Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Realno mene je najvise iznervialo sinoc jebeni stav prema utakmici ljudi svake godine se kenja kako moramo da udjemo u LS i kao sve cemo da uradimo samo da je
    se docepamo.sto znaci da bi trebalo da se misli glavom a ne srcem jer ocigledno nam srce ne donosi rezultate barem ne u klubskom fudbalu.pogledajte kiprane
    cista taktika udvajali nas do besvesti nisu nam dali da disemo a mi na tu igru odgovaramo davljenjem lopte do besvesti 5 dodira loptom pa pas.Ako je to bila
    ideja Jokanovica onda je lik ocigledan promasaj za trenera i onda slag na tortu 25 ili 30 minuta pre kraja ajmo lopte na onog neznam ni kako da ga oslovim
    samo cu reci pojacanje BRAZILAC IZ MAKEDONIJE CCCC. U principu nije on kriv uradio je sta je mogao i koliko ima kvaliteta ali ko 30 min pre kraja krece tako da
    igra a Jokanovic za to vreme kulira i gleda sta se desava a ovi volovi na terenu vide da to neide i nejebu da prestanu sa tim.Realno po meni nismo ni zasluzili
    da prodjemo, tu smo gde nam je mesto a to je VAN LIGE SAMPIONA..............

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Comment


      • ..... Pre samo ?etiri godine, imali smo dva KOP-a sa preko nekoliko ljudi u oba zajedno, a danas imamo Jug da nema karata nekoliko dana pre utakmice, jedni drugima stoje na glavi, KOP kao osamdesetih.....barjaci, ograda kao da si u 1985-oj....odli?no.

        [/quote]
        pa kada se zna koliko je pomenuti deo stadiona veliki tj.koliko prima gledalaca to i nije neki podvig (cca 6-7tisuca).
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Pojesce te ta sujeta,posle zvezdine pobede ti vise pricas o Partizanu i Grobarima nego o vama....

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            partizan-zilina
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              ti izbacili hajduk i verujem onda da su dobri za izbacivanje.
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Zadovoljan sam u principu..

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Realno i ja sam necu da serem ali videcemo sta ce biti sa njima nadam se da su izvukli pouke iz proslog meca..............

                  Comment


                  • Nismo ni u finansijskim problemima, jer nemamo 30 miliona evra dugova ili obaveza

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Jokanu je odzvonilo kako mi se cini

                      Comment


                      • Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Ovde cu svasta procitati,sve u kontestu izvinite nisam upucen nesto mi je ukrucen.....

                          Sto se tice Jokana,smatram ga glavnim krivcem za ispadanja iz kval za LS ali njegov odlazak iz Partizana u ovom trenutku bi bio hari-kiri za nas,smatram da mu treba dati sansu da se kvalifikuje za LE i tamo nadoknadi bodove koje gubimo sledece sezone.Sledeca stavka,Djuric nije dobio 20 miliona prosle sezone nego je dobio oko 3 miliona za Tosica,od Ljajica klub jos nije dobio pare,dobice ih tek u januaru,zato je sada morao biti prodat Stevanovic....

                          Comment


                          • Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              e taj Djuric je indijanac i to onaj klasicni izasao iz Bjekine skole.
                              a jos veci sljam od ovih grobarskih likova je ovaj njihov potrcko i placenik Zoran Stojadinovic koji je raspleo zadivljujucu pricu po zurnalu. pa da je Bjeka licno pisao ne bi bolje od ovog bilmeza koga verovatno placaju sa par vinjaka dnevno u onom bircuzu u zgradi politike (sumatovac je ipak sada elitno mesto za takve likove) i sa pljekom dnevno iz grmeca (perpera). takvi kao on su i upropastili srpski fudbal svojim dizanjem u zvezde ove kretene sto igraju po nasim poljanama. a kazu za Zurnal je Zvezdin list pa kako onda je moguce da ova bitanga bude zamenik gl.od.urednika.


                              slika je samo prilog na prethodnu recenicu. broj od prosle godine.
                              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

                              madden balkanska liga

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                A sta je tu cudno,koliko se ja secam to je posle ispadanje zvezde od Apoela i prolaska Partizana u grupe LE...

                                Comment

                                Working...
                                X