Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=vuk link=topic=1076.msg103541#msg103541 date=1257462907]
    [quote author=manda link=topic=1076.msg103513#msg103513 date=1257461973]
    Po meni treba prvo izbaciti,dijaru i moreiru,pa onda djedove krstjica i gavranciaca i posebno kapitean djordjevica,i pustiti ove mlade da igraju,da se dokazuju i polako napreduju...
    [/quote]
    Diarra i Moreira su nas zaduzili... I mozda bi trebali da odmore malo jel nisu u formi, ali ko da igra umesto njih...
    Pa veceras nam je bila sramotna taktika... samo jedan napadac, bruka...
    [/quote]
    Taktika je sramona cijele sezone,ako se ne varam...
    A dijra i moreira,ce na staroj slavi ziviti vjecno... ;D
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Da ima neko bolji od njih igarao bi... Ali nema
      Realno odbrana na je rupcaga samo takva...
      Neka puste Evropu sada hocu da odvale cigane na njihovom i neka uzmu titulu...
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Comment


        • [/quote]
          A sta mislis od tribine?
          Pa znas i sam dok jednom ne smrkne, drugom ne svane...
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • [/quote]
            A sta mislis od tribine?
            Pa znas i sam dok jednom ne smrkne, drugom ne svane...
            [/quote]

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Pa ja mislim da je uprava kriva za sve... Od njih sve polazi... Prvo za onaj turnir, sto nisu imali 50 000 e, pa skupe ulaznice, pa ne ulaganje u klub, dozvoljavaju da svako sere po Partizanu, a oni ne izdaju saopstenja itd... Pa onaj mrtvak iz Napredka Skoro, osuo drvlje i kamenje po Partizanu, sudijama, kako smo dali gol iz ofsajda od 3 metra?! Puste snimak, izadje slika na par sajtova, it vidi se da nije bilo govora o ofsajdu covek se kao izvini sudiji sto ga je vredjao, kao mislio je da je ofsajd... I tako svako ko dodje kod nas tj protiv bilo koga kada igramo svi se nesto bune, zale, a u stvari neko stoji iza toga... Ma ja bi roknuo tuzbu za klevetu, trazio da se klub kazni zbog neistina, pa da vidimo ko ce da se zali... Slazem se oko politike na tribinni, da joj tu nije mesto, iskreno tribina nam je posle bojkota dozivela takvu expanziju da nam nikada nije bila ovako organizovana... Rezultati nista ne znace, sto se posete tice... Pa nama kada je bio bojkot, na jugu nije bilo nikog ali su pustili za dz na stadion i bilo svaku tekmu 15 000 ljudi, a zvezdi koja je bila sampion bilo 4-5000 ljudi... Nama se desava da nam krece lose posle Evrope... Petrazalka, i Apoel... Da smo prosli Petrazalku usli bi dva puta u LS za 3 godine i mislim da bi postali veoma dobri sto se Evrope tice...Mada u klubu ima jos necistih struja, ali sada ce skupstna pa ce bar neko otici od lopova... Privatizacija je spas...
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Da, ali ti si rekao da su igraci krivci za neuspehe. A ja kazem da je uprava kriva za sve kao i trener koji nema svoju taktiku i sistem, nego prakticno vrsi pripreme i isprobava igrace na zvanicnim utakmicam, kao da ih ne zna, a bio pomocni trener dve godine... Ma i da se raspadamo i sve ako odvalimo cigane, bice bolje...
                  http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=vuk link=topic=1076.msg103564#msg103564 date=1257468772]
                    Da, ali ti si rekao da su igraci krivci za neuspehe. A ja kazem da je uprava kriva za sve kao i trener koji nema svoju taktiku i sistem, nego prakticno vrsi pripreme i isprobava igrace na zvanicnim utakmicam, kao da ih ne zna, a bio pomocni trener dve godine... Ma i da se raspadamo i sve ako odvalimo cigane, bice bolje...
                    [/quote]

                    da da, ali nisam rekao SAMO igraci , ali i igraci velikim delom a to ne moram da dokazujem i ke**am posto su to najbolje dokazali pre 4 sata protiv Briza , sve sto sam rekao video sam u tih 2 sata, ono ne moze da se opise, kao da igra Fk Zitoradja, par igraca bez 0,1% morala za zivot a kamoli fudbal

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Sto se igraca tice, mislim daje glavni krivac trener... Kolio god ovi iz uprave mrzeli Jokana i oterali ga, a njihovo obrazlozenje je bilo da je otisao, tj da su ga oterali zbog slabih igrara u Evropi, a sada igramo kao Barsa nema sta, mislim da je on furao sistem koji je palio, forsirao je isti tim ali je taj tim pobedjivao... Odbrana nam je katastrofa a fakticki je ista otisao Obradovic, dosao Lomic koji ima isto kvaliteta, a mislim da je odbrana nesigurna jel brani onaj indijanac Radosavljevic koga je jos vei slepac postavio na gol... Pa video si njihov 4 gol sa 30 metara ispod ruke, debil... Sta je Bozovic tolikoo zgresio.. Sredina nam je na godisnjem... Ona slina Tomic glumi ludilo, Petrovic se raspao, Fejsa na je najbolji igrac zamisli, Ilic nije dovoljno dobar za prvenstvo ali igra u Evropi!?, a Bogunovic igra samo ako je Stevanovicu lep dan... Napada nam je dobar kada bi u paru igrali Diarra i Cleo, a ne samo jedan, covek se plasi kuci, kad ima armiju navijaca iza sebe da stavi dva napadaca... Takodje pogledaj nasu repku isti igraci, isti ekonom, uprava, sve je isto sem trenera... E mislim da je isti slucaj i u Partizanu, samo u negativnom smislu...
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • [/quote]

                        +1

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          vuce ti rece da Zvezda bruka Srbiju gde stigne,a da samo Partizan daje ponos istoj,a gde je sad taj Partizan?Jel to ovaj sto je jedva 8.000 ljudi dovukao na stadion protiv velikog kluba kao sto je Briz!?
                          Zato bih te zamolio da povuces rec za Zvezdu.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Briz je veliki klub i pm....inace 8 k ljudi nije sramota nego realnost,bilo bi sigurno 14-15 hiljada da se nije basket igrao u isto vreme..

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              kad se setim koliko je ljudi bilo protiv Ttbilisija i ako je bio zaostatak, i prostiv Slavije...

                              Comment


                              • [/quote]
                                Mislim da je i protiv Rudara bilo vise
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X