Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mavsy sa Kiddom Carterom i Odomom nemaju sta da traze ove godine,ako sam rekao za Boston da su skup penzionera zajebao sam se posteno,sve ce biti da su to Dalasovci!

    Comment


    • Originally posted by papekings View Post
      Mavsy sa Kiddom Carterom i Odomom nemaju sta da traze ove godine,ako sam rekao za Boston da su skup penzionera zajebao sam se posteno,sve ce biti da su to Dalasovci!
      Rekorder po 3 dablovima i najbolji sesti covek? Ti majstore treba malo da se uzobiljis.

      Comment


      • Pa hocu da ti kaze vreme uzima svoje,da te potsetim kada je Kidd pre 10 godina bio u najboljim godinama nije uspeo da uzme prsten sa new jerseyem i to u dva navrata,a uzeo je zahvaljujuci Dirkulesu prosle godine! taman posla da ja nepostujem legednu Kidda.

        Comment


        • Originally posted by papekings View Post
          Pa hocu da ti kaze vreme uzima svoje,da te potsetim kada je Kidd pre 10 godina bio u najboljim godinama nije uspeo da uzme prsten sa new jerseyem i to u dva navrata,a uzeo je zahvaljujuci Dirkulesu prosle godine! taman posla da ja nepostujem legednu Kidda.
          Lamar Odom je najbolji sesti covek NBA lige covece koja crna starost.

          Comment


          • Ne znam koliko je ovo pouzdana informacija, Shumpert ce pauzirati u naredne 2-3 nedelje.

            Comment


            • Ma opusteno samo mirise mi da Dallas nema sansu da odbrani titulu,daj boze da gresim volio bih da ih gledam u dobrom izdanju,gotivim Vinceta!

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Ne znam koliko je ovo pouzdana informacija, Shumpert ce pauzirati u naredne 2-3 nedelje.
                peh da se povredi na prvom mecu ali kako je igrao smesi mu se odlicna karijera ako nastavi ovako , retko ko u debiju odigra ovako kao on i opusteno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • odlicana prva cetvrtina....za sad Lebron i Cole igraju odlicno...
                  Last edited by amare@stoudemire; 25-12-11, 20:18.

                  Comment


                  • James Jones!!! Dvije vezane trojke. Ma ide ovo lagano.

                    Comment


                    • James Jones na telefonu a vi kako te?

                      Comment


                      • James Jones
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Vidim ja da ce ovo biti 20+ za Miami... Jones, igrac koji ima najbolji posao na terenu u NBA...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • jbte kakva akcija , +17
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Dominacija Hita, samo neka tako nastave.

                              +24 sto je trenutno najveca prednost za Majami

                              Gde je Branislav?

                              Comment


                              • Zabranjeno za maloletne.

                                Comment

                                Working...
                                X