Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 2 (2.January-8.January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Week 2 (2.January-8.January)






    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

  • #2
    Gledamo li konacno raspale Suns-e? Ja do sada nisam nijednom, ali koliko vidim po rezultatima su katastrofa, posebno bode oci mali broj poena.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      Gledamo naravno..

      Gledao sam ih ja malo protiv OKC-a, Nash ne uzima suteve uopste, a i ono sto baci, u vecini slucajeva promasi..Morris mi se svidja onako, dobar igrac.

      Ostalo, manje vise raspad..
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #4
        Prenosi li TNT nesto ove nedelje? Losi su Suns-i ove sezone, pre svega Nash i Frye nisu u formi.

        Sta mislite je l' Odom los izbor Mavs-a? Katastrofalan je i vise im odmaze nego sto pomaze.

        Comment


        • #5
          Monta igra veceras protiv Suns-a
          Last edited by Monta Ellis #11; 02-01-12, 19:31.

          Comment


          • #6
            Sta je to sinoc bilo na matchu Boston vs Washington u 1/4? Neke tehnicke, neki problemi?
            OKC izgubio od Dalasa, ocekivano Durant i Novitski najbolji u svojim ekipama. Dalas je imao prednost citavu tekmu i solidno su odigrali.
            Miami prvi poraz ove sezone takodjer, solidna igra i jednih i drugih ali na kraju smo potpuno izgubili koncentraciju, a Havkse je krenuo sut i nismo imali sta traziti. McGredy je bio odlican i postigao vrlo vazne poene

            Comment


            • #7
              Saunders se zalio sudijama sto su dali tehnicku Lewisu i dobio iskljucenje, nista specijalno...
              Last edited by ЕлБиЏеј; 03-01-12, 20:31.

              Comment


              • #8
                Sta gledate veceras? Ja pocinjem sa duelom Kemba vs Kyrie

                A onda verovatno nastavljam sa Kingsima ili OKC-om...

                Comment


                • #9
                  Pocinjemo sa dr Boris-om, garbageman Gerald-om i mighty DJ-em, a posle se zna sta sledi...
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    Smesno koliko su Bullsi jaki,ali smesno...Mislim da ljudi nisu ni svesni.

                    Booz,Noah i Deng igraju odlicno. Rip sve bolji i bolji,Rose se sprda a igra sa 50% mogucnosti (bar tako deluje).

                    Ali najveci dobitak u ovoj sezoni su za mene Brew i CJ. Kao i razvoj kiklopa.

                    Ispravi me ako sam negde pogresio Mac.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Smesno koliko su Bullsi jaki,ali smesno...Mislim da ljudi nisu ni svesni.

                      Booz,Noah i Deng igraju odlicno. Rip sve bolji i bolji,Rose se sprda a igra sa 50% mogucnosti (bar tako deluje).

                      Ali najveci dobitak u ovoj sezoni je za mene su Brew i CJ. Kao i razvoj kiklopa.

                      Ispravi me ako sam negde pogresio Mac.




                      CJ manje-vise, on je u svom stalnom chucking mode-u , ali vidi se da je kao i Derrick radio na dodavanjima i na pick and roll-u, imao je nekoliko sjajnih dodavanja u ovih uvodnih par meceva. Ali, veceras dominira JLIII.
                      Brew odusevljava, bio je malo uznemiren nakon sto je potpisan Rip, ali to samo znaci zdraviju konkurenciju i jos vece ubijanje na treninzima. Imace on svoje minute, ne mora da brine. Ono sto mene licno najvise nervira s vremena na vreme je sto onaj som igra kao sto ti kazes sa 50% snage. Ako bude igrao samo protiv CP3-a, Deron-a, Boston-a i Miami-a ima da odem u Chicago da ga ovesam za muda.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12
                        Jebem li ga to za Rose-a...Znamo kakav je covek i da se ne bi stedeo. Mozda ga Thibs savetuje,posto je sezona brutalna.

                        Krivo mi sto mali Butler ne igra. Ali verovatno se nije nametnuo igrom i zalaganjem na treningu.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jebem li ga to za Rose-a...Znamo kakav je covek i da se ne bi stedeo. Mozda ga Thibs savetuje,posto je sezona brutalna.

                          Krivo mi sto mali Butler ne igra. Ali verovatno se nije nametnuo igrom i zalaganjem na treningu.

                          Veruj mi, Jimmy gine na treninzima, al' Thibs nesto ne voli rukije preterano. (osim ako nisu Super Bull from Istanbul, odnosno Asik and Destroy )


                          Videcemo veceras, bice zanimljivo s obzirom da ce Atlanta verovatno da udvaja Derrick-a na svakom pick and roll-u. S obzirom kako ih je 3 puta zapalio prosle sezone, drugacije sanse nece imati. E sad, najbitnije kako ce se Booz i Noah snaci u hendikep situacijama kada ostane 4 na 3, zbog losih resenja u tim momentima smo u principu i izgubili od Miami-a prosle sezone.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            Gledao bih vas veceras da ne igrate protiv meni najdosadnijeg tima u ligi. Nemam argumente zasto to mislim

                            A i nisam gledao Jimmer-a ove sezone

                            Comment


                            • #15
                              Sta se desava sa Courtney Leejem, treba mi info za fantasy, znam da je jednu utakmicu propustio.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment

                              Working...
                              X