Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako igramo odbranu sunce ti pa onih 99 def rating na 2k12 je malo :S

    Comment


    • Proradio LP.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Proradio LP.
        Meni jos nece

        Comment


        • Ni meni
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Proradio LP.
            Evo ga. Volim te. No gay

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Meni jos nece
              Kad odes na NBA.com, pa LP, kad ti prijavi gresku samo udari refresh, pa tako redom...

              Refresh je keva.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Neverovatan je. Koliko je efektan, a sut sa poluodstojanja nikada bolji. Plus kombinovajuci to sa agresivnoscu dobijes monster performance.

                Comment


                • Konacno ovo cudo da proradi,jedva...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Valjda ce se odmah ukljuciti na Lakers-Chicago,posto je ovo gotovo

                    Comment


                    • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                      Valjda ce se odmah ukljuciti na Lakers-Chicago,posto je ovo gotovo
                      Mozes ti sam da menjas utakmice.

                      Comment


                      • Šta reći? Dallas je favorit na Zapadu i lepo mu ide u ovoj tekmi protiv Miami-a. Njemac igra fantastično kao i obično. Ako ostare još koju godinu imaće potpuno respektabilan tim. Dallas-u nisu počeli da otpadaju točkovi, njima se već karoserija vuče po zemlji! A Miami Heat? Pa lepo je gledati novog šampiona i novog-starog MVP-a kako ružno i vulgarno demonstrira silu. Prosto mi žao Dallas-a.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Meni nece jos jbt , dajte direktan link
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                            Valjda ce se odmah ukljuciti na Lakers-Chicago,posto je ovo gotovo
                            Mislim da sam mozes da biras tekmu, samo drag-ujes iz score-a utakmicu...
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Mislim da sam mozes da biras tekmu, samo drag-ujes iz score-a utakmicu...
                              Mislio sam na SK,ali sad cu gledati na LP

                              Comment


                              • Ma ovo sam cekao celo leto, jebi im kevu!

                                Comment

                                Working...
                                X