Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 5 (23 January - 29 January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 5 (23 January - 29 January)





    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Derrick planira da se veceras vrati na teren, dok bi Taj, Lu i Jo mogli da propuste mec. Allen i Rondo su probable za veceras, kao i Hedo.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Ray Allen veceras game-time decision,ali izgleda veca sansa da nece igrati.
      Bice Celtics-i oprezni sa njegovom povredom da se ne pogorsa,a i Ray ima celu istoriju povreda zglobova na nogama.

      Comment


      • #4

        Ako ovo ne bude potez nedelje,razocaracu se u nba.

        Comment


        • #5
          White Mamba
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #6
            Sta bi sa Orlandom pa dadose 56 pts.

            Comment


            • #7
              Wizards-i odpustili Flip Saunders-a,bilo je pitanje dana a i skor nije bio naj bolji 2-15.

              Comment


              • #8
                onoj skupini mozgova u washu ne bi pomogao ni phil jackson, tako da ono, svejedno je ko je trener

                Comment


                • #9
                  Originally posted by carter985 View Post
                  onoj skupini mozgova u washu ne bi pomogao ni phil jackson, tako da ono, svejedno je ko je trener
                  On je jedan od retkih koji bi mozda i pomogao

                  Fala ti Monta na ovoj informaciji,ulepsao si mi dan

                  Ko li ce biti novi trener?

                  Comment


                  • #10
                    Novi trener ce verovatno biti neko iz sadasnjeg strucnog staba da privede sezonu kraju,a na leto ce da traze nekog novog.
                    Ko god dodje nece mu biti mnogo lepo

                    Comment


                    • #11
                      Jbg, mozda je on glavni krivac za ovakav razvoj situacije, mozda nije... Ali, dok ne okruze Wall-a nekim iole inteligentnijim igracima, nema ovde od Washington-a 'leba. Oni koji treba da mu budu glavni pomocnici prave najvece greske i imaju ocajne navike. Blatche, Crawford, Young i ajde donekle McGee, mada smo vec konstatovali da je njemu IQ u minusu i da mu samo treba postaviti pravi primer i on ce to da sledi, tako da i nije toliki problem. Lewis-a su se mozda trebali resiti preko amnestije, ne znam stvarno za koga bi mogli da cuvaju tu opciju.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Dankan i Parker vade Sparse i dalje, svaka im cast

                        Comment


                        • #13
                          Elem...





                          The man, the myth, the legend... THE WHITE MAMBA!!!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            T-Mac,kakve su vesti u vezi Deng-a znam da ima ostecenje ligamenata u zglobu,ima li jos neka novost za njega?

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by T-Mac View Post
                              Jbg, mozda je on glavni krivac za ovakav razvoj situacije, mozda nije... Ali, dok ne okruze Wall-a nekim iole inteligentnijim igracima, nema ovde od Washington-a 'leba. Oni koji treba da mu budu glavni pomocnici prave najvece greske i imaju ocajne navike. Blatche, Crawford, Young i ajde donekle McGee, mada smo vec konstatovali da je njemu IQ u minusu i da mu samo treba postaviti pravi primer i on ce to da sledi, tako da i nije toliki problem. Lewis-a su se mozda trebali resiti preko amnestije, ne znam stvarno za koga bi mogli da cuvaju tu opciju.
                              Flip uopste nije bio autoritet. Svi znamo kakvo su se sve sranja desavala u Washingtonu...Bilo je pistolja,tuca itd...

                              Druga stvar - Covek pojedinim igracima ne brani nista. Young i Blatche uzimaju najteze suteve u ligi. Ima toliko fizicki dominantnih igraca da moze da igra kakvu god pozeli odbranu,a on ne uradi nista.

                              Jesmo mi glup tim,ali niko me ne moze ubediti da tu nema talenta...Na sledecem draftu valja pokupiti dobro krilnog centra,sto ce GM uraditi ako nije malouman. Ima bar 5 PF-ova koji bi nam legli ko budali samar. Oterati Lewisa i Blatche-a sledece sezone i na dobrom smo putu da izadjemo iz blata.

                              Comment

                              Working...
                              X