Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 4 (16. January - 22. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 4 (16. January - 22. January)






    Na celom svetu samo Crvena zvezda

  • #2
    Veceras odlicni termini za nas koji sutra ustajemo ranije

    Apelujem na ljude da malo vise pisu u ovoj temi. Recimo dan nakon utakmice koju su gledali da ovde bace neku mini analizu i tako to

    Veceras cu poceti sa NY-ORL,pa se prebacujem na Wizardse...a za posle cemo da vidimo

    Comment


    • #3
      I da napomenemo onima koji ne znaju, veceras je double header na Sport Klubu, ORL - NYK pa NJN - LAC. Uzivajte

      Edit: Mala ispravka, bice i OKC -BOS od 2. Dakle triple header
      Last edited by Nebojsa; 16-01-12, 15:52.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #4
        Koje su sranje ovi termini, skroz mi poremecuju raspored dana, onako brate znam da u 2 treba da se nacrtam pred monitor, pa po tome planiram sve.



        Elem, bicu tu za TNT double header, od ovog ostalog ako uhvatim nesto uhvatim, ali tesko.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          Originally posted by T-Mac View Post
          Koje su sranje ovi termini, skroz mi poremecuju raspored dana, onako brate znam da u 2 treba da se nacrtam pred monitor, pa po tome planiram sve.



          Elem, bicu tu za TNT double header, od ovog ostalog ako uhvatim nesto uhvatim, ali tesko.
          Taj rad a taman sam uhvatio neki raspored spavanja koji mi odgovara poslu sad mogu samo da se slikam il da dobijem otkaz
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • #6


























































            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              Kevin Love 33 poena 11 skokova Kako je covek mocan, ludilo... Malo se ispucavao za 3, ali ko ga moze kriviti?
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #8
                Divim se svakoj osobi koja je izdvojica 2 i po-3 sata za gledanje meca Lejkersi-Dalas.Ne secam se stvarno kada je prosli put palo ovoliki broj koseva.
                Jos koliko mu utakmica fali da obori rekord po pitanju dabl-dabl ucinka?

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Maric91 View Post
                  Divim se svakoj osobi koja je izdvojica 2 i po-3 sata za gledanje meca Lejkersi-Dalas.Ne secam se stvarno kada je prosli put palo ovoliki broj koseva.
                  Jos koliko mu utakmica fali da obori rekord po pitanju dabl-dabl ucinka?
                  Za sada iz 13 utakmica 13 double-double ucinka... On vec drzi treci rekord sa valjda 53 double-double ucinka zaredom, a prvo i drugo mesto verovatno niko nece oboriti, drzi ga normalno "The Big Dipper", preko 200 dabl-dabla zaredom...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • #10
                    ja ne mogu da zamislim koliko je chamberlain bio dominantan
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • #11
                      Sto je najbolesnije 12 od 13 dabl dabla su minimum 20/10.

                      Jos jedan dabl dabl i bice jedini covek koji je sezonu poceo sa 14 dabl dabla.

                      Comment


                      • #12
                        Jel gleda nesto raja veceras?

                        Ja cu definitivno Spurs - Heat. Da vidimo da li ce Majami nakon kratke pauze da se trgne i da pobedi...

                        Sta se desava sa Wade-om (ne ovim sa foruma,on me ne zanima ) ?

                        Comment


                        • #13
                          Bulls-e ako uspem da stignem, mada nisam siguran... Phoenix u UC-u moze da se dobije i bez Rose-a, valjalo bi ga odmoriti.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by T-Mac View Post
                            Bulls-e ako uspem da stignem, mada nisam siguran... Phoenix u UC-u moze da se dobije i bez Rose-a, valjalo bi ga odmoriti.


                            Ma sigurno dobijate Sunca...samo se nadam da Deng nece morati da igra 44 minuta. Neka pusti malog Dzimija,nije tragedija

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Ljuba90 View Post


                              Ma sigurno dobijate Sunca...samo se nadam da Deng nece morati da igra 44 minuta. Neka pusti malog Dzimija,nije tragedija
                              T-Mac,reagovaces?

                              Comment

                              Working...
                              X