Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)





    2010/11 Rookie of the Year BLAKE GRIFFIN (Los Angeles Clippers)





    2010/11 Sixth Man of the Year LAMAR ODOM (Dallas Mavericks)





    2010/11 Most Improved Player KEVIN LOVE (Minnesota Timberwolves)





    2010/11 Defensive Player of the Year DWIGHT HOWARD (Orlando Magic)





    2010/11 Coach of the Year TOM THIBODEAU (Chicago Bulls)





    2010/11 All NBA Teams





    2010/11 Most Valuable Player of the Year DERRICK ROSE (Chicago Bulls)





    2010/11 Eastern Conference Champions MIAMI HEAT





    2010/11 Western Conference Champions DALLAS MAVERICKS





    2010/11 NBA CHAMPIONS DALLAS MAVERICKS




    WHO IS GONNA DO IT THIS YEAR?

    NBA - WHERE AMAZING HAPPENS
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

  • #2
    The Lakers have named Devin Ebanks their starting small forward. He worked hard all summer and impressed all of the right people in camp.

    Metta...
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • #3
      svaka cast t-mac na otvaranju teme i lejkersi neznam sta ce da rade sa klupom nemaju nijednog solidnog igraca od jedno 10ppg u prosjeku
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • #4
        Heat otpustio Eddie House-a.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #5
          New Orleans has traded Quincy Pondexter to Memphis for Grevis Vasquez, a league source tells Y! Sports.

          Ko je uopste trebao da bude backup Jack-u u NO-u, stao mi mozak nacisto.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #6
            Pietrus potpisuje za Boston, cisto sumnjam da ce biti sutra u sastavu, ali provericu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #7
              Hoce li igrati Kobi protiv Bullsa?

              Comment


              • #8
                Originally posted by Young Buck View Post
                Hoce li igrati Kobi protiv Bullsa?
                verovatno je da ce igrati , nije teza povreda

                Comment


                • #9
                  Igra Kobe, odradio je danas full trening, al' opet kazem sigurno ce biti limitiran jer je pokidao ligament u zglobu sake i bila mu je bas jako natecena ruka par dana.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #10
                    http://www.sportske.net/vest/u-fokus...rka-61667.html
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Nemoj se ljutiti brate, ali analiza je tako glupavo napisana, ocigledno koristeci samo Wikipediju, taj covek prati NBA manje nego 95% ljudi ovde. Plus je objavljeno na toj kanalizaciji od sajta. Nemojte vise kaciti ovakve stvari. Molim vas.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Nemoj se ljutiti brate, ali analiza je tako glupavo napisana, ocigledno koristeci samo Wikipediju, taj covek prati NBA manje nego 95% ljudi ovde. Plus je objavljeno na toj kanalizaciji od sajta. Nemojte vise kaciti ovakve stvari. Molim vas.
                        Slazem se sa tobom,jos je i pisac pristrastan...

                        Comment


                        • #13
                          Za sve nas koji cemo propustiti stotine izlazaka i provoda, za sve nas koji cemo zameniti dan za noc, za sve nas koji znamo ko je Kyle Montgomery, za sve nas koji znamo prvu postavu Sarlot Bobketsa, za sve nas koji ovo cekamo 3 meseca i koji cemo danas od 6 do 6 sedeti pored ekrana makar se ceo svet okrenuo naopacke. Ne moze mehanicki, mora da se voli.


                          Long live NBA nation!

                          Comment


                          • #14
                            Oklahoma Tander

                            Ako bismo frazirali, to bi izgledalo ovako. Iskusniji su za godinu, uigraniji, stali su protiv šampiona Dalasa u zapadnom finalu. Dakle, ove godine može samo bolje?

                            Po meni, nije tako.

                            Tander Durant – Vestbruk u svakom trenutku mora da bude zdrav. I Kendrik Perkins takođe, i njegove alternative Kolison i Nazr Muhamed. I takođe, ne mislim da je Serž Ibaka tako dobar kao što se priča.

                            E sad, nemojte me pogrešno shvatiti, oni će biti u plej – ofu, ali priče o napadu na titulu? Čini se da je to potpuno nerealno i posledica je prethodne sezone u kojoj su otišli malo dalje nego što im je mesto. Uostalom, videćemo već u maju…
                            gluplju stvar nisam procitao skoro
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              procitah ja ovo sve i nacitah se svega i svacega
                              Inace moja previdjanja ko bi trebao u PO

                              ZAPAD

                              1. San Antonio - Mislim da ce oni ponovo da imaju najbolji skor u regularnom delu sezone , sve je ostalo isto , ne bi trebalo biti oscilacija kod njih.
                              2. LA Clippers - Po meni ce biti najvece iznenadjenje ove sezone Jos jedno previdjanje zbog kog cu biti prozvan ali videcemo
                              3. Portland - Cini mi se da konacno imaju srz tima , imaju klupu , sasvim solidan tim , ako budu uigrani mogli bi visoko ciljati.
                              4. LA Lakers - Jos uvek su to Lejkersi i mislim da ce 4 pozicija biti jako losa za njih , mozda budu bolji ali mislim da ce biti padova u ovoj sezoni.
                              5. Dallas - Branioni naslova , na papiru mozda cak i jaci tim nego prosle godine , otisli su Chandler i Barea kao zvucniji , dosli Odom,West i Carter, ali ponovo ne verujem da ce 2 sezone za redom do nekog velikog rezultata.
                              6. Golden State - Vrlo respektabilan tim , ako svi budu zdravi tokom veceg dela sezone pre svega mislim na Ellisa i Currya mogli bi do velikog iznenadjenja na zapadu.
                              7. Oklahoma - Mislim da ce ove sezone da stagniraju , na papiru su vrlo mocni , ali tesko ce ponoviti 2 dobre sezone , mozda cak ni PO nece izvuci , vec sam ovo pricao , ostaje da vidimo , mislim da ce biti dominantni na startu sezone ali da ce kasnije pasti.
                              8. Denver - Prosecan tim , skoro stalno su u PO , prosecno igraju , taman negde pola-pola omjer poraza i pobeda, koja pobeda vise i eto ih u PO.

                              E sada koga nema ? New Orleans ce biti jako oslabljen bez CP3-a , i dalje je to vrlo mocan tim ali mislim da ce ostati stepenicu iza PO-a. Minesota ima isto solidan tim , jaci nego prosle godine , sigurno ce to da se popravi ,imace vise pobeda ali i dalje mislim nedovoljno za PO. Memphis je isto mocna ekipa , dosta zavise od Randolpha i njegovih skokova i poen ucinka kao i od Rudy Gaya , ako njih dvojicu ne ide tj nije njihovo vece a mislim da ce se to desiti vise puta ove sezone necemo mnogo trositi reci na Memphis. Phoenix i Houston nemaju srz tima, nemaju dubinu i ne vidim ih u PO.
                              Koga li sam zaboravio ? Da, Sacramento isto , nista posebno , nemaju neka pojacanja , nema tog tima od ere Veber-Divac-Bibi-Stojakovic , jednostavno dok ne dodje nova mladost tj dok neki ne sazre jos Sakramento necemo gledati u PO. Utah je tim koji bi ove godine mogao skinuti skalp dosta jakih timova i mislim da ce izvisiti na kraju za PO ,nace se oko 10 mesta nedovoljnog za PO.

                              ISTOK

                              1. Miami - Zeljni su kosarke , verovatno najvise od svih timova , Wade-Bosh-James ce ove sezone verovatno da dominiraju i donesu prvu poziciju na istoku.
                              2. New York - Imace navijaci Knicksa cemu da se raduju ove sezone , dosta jak tim , imaju konacno tim koji moze pa i do finala istoka vrlo lako , bice jaka borba na istoku , ali NYK ima konstituciju u timu , ima snagu svugde i bice dominantni.
                              3. Chicago - Imaju jednog Rose-a u timu koji je po meni za klasu ispred svakog playa trenutno u ligi. Deng po obicaju uvek solidan , RIP je u pripremnim pokazao koliko vredi , Boozer i Noah ce biti jos u petorci i nema dalje price kakav je to tim , uzmimo jos da je i klupa siroka...
                              4. Boston - Od dolaska Garneta i Alena ovaj tim drzi do sebe , stalno su u vrhu , stalo su tu gde trebaju biti , ovo je sezona u kojoj ce ili osvojiti ili zavrsiti sa ovom pricom. Ako svi budu zdravi mozemo ocekivati borbu za prstenje.
                              5. Orlando - Howard je ostao , bar u prvom delu sezone , do tada Orlando treba dosta da poradi , da napravi rezultat pa da vidi da li ce Dwight da produzi sa njima ili da ode ... Ako naprave rezultat i pokazu da imaju za sto da se bore mislim da bi mogli sa Dwightom do dobrog rezultata.
                              6. Atlanta - Tim koji se vec ustalio u PO zadnjih par godina , imaju to nesto , tu timsku igru , mogu oni ove sezone do dobrog rezultata do velikog rezultata , samo ako budu timski igrali.
                              7. Indiana - Po meni tim koji nikako nije iznenadio prosle godine , mladi su , duga klupa , dovoljno za PO na istoku , istoku koji ima 4 tima mozda cak i najjaca 4 u ligi i onda sledi jako losi timovi , Indiana bi mogla biti najbolja od tih najlosijih.
                              8. Washington - Mislim da bi mogli do velikog rezultata ove godine , ne cini se u pred sezoni da ce tako biti ali videcemo , po meni mogu do 8 pozicije.

                              Nemam vremena sada o ostalim , pocinje NBA Action , uglavnom svi ostali ce tesko , mozda po koju pobedu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment

                              Working...
                              X