Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • k'o da vruc krompir bacaju a ne loptu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mocni New Jersey dominira kao i sinoc u prvoj. Njima isto napad dosta zavisi od odbrane, kada dosta brane, kada dobro skacu mogu da puste Deron-a da dominira u tranziciji, ovako u pozcionom nemaju oni neka oruzja.


      Memo je potpuno van forme, on u svoje vreme, ni da pomisli da doda kad je sam na sutu, a kamoli da promasi dve otvorene trojke.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Ako se ne trgnu Netsi moze lako ovo na 30+ da ode... Bravo za Radmana, cini mi se 9 poena upisao za cetvrtinu...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Radman ubija. Netsi ocaj zivi

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Taman pobede Netsi i onda sutra posle skole da gledam snimak Mil-Min ... Veceras Humphries triple double
            ma kakvi bolan netsi, pa nije atlanta washington ;)

            Comment


            • Netsi ponovo mnogo zaostali u prvom, samo sada sa druge strane nije Washington. Tesko ce ovo sustici. Bar cemo na miru gledati izivljavanje Heata.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Radmanovic 9 za sada bez promasaja iz igre! sigurna dvojka veceras!

                Comment


                • Kako je Pargo uspeo da zajebe menadzment Hawks-a da ga potpisu, bas da mi je znati.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Idemo zgoljavi, vec su poceli da mu skandiraju.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Brooks objasnjava, a Avery ako je pametan, isterace mrtvog Morrow-a i njega pustiti u prvu petorku.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • sta se ceka na floridi? nestalo struje?

                        Comment


                        • Hoce li pocinjati vise Majami-Boston? Kasne 15 minuta...

                          Comment


                          • Prosto se ne zna ko je gori, da l' spoljna, da l' centarska linija Nets-a.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Koje je ovo pacenje, ako ne spuste na 10 do poluvremena odoh spavati
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • TNT radi prenos, tako da ne treba cuditi.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X