Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    U subotu u 20h igramo sa Borcem. Uvek neugodan rival, ocekuje se tvrda utakmica ali nasa pobeda. Necu pozivati ljude da dodju jer ko hoce da gleda Partizan on ce doci. Borac nije barselona ali Partizan je uvek Partizan i kada igra sa Real Madridom i kada igra sa Borcem iz Cacka...
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Evo da podnesem izvestaj sa utakmice partizan-borac. Vazno da smo dobili(pregazili) borac 5-0, igra ohrabrujuca pred zilinu. Diarra tri komada od kada igra za nas mislim da se nije vise nego danas trudio na nekoj utakmici. Cleo glavom i ljajic ciji gol mislim da niko na stadionu nije video jer smo napravili spektakl. Ponovili smo ono sto smo uradili protiv Inter milana 1990 godine tj zapalili baklje preko celog stadiona uz vatromet, topovske udare, nove pesme... Zaista odlicna utakmica i na terenu i na tribinama... Prava priprema za zilinu i nadam se pobedi...
      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Dolaznost je bila skromna protiv Borca,jedino sto sumljam je da ce biti pun stadion u cetvrtak protiv Ziline.Mislim da su neki ljudi izgubili poverenje u klub posle poraza od APOEL-a,ali oceqjem preko 15.000 hiljada gledalaca.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg84292#msg84292 date=1250425869]
          Dolaznost je bila skromna protiv Borca,jedino sto sumljam je da ce biti pun stadion u cetvrtak protiv Ziline.Mislim da su neki ljudi izgubili poverenje u klub posle poraza od APOEL-a,ali oceqjem preko 15.000 hiljada gledalaca.
          [/quote]
          Mislim da je 6-7000 protiv Borca sasvim solidna poseta pogotovo zbog ispadanja od Apoel-a. Ja ocekujem oko 20 000 ljudi protiv Ziline ako ne i vise. Ocekivali smo LS ov sezone ali ne treba se nervirati puno jer mi kao da igramo svake godine ligu sampiona pa ako jedne ne udjemo raspascemo se. Vazno je odbraniti duplu krunu i postati prva ekipa koja je to uradila od SFRJ i posle ostalih drzava cija je Srbija bila clan i prezimeti u Evropi...
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=vuk link=topic=1076.msg84301#msg84301 date=1250433009]
            [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg84292#msg84292 date=1250425869]
            Dolaznost je bila skromna protiv Borca,jedino sto sumljam je da ce biti pun stadion u cetvrtak protiv Ziline.Mislim da su neki ljudi izgubili poverenje u klub posle poraza od APOEL-a,ali oceqjem preko 15.000 hiljada gledalaca.
            [/quote]
            Mislim da je 6-7000 protiv Borca sasvim solidna poseta pogotovo zbog ispadanja od Apoel-a. Ja ocekujem oko 20 000 ljudi protiv Ziline ako ne i vise. Ocekivali smo LS ov sezone ali ne treba se nervirati puno jer mi kao da igramo svake godine ligu sampiona pa ako jedne ne udjemo raspascemo se. Vazno je odbraniti duplu krunu i postati prva ekipa koja je to uradila od SFRJ i posle ostalih drzava cija je Srbija bila clan i prezimeti u Evropi...
            [/quote]

            Tako je,vazno da Jokan uradi ono sto niko nije uspeo...i treba mu se ukazati maximalno postovanje i dati velika podrska,jer to je put do pravog trenera, "niko se nije naucan rodio"...

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Iskoristio bih priliku da cestitam jokanu 41. rodjendan i nadam se da ce nastaviti da dominira u nasoj ligi i da cemo uraditi nesto vise u evropi...
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Jokane,srecan rodjendan...i ko sto glasi ona recenica,zajedno mozemo sve,nema povlacenja-nema predaje...idemo dalje...!!!!

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Jel se zna mozda,ko ce da ide u Januaru...?

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Pa najverovatnije Diarra i Obradovic... A normalno ako za bilo kog igraca stigne neka primamljiva ponuda koju klub ne moze da odbije zbog besparice nasih klubova taj igrac ce otici...
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      U koliko sati je mec u cetvrtak protiv Ziline...jel mi mozete odgovoriti...?

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg85008#msg85008 date=1250692311]
                        U koliko sati je mec u cetvrtak protiv Ziline...jel mi mozete odgovoriti...?
                        [/quote]
                        znas li ti internet koristiti...
                        [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg84307#msg84307 date=1250434451]
                        Jel se zna mozda,ko ce da ide u Januaru...?
                        [/quote]Mislio sam da je ovo najgluplji post,ali sam se prevario...
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          [quote author=manda link=topic=1076.msg85009#msg85009 date=1250693313]
                          [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg85008#msg85008 date=1250692311]
                          U koliko sati je mec u cetvrtak protiv Ziline...jel mi mozete odgovoriti...?
                          [/quote]
                          znas li ti internet koristiti...
                          [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg84307#msg84307 date=1250434451]
                          Jel se zna mozda,ko ce da ide u Januaru...?
                          [/quote]Mislio sam da je ovo najgluplji post,ali sam se prevario...
                          [/quote]
                          Nije tvoje da se mesas,dokaz da imas komplex cim gledas u tudje dvoriste...i ne znam koristiti internet,prosvetli me...!!!!

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg85011#msg85011 date=1250696040]
                            [quote author=manda link=topic=1076.msg85009#msg85009 date=1250693313]
                            [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg85008#msg85008 date=1250692311]
                            U koliko sati je mec u cetvrtak protiv Ziline...jel mi mozete odgovoriti...?
                            [/quote]
                            znas li ti internet koristiti...
                            [quote author=P.F.C.:1g1t@L::. link=topic=1076.msg84307#msg84307 date=1250434451]
                            Jel se zna mozda,ko ce da ide u Januaru...?
                            [/quote]Mislio sam da je ovo najgluplji post,ali sam se prevario...
                            [/quote]
                            Nije tvoje da se mesas,dokaz da imas komplex cim gledas u tudje dvoriste...i ne znam koristiti internet,prosvetli me...!!!!
                            [/quote]
                            Ja navijam i za zvezdu i partizan u evropi,sto se tice kompleksa,mozemo ga nazvati patriotizam,a ti kao navijas za partizan,a ne znas kad igra...
                            A za internet,polako pocni na google.com...!!!
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Smirite se vas dvoje.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=Liverpool FC link=topic=1076.msg85015#msg85015 date=1250700694]
                                Smirite se vas dvoje.
                                [/quote]
                                Dvojica!
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X