Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by T-Mac View Post
    Ne zna se koji je gluplji faul ovog Walker-a.
    Sta reci za ovaj sad

    Comment


    • #62
      Kelti u poluraspadu.

      Spike Lee skace kao devojcica
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #63
        Teško da će Iman biti starter ove sezone. Baron će biti na kecu od februara a startna dvojka možda bude TD ispred Fields-a koji bi uz Iman-a bio prva rezerva...

        Samo da poradi na selekciji šuta Shumpert ali stvarno je veliko pojačanje za NY. Prethodne 2 godine NY stvarno dobro bira na draftu za razliku od ranijih godina...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • #64
          Mogu da im posalju cestitku za ove faulove u zadnja 2 minuta, bukvalno su ih zadrzali u igri.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #65
            Prva cetvrtina 34-23 za NYK , jbt koliko se ovo isplatilo cekati , vise sam video u ovoj cetvrtini nego u bilo kojem mecu u EL ove godine , Shumpert ce biti strasan igrac Wilcox Kako je urucio Carmelu loptu ... Sta jos spomenuti ? Boston jako lose deluje bez Piercea , ni Allen nije u prvoj igrao koji minut , Rondo strasno otvorio mec , Anthony odlican , idemo dalje Uzivancija
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #66
              Kakav ocaj od strane Boston-a, strasno..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • #67
                Je li vama sjeban ton na SK ili samo meni? Ilija zvuci kao neka promukla djevojcica,a ovi na reklamama kao da ih neko muci!

                Comment


                • #68
                  Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Je li vama sjeban ton na SK ili samo meni? Ilija zvuci kao neka promukla djevojcica,a ovi na reklamama kao da ih neko muci!
                  To je do tvog operatera, kod mene je ok. ;)


                  Nego, 11 razlike posle prve, neko bi rekao ocekivano, al' sto se mene tice sto je mnogo, mnogo je.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #69
                    POZDRAV ZA SVE! New Jork je krenuo bas snazno po meni opravdava ulogu favorita! ako neko ima satelitsku ima prenos na CNN Turk 42 east i 12,5 west Atlantic Bird Sportitalia 2 oba slobodna kanala FTA,srecno.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Je li vama sjeban ton na SK ili samo meni? Ilija zvuci kao neka promukla djevojcica,a ovi na reklamama kao da ih neko muci!
                      Mislim da je do tebe, meni normalno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #71
                        naravno ko nema kablovsku!

                        Comment


                        • #72
                          Boston ima problem sa gradjenjem sopstvenog kosa.
                          Ako to resi u nastavku, dobice ove indijance..

                          Comment


                          • #73
                            Amare

                            Comment


                            • #74
                              Ako ništa drugo svaka čast D'Antoni-ju. Ispunio je obećanje da će ove sezone više igrača biti u rotaciji...

                              Amar'e druga trica Najborbeniji igrač NY. ZVER!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by kosta1703 View Post
                                Boston ima problem sa gradjenjem sopstvenog kosa.
                                Ako to resi u nastavku, dobice ove indijance..
                                Nije samo to problem, organizacija u napadu 0.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X