Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Kada je Vjeciti derbi!
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      sad u subotu

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=Patriota link=topic=1076.msg107343#msg107343 date=1258887860]
        [quote author=Aleksa RS link=topic=1076.msg107342#msg107342 date=1258887125]
        Halo momci . Namjestili ste svaku utakmicu do sada .Bas imate neku baaajnu odbranu koja je primila samo 2 gola ,a u Evropi od Dinama 2 kod kuce , od Slavije 3 u Pragu i jedan u BG . Imate lopovsku mafiju i vi ste mafijoza, namjestate utakmice . Ali u subotu u rupi cemo vas osramotiti po ko zna koji put .

        Samo jedan klub ,samo jedan grad samo Partizaaan samo Beograaad
        [/quote]

        ne lupaj.
        [/quote]
        Potpisujem,
        > > >
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=Tmac link=topic=1076.msg107357#msg107357 date=1258898159]
          Ma naravno, svesni smo mi svega toga, kupili smo celo prvenstvo odmah. Jeste da smo 20 miliona u dugovima, ali za to se uvek mora naci para.
          Jedino mi nije jasno cemu se vi nadate ako je prvenstvo namesteno? Trebalo bi da ste se vec pomirli sa tim da do godine nema Lige Sampiona.

          Sto se tice odbrane, Vilotic i Djordjevic u Ligi Evrope nisu odigrali nijednu tekmu zajedno, a sad su standardni i igraju svaku utakmicu. Ako je vasa odbrana rupetina, ne mora da znaci da je i nasa, dovedite sledece godine Dragutinovica da kompletira ekipu (imace samo 35 godina).

          [/quote]
          Pa mi pricamo za derbi, a ne za prvenstvo... Ko pobedi derbi osvaja titulu, nadam se da ce se tradicija nastaviti...
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=vuk link=topic=1076.msg107364#msg107364 date=1258908384]
            [quote author=Tmac link=topic=1076.msg107357#msg107357 date=1258898159]
            Ma naravno, svesni smo mi svega toga, kupili smo celo prvenstvo odmah. Jeste da smo 20 miliona u dugovima, ali za to se uvek mora naci para.
            Jedino mi nije jasno cemu se vi nadate ako je prvenstvo namesteno? Trebalo bi da ste se vec pomirli sa tim da do godine nema Lige Sampiona.

            Sto se tice odbrane, Vilotic i Djordjevic u Ligi Evrope nisu odigrali nijednu tekmu zajedno, a sad su standardni i igraju svaku utakmicu. Ako je vasa odbrana rupetina, ne mora da znaci da je i nasa, dovedite sledece godine Dragutinovica da kompletira ekipu (imace samo 35 godina).

            [/quote]
            Pa mi pricamo za derbi, a ne za prvenstvo... Ko pobedi derbi osvaja titulu, nadam se da ce se tradicija nastaviti...
            [/quote]

            ne mora da zna?i, vi nas niste pobe?ivali 6 godina pa ste osvojili prvenstvo.......

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Stvar je u tome da jedino protiv nas necete namjestiti jer cemo vas dobiti . Kakav Vilotic, kakav Djordjevic . Imali ste vi Vidica u odbrani pa ste primali golova vise nego sto prima cuveni taj Vilotic .

              U subotu cemo dokazati ko je bolji .
              http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=Aleksa RS link=topic=1076.msg107366#msg107366 date=1258909514]
                Stvar je u tome da jedino protiv nas necete namjestiti jer cemo vas dobiti . Kakav Vilotic, kakav Djordjevic . Imali ste vi Vidica u odbrani pa ste primali golova vise nego sto prima cuveni taj Vilotic .

                U subotu cemo dokazati ko je bolji .
                [/quote]

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Kako volim ove sto se prave pametni i sto unapred znaju ishod utakmice...
                  Bolje gledajte u svoje dvoriste nego sto ovde lupate gluposti.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Ma dobro . Subota je mjerilo .
                    http://www.youtube.com/watch?v=SSjOmpSGiXs

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=Tmac link=topic=1076.msg107369#msg107369 date=1258911934]
                      Kako volim ove sto se prave pametni i sto unapred znaju ishod utakmice...
                      Bolje gledajte u svoje dvoriste nego sto ovde lupate gluposti.
                      [/quote]

                      pa kad su to grobari gledali u svoj lavor...

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        Pazi ko govori,nije vas sramota....uvek glumite neko cvece,ajd ostavite se topic-a Partizan kad ga toliko ne volite.

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          kad spominjete Zvezdu normalno je da se javim...

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            [quote author=Patriota link=topic=1076.msg107497#msg107497 date=1258979551]
                            kad spominjete Zvezdu normalno je da se javim...
                            [/quote]
                            Niko nije spomenuo zvezdu. Mi pricamo o ocekivanjima za derbi i vi ste se ubacili.
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Ja ne znam cemu ove predstave,svedno je ko ce pobjediti u derbiju,ko ce osvojiti titulu,kada ce se ponovo sledece godine brukati u evropi,nikad zvijezda ni partizan nece preci na visi nivo,za njih ce vazda biti vrh dupla kruna!
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=manda link=topic=1076.msg107499#msg107499 date=1258980176]
                                Ja ne znam cemu ove predstave,svedno je ko ce pobjediti u derbiju,ko ce osvojiti titulu,kada ce se ponovo sledece godine brukati u evropi,nikad zvijezda ni partizan nece preci na visi nivo,za njih ce vazda biti vrh dupla kruna!
                                [/quote]
                                Pa nije bas tako...Partizan je izuzev poslednje dve-tri godine najbolje predstavljao Srbiju. Tj svi su odma ispadali iz evrope sem nas... 2003 LS, 2004 16 finala kupa uefa, docekali smo prolece u evropi, i od 2005 i petrlazalka kada smo nesrecno ispali, nemamobas srece u grupama, ali u kvalifikacijama smo dobri...
                                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X