Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kao sto rekoh bez Madafake oni ni u snu ne mogu sa nama da igraju.

    Comment


    • Kako Lav rastura,ne mogu ga nikako zaustaviti osim faulom,a on je sa linije penala nepogresiv.Mada je bilo dosta diskutabilnih sudijskih odluka
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • James Jones treca trojka!

        Comment


        • Gledamo takmicenje u trojkama, Ray Ray protiv J. Jones-a...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Kako Lav rastura,ne mogu ga nikako zaustaviti osim faulom,a on je sa linije penala nepogresiv.Mada je bilo dosta diskutabilnih sudijskih odluka
            Kako mi idu na kurac oni lean in faulovi, mrzim kad to neko uradi. Isto kao sto mrzim kad neko krene na prodor, prodje svog coveka, a odmah iza ga ceka neki debil da se zakuca u njega i iznudi faul u napadu. Ko bi rekao da ce biti ovoliko poena u Milwaukee-u, sve zahvaljujuci slobodnim bacanjima.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Allen sipa sa svih strana...sva sreca pa ga nemam u Fantasy-u

              Comment


              • Da je Wade ostao u igri, Allen ne bi mogao da dise a ne da da 3 trojke

                Comment


                • Ray poludeo, za sada drze neki korak za Miami-em... Sad ce Jones da uzvrati garant...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Brooks 17 poena za 19 minuta, jedina svetla tacka Nets-a veceras. Svaka cast Avery-u sto mu daje minute.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Samo da Bogut zivne u napadu i odlepice se Milwaukee, promasio je tonu poluhoroga do sada.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Tako je bree!! Kad su zajedno niko im ne moze nista!

                        Comment


                        • Originally posted by Ernesto View Post
                          Brooks 17 poena za 19 minuta, jedina svetla tacka Nets-a veceras. Svaka cast Avery-u sto mu daje minute.
                          Kako mi je drago zbog njega...bice smesno ako uskoro ne updane u prvu postavu.

                          P.S. Bolesne kontre Majamija.

                          Comment


                          • Ode Miami... Koliko grese igraci Bostona strasno, ne brojim vise koja im je ovo izgubljena...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ne mogu da verujem kako ih Pachulia siluje u reketu... ono je uzas za gledanje.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • LJUDI DA LI NEKO ZNA KAKVI SU CAROBNJACI IZ WASH... MOZE SUTRA ATLAN,DA IH dobije SA +10???

                                Comment

                                Working...
                                X