Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sad ce ih cheat stici, al juce...

    @ljuba
    sad ste jos i dobri, tek ce vam biti veselo kad se vrati jan.. ima da gubite po 30 razlike

    Comment


    • Ljudi moji, braćo mila....

      E sada u drugom da se vidi od čega su gradjeni. Oću da vidim odbranu i da se skrca ova prednost. A i pašće mi tiket ako nastave ovako.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • hahahaahahahaa a svi smo rekli da je na Miami ovo sigurica,iskreno ja i dalje verujem,silzi Pat Riley da podeli koji samar u svlacionici da deckici pocnu da igraju!

        Comment


        • Ne brini se ti Carteru za Jana

          Svaki igrac je dobrodosao, pogotovo ako igra na poziciji jebenog Lewisa...Sto ga nisu amnestirali majku im ludu

          Comment


          • Idi Calderon u 3 pm
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment




            • Sta pocinise ljudi.Atlantu je uvek bilo dosadno gledati,sada dosadnije nego ikad.
              Last edited by Black Mamba 24; 29-12-11, 01:16.
              sigpic

              Comment


              • Au Charlotte nista da promasi u napadu, a osim Jamesa svi su u Majamiju odigrali ocajno. Odbrana sranje, tuzno je gledati ovakav Majami. Da nerviranje bude duplo, igrao sam na Majami na onu mizeriju od kvote i spojio sa Atlantom i Denverom.. Katastrofa, ne verujem da cemo da preokrenemo

                Comment


                • evo ga moj tiket Woriors 1
                  Suns 1
                  La Clipers 2
                  Denver h2
                  ako dodje msl bio bi red.

                  Comment


                  • Originally posted by delgado View Post
                    Au Charlotte nista da promasi u napadu, a osim Jamesa svi su u Majamiju odigrali ocajno. Odbrana sranje, tuzno je gledati ovakav Majami. Da nerviranje bude duplo, igrao sam na Majami na onu mizeriju od kvote i spojio sa Atlantom i Denverom.. Katastrofa, ne verujem da cemo da preokrenemo
                    Delgado dje si ti covece? Nedostajali su nam tvoji komentari "podrske" timu za koji navijas kad gube

                    Comment


                    • Originally posted by papekings View Post
                      evo ga moj tiket Woriors 1
                      Suns 1
                      La Clipers 2
                      Denver h2
                      ako dodje msl bio bi red.

                      Postoji tema o kladionici, ovde mozes da bacis koji komentar o tome, ali nista vise od toga.



                      Detroit ce po svemu sudeci ponovo biti samo dno istoka, ocajni su.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by emil_portnoy View Post
                        Delgado dje si ti covece? Nedostajali su nam tvoji komentari "podrske" timu za koji navijas kad gube

                        Upravo to. Miami bre može sve, ali sve!

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • jas vec pukao onaj udarni, al imam neki sirotinjski za 100 dinsa i 10 tekmi, prva tekma na tom tiketu mi je naravno heat
                          danas bi izgleda promasio i okean sa broda

                          Comment


                          • OK mozda sam preterao ,znam za dalje!

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Mogli su. Detroit-Cleveland!

                              Btw., sva sreća pa nisam ništa igrao na Raptore inače bih tačno poludeo. Pre neko veče sam igrao indijance protiv Detroit-a pa sam ih večeras iskusno zaobišao. To je ekipa koja uzima dušu ljudima!
                              Uzese braca dusu , dobro ti rece , valjda ce 4 razlike izvuci
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Reditelj malo vukao neku brlju na pocetku Bos - NO, da ste videli koje ludilo od uglova kamere
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X