Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by stefan12 View Post
    sta mislite sta odigrati bobcats vs bucks
    ja sam vec odigrao 1 na onom tiketu , pojesce ih Charlotte
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Lakse je pogoditi kosarku nego fudbal,ono Ep sam pogadjao dok evroligu nisam mogao pogoditi,dosta cudnih rezultata je dolazilo,od prvenstva,igram najvise Spance...

      Comment


      • Evo prvi ove sezone,ne ocekujem nista jer je pocetak,samo onako iz zabave igram za sitni ulog :

        Minny - OKC 2
        San Antonio - Memphis X2
        K. Love 19.5 over
        R. Westbrook 21.5 over
        G.Wallace 15.5 under

        Kvota: 22
        sigpic

        Comment


        • Portland, OKC, Chicago i Indiana. Bice to fino za veceras.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            E, sad, ovako na blic vidim dosta materijala za singl.
            Houston, Charlotte, Denver...
            i meni je denver bio primamljiv al "cuvam" tu dvojka za koji dan protiv la
            stos tice O/U, nemam ama bas nikakvu predstavu, treba malo vremena da prodje da vidim kako ko dise
            jas danas odigrao samo oklahomu i san antonio+ sam dodao man utd posto sam zaboravio da je uslov 3 para
            sto i nije lose, s obzirom da sam zbog toga odustao od fuzbalskog tiketa na kojem bi imao lpool, a doktori gube na poluvremenu od drugoligasa...

            Comment


            • Ne bih ja preporucio Bulls-e veceras, kad se setim proslogodisnjeg gostovanja u Oakland-u pocne da mi kuva u stomaku... Al' opet, nema sanse da ponovimo sinocnju partiju, ocekujem bolje utakmice od Rip-a i klupe.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                Ja sam odigrao onaj listic

                Chicago 2,Miami 2,Clipersi 2,NY 1,OKC 1,i jedan dubl koji sam uplatio na vise: OKC i Miami
                Juce sam uezo dobru lovu,a danas sam odigrao:

                Man.Utd 1
                Liverpool 1
                Portland 1
                Cleveland 1
                OKC 2

                Comment


                • Kolika je granica za Portland - Philly ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Kolika je granica za Portland - Philly ?
                    189,5
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Verovatno su singlirati Charlotte na jednom tiketu, a na jednom odigrati Cleveland, OKC i LAL. Phoenix se takodje cini kao dobra opcija (Jack je suspendovan btw), ali mnogo mi je mala kvota tako da cu ih sigurno ubaciti na neki combo gde je manji ulog.


                      Sta mislite o dvojci na Houston, Magic se raspada, sinoc su bili katastrofalni i pre svega nedisciplinovani, igrali su u Oklahomi (sigurno ima umora), ne znam, meni sve ukazuje na pobedu Rockets-a.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Odigrao sam ovaj tiket,ali hocu jos jedan na nizi ulog,sta mislite za igrace veceras?

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Verovatno su singlirati Charlotte na jednom tiketu, a na jednom odigrati Cleveland, OKC i LAL. Phoenix se takodje cini kao dobra opcija (Jack je suspendovan btw), ali mnogo mi je mala kvota tako da cu ih sigurno ubaciti na neki combo gde je manji ulog.


                          Sta mislite o dvojci na Houston, Magic se raspada, sinoc su bili katastrofalni i pre svega nedisciplinovani, igrali su u Oklahomi (sigurno ima umora), ne znam, meni sve ukazuje na pobedu Rockets-a.
                          Mislim da ce to delovati organizovanije veceras , nisam gledao mec pa necu puno da pricam , pregledao sam highlightove , mislim da su sigurno bar po meni veci favoriti od Hjustona , ja sam ih u 4.5 hendikepu igrao
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • ja cu isto izbeci orlando,raspadaju se ne verujem da ce pokazati nesto veceras.
                            portland mi je fin 1 i igraqcu na oklahomu hendikep. T-mac sta mislis o bullsima i koliko si siguran u pobedu bobcatsa?
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Samim tim sto si rekao da ce poraz Clippers-a od GS-a u gostima biti kiks si pokazao koliko znas o NBA-u.
                              Koliko ono na kraju bese , oko +20 za Kliperse
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • pa jel to niko nema poverenja u spurse sem mene?

                                Comment

                                Working...
                                X