vise info, nek procita. :)

Nebojsa
08.02.2012, 21:52
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/2487561_460s.jpg

The truth is out there

you just can`t see it until it`s too late.

Seoski Terminator
08.02.2012, 22:13
https://www.youtube.com/watch?v=iaWKCgi9ejE

I jedna vazna vest : http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/305580/Uskoro-lista-banaka-koje-su-prevarile-klijente

Bice zanimljivo ako izadje lista. :)

I jedna zanimljivost : http://www.trojka.rs/vesti/23835-srbiju-prozdire-neradnicka-svinja.html

Seoski Terminator
12.02.2012, 01:14
http://www.dodaj.rs/f/3M/1a/3BlDZHpb/anonsrb.jpg

I fenomenalna ideje brace Crnogoraca.

https://www.youtube.com/watch?v=EjGvySzmDKE

bice
12.02.2012, 14:08
Anonimi sjebase CIA-in sajt i jos neki Americki nisam provalio koji :D

Nebojsa
12.02.2012, 14:13
Interpolov. Sve je to deo pritiska. Valjda ce upaliti...

bice
12.02.2012, 14:18
Interpolov. Sve je to deo pritiska. Valjda ce upaliti...

E jeste interpolov.. :D Ko li je sledeci? :D

Seoski Terminator
12.02.2012, 15:56
E jeste interpolov.. :D Ko li je sledeci? :D

Svaki petak im se zove "FuckFBI Friday", ovo je kako kazu bio " FuckCIA Friday". :biggrin:

Rusili su oni svasta do sad, a sta je sledece, videcemo u petak. :p

Seoski Terminator
12.02.2012, 17:59
https://www.youtube.com/watch?v=xycpztDjJzU&feature=player_embedded

AU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Seoski Terminator
13.02.2012, 05:07
https://piratskapartija.wordpress.com/2012/02/13/network-by-michael-rigley/

Evo vam malo objasnjenje, kako se nase licne informacije kupe, i prodaju za velike pare bez naseg znanja niti pristanka. :)

https://www.youtube.com/watch?v=9JyWGMv7ROo&feature=related

Odlican klip. Mnogo mozete saznati, i sami izabrati stranu i sta je lose a sta ne.

Nebojsa
14.02.2012, 15:14
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/312843_270540752984898_229551967083777_739161_1556 276453_n.jpg

Lord Gangarić
14.02.2012, 23:09
Posle megauploada i BTjunkie navodno treba da zatvore i Pirat Bay ,Švedska vlada je izdala naloge za hapsenje vlasnika TPB-a -.-

Black Mamba 24
14.02.2012, 23:12
Mislim da se nece zatvarati,samo ce se desiti par promena.

Lord Gangarić
14.02.2012, 23:15
Mislim da se nece zatvarati,samo ce se desiti par promena.

Trebalo bi da promene princip downloada nece se vise skidati sa sajta nego direktno od coveka koji je okacio fajl , ako ne pohapse vlasnike prvo ...

Seoski Terminator
15.02.2012, 00:00
Trebalo bi da promene princip downloada nece se vise skidati sa sajta nego direktno od coveka koji je okacio fajl , ako ne pohapse vlasnike prvo ...

Uhapsili su vlasnike TPB-a, prebacuje se na drugu vrstu downlaod-a. Bice sporije u pocetku. :)

Seoski Terminator
16.02.2012, 23:58
http://www.anonymous.rs/index.php/radio.html

Nas radio. ;) cujem da ce oko ponoci biti prve vesti, ne znam sta su spremili. :biggrin: I inace dobra mjuza se pusta, bar za sad. :p

milanche
17.02.2012, 13:26
Znaci ne verujem sta rade,mamu im... Pohlepa svakome dodje glave kad-tad, pa ce doci i njima :angry:

Seoski Terminator
18.02.2012, 15:02
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/Dnevni_magazin/story/204192/Srbija+usvaja+antipiratski+sporazum.html

"Da se razumemo: smena Radivoja Mitrovića sa svih državnih funkcija!"

http://www.mediafire.com/?zh36tnntkr86kti

Vesti od sinoc. ;)

Seoski Terminator
22.02.2012, 01:23
http://www.ministryofjustice.gr/

Tango Down! #OpGrecee!

Seoski Terminator
23.02.2012, 00:42
http://rt.com/news/eu-suspends-acta-ratification-955/

op op :biggrin:

zdravkelja
24.02.2012, 10:54
Ne znam za njih, ali ovi nasi se nalozili:
http://www.blic.rs/IT/308737/Srbija-usvaja-sporazum-ACTA-koji-omogucava-cenzuru-na-netu

Državni sekretar u Ministarstvu nauke Radivoje Mitrović kaže da je u interesu Srbije da pristupi ACTA sporazumu jer postoji akcioni plan Vlade koji to podržava.
- To je uslov za ozbiljnu ekonomiju. Već su krajem prošle godine uvedene izmene zakona o autorskim i srodnim pravima koje dodatno regulišu tu oblast - rekao je Mitrović za list "24 sata".

Ozbiljna ekonomija :facepalm:

Nebojsa
24.02.2012, 11:03
Svi na proteste sutra.

https://www.facebook.com/events/234759129951687/

Beograd, Trg Republike, 14:00

https://www.facebook.com/events/368154366536503/

Novi Sad, Trg Slobode, 15:00

Edit: Odlican komentar

Draga vlado, nadam se da se salite, u suprotnom mozete da se oprostite od politicke karijere, sve stranke zajedno. Ako pratite malo stanje, bar kod mladih, sve mozete da nam dirate, ali nas u Internet ne dirajte. Dakle ako ovo uvedete, doživotno se zaklinjem da njecu glasati ni za jednu stranku koja je podržala ovaj zakon. Kažete da je uslov za ekonomiju. Pa PayPal je uslov za ekonomiju a ne ovo. Ovo je uslov da hapsite koga hocete, jer ce uvek neko skinuti neki film ili nesto sa Interneta. Takođe i ako neko vodi dobar biznis, vi cete ga hapsiti jer nece da deli sa vama novac. Pozdrav

zdravkelja
24.02.2012, 12:07
Jako tesko da ce taj protest znaciti nesto. Nece tu ni 2000 ljudi izaci. Malo se zna o tome i malo znaci, pogotovo u zemlji kao sto je Srbija.
Vecina u Evropi odlaze, a ovi nasi se odma zaleteli da prihvate, klasicno cepljenje Evropi. Ni ne cekaju odluku evropskog suda. I ako nasi rese da prihvate, glatko ce im proci. Vecina u Srbiji je, ili neuka, ili nezainteresovana za takve stvari. Pa gomila ljudi skine film sa neta jer im je to toliko normalno, ni ne shvataju da je to u sustini krsenje zakona, sta dalje da pricam...

Seoski Terminator
24.02.2012, 12:53
A ne loze se "nasi", posto u sustini ideje ne postoje nasi i njihovi, nego mi koji se zalazemo za tu ideju i oni koji se ne zalazu. Niko kod nas nije ni ocekivao da ce kod nas da bude 100 hiljada ljudi i slicno, kod nas su previse zatucani i nezainteresovani za bilo sta sto se desava oko njih. Vazno je da mogu kola da se kupe i da se potrosi sto vise para na njih da bude ludilo za picke, da se svaki dan ide u kafic, gledanje Farme, Velikog brata i glasanje naravno, jer mi obozavamo da kenjamo ko je kakav i da odlucujemo ko je dobar covek a ko ne, cisto zaludjivanje.

Ne loze se, jer veruj mi, imamo mi ljudi sa ogromnim znanjem. :) Naravno, sa druge strane cekamo neki advokat ili slicno da nam se javi ili pridruzi, i ponudi svoju pomoc i slicno, jer ima dosta ljudi koji znaju nesto oko kompova, sql,php,photoshop i slicno, ali ovako sto se tice odnosi sa javnoscu za sad i ne bas, nego se ovako dog i prave se vesti i slicno. :)

Taj mali drzavnik je niko i nista, ali vredi pritiskati koliko god mozes, a izbacivanjem njegovog licnog br moba i kucnog ne prija. :) Jer pritiskas pojedinca, sistem uvek izbaci pojedinca i zameni, ako je pritisak dovoljno veliki, mada ljudi se pridruzuju, prvi protest sigurno nece biti puno ljudi, to niko i ne ocekuje, znamo gde zivimo i nemamo nerealna ocekivanja, ali nema veze, malo po malo, bice i vise ljudi, koliko na kraju ne znam, ali smo zadovoljni i sa ovim sto je uradjeno do sada, odredjen broj ljudi je probudjen a neki su se dali i da pomognu. :)

Nebojsa
24.02.2012, 22:59
Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable.

John F. Kennedy

Indigo
25.02.2012, 01:07
Srbija usvaja sporazum ACTA koji omogućava cenzuru na netu

N. Latković | 24. 02. 2012. - 06:21h | Komentara: 364
Trgovinski sporazum ACTA, koji bi trebalo da doprinese usklađivanju međunarodnih standarda u zaštiti autorskih prava i pooštri kaznenu politiku za internet pirateriju, najverovatnije će biti usvojen i u Srbiji. Stručnjaci upozoravaju da će sporazum ugroziti osnovna ljudska prava i omogućiti cenzuru na internetu.

Demonstracije protiv potpisivanja ACTA sporazuma održane su širom Evrope
Državni sekretar u Ministarstvu nauke Radivoje Mitrović kaže da je u interesu Srbije da pristupi ACTA sporazumu jer postoji akcioni plan Vlade koji to podržava.

- To je uslov za ozbiljnu ekonomiju. Već su krajem prošle godine uvedene izmene zakona o autorskim i srodnim pravima koje dodatno regulišu tu oblast - rekao je Mitrović za list "24 sata".

Kritičari sporazuma, međutim, tvrde da će ACTA omogućiti cenzuru na internetu i da će pod maskom borbe protiv piraterije početi kažnjavanje građana.

Nebojsa
25.02.2012, 01:09
Nema potrebe da dupliras, Zdravkelja to okacio jos prepodne. Neka, neka, obice se ovo idiotima o glavu, samo polako.

Seoski Terminator
25.02.2012, 02:16
Danas su protesti u Bgu i Novom Sadu. :) Na fejsu, imate grupu anonymous srbija, pa se prijavite tamo ako imate dobar net na fonu i besplatan net, jer ce se strimovati, i ako bude necega, snimiti i napasti ako iko prekrsi prava protestanata koji mirno protestvuju!

Nabavismo i mobilni: #AntiSec Ne želite #ACTA u Srbiji? Onda bolje kontaktiraje gospodina Radivoja Mitrovića, i pitajte ga zašto je interes Srbije da se pristupi sporazumu ACTA? Njegov broj telefona je: 011/363-1323, Mobilni: 0648134719

Eto za malog drzavnog cinovnika koji kaze da je ovo do jaja za nas, a mi jadni nismo ni u EU a kao se pitamo. :biggrin: Kako on kaze, to je dobra stvar za Srbiju, LOL! :)

I indigo, borba protiv acte odlicno napreduje u svetu. :)

Nebojsa
25.02.2012, 02:28
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426580_2877463410345_1072773339_2795259_1165021367 _n.jpg

Seoski Terminator
25.02.2012, 05:04
http://www.anonymous.rs/index.php/downloads/radio-vesti.html

Ovde mozete slusati radio vesti. :)

Seoski Terminator
25.02.2012, 19:43
http://www.e-novine.com/index.php?news=59788

Seoski Terminator
26.02.2012, 22:01
http://grand.co.rs/

http://www.dodaj.rs/f/2h/Nn/P68QWRU/1.jpg cityrecords :biggrin:

#Tango Down. :D

I uskoro pocinje crni mart, be ready. :biggrin:

zdravkelja
26.02.2012, 23:38
Udri po grandu :D

Uh, bolje mi je da narucim God of War 3 dok je vreme :biggrin:

Seoski Terminator
27.02.2012, 01:51
Inace, kupuj brze, tu je 1vi mart. :D

FBI planira da ugasi net 8og marta, dok nezvanicno se prica po netu da ce 31 Anonymousi ugasiti net ceo dan. ;)

bracala
27.02.2012, 13:38
Neka su Grand oborili. Samo neka deru guzove... :D

Nebojsa
27.02.2012, 18:40
https://www.facebook.com/notes/serbian-revolution-globalna-revolucija-2011/deklaracija-nezavisnosti-sajber-prostora/329081683809620

Vi, vlade industrijskog sveta, vi istrošeni džinovi od mesa i čelika, ja dolazim iz Sajber-prostora, novog doma Uma. U ime budućnosti, tražim od vas iz prošlosti da nas ostavite na miru. Niste dobrodošli među nas. Nemate suverenitet tamo gde se mi okupljamo.

Mi nemamo izabranu vladu, niti je u izgledu da ćemo je imati, te vam se obraćam autoritetom ne većim od onog kojim se sloboda inače obraća. Izjavljujem da će globalni društveni prostor koji gradimo biti prirodno nezavisan od tiranije koju želite da nam nametnete. Nemate moralno pravo da nama vladate niti posedujete ikakve metode prisile od kojih treba da strepimo.

Vlade izvode svoj legitimitet iz saglasnosti podanika. Našu saglasnost niti ste tražili niti dobili. Mi vas nismo zvali. Ne poznajete nas, niti poznajete naš svet. Sajber-prostor ne leži unutar vaših granica. Ne pomišljajte da ga možete izgraditi, kao da je javni građevinski projekat. Ne možete. To je čin prirode i raste kroz naše zajedničko delovanje.
Niste se priključili našem velikom i rastućem razgovoru, niti ste stvorili bogatstvo naših tržnica. Ne poznajete našu kulturu, našu etiku, niti nepisana pravila koja našem društvu već sad donose više reda nego što se može postići bilo kojim od vaših nameta.

Tvrdite da među nama postoje problemi koje treba da rešite. Koristite tu tvrdnju kao izgovor da upadate u naša dvorišta. Mnogi od tih problema ne postoje. Tamo gde ima stvarnih sukoba, gde ima stvarnih nepravdi, mi ćemo ih prepoznati i pozabaviti se njima našim sredstvima. Mi stvaramo sopstveni društveni ugovor. Ova vlast će se uzdići u skladu sa uslovima našeg sveta, ne vašeg. Naš svet je drugačiji.

Sajber-prostor se sastoji od razmena, odnosa, i same misli, poređanih poput stojećeg talasa u mreži naših komunikacija. Naš je svet svugde i nigde, ali nije u prostoru u kom žive naša tela.
Stvaramo svet u koji mogu da uđu svi, bez privilegija ili predrasuda na osnovu rasa, ekonomske moći, vojne sile, ili mesta rođenja.

Stvaramo svet u kome bilo ko, bilo gde, može izraziti svoja ubeđenja, bez obzira koliko jedinstvena bila, bez straha da će biti prisiljen na ćutanje ili povinovanje.

Vaši pravni koncepti vlasništva, izražavanja, identiteta, kretanja i konteksta se ne odnose na nas. Svi se oni zasnivaju na materiji, a ovde nema materije.

Naši identiteti nemaju tela, te, za razliku od vas, ne možemo zavesti red fizičkom prisilom. Mi verujemo da će naša vlast izrasti iz etike, prosvećenog ličnog interesa, i zajedničke dobiti. Naši identiteti se mogu prostirati preko mnogih vaših nadležnosti. Jedini zakon kojeg će prepoznati sve kulture koje nas sačinjavaju je zlatno pravilo. Nadamo se da ćemo na toj osnovi biti sposobni da izgradimo pojedinačna rešenja. Ali ne možemo prihvatiti rešenja koja vi pokušavate nametnuti.
U Sjedinjenim Državama ste danas doneli zakon, Zakon o Reformi Telekomunikacija, koji odbacuje vaš sopstveni Ustav i vređa snove Džefersona, Vašingtona, Mila, Medisona, DeTokevila i Brandoa. Ti snovi se sada moraju ponovo roditi u nama.

Prestravljeni ste sopstvenom decom, pošto su ona domoroci u svetu u kome ćete vi uvek biti doseljenici. Iz straha poveravate roditeljske obaveze birokratiji, jer ste prevelike kukavice da bi se sami suočili sa njima. U našem svetu, sva osećanja i izrazi ljudskosti, od unižavajućih do anđeoskih, su delovi nedeljive celine, globalne razmene bitova. Neodvojiv je vazduh koji guši od vazduha koji nosi naša krila.

U Kini, Nemačkoj, Francuskoj, Rusiji, Singapuru, Italiji i Sjedinjenim Državama, vi pokušavate suzbiti virus slobode podižući osmatračnice na granicama Sajber-prostora. One će možda zadržati zarazu za kratko, ali neće vredeti u svetu koji će uskoro biti prekriven medijima sastavljenim od bitova.

Vaše sve izlišnije informatičke industrije se žele ovekovečiti predlaganjem zakona, u Americi i drugde, koji tvrde da poseduju sam govor u celom svetu. Ovi zakoni proglašavaju ideje još jednim industrijskim proizvodom, ništa naprednijim od sirovog gvožđa. U našem svetu, sve šta ljudski um stvori može se beskonačno i bez troškova reprodukovati i distribuirati. Globalnom transportu misli više nisu potrebne vaše fabrike da bi se ostvarivao.

Ove narastajuće neprijateljske i kolonijalne mere stavljaju nas u isti položaj sa nekadašnjim zaljubljenicima u slobodu i samoodređenje koji su morali odbaciti autoritet dalekih, neobaveštenih snaga. Moramo proglasiti naše virtualne nas imunim na vaš suverenitet, čak iako se i dalje pokoravamo vašoj vlasti nad našim telima. Raširićemo sebe po celoj planeti tako da niko ne može utamničiti naše misli.

Stvorićemo civilizaciju Uma u Sajber-sprostoru. Nek bude humanija i poštenija od sveta kog su vaše vlade prethodno stvorile.

Autor: Džon Peri Barlou
Prevod: Promena Ideja

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/419189_329084257142696_188807321170391_993200_1502 537421_n.jpg

Seoski Terminator
27.02.2012, 20:14
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.293.html:367653-Sergeju-za-operaciju-potrebno-jos-30-hiljada-evra#.T0eo9qmNJow.facebook

"Drzava ima 20000 evra za idiotski sajt, 1000000 dolara za batinasa Kovacevica, a nema para da spasi zivot malom Sergeju! Spasimo zivot! #Pomozimo malom Sergeju!"

Seoski Terminator
28.02.2012, 09:29
http://www.youtube.com/watch?v=jAaCZWQndqA

Zvanicno objavise rat Amerima!

Sto se nas tice, vesti su na nasem radiu svake noci u 00:00...

Uskoro jos mnogo toga. :biggrin:

Nebojsa
28.02.2012, 10:15
Zapravo je Amerika objavila rat, kada neko hoce da te proglasi teroristickom organizacijom, moras da reagujes. Stojim iza ovoga na avataru. Bolje vreme dolazi.

Seoski Terminator
28.02.2012, 11:39
Zapravo je Amerika objavila rat, kada neko hoce da te proglasi teroristickom organizacijom, moras da reagujes. Stojim iza ovoga na avataru. Bolje vreme dolazi.

Buducnost je ono sto se gradi, ne ono sto te ceka. ;)

M_G_S
28.02.2012, 12:00
Buducnost je ono sto se gradi, ne ono sto te ceka. ;)
Mnogo je macku govedja glava ;)

Seoski Terminator
29.02.2012, 08:09
www.interpol.int
poslovi.nsz.gov.rs #TangoDown #AntiSec
www.credybanka.com
www.hip-azotara.rs

Sinoc su pale, dodatne informacije i slike na fb stranici Anonymous Srbija. :)

Mada trenutno su i dalje down. ;)

Nebojsa
29.02.2012, 09:32
http://www.interpol.int/News-and-media/News-media-releases/2012/PR014

Sramota, rusice se ovo opet.

Ljuba90
21.03.2012, 15:15
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3473541_460s.jpg

:ha: