Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Au, kakav cik cak i kucanje Tristan-a... svaka cast.
    Retko se vidja kucanje nakon cik caka, to Wade jedino radi ako se ne varam. Nema sta, jedan od najjacih poteza u kosarci.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Da Hilla nema ovo bi bilo ubedljivije , 9 izgubljenih lopti + Klivlend ima dosta vise ofanzivnih skokova
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Izgleda da Tristan ipak nece biti bust...In your faces bitches

        Comment


        • na kojoj je to tekmi taj trisan da vrnem reply?

          Comment


          • Marshon usao u igru, vec je postao 6. igrac... pa vi vidite.
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Od kad sam ja ono napisao hill izgleda poceo da igra ko lud.

              Comment


              • ovaj kos kao da je uklet kad Indiana ima -1
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Prebacujte, simultanka zgoljavog.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Raspali Klivlend zabija Indijanu...

                    Comment


                    • Originally posted by Ernesto View Post
                      Marshon usao u igru, vec je postao 6. igrac... pa vi vidite.
                      On bi meni u prvoj igrao.

                      Comment


                      • Originally posted by trigger View Post
                        Od kad sam ja ono napisao hill izgleda poceo da igra ko lud.
                        I pre toga je bio dobar.

                        Irving prvi dvocifreni kod Cavs-a.

                        Comment


                        • Originally posted by carter985 View Post
                          na kojoj je to tekmi taj trisan da vrnem reply?
                          Cavs-i
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            On bi meni u prvoj igrao.
                            Pitaj Mac-a ko je bio moj pik za najvece iznenadjenje ove godine s drafta.


                            EDIT: Kunem se u njega.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • Originally posted by Ernesto View Post
                              Pitaj Mac-a ko je bio moj pik za najvece iznenadjenje ove godine s drafta.
                              Nolan



                              Ajde Indiana, proigrajte vise, dovoljna je samo jedna mini serija da se preokrene momentum potpuno.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Nolan



                                Ajde Indiana, proigrajte vise, dovoljna je samo jedna mini serija da se preokrene momentum potpuno.
                                Nije on kriv sto je zavrsio u jakoj ekipi. I ko jos?


                                EDIT: Znas ti dobro zasto ja gotivim Nolan-a.
                                Last edited by Ernesto; 31-12-11, 01:03.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X