Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jes` da Monta-ina igra ponekad iritira s onim njegovim u najmanju ruku receno nerezonskim sutevima, ali i pored toga je top 10 ofanzivaca lige... Danas krenuo ocajno, prvo poluvreme sut iz igre 2-13, k`o na suterskom treningu, al` zato kad je trebalo, u cetvroj cetvrtini, asistirao, pogadjao suteve i obilazio svoje cuvare po zelji. Covek je jebena napadacka masina... eksplozivnost, prvi korak, elevation, mehanika suta, a ma bas sve deluje savrseno kod njega... jedina mana mu je verovatno sto je undersized (losa odbrana se podrazumeva).
    Dalje, na moje veliko iznenadjenje... Kwame Brown (10 minuta, 10 skokova)... covek je unistio Tyson (zajedno sa Biedrins-om) u reketu, svaki sut koji je zavrsio na obrucu su pokupili, potpuna dominacija u reketu. Mada, ruku na srce, mora se napomenuti da je Tyson (za divno cudo) imao problema s faulovima tokom utakmice, ali svejedno i pored toga onakvu sramotu nije sebi smeo dozvoliti. I naravno na kraju, ne treba zaboraviti ni Rush-a koji je bio inicijator preokreta u trecoj cetvrtini i pogodio sve sto je bacio ka kosu.

    EDIT: I samo da dodam... Stigli novi dani u Oukland, nema vise run and gun kosarke, konacno malo discipline u odbrani, nesto sto nije moglo da se vidi u prethodnih 5-10 godina. Plodovi rada Mike Malone-a se vec vide.

    EDIT 2: E da, da ne zaboravim... Odnos Tamisa prema malo Alec-u je krajnje sramotan. Nadam se da ce im njegova danasnja partija malo otvoriti oci, i da nece vise dobijati sansu na kasicicu. Mislim, ono sto je decko uradio za manje od 10 minuta u 4. cetvrtini je bilo malo remek delo. Definitivno ima potencijal da izraste u napadackog ubicu. Igrac buducnosti.
    Last edited by Ernesto; 29-12-11, 06:34.
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Za veceras, let's go hmmmm... Rockets!!!


      (and Bulls)
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Dwyane brate, nije Dwayne...

        Koga gledamo veceras? Ja cu poceti sa Nets-ima, pa onda gledam kako OKC gazi Dallas...
        Prvo Orlando, onda u vecem ekranu Spurs-e, a dok je pauza ili neki tajm out prebacim u veci ekran OKC.

        Comment


        • Kakva rampa sunce ti.

          Mnogo bih zeleo da Dvajt uzme prsten,zasluzio ga je definitivno
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Dosta problema za Dwight-a sa slobodnih bacanja. Odlican alley-oop Hedo-a i J-Rich-a.

            Comment


            • Originally posted by Dacha View Post
              Kakva rampa sunce ti.

              Mnogo bih zeleo da Dvajt uzme prsten,zasluzio ga je definitivno
              Na koji fazon brate, nije ovo 2k12

              Comment


              • Sta na koji fazon?Nek ode u neku ekipu,sa Orlandom nece sigurno osim ako mu ne dovedu nesto normalno
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • koliko samo nju dzerzi nema ideju sta ce u napadu, sve ide preko vilijamsa
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Samo u Cikago ako ode moze necemu da se nada opet ja verujem da Booz+Noah je preplacivanje mislim da bi tu Chitown izgubio.

                    Comment


                    • Meni se cini da su netsi dali samo dva kosa iz igre do sad.

                      Comment


                      • Tuga da D-Will nema krstenog igraca u ekipi jbt...Nema covek kome da doda..
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Orlando se sprda sa ovima

                          Comment


                          • dal je moguce da howard vec ima 10 skokova ovom ricardsonu samo treba bacati na alejup
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Petro je ovo slucajno ubacio.

                              Comment


                              • Uspeo sam da ostavim Dwight-a na klupi, alal mi vera...



                                Za sada New Jersey nastavlja da kida svojom igrom u napadu, ne mogu njima pomoci ni 4 Howard-a.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X