Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Krle View Post
    Nisam čuo za tu narodnu

    A Boston trojke 0/1, Amar'e 2/2
    Dobro, nije bas narodna, ali se cesto koristi u sahu......Kad pocne pacer da igra dobro, ti samo branis poziciju i cekas da dodje sebi.......
    A prikladna je i za druge sportove.

    Comment


    • Polako sa zakljucivanjem, prva tekma sezone je..

      Dobro su odigrali Knicks-i, Amare i Melo na ocekivanom nivou. Rondo samo koristi cinjenicu da bekovi Knicks-a ne postoje u odbrani, pa i ne treba da cudi da im je ubacio 19 poena za poluvreme. On uvek dobar protiv Knicks-a.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Kad bi allen i garnet bar malo dosli sebi u drugom poluvremenu boston bi 99% pobedio.

        Comment


        • Originally posted by Vule_89 View Post
          Koja je razlika izmedju EL i NbaOvaj Rondo je dao vise poena,nego recimo Navaro za citavu utakmicu...
          a dobro nikad nece da se uporedjuju NBA i EL...i previse je velika razlika...

          Comment


          • Rondo odlican, a vidi ko da igra sa 50% mogucnosti, ne napreze se previse.

            Kolko ste ispamovali sunce vam.
            sigpic

            Comment


            • U Niksima nista novo, trpaju sa svih strana a i u odbrani im puno curi.

              Stodermajera ce morati da paze da ne sutne sa pola terena, mozda i to ubaci kako je krenuo da pogadja trojke.

              Comment


              • Takodje moram reci da mi se Shumpert ne svidja preterano.
                Zar jos jedan s mu.dim.a u ekipi ludaka?
                Pa i ovako ima trebaju bar dve lopte...
                Profil koji treba Njujorku je bas neki igrac BEZ mu.da, koji ce ljubomorno cuvati loptu, i prosledjivati je na najbolja mesta, a ne neko ko ce se zaletati kao Shumpert......

                Comment


                • Lose je delovao Boston u prvom poluvremenu, vidi se da im fali Pierce i Green, ali sam siguran da ce mnogo bolje odigrati drugo poluvreme. Svaka cast Rondu na ovakvoj igri, a i niksima za napad..
                  sigpic

                  Comment


                  • Baron će probati malo da umrtvi igru NY kad se oporavi, a Shumpert mora da se smiri malo u napadu, a u odbrani može biti itekako koristan.

                    A ostali moraju mnogo više da pomažu Tyson-u u odbrani...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Opet vi po prvom poluvremenu prve utakmice u sezoni, nakon dve nedelje predsezone i dva scrimmage-a pravite predikcije dometa NYK-a. Naravno da su se pojacali, dovodjenje Chandler-a (glavni razlog zbog kojeg je Dallas uzeo titulu) govori o tome koliko su se pojacali. On sam je dovoljan da NY bude jaci za 30% u odnosu na proslu sezonu, taman ce on da zatvori u reketu sve ono sto Amare svojom lenjom guzicom ne moze, a tu je i Shumpert koji ima NBA gradju, samo da poradi na sutu i glavi i bice igrac vredan paznje. Doveli Woodson-a tvorca odbrane sampionske ekipe Detroita iz 2004-e, koji je pocistio onakve Lakers-e s terena u finalu, i nisu se pojacali...
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Spike Lee i Chris Rock Kakvi kraljevi, obojica A naravno i Alicia Keys

                        Videcemo, u drugom poluvremenu ce biti bitna i kondicija, ipak nije vecina igraca u vrhunskoj formi.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Opet vi po prvom poluvremenu prve utakmice u sezoni, nakon dve nedelje predsezone i dva scrimmage-a pravite predikcije dometa NYK-a. Naravno da su se pojacali, dovodjenje Chandler-a (glavni razlog zbog kojeg je Dallas uzeo titulu) govori o tome koliko su se pojacali. On sam je dovoljan da NY bude jaci za 30% u odnosu na proslu sezonu, taman ce on da zatvori u reketu sve ono sto Amare svojom lenjom guzicom ne moze, a tu je i Shumpert koji ima NBA gradju, samo da poradi na sutu i glavi i bice igrac vredan paznje. Doveli Woodson-a tvorca odbrane sampionske ekipe Detroita iz 2004-e, koji je pocistio onakve Lakers-e s terena u finalu, i nisu se pojacali...
                          Meni je tvoja sto se NBA tice svaka za bukvar,umijes nema sta
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Moram da kazem da mi je fascinantna odbrana Knicks-a, covek bukvalno gleda sa razdaljine od metar Rondo-a kako polaze.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Meni je tvoja sto se NBA tice svaka za bukvar,umijes nema sta
                              Bas sam ja to htio napisati... Malo je rec da momak zna napisati komentar. Njegove i Macove komentare citam sa plazmom i mlijekom.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • steta sto Chandler nije zakucao.....evo Boston se malo popravio u drugom poluvremenu...

                                Comment

                                Working...
                                X