Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC



    Dobro je igrao Partizan veceras, ali nedovoljno... jbg, da su bili ozbiljniji na Kipru, sada bi verovatno slavili...

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=sportkluber link=topic=1076.msg81009#msg81009 date=1249510564]
      Evo i ostalih rezultata, cisto koga zanima...

      Dobro je igrao Partizan veceras, ali nedovoljno... jbg, da su bili ozbiljniji na Kipru, sada bi verovatno slavili...
      [/quote]evo imaju i ovdje rezultati...http://www.livescore.com/
      ;)
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Crno-beli, ko ?e pogledati Moreiru u o?i?[/quote]

        Comment


        • Meni je stvarno zao sto nismo usli u LS, ali realno koliko god da sam nervozan i iznerviran sto nismo prosli nikada ne bi oterao Jokana. Ovde se neke stvari brzo zaboravljaju. A dupla kruna posle 15 godina pa jos jedna, pa pobeda na jna nad komsinicom posle 8 godina. Nemojte tako o njemu fali mu iskustva ali treba ga podrzati. Pa koliko se sadasnjih navijaca kaje sto su isprozivali vermeza da ode zbog petah tikve. Slazem se to je bila sramota ali nije on namestio tekmu. A sta je sve uradio za dve godine. Titula bez poraza, prolece u evropi... Ako jokan ostane jos 3-4 godine videcete ne samo da cemo uci u LS nego cemo imati i neku ulogu u tom takmicenju. Sto se nase lige tice tu bi opet trebali da se nadamo duploj kruni osim ako ne rasprodaju pola tima.
          http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Meni je najvise zao brane ilica,najbolji igrac,a nisu mu dali da igra,stavili mancester da igra(ljajic)najbolje dribla prema svom golu...
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Comment


              • Au brate.Djukic?! Pa da je protiv apoela djukic bio trener zavrsilo bi se 6-4 za nas. On bi mozda dobro prosao u nfl-u kaor kordinator zza napad ali kao trener fudbala ne zna lepo da postavi taktiku. Mozda svi volite mateusa ali on je za mene nula od trenera. Tumbakovic je otisao u kinu i ostavio loteru 19 bodova prednosti u prvenstvu, i oformljen tim koji je bio na okupu 5 godina. LS je bio realan ishod toga. Kakav jetrener najbolje pokazuju njegovi rezultati i 20 klubova koje je promenio.
                http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Mislim da ne moze Partizan u LS dok je na klupi El Grande Djokan, nije on trener za velike stvari. Moze on da kanta Zvezdu koja je u najvecim govnima od osnivanja i da pobedjuje Javor, Banat i ostale... Ali, mislim da sa njim Partizan nece uci u LS.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • "Jel' znate vi ko sam ja"?

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Sta reci posle svega,dokazalo se jedno,da od cele ekipe jedino Moreira i Djordjevic imaju muda za LS i tu je glavni problem,pored toga glavni krivac je definitivno Jokanovic,uprskao je stvar,ogromna nepovezanost,kiksevi u odbrani,napad nedorecen,nazalost smatram da imamo bolju ekipu ali oni definitivno imaju boljeg trenera.
                      Lepo je bilo vece,od punih tribina do zavidnog broja gostujucih navijaca,konacno je neko dosao na gostovanje u Humsku u nekom vecem broju.Navijanje dobro na trenutke al dosta praznih minuta sto je opet uzrok previse sminkera na Jugu,opet sam opiminjao sve oko sebe da ne snimaju i to se ponavlja na svakoj vecoj utakmici,pocinjem da mislim da su ljudi retardirani....Pocetak utakmice odlican,navijanje na vrhunskom nivou,ceo stadion peva zajedno,loodnica i gol koji je uzrok samo naseg navijanja a ne neke nase igre na terenu.Sve u svemu,oni su na terenu mozda izgubili ali mi smo na tribinama itekako prosli kao pobednici!

                      Jos jednom moram da se naklonim Moreiri do poda ,decku je umrla majka,igrao je utakmicu,bio najbolji na terenu,dao gol,dao sve od sebe,kupio me je za ceo zivot sa potezima iz prethodna dva dana,ljudina je,legenda.

                      Comment



                      • Comment


                        • Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            I Zvezda i Partizan su popusili od APOEL-a... Strasno, da nas tuce ekipa iz kiparske lige sramota.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=Layzick link=topic=1076.msg81188#msg81188 date=1249559519]
                              glavni krivac je definitivno Jokanovic,uprskao je stvar,ogromna nepovezanost,kiksevi u odbrani,napad nedorecen,nazalost smatram da imamo bolju ekipu ali oni definitivno imaju boljeg trenera.
                              Pa sta je trebao Jokan da se skine u kopacke i i uklizava u odbrani, umesto bozovica da ispucava lopte, da umesto tomica dobije muda, a da umesto clea i diare da gol...?![/quote]
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Ne nego je trebao u prethodnih mesec i po dana da napravi neku koncepciju igre a ne da se ide na individualni kvalitet igraca,Apoel nas je prosao zato sto su odigrali timski i disciplinovano a to se kod nas nije videlo u ova dva meca...

                                Comment

                                Working...
                                X