Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Pa Vermez ne bi bio lose resenje. U njegovo vreme uzeta je titula bez poraza, posle sesnaest godina neki nas klub je prezimio u evropi, i jbg nesrecna tekma protiv artmedije gde lopta nije htela u gol, nije on mogao za igrace da ubaci u mrezu. A sto mu svi kace Macabi nije on namestio tu tekmu, znamo svi ko je to uradio. 8) Ali ja nisam za to da Jokan ide treba ga podrzati. Mlad je i perspektivan mora jos da uci zanat ali on je nas pa ga treba pustiti i dati mu jos kredita.
    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Dijara ipak ostaje u Partizanu!Pise na b92. A raduje me povratak NGambija,bas je dobro odigrao protiv Vose.

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Ngambi nigde nije ni odlazio, samo nije imao poverenje strucnog staba.Diarra je hteo da ode zbog nesporozuma sa navijacem ali to je bilo u ishitreno sada se sve vec smirilo.
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=vuk link=topic=737.msg40695#msg40695 date=1229012952]
          Ngambi nigde nije ni odlazio, samo nije imao poverenje strucnog staba.Diarra je hteo da ode zbog nesporozuma sa navijacem ali to je bilo u ishitreno sada se sve vec smirilo.
          [/quote]

          Mislio sam povratak u smislu da opet igra (mada je igrao samo u pre-season mecevima)

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            posle ovakve izjave diarre pao mi je mnogo u ocima....definitivno nisam to ocekivao od njega

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              [quote author=Layzick link=topic=737.msg40697#msg40697 date=1229013901]
              posle ovakve izjave diarre pao mi je mnogo u ocima....definitivno nisam to ocekivao od njega
              [/quote]


              Sto? Covek je u pravu!Nije mu svejedno. Bezbednost je najvaznija svuda u svetu i samo kod nas mogu navijaci da upadaju u autobuse sa igracima.Mogli su to da budu i huligani ali srecom nisu.Iscupali mu slusalice iz usiju?Da je meni neko to uradio leteo biz kroz prozor tog istog autobusa.

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                slicne stvari se desavaju i po mnogo bolje uredjenijim drzavama.....ali ova izjava da on vise voli partizan nego grobari je glupost koju niko nije mogao ni da zamisli da ce da cuje od njega,bio je ljubimac juga a posle ovakve igre nikad vise nece biti....barem ne pravom navijacu partizana......

                Comment


                • [/quote]
                  vermezovic je napravio cudo u evropi, a ispali smo od osvajaca uefa te sezone, ali makabi kuci poslije 2:0 tamo ...
                  a sa artmediom pustiti boju da sutira penal, a onoliko zicera fulao na tom i prethodnom mecu, pri odgovornosti za ulazak u cl, je ogromna greska
                  mislim da ce jokan ostati jer je zadrzana prednost, ali da se ne lazemo nije kalibar, niti ima iskustvo za evropu

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=Layzick link=topic=737.msg40704#msg40704 date=1229029763]
                    slicne stvari se desavaju i po mnogo bolje uredjenijim drzavama.....ali ova izjava da on vise voli partizan nego grobari je glupost koju niko nije mogao ni da zamisli da ce da cuje od njega,bio je ljubimac juga a posle ovakve igre nikad vise nece biti....barem ne pravom navijacu partizana......
                    [/quote]


                    Koliko znam rekao je da "ti milioni navijaca ne vole Partizan vise od mene".A zbog nekih od tih navijaca smo izbaceni iz evrope prosle sezone ,ako se tako voli svoj klub... vecu stetu klubu ne bi napravio ni najveci neprijatelj.

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      To je sve rekao vruce glave sa par golova egipcanima postace ponovo ljubimac Juga. Treba mu dovesti dobrog partnera u napadu je Cadikovski valjda ide, Peric isto, Paun se raspada... Sada se svi uzdamo u Tomica da ponovi prelazni rok od pre dve godine.
                      http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=vuk link=topic=737.msg40732#msg40732 date=1229082560]
                        To je sve rekao vruce glave sa par golova egipcanima postace ponovo ljubimac Juga. Treba mu dovesti dobrog partnera u napadu je Cadikovski valjda ide, Peric isto, Paun se raspada... Sada se svi uzdamo u Tomica da ponovi prelazni rok od pre dve godine.
                        [/quote]

                        slazem se.Cadikovski i Paun su promasaj a Peric nije ni dobio cestito sansu pa ne mogu da kazem nista o njemu.mnogo vecu minutazu je imao Cadikovski... A onog Zaiema da ne spominjem,ubaci ga na svakoj 10-oj utakmici i to na samom kraju.Mislim realno nije ni imao priliku da se dokaze :-\ jedno je trening drugo su zvanicne utakmice...

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          za zaima ima vremena covek nije prosao ni pripreme pa nije mogao da pokaze skoro nista...mislim da ce na njega mnogo ozbiljnije da se racuna u prolecnom delu.........takodje da skrenem paznju da ni fejsa nije prosao pripreme sa partizanom i to ima udela u njegovoj igri u ovom delu sezone...

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            ???
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              sta

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                                Comment

                                Working...
                                X