Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    pa jel to niko nema poverenja u spurse sem mene?
    Isuvise mala kvota za mene, da je 1.6, pa i da razmislim.


    Prskaj, s obzirom na kvotu nema vrednosti igrati na Bulls-e, prosle godine su Monta i Steph unistili Derrick-a u odbrani, ali samo zato sto nam je Bogans bio bek, pa su mogli svesno i bez posledica da ga udvajaju. Ne znam, ja cu mozda igrati sa dodatnim hendikepom.


    Miko, smaras brate, bitno je da si pregledao highlight-ove kako ti kazes, molim te analiziraj mi mec Magic-a iz toga.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Ljudi sta mislite o ovome:
      Sarlot-Milvoki 1
      Minesota-Oklahoma 2
      Portland-Filadelfija 1
      Roma-Pjacenca 1 (odbojka)
      ------------------------------
      Cikago-Kolumbus NHL 1
      Ny Rangers-islanders 1
      malmo-skovde 1
      Sparta S-Storhamar 1-Norveski rukomet..

      Comment


      • Philadelphia moze da iznenadi vrlo lako ;)
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Philadelphia moze da iznenadi vrlo lako ;)
          previse ih je kenjalo prosle godine tj njihove igrace
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Odigrao ono sto sam rekao da cu :

            Chicago 2
            Lakers 2
            Oklahoma 2

            @ 3.04

            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              previse ih je kenjalo prosle godine tj njihove igrace
              Tacno tako, Philadelphia je ocajan tim sa ocajnim trenerom i jos gorim igracima.



              Wow, just wow...
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                previse ih je kenjalo prosle godine tj njihove igrace
                Treba uvesti dekret u sklopu zakona o slobodi govora i iznosenja misljenja u Republici Srpskoj kojim bi ti se zabranilo da pricas/kucas pre nego sto odredjena komisija to odobri Ne salim se
                Last edited by LBJmvpFORlife; 26-12-11, 19:15.

                Comment


                • Je li ih nije kenjalo ,3 igraca iz petorke su im odigrala najbolju sezonu u karijeri , kenjara zesca
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Lepo je kako ljudi pokusavaju ovde da napisu nesto pametno i da uzmu pare, lepo je sto ima i gostiju koji ovo citaju i koriste nase savete i onda ti dodjes i pocnes da pises ovakve stvari, kako te nije sramota, samo mi to reci?
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • @Mac

                      Neću igrati za sada O/U ali po onome što vidim... izdvojio bih tri meča pa ko želi neka razmisli.

                      Orlando Under 200.5
                      San Antonio Under 195.5
                      Phoenix Under 194.5

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Lepo je kako ljudi pokusavaju ovde da napisu nesto pametno i da uzmu pare, lepo je sto ima i gostiju koji ovo citaju i koriste nase savete i onda ti dodjes i pocnes da pises ovakve stvari, kako te nije sramota, samo mi to reci?
                        sto bi me bilo sramota , ja uvek ispadnem u pravu , bolje da citaju moje izjave koje im donesu pare nego vase koje su u 99% slucaja nesupesne , 4 tvoja tiketa sam prepisao sva 4 sam pao , mislim na NFL , ne verujem da je kosarka nista posebno , ja kada krenem padati onda mozes reci da ne upisujem , ali zivi bili pa videli hoce li Filadelfija dobiti veceras
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • A, cekaj, koji su tvoji razlozi za to sto igras? Philadelphia-u je kenjalo, sad ih vise ne kenja? Moj jedini tip za juce je bio Chicago, nista vise nisam igrao. Ajde obrazlozi malo, pa da vidimo.

                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Ben Gordon ce startovati na SG-u za Detroit

                          Jeff Teague najverovatnije na PG-u za Hawks-e

                          Lawson, Nene i Harrington i pored sitnijih povreda u sastavu Denver-a

                          Marc Gasol igra

                          Ricky Rubio i Wes verovatno igraju za Wolves-e, dok je Pekovic van ekipe

                          Bogut igra

                          Jack suspendovan

                          Gortat igra

                          Camby igra

                          Kleiza igra, dok bi Millsap za Jazz mogao da startuje sa klupe, a ima i neku sitnu povredu



                          Injury report na brzaka

                          Ja tikete inace igram bukvalno 5 minuta pre pocetka prve utakmice, zato i ne postujem, a ovde pokusavam vama da pomognem nekim savetima i informacijama pre svega. Za veceras jos nisam nista igrao, tek treba da odem do kladionice.




                          EDIT: Bane, ja cu probati bar jedan O/U za veceras, cisto da ispipam puls sto kaze carter.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            A, cekaj, koji su tvoji razlozi za to sto igras? Philadelphia-u je kenjalo, sad ih vise ne kenja? Moj jedini tip za juce je bio Chicago, nista vise nisam igrao. Ajde obrazlozi malo, pa da vidimo.




                            Ja tikete inace igram bukvalno 5 minuta pre pocetka prve utakmice, zato i ne postujem, a ovde pokusavam vama da pomognem nekim savetima i informacijama pre svega. Za veceras jos nisam nista igrao, tek treba da odem do kladionice.




                            EDIT: Bane, ja cu probati bar jedan O/U za veceras, cisto da ispipam puls sto kaze carter.
                            Neka realnost , tako si mi isto juce pametovao da ja nemam pojma nista o kosarci jer sam rekao da bi bar meni bilo iznenadjenje da su Klipersi izgubili od GSW i ti si mi spustio da nemam pojma jer sam to rekao , na kraju +21 , sad kazem da ce Portland dobiti Filadelfiju , ispadam budala i ponovo ce Portland dobiti i ponovo ja i dalje necu imati pojma o NBA... Razlog je taj sto treba Filadelfiji cudo da ponove proslu sezonu , Portland ima lep tim , igraju kuci 1.kolo i ne vidim sta treba da se desi pa da izgube
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Nije problem sto si rekao da ce LA pobediti, problem je sto si rekao da ce biti KIKS ako izgube. Ja sam gledao kako je taj Golden State prosle sezone rastavio na proste cinioce najbolju ekipu regularne sezone, a ti si Clippers-e gledao 3 minuta na highlight-ovima iz predsezone. Isto tako, nije problem ako Portland dobije, favoriti su, problem je kako ti rezonujes i kako si dosao do tog zakljucka. Dobijaj ti, hvala Bogu, to i jeste poenta ovoga, samo se nemoj ubacivati sa misljenjima ako nemas nesto pametno da kazes. Ja prdim na NBA-u i ovde jer ljudi izgleda misle da nesto znam o kosarci, da ne zele oni nista ne bih pisao. Verovatno vise od pola foruma bolje od mene poznaje, mozda i ne, ko zna. Ajde ako i sad ne shvatis sta ti svi govore (ovaj put ja) stvarno ne znam sta treba da uradim vise.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Nije problem sto si rekao da ce LA pobediti, problem je sto si rekao da ce biti KIKS ako izgube. Ja sam gledao kako je taj Golden State prosle sezone rastavio na proste cinioce najbolju ekipu regularne sezone, a ti si Clippers-e gledao 3 minuta na highlight-ovima iz predsezone. Isto tako, nije problem ako Portland dobije, favoriti su, problem je kako ti rezonujes i kako si dosao do tog zakljucka. Dobijaj ti, hvala Bogu, to i jeste poenta ovoga, samo se nemoj ubacivati sa misljenjima ako nemas nesto pametno da kazes. Ja prdim na NBA-u i ovde jer ljudi izgleda misle da nesto znam o kosarci, da ne zele oni nista ne bih pisao. Verovatno vise od pola foruma bolje od mene poznaje, mozda i ne, ko zna. Ajde ako i sad ne shvatis sta ti svi govore (ovaj put ja) stvarno ne znam sta treba da uradim vise.
                                razumem ja to , ali da gledamo realno i rezonujemo sve sta se desavalo i analiziramo svaki detalj pa mi ili bi bili milioneri od kladionice ili bi prosili za euro za tiket ... Nema tu kikseva, krivo sam se izrazio , GSW je odlican tim , ja ih licno ne volim ali Curry,Ellis i ekipa su strasan tim ali Clippersi u ovom trenutku imaju tim zeljan dokazivanja i svaki poraz od uslovno slabijih ekipa od njih je poraz
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X