Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Pa ako im dres koji nose nije dovoljna motivacija onda mrs iz partizana.
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=vuk link=topic=1076.msg82067#msg82067 date=1249834762]
      Pa ako im dres koji nose nije dovoljna motivacija onda mrs iz partizana.
      [/quote]
      taj dres ima tezinu ? bivsi prvak evrope? osvajac vise od 20titula u bivskoj jakoj lig sfrj? stadion koji prima vise od 50hiljada gledala? klub ciji bivsi igraci cine okosnicu repke? klub cije ime nesto znaci medju evropskim velikanima? ???
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg82091#msg82091 date=1249835965]
        [quote author=vuk link=topic=1076.msg82067#msg82067 date=1249834762]
        Pa ako im dres koji nose nije dovoljna motivacija onda mrs iz partizana.
        [/quote][/quote]
        E ako ti nije problem da komplekse resavas u nekoj drugo temi.
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=vuk link=topic=1076.msg82136#msg82136 date=1249844421]
          [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg82091#msg82091 date=1249835965]
          [quote author=vuk link=topic=1076.msg82067#msg82067 date=1249834762]
          Pa ako im dres koji nose nije dovoljna motivacija onda mrs iz partizana.
          [/quote][/quote]
          E ako ti nije problem da komplekse resavas u nekoj drugo temi.
          [/quote]
          kompleks od cega? koga? nemoj me zezati. koliko god se trudili bice te klub za koji niko nikada nece znati van ove nase prcije i kao najveci domet bice vam jedno ucesce u evropskoj ligi u kojoj je doduse ucestvovao i maribor. onaj isti koga je zvezda izbacila. a o usatom mozete i da sanjate . ne bi me cudilo da imas manje godina nego sto ste cekali da pobedite zvezdu na marakani. zato malisa pokri se usima i placi nad sudbinom tek drugog kluba po popularnosti u srbiji i sanjaj 3-0 nad apolonom. ;)
          Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

          madden balkanska liga

          Comment


          • Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Neznam sta se desava,ali ti dule ne ispustas Partizan iz usta,sto iziskuje da si mnogo kompleksiran,cak i u potpisu ispod avatara nisi mogao da se suzdrzis,drzi se ti Krcunove armije,mi vas ionako ne gledamo,ne vidim sta vam sad smeta opet....Mozda sto vam je glavna navijacka grupa dobila ime sa Juga?mozda zato sto vam je poslednja koreografija sa derbija takodje falsifikat sa Juga?mozda zato sto ste trenutno u finansijskom qrcu pa moras da lecis komplekse na drugom mestu?Probaj malo da zaobidjes nas i drzi se svojih,nama je lepo bez vas,sta vas tera non-stop da pominjete nas?Da ti nije Gorcilo sa Blica nesto u rodu pa moras barem jednom nedeljnom da nas pomenes?

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  [quote author=dr.dule link=topic=1076.msg82091#msg82091 date=1249835965]
                  [quote author=vuk link=topic=1076.msg82067#msg82067 date=1249834762]
                  Pa ako im dres koji nose nije dovoljna motivacija onda mrs iz partizana.
                  [/quote][/quote]

                  Eh,eh... Ima tezinu i to kakvu.Bivsi vicesampion evrope je dovoljna cinjenica sama po sebi.Malo klubova se moze pohvaliti time.U redu,na tome nam se u glavnom bazira cela istorija.Medjutim,vasa se bazira (uz svo duzno postovanje) na onom u istoriji fudbala verovatno najsocijalnijem,najslucajnijiem,najsluzavijem i najjadnijem (auto)golu na utakmici C.Z.-a protiv Bajerna.Takva doza srece na tako bitnoj utakmici se ne moze cesto videti.Doduse ni protiv Marseja vam nije nedostajalo sportske srece, ali O.K. ,ja prvi uvek kazem SVAKA CAST za tu generaciju! Trebalo je i doci do toga a i sreca se mora i zasluziti.

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    ajde da budem malo ozbiljan.
                    imam dovoljno godina da mogu reci da sam sretan sto sam navijac zvezde, mozda ne kao ranije ali dovoljno da mogu da se setim da sam na marakani gledao razne...borusije iz menhengladbaha, bajern minhen x 3, inter milan, anderleh, barcelonu,veronu,benfiku,atletiko madrid, panatinaikos,real madrid, briz,milan x 2,galatasaraj,keln,grashopers,glazgov rendzers,dinamo drezden a vi ste najdalje otisli u valonu ili varnu. dok ste vi komsije cekali 23godine da prezimite u evropi i da za trideset godina prodjete pet protivnika u evro kupu.
                    ali svakako nije mi najvece dostignuce odlazak u nis, novi sad ili cacak kao gostujuci navijac vec se sam dozivljavao odlaske van zemlje bez viza da gledam klub za koji navijam.
                    usput zar mislite da zvezda nece da se izvuce iz trenutne situacije? pa kada bude privatizacija dobice sigurno tri puta vecu cenu od partizana. pa samo stadion nam je tri puta vredniji mada doduse nisam siguran kada je partizan stadion JNA inace stafetno , sletni , armijski pasnjak (tako je u narodu poznat) privatizovao ili bar promenio ime. usput doziveo sam da cekate 18godina da nas pobedite na marakani a posle ste nastavili na onom vasom pasnjaku pa cak dugo gol niste mogli da postignete ovako mocni.
                    sramota je da nas neko poredi sa vama . rekoh za vas niko nezna van sfrj. mi mozemo u drugu ligu ali uvek , uvek ce stajati evropski prvak a sta ce vama stajati , prosto nista. pa mi i ovakvi nismo izgubili od apoela prosle godine zato komedijasi pokrite se usima i sanjaj te ucesce u ligi prvaka u momentu kada ste bili najaci kao klub i kada ste se kurobecali da imate super tim. a zvezda , zvezda ce se vratiti u to budite sigurni... i necu zalaziti ovde da ne bi gledali onu sliku dike stojanovica kako uzima pehar i tripovali da sam izkompleksiram onim smecarskim klubom iz humske predvodjenim onim smesnim likovima bjekom i zekom.

                    e da izgubili ste finale kupa sampiona ali i mi dva polufinala , finale kupa uefa, polufinale kupa kupova i ko zna koliko tih autogolova smo primili (jurisic autogol finale kupa uefa). nek mi samo neko navede osim tog fianla u briselu neki rezultat partizana van ove zemlje.
                    Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                    madden balkanska liga

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Ae mir,svaki dalji post rasprave bice uklonjen,dva posta iste osobe warn.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        U redu je ,nema oko cega da se uzrujavamo.Ja licno ne bih navijao za C.Z. ni mrtavi ,jednostavno bilo bi me sramota, a verovatno isto to samo u suprotnom smeru misle i zvezdasi i kraj.Nema smisla raspravljati dalje,svakako ce svi ostati pri svome.

                        Comment


                        • Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                          madden balkanska liga

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Mislim da ti fali 8 godina ovde.
                            http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=vuk link=topic=1076.msg82174#msg82174 date=1249848188]
                              Mislim da ti fali 8 godina ovde.
                              [/quote]
                              ne meni nego partizanu. tih osam valjda pamtis. cisto jedan lep almanah da bude. grobarski kutak treba da se zove tema.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X