Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • odoh spavati , poklopio me Teague , covek ubaci tricu sa 9m , +22 , nema moj tiket vise sta da trazi , vidimo se sutra, noc
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by emil_portnoy View Post
      Meni se cini da je samo bacio ispred sebe i stigao pa nastavio da vodi?
      mislim da je to bacanje lopte naprijed,dakle,tranzicija,dodavanje naprijed,a budući da je bacio loptu 4 metra ispred sebe i ponovno ju uhvatio,zaključujem da je sam sebi dodao i to je dupla,ili nepravilno vođenje..nemoš tako..al ok,idem gledat sada Wolvese
      CROATIAN TENNIS IS THE BEST

      Comment


      • Vraca se Boston, Rondo's time... Mada je glupo dobio tehnicku al jbg...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by David21 View Post
          mislim da je to bacanje lopte naprijed,dakle,tranzicija,dodavanje naprijed,a budući da je bacio loptu 4 metra ispred sebe i ponovno ju uhvatio,zaključujem da je sam sebi dodao i to je dupla,ili nepravilno vođenje..nemoš tako..al ok,idem gledat sada Wolvese
          Ako je uradio ono sto mislim da je uradio, zasto ne sme kad nije koristio dribling pre toga, samo je bacio loptu ispred sebe i nastavio da je vodi.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by Dacha View Post
            Digoh ruke od njih,ne moze se od ovog povratiti NJ,valjda ce biti over.Rondo se razigrao i trenutno on pokrece Seltikse,ali sta je sa njihovom odbranom u novoj sezoni stvarno mi nije jasno
            Godine + nedostatak PP-a.

            Hocemo Cole-a

            @Mac,ja sam hteo da objasnim coveku,ali nisam imao zivaca

            Comment


            • Rondo krenuo da igra.
              Pored ovakve igre rezultat uopste nije los.

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ako je uradio ono sto mislim da je uradio, zasto ne sme kad nije koristio dribling pre toga, samo je bacio loptu ispred sebe i nastavio da je vodi.

                jednom je poveo loptu,te onda bacio naprijed u namjeri da utekne Danielsu,al ga je ovaj nesportski faulirao...al hoću reć da je to dupla..no dobro,nebitno..
                CROATIAN TENNIS IS THE BEST

                Comment


                • Originally posted by David21 View Post
                  mislim da je to bacanje lopte naprijed,dakle,tranzicija,dodavanje naprijed,a budući da je bacio loptu 4 metra ispred sebe i ponovno ju uhvatio,zaključujem da je sam sebi dodao i to je dupla,ili nepravilno vođenje..nemoš tako..al ok,idem gledat sada Wolvese
                  Mozemo zakljucivati sad sta hocemo, ali ono nije bila nikakva dupla niti dodavanje. Samo je bacio loptu ispred sebe i nastavio da vodi.

                  Comment


                  • Zar neka razlika postoji od toga sto danas stite Lebrona i kako su stitili Dzordana svojevremeno?
                    Sve u cilju profita.

                    Comment


                    • Here come the Celts...
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • de je nejt, el ga niko nije uzeo?

                        Comment


                        • Jbt stitice i Rubia u pm.

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            de je nejt, el ga niko nije uzeo?
                            Nate je FA, otpustila ga Oklahoma.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • LeBron i Wade nisu sutnuli nijednu trojku u ove dve utakmice.
                              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                              Comment


                              • U Miamiu niko ne moze da pogodi oba bacanja , strasno

                                Mislio sam da ce da bude dvocifrena razlika nakon prve cetvrtine , ali samo + 3 .
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X