Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da sam sada popunio tiket za nedelju kvota bi bila 3.5 , ovkao je 7.1 , jao ako uleti 70 evrica bice dobro

    Kvote trenutne : NY - 1.55 , Miami - 1.55 , Cikago - 1.65
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      Juce uplatio, al iskreno ne ocekujem ni jedan da udje

      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...12-5196372-941

      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...12-2303877-941

      Klipersi -3.5, OKC -7.5, Majami ispod 192.5 poena

      Comment


      • #48
        Pa koji si djavo uplacivao onda?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #49
          Propustio sam 2,3 na Cikago. Nista preskacem sutrasnji dan, al' ko zna mozda se navucem i usput odigram nesto. Indigo u kojoj kladionici igras te poene?

          Moji predlozi su NY 1, ipak Boston bez Pirsa, a NY bi trebalo da dobije startnu utakmicu jos kod kuce. Heat 2, Dalas lose odigao presezonske utakmice, i mislim da ce vremena trebati da se uklopi LO. Majami se sprdao sa Orlandom, LBJ radi sta hoce. Bulls 2, cista singl steta pa nisam stigao na 2,3 da odigram, Kobe verovatno nece da igra, a bez njega tesko da mogu nesto da urade Bulsima. LAC 2, ne znam da l' ce Steph da igra, ako igra bice zanimljivo, bez njega je cista 2. OKC 1, dosta su kvalitetniji od Magic-a, Hedo je imao DTD povredu, ali je spreman, i sa njim ili bez njega mislim da ce OKC da dobije season opener kod kuce.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Dusan View Post
            Propustio sam 2,3 na Cikago. Nista preskacem sutrasnji dan, al' ko zna mozda se navucem i usput odigram nesto. Indigo u kojoj kladionici igras te poene?

            Moji predlozi su NY 1, ipak Boston bez Pirsa, a NY bi trebalo da dobije startnu utakmicu jos kod kuce. Heat 2, Dalas lose odigao presezonske utakmice, i mislim da ce vremena trebati da se uklopi LO. Majami se sprdao sa Orlandom, LBJ radi sta hoce. Bulls 2, cista singl steta pa nisam stigao na 2,3 da odigram, Kobe verovatno nece da igra, a bez njega tesko da mogu nesto da urade Bulsima. LAC 2, ne znam da l' ce Steph da igra, ako igra bice zanimljivo, bez njega je cista 2. OKC 1, dosta su kvalitetniji od Magic-a, Hedo je imao DTD povredu, ali je spreman, i sa njim ili bez njega mislim da ce OKC da dobije season opener kod kuce.
            Miami izgubio jednu od Magic-a, Dallas igrao bez Dirk-a, tako da ta prica o formi i preseason utakmicama ne pije vodu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #51
              Originally posted by T-Mac View Post
              Pa koji si djavo uplacivao onda?
              Pa morao sam nesto odigrati, greota kakvih tekmi ima, a ja da budem bez tiketa

              Ne ozbiljno, juce sam bio ubedjen da ce sve uci, al sto vise pada kvota na Cikago to pre mislim da ce Lejkersi dobiti. Isto mislim i za Boston. A na drugom tiketu Oklahoma treba ipak da dobije 8 razlike, nije nemoguce, al puno je to, a na raspali Orlando nisam imao nameru da stavljam

              Comment


              • #52
                Originally posted by T-Mac View Post
                Miami izgubio jednu od Magic-a, Dallas igrao bez Dirk-a, tako da ta prica o formi i preseason utakmicama ne pije vodu.
                Miami se sprdao, vodili su u jednom trenutku 43-20. Magic je u vodjstvu bio tek cini mi se krajem 3. cetvrtine. Sto se Mavsa tice, cini mi se da je Dirk igrao drugu utakmicu, al' to nije ni vazno, mislim da je potrebno malo vremena da se Odom uklopi.

                Comment


                • #53
                  Ja sam odigrao po ovim kvotama:

                  Chikago 1,70
                  Miami 1,55
                  New York 1,55
                  Oklahoma 1,35
                  LA CLippers 1,55

                  E sad posto nisam neki ekspert za NBA,od ovih parova koji su po vama dva najveca zicera da odigram na vece pare?

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by hamza_TM87 View Post
                    Ja sam odigrao po ovim kvotama:

                    Chikago 1,70
                    Miami 1,55
                    New York 1,55
                    Oklahoma 1,35
                    LA CLippers 1,55

                    E sad posto nisam neki ekspert za NBA,od ovih parova koji su po vama dva najveca zicera da odigram na vece pare?
                    Oklahoma je najsigurnija. Ostalo nista nije sigurno, ali ako treba da biram od ostala cetiri para, igrao bih na Kliperse ili Majami

                    Comment


                    • #55
                      Boston otišao na 2.85 sa tendencijom daljeg rasta! NY je toliko isforsiran da je to prosto zabrinjavajuće. Boston ispade trećerazredna izlapotina!

                      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                      sigpic
                      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                      - 4xMVP -

                      Comment


                      • #56
                        Jel uplatio neko u Atlantiku?Jel je NBA u standardnoj ponudi ili u dodatku??

                        Ja sam inace odigrao na GS,Chicago,Dalas i Orlando za neke sitne pare,a planiram da singliram Bulse na veci ulog pa to moram u Atlantiku da odigram
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Dacha View Post
                          Jel uplatio neko u Atlantiku?Jel je NBA u standardnoj ponudi ili u dodatku??

                          Ja sam inace odigrao na GS,Chicago,Dalas i Orlando za neke sitne pare,a planiram da singliram Bulse na veci ulog pa to moram u Atlantiku da odigram
                          Mislim da je u dodatku, samo Mozzart i mozda Meridian daju ove early lines i mogucnost da im uzmemo vise para.



                          Sta cemo sa totalima ljudi? Meni se svidja OKC-Orlando over, na 197.5 je total.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by T-Mac View Post
                            Sta cemo sa totalima ljudi? Meni se svidja OKC-Orlando over, na 197.5 je total.
                            Ne bih ja tu ništa dir'o. I ovo je hrabro što igramo na pobednike prve tekme, a O/U je baš hrabro-hrabro.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • #59
                              Ja cu probati i Orlando, ova kvota je uvreda, mrs u pm. Da ne znam kakva je situacija u Bulls-ima i Lakers-ima verovatno bih singlirao i LA, al' ja stvarno ne vidim nacin kako mogu da se odupru. Da je Kobe zdrav rekao bih da je jedina sansa njegova bolesna utakmica, al' i sa 50 njegovih poena ne znam da li bi bilo dovoljno.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #60
                                Kvote su stvarno uvreda. Jbt. kao da se igra 55. utakmica i kao da se već sve zna, a oni tek što su se skupili posle 6 meseci!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X