PDA

Pogledati punu verziju : MUGELLO 2012 VREME JE ZA POCETAK ORGANIZACIJE

darkooo
28.01.2012, 21:20
Svi ljubitelji moto gp koji su u mogucnosti da idu u mugello trebali bi na vreme da krenemo sa organizacijom

darkooo
29.01.2012, 21:31
INFORMACIJE O KARTAMA I SMESTAJU

darkooo
29.01.2012, 21:42
sve moze kod nas da se nabavi kod nas ne mora da se trazi preko neta ja sam sve rezervisao i uplatio kod nas mnogo lakse nego preko sajtova iz inostranstva koi se bave prodajom karata i smestaja

darkooo
29.01.2012, 21:45
mugello jedna od najskupljih staza popusti za karte trajali do danas npr. karta za stajanje za nedelju 65 eur

denia_el
22.02.2012, 18:07
da li je neko vec bio u mudjelu?ako jeste,mogao bi nesto i da nam napise:fl:

Hayate.33
23.04.2012, 11:13
Što se tiče gledanja trka uživo, moj najbolji drugar je otvorio turističku agenciju početkom godine. Radi i subagenturu za najveće turističke organizacije u Srbiji, a zaljubljenik je u motoGP kao i svi mi. Sledeće nedelje smo mislili da sednemo zajedno i pogledamo kalendar, pa da pokušamo da osmislimo aranžman za neku od trka. Obojica smo se složili oko toga da to ne bude Brno, već neka druga destinacija (Mugello - što da ne!), ali najveći problem će nam predstavljati cena jednog takvog aranžmana, jer za ovdašnje prilike ni Brno nije tako jeftin, a da ne pričamo o Holandiji, Španiji...
Ima tu dosta posla i detalja za planiranje, treba baciti sve na papir, pozabavićemo se malo za vikend time, a ovde će svakako biti postavljen info ukoliko se ozbiljnije upustimo u tako nešto.

Ovom prilikom pozivam forumaše koji planiraju da gledaju neku od trka da se izjasne koja bi to bila po njihovom izboru, ali da obavezno uzmu u obzir svoje finansijske mogućnosti i pokušaju da daju što realniju procenu u skladu sa onim što mogu da priušte
(Nema Malezija itd. :))
Bilo bi dobro i ako bi administratori foruma izašli u susret pa sproveli neku anketu ovde na forumu, ali da postave za glasanje samo trke u Evropi, čisto da bi imali orijentir šta ljude najviše interesuje. Ukoliko do toga ne dođe, šaljite mi slobodno vaše želje i predloge u inbox, ili ih jednostavno postavite ovde.

Hvala,

Pozdrav i Svako Dobro :D

somi007
23.04.2012, 17:49
Mugello definitivno....

darkooo
23.04.2012, 20:47
ja sam platio dve karte za nedelju 178 eur sa svim troskovima rezervacije,dostave itd.sto se tice smestaja dva nocenja za dve osobe u firenci 95 eur.hotel je 15 km od staze.i put ce me kostati oko 200 eur gorivo i putarine. nije jeftino ali nadam se da ce da bude super.

darkooo
23.04.2012, 20:50
sto se tice karata www.bookmoto.com po preporuci srdjana a sto se tice smestaja kontiki po meni najsigurnije

darkooo
23.04.2012, 20:54
povratna karta od beograda do firence 150 eur.bez karata i vaucera za smestaj treba da imate kod sebe bar 500 eur da bi usli u italiju.

Hayate.33
24.04.2012, 08:09
sto se tice karata www.bookmoto.com po preporuci srdjana a sto se tice smestaja kontiki po meni najsigurnije
Pa ja malopre pričam da hoćemo da napravimo što povoljniju kombinaciju, da iskoristimo prednost "naše" agencije i time umanjimo troškove maksimalno, da organizujemo jedno lepo putovanje u porodičnoj atmosferi, a ti pominješ kontiki, ko da si pao s kruške.

Uostalom taj isti kontiki nama kao subagentima daje svaki aranzman jeftinije nego sto je kod njih samih u ponudi, ne bi li prodali što više. Pritom Kontiki dere sa cenama, hvala im za sigurnost, ali ne idem u Somaliju.

Losmi88
24.04.2012, 10:44
Poz svima, Ja sam dosta smarao ljude sa foruma i zahvaljujem se srdacno "denia_el" i "Speed Master"-u na detaljnom objasnjenju :hvala::tu2: Drugar i ja stekamo pare i odlucili smo da idemo ove godine u Brno. Znamo samo da idemo i da bi isli busem,to je jedino sto je sigurno. Dobro je da ste poceli sa organizacijom,pisite ljudi !!!! :)

darkooo
24.04.2012, 14:06
Pa ja malopre pričam da hoćemo da napravimo što povoljniju kombinaciju, da iskoristimo prednost "naše" agencije i time umanjimo troškove maksimalno, da organizujemo jedno lepo putovanje u porodičnoj atmosferi, a ti pominješ kontiki, ko da si pao s kruške.

Uostalom taj isti kontiki nama kao subagentima daje svaki aranzman jeftinije nego sto je kod njih samih u ponudi, ne bi li prodali što više. Pritom Kontiki dere sa cenama, hvala im za sigurnost, ali ne idem u Somaliju.

ja sam sve platio jos u februaru nisam znao da ce neko da ima neku ponudu,ne mislim na sigurnost da idem u ratnu zonu nego da kontiki nece da zatvori preko noci kao neki

denia_el
24.04.2012, 15:30
povratna karta od beograda do firence 150 eur.bez karata i vaucera za smestaj treba da imate kod sebe bar 500 eur da bi usli u italiju.
ja sam bila u septembru u italiji i nisu nam trazili ama bas nista,niko nas nista nije pitao.imala sam i karte i rezervaciju smestaja i pare i sve,bas zbog toga sto sam se plasila da bismo mogli imati problema na granici.tako da to i nije neophodno,ali u svakom slucaju mozda je bolje da idete 100% opremljeni:D

AleksandarD
24.04.2012, 19:05
Ajde svaki forumas koji je bio na nekoj trci da kratko napise gde je bio neki utisak i kako bi bilo najbolje da se organizuju ljudi sa foruma koji bi isli, da se malo pokrenemo bre

denia_el
25.04.2012, 15:47
e ja sam nasiroko pisala o svemu ovome,da sam i sama sebi vec dosadila:rleys:cek cek..a sta bi ti to da organizujes?:nerzm:mislila sam da vec imas organizatora:girl:

AleksandarD
25.04.2012, 17:57
Pa ako mislis da ti i ja mozemo sami no problemo

denia_el
26.04.2012, 15:46
sumnjas,a ne bi trebalo:flirt:imam keca u rukavu..nekoliko njih::)a sad malo ozbiljno....ima dosta zainteresovanih za brno,ali za sada je samo nas cetvoro kao sigurno:)mada za brno i nije potrebna neka posebna organizacija i planiranje.ali za italiju,spaniju ili nesto slicno je potrebno sto pre da se vidi,zato se svi koji ste zainteresovani javljajte:dw:

AleksandarD
26.04.2012, 19:35
A Assen?

Speed Master
17.05.2012, 01:01
I ja bih voleo da sto vise nas sa foruma odemo na neku trku zajedno, i cini mi se da je najekonomicnije otici u Brno.
Mnogi sa foruma znaju da brat i ja imamo vec dve posete Brnu, '10 i '11, i opet bih isao. Ko nije procitao o tome kako
nam je bilo u Brnu neka procita moj post u temi "Moja prva trka" i sve ce mu biti jasno. Jeste da smo potplatili obezbedjenje za upad,
ali i da se kupi karta opet je ceo aranzman podnosljiv. Dobro, mi smo samo jednom nocili i to u kolima... :D
E sad, i ja bih voleo da odem u Mudjelo i sto Aleksandar kaze u Asen, ili mozda i u Saksenring. Koliko sam, izracunao Mudjelo, a pogotovo
Asen su poprilicno skupi aranzmani i to ne bih nikako mogao ispratiti, ali mislim da u Saksen moze da se ode dosta jeftinije...
Samo ne verujem da primaju mito na ulazu, ipak su oni vodeca sila u EU... :)
Voleo bih da se nas par nadje i da popricamo o odlasku u Brno... meni ne odgovara sto je trka pomerena za kraj avgusta, vise mi odgovara WSBK, da li
je mozda neko i za tu opciju? U svakom slucaju, bicemo u kontaktu...

AleksandarD
17.05.2012, 12:47
Ja sam uvek za samo da se uklopimo sa vremenom, a meni bas delovalo da je holandija pristupacnija od nemacke i sto tamo covek mislim moze malo da se opusti...

Speed Master
17.05.2012, 13:34
Da, da, moze da se opusti... :)
Asen je legendarna staza, uvek pune tribine, trebalo bi to narednih godina uzivo videti...
Eh, samo da je para, gledao bih sve trke u Evropi... :)

AleksandarD
17.05.2012, 13:43
Malo po malo pa cemo valjda stici koje kuda,mi sa ovih prostora se uvek nekako snadjemo da nesto vidimo za male pare. Steta sto je Spanija daleko, jel jedna staza u Spaniji prima oko 80000 ljudi i cesto je polovicno popunjena? I kod njih ce kriza, mozda bi tamo usli za 20 e

denia_el
17.05.2012, 16:46
pa jel vi tamo idete da navijate ili da se "opustate"?:dr:a zasto ne i francuska?nije ni to na kraj sveta:)

Boca
17.05.2012, 20:57
A Laguna Seca? :ha:

Karte su dzabaka, samo za prevoz da se snadjemo:D

AleksandarD
17.05.2012, 21:51
Ja bih nesto u Maleziji onu stazu da vidim uzivo, ne znam tacno zbog cega ali mislim da bi mi se jako dopala:D

denia_el
18.05.2012, 16:56
mnogo ste mi duhoviti:dr:

denia_el
29.06.2012, 20:45
niko nista ne pise o organizaciji..napisi nam bar ti darko kada ides,koliko ostajes,koje si karte kupio i za koje dane,koliko si ih platio..

darkooo
01.07.2012, 17:30
idem 12.6 bicu u firenci 13 i 14 imam rezervisan hotel u nedelju sam na stazi.karte su za sektor 1.platio sam dve karte sa dostavom na kucnu adresu 173 eur.srdjan je pricao da ce da bude neka org.ali izgleda nema nista od toga.ne odgovara ni na mail ni na pitanja za komentatore a rekao mi je u martu kad smo se dopisivali da ce mozda da sredi posetu padoku ali nista.u nedelju uvece sam u veneciji gde imam rezervisan hotel a u ponedeljak idem u lido na kupanje pa uvece oko osam nazad kuci.toliko za sad.

Rossini
01.07.2012, 17:39
idem 12.6 bicu u firenci 13 i 14 imam rezervisan hotel u nedelju sam na stazi.karte su za sektor 1.platio sam dve karte sa dostavom na kucnu adresu 173 eur.srdjan je pricao da ce da bude neka org.ali izgleda nema nista od toga.ne odgovara ni na mail ni na pitanja za komentatore a rekao mi je u martu kad smo se dopisivali da ce mozda da sredi posetu padoku ali nista.u nedelju uvece sam u veneciji gde imam rezervisan hotel a u ponedeljak idem u lido na kupanje pa uvece oko osam nazad kuci.toliko za sad.

lep provod ti zelim..pogotovo nakon "vikenda" u Veneciji..ja sam bio skoro tamo,i odusevljen sam bio..moja preporuka za veneciju ti je,da obavezno probas morske specijlitete koji se prave po kombi vozilima,na koje ces sigurno naleteti..ako kojim slucajem mi se potrevi "termin" za Italiju(Udine),a znacu za nekih desetak dana,javicu ti se,pa cemo bar gledati zajedno trke,ako nemas nista protiv,naravno..:)

darkooo
01.07.2012, 18:00
pisi na forumu kad saznas pa se vidimo u mugellu ostavicu ja tel pa mozemo da se cujemo ako ides na trku da se nadjemo

Rossini
01.07.2012, 21:21
pisi na forumu kad saznas pa se vidimo u mugellu ostavicu ja tel pa mozemo da se cujemo ako ides na trku da se nadjemo

..javicu ti sigurno,ne brini,i ako idem i ako ne idem na put za Italiju u to vreme..trebalo bi,ali nikad se ne zna..

darkooo
03.07.2012, 17:18
062 617 741 moj broj tel. Ko ide u mugello da se vidimo pa da gledamo zajedno trke

antera
04.06.2014, 09:12
Pre dve godine sam imao priliku da odem u Brno i gledam uzivo svoju prvu moto gp i mislio sam da je od toga nema bolje, ali ima :) pre dva dana sam se vratio iz Mugello-a, neprocenjivo....evo par slicica za sve one koji nisu imali to zadovoljstvo...

1205312054120551205612057

Vanja #66
04.06.2014, 18:16
Dobro si uspeo Rossija da uhvatiš tokom trke, to nije lako dok idu 300+... :tu: