PDA

Pogledati punu verziju : Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Mladen
11.11.2014, 22:29
Odmah da odradite analizu za ova nekoliko para engleza sutra. Da uplatim na sitno :D

Mladen
11.11.2014, 22:59
Gledam za sutra basket. Nije da nešto bog zna šta pratim evropsku košarku ali ovo ću najverovatnije da ispratim

Partizan vs Ploešti - Ploesti > 73,5
Zenit vs Himki - Himki > 82,5
Virtus Roma vs Oldenburg > Roma >79,5
Lok. Kuban vs Karsijaka - up > 149,5

11,71

z0La
11.11.2014, 23:01
Sta je pametnije odigrati.... Memphis daje vise od 102.5 ili Lejkersi hendikep 2 (-9.5)? :hm:

Mladen
11.11.2014, 23:08
Možda Lejkersi manje od 93,5. Oni su sve odigrane utakmice igrali protiv timova koji igraj run and gun i na čijim utakmica je uvek veliki broj poena. Ovo im je prvi meč sa jednom ozbiljnom ekipom. Preozbiljnom kada je odbrana u pitanju.

bice
12.11.2014, 06:32
Mrtvi Haris obori me za 2000 :facepalm::facepalm:

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1194-1257200-1239

manda
12.11.2014, 08:35
Sta danas, imam dva para, jos dva mi trebaju?

Sinisa Kun
12.11.2014, 08:48
joj smyczek joj smyzcek sta mi napravi

danas brajani na prvu onako na gledanje
i enisei usak 1, to neki prije podnevni

manda
12.11.2014, 09:36
Naleti na ovo:

http://www.index.hr/images2/hrvatskaargentinaGRAFIKA.jpg

Mladen
12.11.2014, 09:38
Pa ako su ove postave tačne, ovo je lagano 1-1&3+ :dr:

Rossonero
12.11.2014, 09:47
1&3+ 1.80 :tu2:

Argentinski izbornik Gerardo Martino je najavio kako će i on kombinirati, ali gotovo je sigurno da će protiv Hrvatske početi jaka postava s puno prvotimaca. Martino želi uigravati momčad. ' Čuo sam da Hrvati ne dolaze u najboljem sastavu, ali nas to ne zanima. Utakmicu s Hrvatskom i kasnije s Portugalom, iskoristit ću za uigravanje sastava, a namjeravam isprobati sve igrače koje sam pozvao. Messi se dobro slaže s Higuainom i Aguerom, a zaboravlja se da se ranije dobro slagao i s Tevezom. Ne mogu jamčiti tko će početi u prvoj postavi, a tko na klupi, ali sigurno će u jednom trenutku Messi i Tevez biti zajedno na terenu, rekao je Martino.

saint
12.11.2014, 09:53
Argentina 3+, Celta igra prijateljsku i to moze da bude goleada. Od Engleza, Wallsall gg i Telford 3+, 4+...

Sinisa Kun
12.11.2014, 11:29
Blaž nije igrao od US Opena kada je predao zbog ozljede stopala. Tek početkom prošlog mjeseca je počeo hodati bez bolova, i dalje su tu bile terapije a tek prije dva tjedna je počeo s "ozbiljnim treninzima". Tu mislim na trčanje i slične stvari s obzirom da je svo ovo vrijeme prošlo u putovanjima i raznim stvarima nevezanim za tenis. Dustov dolazi nakon finala Bratislave, igra dobro, u ritmu je i to je sasvim dovoljno što se mene tiče.

dustov vec na 2,50
ja cu probati 2 pa sta bude

z0La
12.11.2014, 13:21
Gledao sam malo ovaj Voking - Wrexham...

Ovo mozda moze da bude 3 za 3.U prethodne 2 sezone su 4 puta igrali, i sva 4 puta je dobio domacin.Ove sezone su vec odigrali jednom, i dobio je gost.Naravno, sve ovo moze da bude slucajno, ali eto, to mi je onako zapalo za oko.Voking nije neki bas dobar domacin.Posle 3 vezane pobede, u poslednja 2 kola imaju poraz i nereseno, sto mozda znaci da su u nekom padu forme.Sa druge strane Wrexham nije dobio poslednjih 6 tekmi u prvenstvu.Ako stvarno igraju 3 za 3, sad je pravo vreme da im daju 3 boda.Inace je Wrexham solidan gost, ali isto tako nisu dobili 4 tekme u gostima.Ne znam ni sam, ovo je bas nategnuto onako, i jedino zbog cega bi igrao 2 je "potencijalni" 3 za 3.Mozda probati pik2 (2.6), ili eventualno tm2 2+ (2.8), ali pazljivo sa ovim parom.

Telford - Altrincham....Telford je ekipica koja je tek ove sezone usla u veci rang, i ne ide im dobro.Zakucani su za dno.Kuci uglavnom igraju otvoreno.Poslednje 2 tekme kuci pala su samo 2 gola, ali protiv cvrstih, jakih ekipa koje igraju dobro defanzivno.Njihov protivnik Altrin isto igra otvoren fudbal, tako da mislim da ovde moze da bude golova.Logicno, imaju najlosiju odbranu u ligi, i iako umeju da daju gol, koliko god dali, toliko mogu i da prime golova.Sa druge strane Altrincham je isto ekipica koja je tek usla u visi rang.Ni oni nisu odmakli mnogo od dna, ali se jos uvek drze iznad crte.I oni isto igraju otvoren fudbal, umeju da ga daju, a i da ga prime.Poceli su kao ocajni gosti, ali u poslednja 3 kola kao gosti imaju 2 pobede i nereseno, i to cak protiv dobrih ekipa.Ocekujem otvoren fudbal, jer Telford nema sta da ceka, on mora odmah da krene da napada, a i Altrin mora na ovakvim utakmicama da trazi bodove. Kvota na 3+ je 1.6, a na 4+ je 2.7.....

To su jedine tekme danas koje vidim kao uopste potencijalne za odigravanje, ali svejedno oprezno, Englezi su prevrtljivi....:)

Dale
12.11.2014, 17:49
Eto , od danas ovdje diskutujemo , predlazemo parove i sve , sve ostalo , samo nemojte gotove listice ovdje vise postavljati , ona nova tema ce nam sluziti iskljucivo za to .

Ja za danas nisam imao nikakvu ideju osim tenisa , odigrao sam Federera i Murraya , ako to prodjem odigrat cu neki NBA za veceras , mada mi se i to vise smucilo , svako vece za 1-2 poena nekog igraca padnem i tako to ..

Nastavljamo, sinoc Knight preko 17.5, covjek da 16 ..

I to imao 13 na dvije i po minute do kraja 3. cetvrtine :D

Slippin' Jimmy
12.11.2014, 18:05
Evo od mene.

Alianza lima 1 ili D2+
Nacional potosi 1 ili d2+
Temuco - Concepcion 2

Kvota oko 5.

Ja igram na one utakmice gde su kvote u osetnom padu.
E sada, posto to nije egzaktna nauka potpomazem se sa statistikom i cistom intuicijom.
Ovaj vid kladjenja mi je do sada doneo najvise novca.

Moze se igrati takodje Blooming 1 i Ind de la Valle g2+

Mladen
12.11.2014, 18:05
Ja danas otišo sa željom da odigram basket, izašo iz kladionice sa 1400 dinara u džepu. Pogodio 2x po 2 broja na grčkom kinu :sd:

Rossonero
12.11.2014, 18:08
Ja danas otišo sa željom da odigram basket, izašo iz kladionice sa 1400 dinara u džepu. Pogodio 2x po 2 broja na grčkom kinu :sd:

Od 99 p ti nisi uhvatio k. :biggrin:

Bas mi je drago :D

Mladen
12.11.2014, 18:10
Reći ću ti sutra šta sam uhvatio :biggrin:

z0La
12.11.2014, 19:38
Jaoooooooo, pa ja tek sad vidim Belgija - Island.... :confused::facepalm::cry:

Belgija sa jakom postavom igra(mada je njima i 3. postava jaka).Ovde je mozda moglo 3+ (1.75).Ne znam kako ne videh ovo pre.Sad mi je kasno....mada ko zna zasto je i to dobro..:dr:

p.s. Mozda vezati sa Argentinom 3+, al sad je kasno, imam sta da pratim veceras...

bice
12.11.2014, 20:13
Hrvatska vodi protiv Gaucosa :biggrin:

Dale
12.11.2014, 20:21
Dobit ce Argentina ovo, u hendikepu .

Aguero promasio jedno 5 fenomenalnih sansi, evo sad i Messi promasuje iz odlicne prilike ..

Ne vjerujem da ce ovako promasivati i u drugom poluvremenu .

manda
12.11.2014, 20:32
Drzim te za rijeci Dale:cry:

z0La
12.11.2014, 20:36
Gledao sam malo ovaj Voking - Wrexham...

Ovo mozda moze da bude 3 za 3.U prethodne 2 sezone su 4 puta igrali, i sva 4 puta je dobio domacin.Ove sezone su vec odigrali jednom, i dobio je gost.Naravno, sve ovo moze da bude slucajno, ali eto, to mi je onako zapalo za oko.Voking nije neki bas dobar domacin.Posle 3 vezane pobede, u poslednja 2 kola imaju poraz i nereseno, sto mozda znaci da su u nekom padu forme.Sa druge strane Wrexham nije dobio poslednjih 6 tekmi u prvenstvu.Ako stvarno igraju 3 za 3, sad je pravo vreme da im daju 3 boda.Inace je Wrexham solidan gost, ali isto tako nisu dobili 4 tekme u gostima.Ne znam ni sam, ovo je bas nategnuto onako, i jedino zbog cega bi igrao 2 je "potencijalni" 3 za 3.Mozda probati pik2 (2.6), ili eventualno tm2 2+ (2.8), ali pazljivo sa ovim parom.

Nadam se da je neko ispratio.Uvalise ga u 45om minutu, prodje pik2, lepa kvota je bila...2.6...:hm:

Meni na listicu treba da daju jos jedan gol, dugo sam se razmisljao da li da igram pik2 ili tm2+, ali izgleda odabrah pogresno.Sa druge strane Telford je 1:0,a cekam 4+, tako da ce tesko doci ovo...:hm:

saint
12.11.2014, 21:54
River Plate 4+ @ 3.80

Ja volim da raspalim ove Argentince, pa ako oce-oce! Cekao sam 4+ Argentina-Hrvatska i kurcic! Imao u dublu sa Seltom 4+! 15 i kusur somica umesto da je u dzepu sad lebdi negde u vasioni...:facepalm:

z0La
12.11.2014, 22:31
Kako ja ne videh Belgijance, to mi samo nije jasno.Jos lepa kvota bila, steta...:dr:
Na kraju Telford udje 3+ u 96om minutu jbte...:confused:
Steta za Argentinu, jbga...

Belgija sa jakom postavom igra(mada je njima i 3. postava jaka).Ovde je mozda moglo 3+ (1.75).Ne znam kako ne videh ovo pre.Sad mi je kasno....mada ko zna zasto je i to dobro..:dr:

p.s. Mozda vezati sa Argentinom 3+, al sad je kasno, imam sta da pratim veceras...

Bravo Zola, bravo... :/

Mladen
12.11.2014, 23:19
U Buenos Airesu mnogo otvoren fudbal. Estudijantes je svoju ofanzivnu igru krunisao pogotkom. Ovde može lagano doći saint-ova prognoza.

saint
13.11.2014, 09:22
Izvinjenje svima koji su pukli na Riveru. Ja sam prvi prso 4 soma. Ni u snu nisam ocekivao nesto ovako....

saint
13.11.2014, 11:35
Urugvaj-Kosta Rika....gg @ 2.10

Prijateljski mec. Ako sakupim dovoljno muda, zveknucu ovo u singlu. Evo njihovih medjusobnih susreta:

http://www.flashscore.com/match/jL3BHGKf/#h2h;overall

:hm:

Ser Gagi
13.11.2014, 12:02
Galatasaray 68,5 +
Niznhny Novogorod 72,5 +
Fenerbahche 82,5 -

6,3 Kvota

z0La
13.11.2014, 14:31
Danas mali odmor od kladionice, ionako je bas slaba ponuda, pa se sutra nastavlja sa kvalifikacijama...:D

Sinisa Kun
13.11.2014, 20:45
kakvi paori ovi iz laborala :wall::wall:

Rossonero
13.11.2014, 21:28
Spanoulis 16 poena :bum:

Tiket odigran u 20:29

Brzinski odigram 5 igraca , Spanoulis na granici. :mute:

http://www.dodaj.rs/f/2y/Jc/2hQ9H5wn/aaaaaaaaaaa.jpg

Dale
13.11.2014, 22:24
Sutra Mkhitaryan go, Armenija go

Kvota oko 16, 17

Vala stavit cu ovo na 10 km, pa eto sve i da centar ne predju !

z0La
14.11.2014, 16:20
Video sam nekoliko potencijalnih parova u kvalifikacijama za ovaj ziheraski tiket. Tu su Portugal(vs Jermenija), Engleska(vs Slovenija), Ukrajina(Luksemburg), Svajcarska(Litvanija). Svi su odprilike pod imperativom pobede. Portugal igra kuci protiv Jermenije, i tesko ce dozvoliti da i drugu utakmicu za redom kuci ne dobiju.Jermenija i realno najslabija ekipa u grupi. Nadam se samo da ce Miktarijan dati gol zbog Dala...:D
Ukrajina verovatno nije ocekivala da ce Slovacka ovako dobro poceti kvalifikacije.Realno je bilo da se sa njima bore za to drugo mesto u grupi koje vodi na EP.Igubili su u prvoj tekmi kuci od Slovaka, i nemaju vise prostora za zaebanciju.Pogotovo zato sto posle ove tekme, idu u goste Spancima.Ako ne mogu da dobiju Luksemburg u gostima, onda nisu ni zasluzili da se bore za odlazak.
Svajcarci, njima mnogo znaci ova utakmica.Lose su poceli ove kvalifikacije, i ovde ce juriti na pobedu svim silama.Imaju kvalitet da budu bar drugi u grupi, iako se na pocetku ocekivalo da se bore sa Englezima za to prvo mesto.Ako Englezi tuku Slovence kuci, Svajcarci bi se sa pobedom izjednacili sa bodovima sa Slovencima i Litvancima, u toj borbi za drugo mesto.Sve osim pobede Svajcarske ce se smatrati velikim iznenadjenjem.
I mozda najteza od ove 4 tekme, Engleska - Slovenija. Najteza zato sto Englezima na klupi sedi obican sablonski tutuk, kog su trebali da najure jos odavno.Ali i od takvog tutuka, ocekujem da Englezi kuci dobiju Sloveniju, i da se ocepe na tom prvom mestu.Sa druge strane Slovenija igra sasvim solidno.Imaju 2 pobede, a da jos pritom nisu odigrali nijednom protiv San Marina.Ako nastave kuci da dobijaju glavne rivale za 2. mesto, mozda i imaju neke sanse.Ali u ovoj tekmi im dajem malo sanse....

bice
14.11.2014, 17:05
Momci veceras odigrati 2 na Zalgiris,ljudi kidaju,ovaj Sasari nista posebno lepa kvota oko 1.85 :)

Brajkula
14.11.2014, 17:33
Momci veceras odigrati 2 na Zalgiris,ljudi kidaju,ovaj Sasari nista posebno lepa kvota oko 1.85 :)

Meni to ziher više poena, granica u Sokeru 160.5. Sasari klasika napadačka košarka, ljudi sam srljaju ka košu ili gruvaju trojke, dok sa druge strane Litvanci klasika dobri šuteri, ako sve bude po planu 20+ trojki na meču očekujm :biggrin:

bice
14.11.2014, 17:53
Moze se probati isto Cedevita-Alba 1 kontam da su naprzeni posle pobede nad Evropskim sampionom :biggrin:
Plus koseva Sasari-Zalgiris slazem se :tu:

Brajkula
14.11.2014, 18:01
Pa ako se vodimo tom doviljom prva pobeda i naloženost i Alba je u prošlom kolu zabeležila svoju prvu pobedu u Evropi ove godine.

EDIT: Meni to dobra 2-ka za probati, no nisam smeo pa sam igrao Alba daje preko 72.5 poena.

Miletić
14.11.2014, 18:58
Wade ne igra za Miami veceras, moze da se proba na Atlantu po lepoj kvoti 1.75 i eventualno Bosh vise koseva jer bi trebalo da bude prva napadacka opcija u odsustvu Wade-a

z0La
14.11.2014, 19:12
Veceras cu mozda probati i nase 3+.Nesto sam ubedjen da cemo primiti bar 1,a ni Danci mi ne ulivaju sigurnost u odbrani.Kvota je bila 2.35 pre 2 sata, a sada je 2.2.Ili eventualno probati GG (2.05)
Takodje bih mogao mozda da odigram Skotska - Irska GG (2.05). Timovi su slicnog kvaliteta.U solidnoj su formi, mogli bi da podele bodove ovde, uz neki GG.

saint
14.11.2014, 22:05
A ja na sitno Rozario 5+ @ 9.00, za svaki slucaj i 4-5 golova i prelaz u oba smera....sve simbolicne uplate preko kartice! :sram:

z0La
14.11.2014, 23:36
Srecno saint, a sutra da im uzmemo pare sa Englezima.....:D

Mladen
14.11.2014, 23:47
Postavite to ranije. Nemam ja online nalog :D da mogu ko čovek da odem da odigram te vaše stručno analizirane parove :D

saint
15.11.2014, 06:45
Tezak promasaj sa Velezom! :( vidim da prenose Plimut-Portsmut, to bi moglo GG da se igra. :hm: zola, ocekujem od tebe 2-3 predloga iz Konferencije, i ja cu naci nesto! :bye:

saint
15.11.2014, 07:50
Oldham Athletic-Crawley
Tip: 1 @ 1.55

Gosti na ovaj mec dolaze sa 13 igraca, cak sedmorica iz prvog tima propustaju mec. Medju njima je i prvi strelac McLeod zbog suspenzije, kapiten Simpson, zatim Harrold, Eliot i jos trojica. Samo dva napadaca u sastavu, a ima ih cetvorica inace. Oldham je u odlicnoj formi, odavno nisu bili tako dugo visoko rangirani i stabilni na tabeli. Nemaju znacajnijih izostanaka. Imaju 4 pobede u nizu, plus pojacali su se sa za Danijela Dzonsona iz Aston Vile. Ne vidim nista osim pobede domacina ovde. Kvota bi trebalo da je niza, ali tako je to u nizim ligama Engleske, svako svakog moze da dobije. Za hrabrije, predlog je H1 @ 2.55!

Sretno!

Brajkula
15.11.2014, 10:06
Saint, Oldam od poslednjih pet meceva 3 pobede, remi i poraz i to od prvoplasiranog Bristol Sitija u gostima.

Sent from my iPhone using Tapatalk

saint
15.11.2014, 10:17
Jeste, jeste, moj zajeb. Ali nije sramota izgubiti od lidera. Krivo mi sto ih je napustio trener Lee Johnson, otisao u Hartlepool. Naci cu jos jedan mec da bude za dubl i mandu! :rulez:

Slippin' Jimmy
15.11.2014, 10:31
Oldham na preporuku.
Cosenza zbg tradicije i pada kvota.
Sporting Cristal, najkvalitetniji tim Peru.
Taborsko, tradicij, svaki put ih ubijaju i iz tog razoga je kvota i pala.
Barselona Sc kvalitetniji su duplo od Cuence.
I Flota zbog jakih nastupa kuci.

saint
15.11.2014, 10:33
Evo nekoliko predloga: Wimbledon GG, Swindon GG, Shrewsbury kec. Da pojasnim ove zadnje!

Procitah negde da Sruzberi nije izgubio poslednja 32 League Two meca! :confused: (28-10-0) Trenutno su treci na tabeli. Prvi strelac Kolins je ponovo fit i spreman da istrci na teren. Domaca publika ce ga sigurno gromoglasno docekati. Do sada je dao 7 golova. Mensfild je u donjem delu tabele, bez pobede zadnjih 7 kola. Trener je izjavio da je klub u nekoj tranziciji i od navijaca trazi strpljenje. U svakom slucaju, 1x ne bi trebalo da izostane!

edit: izvinjavam se, 1x ne bi trebalo da izostane, prvobitno sam napisao x2, greskom!

saint
15.11.2014, 12:11
Idemooo, juznjaci, hocu GG! :biggrin:

z0La
15.11.2014, 12:24
Evo od mene par potencijalnih, pa ako se nekome nesto svidi...:)

Port Vale - Rochdale - U pitanju su 2 ekipice koje su u usponu forme.Vejl je vezao 2 pobede u ligi.To je ekipa koja igra otvoren fudbal, pogotovo kuci.Kod njih nema mnogo vrdanja.Igraju na pobedu, bio to najaci tim ili najslabiji.Nisu neki preterano dobar domacin, ali daju dosta golova, isto tako i primaju.Na poslednje 4 tekme kuci su dali 11 golova, i u te 4 tekme su neporazeni.Sa druge strane Dejl je ekipa koja je dosla iz nizeg ranga, i odlicno se snasla.Dobri su gosti, i obicno u gostima igraju napadacki fudbal, sa dosta golova.Ocekujem otvorenu tekmu, sa obe strane, i najmanje 3 gola... 3+ (1.7)

Swidon - Bristol City - Moze se reci i derbi ovog kola.Swidon je solidna ekipica.Tesko gube kuci, ali umeju da igraju nerseno cesto.Kuci postizu dosta golova,i verujem da ce se naostriti za ovu tekmu.Sa druge strane Bristol, ekipa koja jedina do sad nema jos poraz.Lepo su krenuli, na prvom su mestu i beze drugom 5 bodova.Odlicni su gosti, daju dosta golova, ali ih i primaju.Samo na jednoj utakmici kao gosti su uspeli da sacuvaju mrezu.Kvota na GG je sramna (1.5), tako da cu ja verovatno probati 3+ (1.65), iako bih radije odigrao GG....

Wimbledon - Dag & Red - 2 ekipe koje su u losoj formi.Ova utakmica je totalno nepredvidiva.Sve je moguce, tako da pazljivo sa ovom tekmom.Predlazem je jer obe ekipe daju dosta golova, a i primaju.Wimbldon je ocajno poceo kao domacin, ali je u poslednjih 5 kola podigao formu kuci sa 3 pobede i 2 neresene.Sa druge strane D&R u gostima igra toplo hladno.Pozitivno je sto samo na jednoj tekmi dosad u gostima nisu dali gol.Obe ekipe ne znaju za pobedu vec 4 kola, tako da mislim da ce krenuti bez kalkulisanja, i da ce se nadigravati.Ocekujem GG (1.8) ili 3+ (1.85).

Walsall - Peterborough - Ovu tekmu cu cisto da preporucim na osnovu nekog osecaja.Walsall ekipa koja je odprilike uvek na sredini.Igraju solidno kuci protiv ekipa koje su u vrhu.U solidnoj su formi, vezali su 2 pobede.Sa druge strane, Boro ekipa koja je pre 2 sezone ispala iz Championshipa.Prosle sezone pokusali odmah da se vrate, ispali u polufinalu plej offa. U losoj su formi, vezali su 3 poraza.U gostima im ne cvetaju ruze.U poslednjih 5 kola imaju samo jednu pobedu.I oni su nepredvidiva ekipa.Posto niko ne ocekuje da Boro dobije ovu tekmu, ja cu cisto na osecaj da ispratim pik2 (2.15) ili cisto 2 (2.7)

Konferenciju jos nisam stigao da pogledam, sad cu i na njih da obratim malo paznje :D

saint
15.11.2014, 12:40
Tesko ce Pompejci do gola, odrase ih Plimutovci :facepalm:

z0La
15.11.2014, 13:03
Mozda se zalomi neka slucajnost...:D Kraj 4:1 ...:D

Za konferenciju ne vidim nista pametno...:dr:
Mozda samo tvrdoglavo Wrexham 2 ili pik2, i da se nadam da ce posle 6 tekmi konacno dobiti.Previse je kvalitetna ekipa da 7 tekmi ne mogu nikoga da dobiju...:hm: pik2 je (2.1) a 2 je (2.6)

saint
15.11.2014, 13:06
Barnet bi trebalo da razmontira Telford....da im uvali petardu i opere se pred publikom za pucanje od Torkija proslo kolo...:hm:

Dale
15.11.2014, 13:19
Vidio sam da vas dvojica ovo bas fino pogadjate, a ja ovo ne pratim nikako, tako da sam odlucio da nesto sastavim na osnovu ovih vasih preporuka ..

Port Wale - Rochdale 3+
Barnet - Telford 3+
Swindon - Bristol oba daju go

4.07

saint
15.11.2014, 13:22
Lep tiket!

z0La
15.11.2014, 14:14
Srecno Dale! :)
Samo da znas, ne primamo reklamacije....:biggrin:::)

Ja sam nesto gledao ove Engleze sever i jug, i nasao sam neka 2 potencijalna prelaza. Prestao sam da igram, ali mi ovi parovi deluju interesantno, pa cu mozda da probam na sitno. Sansa da dodju je veoma mala, ali moram da probam, pa sta bude...:)

Gainsborough - Colwyn Bay 2-1 (30) Deluje kao 3 za 3, vec su jednom odigrali prelaz 2012...
Gloucester - Guiseley 1-2 (30) 2012 su odigrali 2 puta za redom prelaz, i od tad nista...mozda je vreme za novi prelaz...

saint
15.11.2014, 14:25
Resio Oldam da me osramoti pred forumom...:angry:

saint
15.11.2014, 14:32
Pocinjem da treperim....

saint
15.11.2014, 15:01
Sta reci.....

z0La
15.11.2014, 15:03
E jbg stvarno...:(

Valjda ces imati vise srece sa ovim Englezima u 4...

saint
15.11.2014, 15:10
Meni je krivo zbog ljudi koji isprate moj tip i padnu, tek sam poceo sa pisanjem analiza i odmah fail :( to me izjeda....a da nisam pisao, bila bi kecina ko kuca, samo meni u inat! :cf:

z0La
15.11.2014, 15:26
Vazno je da si imao najbolju nameru, a i sam znas koliko su ovi Englezi nepredvidivi...:)

Englezi za sad bas miruju, u league 1 jos nijedan gol jbte....:confused:
i gledaj, ovako Bristol popije crveni u 3. minutu, i totalno promeni tekmu....:dr:

saint
15.11.2014, 15:59
U Konferenciji se zakuvalo. Barnet predvidjena goleada dolazi. Ja imam neki tiket sa visokim kvotama, 3 para a od toga jedan prosao. Sad mi trebaju dva okretanja da bi tiket prosao sto je ravno nemogucoj misiji :D

Mladen
15.11.2014, 16:00
Neverovatno malo golova u engleskim ligama :dr:

Brajkula
15.11.2014, 16:29
Meni je krivo zbog ljudi koji isprate moj tip i padnu, tek sam poceo sa pisanjem analiza i odmah fail :( to me izjeda....a da nisam pisao, bila bi kecina ko kuca, samo meni u inat! :cf:

Šta ima da ti bude krivo, ne biješ nikoga po ušima da te isprati, to ti igraš, predlažeš i drugima u najboljoj nameri pa kako bude.

z0La
15.11.2014, 16:41
Srecno Dale! :)
Gainsborough - Colwyn Bay 2-1 (30) Deluje kao 3 za 3, vec su jednom odigrali prelaz 2012...

I tako ja odigram 2-1, a oni umesto prelaza nameste 7+....:dr:

5:3 80. min.... :/

saint
15.11.2014, 17:20
Las Palmas-Mirandes......tm1 2+ & GG @ 3.00

Grojter II .....4+

GAUCHOS
15.11.2014, 18:23
Evo i ja posle duzeg vremena da dam neku nazovimo je dojavom.Ja inace radim u Soccer kladionici u Boru i danas sa imao dosta uplate na prelaz Francuska Gvajana - Kurasao iz 2-1.To je inace neki karipski kup igra se vecras od 23.30.Neki lik je igrao za 20 000 kvota je bila 34 a sada je trenutno 8.Ja sam pre nekih pola sata odigrao to u mocartu i kod njih je kvota 32 nisu je jos oborili.Pa ko zeli neka je isparti.Inace taj isti lik je odigrao pre nekih desetak dana neke severne irce isto prelaz za desetak hiljada kvota bila 27.Ja ga nisam ispratio nisam verovao da ce doci pa reko da ne napravim istu gresku dva puta:)

saint
15.11.2014, 19:11
Probacemo :) inace, ocajan dan na kladzi, bar meni....sta god napisao, padam. Necu da se nerviram, prosto takav je dan, bice bolje!

Mladen
15.11.2014, 19:20
Ajde neka nam je sa srećom Gaučos :D

GAUCHOS
15.11.2014, 20:35
Ja sam ga probao za nesto sitno,prosli put nisam ispratio tog lika i on lagano prodje 270 000 hiljada.Pa ajde ovog puta da ga ispratim.Pa cemo videti sta ce biti veceras:)Sreecno svima koji uplate

Mladen
15.11.2014, 20:36
On ili zna nešto što 99.99% nas ne zna, ili ima kohones do zemlje, treće nema :D

Slippin' Jimmy
15.11.2014, 20:37
Ispratio sam. Danas sam se svakako prosuo za medalju tako da necu umreti za ovih 500 din. :D

Mladen
15.11.2014, 20:38
A ako dodje ima da se odneseš od alkohola :sd:

Slippin' Jimmy
15.11.2014, 20:47
Tako neka prica :D

GAUCHOS
15.11.2014, 20:55
Ali kad sam video danas sta je igrao ja radim u kladzi godinu dana a za ove ekipe tj.reprezentacije prvi put cujem.Ma lika znam ovako malo je lud ali ga sere u zadnje vreme.Ispartili smo pa cemo videti sta ce biti.

saint
15.11.2014, 21:20
Vidi ga San Lorenco sta radi, a gde smo mi u toj prici? Ne vredi, mora da se prati uporno, ja veceras nisam jer sam pre neki dan eksplodirao na Riveru i Velezu! :facepalm:

Mladen
15.11.2014, 22:58
Ispala teska ovi sa Kariba xD

z0La
16.11.2014, 16:24
Za danas....mozda nesto ovako...

Ceska - Island - 2 ekipe koje trenutno igraju veoma dobro.Cesi 3 pobede.Od toga 2 veoma teske (Holandija i Turska). Ako ovako nastave, ne gine im EP. Sa druge strane Island, ekipa koja je dozivela veliku ekspanziju u poslednje vreme sto se tice fudbala.I oni su poceli sa 3 pobede. Pored tih pobeda, igraju mnogo dobro. Ocekujem ovde veoma zanimljivu utakmicu. Verujem da se Islandjani nece braniti, i da ce biti dobra tekma, sa golovima. 3+ je (2.2) dok je i na 2+ dobra kvota... (1.42)
Holandija - Litvanija, Ovo je tekma koju Holandija mora jednostavno da dobije. Beze im po 6 bodova i Cesi i Islandjani, tako da ovde ne smeju da se zaebavaju. Dobra tekma za neki ziheraski tiket. Sad vidim da su u startnoj postavi i Robben i Persi i Huntelar, tako da bar 2 gola od Holandjana ne bi smela da izostanu. 1&tm12+ je (1.23) , a 1&3+ (1.5)
Bugarska - Malta, Bugari su poceli lose ove kvalifikacije, i hvataju poslednji voz za prikljucak za vodecim ekipama.Pobeda protiv slabe Malte je preko potrebna, pogotovo posle 2 vezana poraza. Ocekujem da krenu od samog pocetka jako, tako da kec ne bi smeo da izostane.

Mozda probati ovako nesto za ziheraski tiket...:)
Ceska - Island 2+
Holandija - Litvanija 1&tm1 2+
Bugarska - Malta 1

saint
16.11.2014, 19:08
Gledam Argentince i mozda nesto ovako:

Godoy Cruz 3+ ili gg
Tigre gg

River se propisno obrukao prosli put, sad bi trebalo da oduva Olimpo, znaci 3+, a Boka GG....:hm:

z0La
16.11.2014, 19:43
Mene nesto vuce da odigram Italiju GG...:hm:
Da mozda vezem Cehe 3+ i Italiju GG....:hm:

saint
16.11.2014, 19:56
Ja opleo Bugare i Turke 4+...

z0La
16.11.2014, 20:38
Lepo za sad napreduju tiketi. Ajmo Cesi ili Islandjani jos 1 gol....:ajde::ajde:

Tebe malo Bugari zezaju, ali protiv Malte igraju. Samo malo vise da se otvore(a morace) , i moglo bi tu 4 gola da padnu...:hm:

saint
16.11.2014, 20:48
Argentinci idu lepo...

Brajkula
16.11.2014, 20:53
Milijardu timeta oboril raspala Belgija, milijardu !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

saint
16.11.2014, 20:57
Sta je ovaj Godi sve promasio, to je neverovatno. Sam covek ispred gola i sutne pored.....ja moram da probam dvojku uzivo, kvota 7.50. Na 500 pa ako oce oce!

Ser Gagi
17.11.2014, 13:48
Sassari - Pesaro 1 & (166,5) + @2,40
Italijanska liga bez odbrane, Sassari jedna od najboljih napadackih ekipa, verujem da ce ih razbiti i bice tekma sa mnogo koseva.

Bradford PA - North Ferriby Domacin daje 2 + golova @2,90
Moracu da ispostujem ovo, Bradford PA kao domacin od poslednjih 10 utakmica 7 utakmica je dao 2 i vise golova, pa moze i danas, nadam se :D

bice
17.11.2014, 17:47
Odigrati Nemacka 4 liga jugozapad Manheiem-Homburg 5+,domacini daju dosta golova kuci,a gosti i daju i primaju mnogo na strani 6.75 kvota moze da se proba sa 100 dinara :biggrin:

saint
17.11.2014, 18:18
Wycombe-Burton.....tm1 2+ & GG @ 3.60

Nista ozbiljno, neki singlic na manji ulog ili na tiket. Domacin odlican ove sezone, gosti imaju novog menadzera, Jimmy Floyd Hasselbainka. Moze ovde svasta da bude, pa i bez golova, ali jebes tekmu gde su dva krompira, zato ganjam golove, kao i uvek. :biggrin:

bice
17.11.2014, 20:48
Odigrati Nemacka 4 liga jugozapad Manheiem-Homburg 5+,domacini daju dosta golova kuci,a gosti i daju i primaju mnogo na strani 6.75 kvota moze da se proba sa 100 dinara :biggrin:

Kakav sam majstor 0-0 75. minut :biggrin::biggrin:

z0La
18.11.2014, 23:40
Da li je vreme da Niksi prokinu?Da vezu jos jednu pobedu...:)

Hendikep na njih je -2.5 (1.85), a za hrabrije cista dvojka 2.3....pa kud puklo da puklo...:D

bice
19.11.2014, 23:06
Odigrati veceras Atletiko-Flamengo X-1 lepa kvota oko 4.5 ::)

bice
20.11.2014, 22:53
Sjeba me Barsa za 4000 :facepalm:
Nisam stigao da vam postavim ovde tiket kasno sam stigao kuci ali proslo je sve sem Barse...

Olimpijakos 1 & +
Cska 1/4 H1 3.5
Fener 2
Makabi 2
Barsa 2 & -

:mute::mute:

jevta1992
20.11.2014, 23:20
Cekam Bulse i Kansas hen za 12 soma...a tek sada video da Gasol i Ruza nece igrati:angry:

saint
22.11.2014, 11:16
Torki 3+
Dover gg
Watford gg

Monfa
22.11.2014, 13:55
Ko ima parove Francuska- Svica tenis DC a da ne pisu imena vec samo anzivi repr. kao u sokeru ili tasu neka cepi 2 po kvoti 3.5 do 4 igraju Fedex/ Wawrinka

Sinisa Kun
22.11.2014, 21:26
e ovako drugari, odigrao sam danas tj veceras 10 do 8 ma nec sarcman boleli 40 eura n vise od 21,5 gemova i mec je zavrsen sa 22 gema, medjutim kasnije vidm da je mec poceo u 19 h i drugarica mi javlja da ce ponistiti valjda na koef 1, a li nema teroije da je on znao u 20 h da li ce biti vise ili manje, st raditi kako se zalitit

l1m4r
22.11.2014, 21:50
Ubosti Borusiju ove godine na tiketu je teze nego da Real odbrani LS..

opet me kostala 5 somica...:(:angry::facepalm:

Rossonero
22.11.2014, 21:54
Ja sam ih danas preskocio , previse su me kostali ove sezone.. :sram:

U LS se sprdaju s grupom (Arsenal,Galatasaray,Anderlecht) dok se u Bundesu raspadaju.

saint
23.11.2014, 08:43
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1359-9366380-1242

:wall::wall::wall:

Mladen
23.11.2014, 12:43
pogledajte pad kvote na goste

http://www.rezultati.com/utakmica/WpEqW9U6/#detalji

Mladen
23.11.2014, 15:04
Mozzart blokirao uplate :D

Miletić
23.11.2014, 15:57
Mrtvi Napoli...

Rossonero
23.11.2014, 15:58
Udinese
Di Natale daje gol

3.89

Napoli
Higuain daje gol

2.30

Idite u pm.. :mad:

Udinese - http://www.flashscore.com/match/neVMHdSm/#match-summary

Napoli - http://www.flashscore.com/match/YmknObkK/#match-summary

saint
23.11.2014, 23:06
Juce puko na ovoj igri, danas im naplacujem sa kamatom!

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1359-3498010-1242

Mladen
24.11.2014, 00:12
Ovo ti ide u dobitne listiće, ne u predloge :)

z0La
24.11.2014, 10:44
I posle se ti trudi da nadjes parove za kvotu 2....:D
Usran, al objasnio, svaka mu cast! :D

U pitanju je tiket sa deset parova, u svakom morate da pogodite pobednika, ali uz uslov da oba tima daju gol.

Krenulo je u petak, kladio se na pobedu Bilbaoa protiv Espanjola, Katalonci su usput u finišu i dali gol, prošao je, kvota je bila 4.50.
Iste večeri mu je došao Pari Sen Žermen protiv Meca, domaćin ne samo da je dao gol, već i izjednačio na 2:2, da bi Laveci stvari doveo na svoje mesto. Kvota? "Slabo", 3.6.
Stigla je subota, Irac je verovao Junajtedu protiv Arsenala, "Đavoli" su odneli pobedu sa "Emirejtsa", sigurno bi trebalo da plati piće za Žirua koji mu je san održao živim, utešnim golom za Arsenal.
A onda je stigla nedelja, imao je sedam parova, pobede na Barsu protiv Sevilje, Šalke protiv Volfsburga, Leverkuzen protiv Hanovera, Seltik u duelu sa Dandijem, Ajaks sa Herenvenom, Marsej protiv Bordoa (tu je do sredine drugog poluvremena bilo 0:0, a onda je poveo gost) kao i na Tvente protiv Cvolea.

Dakle, pogodio je kvote 4.50 (Bilbao), 3.60 (PSŽ), 5.5 (Junajted), 2.60 (Seltik), 2.25 (Barselona), 4.50 (Šalke), 2.25, (Leverkuzen) 3.50 (Ajaks), 3.60 (Marsej), 3.60 (Tvente).

Kvota je ukupno oko 240 000, ima i bonus od 5000 funti, bogatstvo.

Kapa dole...:confused:

p.s. Ulozio evro, i uzeo blizu 250 somica....

saint
24.11.2014, 12:54
Aldosivi-Boka Unidos......1+I & 1+II @ 2.00

Odlicna kvota za ovu vrstu igre. Nadam se uspehu! :cf:

Mladen
24.11.2014, 17:21
Bursaspor vs Fenerbahce 1/2 @34

U mozzartu ne dozvoljavaju prelaz na ovaj mec

Rossonero
24.11.2014, 17:31
Djomla evo odigrano na sitno da se isprati. :D

http://www.sportklub.info/forum/showthread.php/4332-Odigrani-listici?p=1317353&viewfull=1#post1317353

Ne bi se cudio da prodje ipak je to Turska liga.

Mladen
24.11.2014, 17:33
Reko ja cimeru da pusti sitniš neki, da probamo čisto. :sd:

Rossonero
24.11.2014, 17:38
Uzima ovo Fener , samo je pitanje hoce li biti prelaz. :sd:

Miletić
24.11.2014, 17:44
19:00 Vejle-Hornsens X

Mladen
24.11.2014, 17:52
19:00 Vejle-Hornsens X

ponovo imaš info ? :sd:

Rossonero
24.11.2014, 17:59
Prosli put kada je Fener igrao protiv Burse u gostima. :hah:

#prelaz

http://www.flashscore.com/match/f3XrZj6R/#match-summary

Mladen
24.11.2014, 18:06
Bursa 1:0 :sd:

Miletić
24.11.2014, 18:10
ponovo imaš info ? :sd:

Da samo ovo nije toliko sigurno kao komsije :biggrin: videcemo :)

Mladen
24.11.2014, 18:11
Pa j... te napiši ranije drugi put :sd:

Miletić
24.11.2014, 18:20
evo ga 1:0 izmalerisao sam ga ::)

1:1

z0La
24.11.2014, 18:40
Sumorni ponedeljak zaciniti sa golovima ....:D

Servette 3+, 4+, 5+
Boreham Wood 3+, 4+, 5+, 7+ (16 kvota:hm:)

Svece mozda gadjati 5+, cisto iz inata, jer je kvota 7.75
Djenovu gadjati GG ili mozda GG2+ (8.5)

Treba biti kreativan danas....:D

Mladen
24.11.2014, 19:55
Bursa izmišljen tim za ovaj Fenerbahče...

Miletić
24.11.2014, 19:58
http://www.flashscore.com/match/2uH1iFXb/#match-summary

vec sam mislio 2:2 kad sam cuo zvuk gola u 90+ :facepalm: sreca nije bila jaka uplata

Rossonero
24.11.2014, 20:48
Bili smo blizu sto se tice Fenera. :sd:

Mladen
24.11.2014, 21:34
Za malo :sd:

saint
25.11.2014, 06:40
Aldosivi-Boka Unidos......1+I & 1+II @ 2.00

Odlicna kvota za ovu vrstu igre. Nadam se uspehu! :cf:

2-1 (0-1)

:cool:

Sinisa Kun
25.11.2014, 18:39
Nisam se kladio na hokej sto godina i danas ga odigram, ***em ti srecu glup[a nitra

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 21:19
Ajde retardi Pariski ajde

manda
25.11.2014, 21:33
Sada jos iznjeti Sporting!

Dale
25.11.2014, 21:41
Eh ovako :D

Cekam Sporting za 139 maraka :D

Uplacujem 15 maraka da ce Maribor dobiti ostatak meca ( znaci da zavrsi x ili da Maribor dobije ) , tu mi je dobitak 135 km, tako da kako god da zavrsi meni super :D

Poslije onakvog pada na Romi ispade odlican dan :D

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 21:42
Ja sam ih odigrao D2+ tako da sam zavrsio za veceras.

1153529421034 Keš Račun
------------------------------------------
[4/4]
2327 25-11 20:45:00 APOEL-Barcelona
Dupla Opklada 2&G2+ 1,41
2328 25-11 20:45:00 Man City-Bayern Munche
Golovi 2+ 1,16
2329 25-11 20:45:00 P S G-Ajax
Konačan ishod 1 1,35
2332 25-11 20:45:00 Sporting-Maribor
Dom Golova 2+ 1,40
:cool:

manda
25.11.2014, 21:42
Cekam 55eura, nista ne uplacujem, neka igraju braca portugalci:biggrin:

Rossonero
25.11.2014, 21:44
Sporting :dw:

Dale
25.11.2014, 21:47
Ma uzet ce vala 99 % , ali ja sam se morao ograditi , jer jos jedan pad pred sami kraj bio bi mi previse u jednom danu, jos za dobre pare ..

Rossonero
25.11.2014, 21:49
Zasto je utakmica bila prekinuta?

Nisam u toku tek sam dosao. :sram:

manda
25.11.2014, 21:49
Samo da povedu 3-1, jer danas svaki par koji sam igrao ulazio sam u zadnji 20minuta sa dva razlike, necu da se mislim:(

Dale
25.11.2014, 21:50
Zasto je utakmica bila prekinuta?

Nisam u toku tek sam dosao. :sram:

Struja, reflektori nesto tako :D

Rossonero
25.11.2014, 21:54
Ajmo Sporting gol i da idemo na NBA. :biggrin:

3-1 :sd:

manda
25.11.2014, 21:54
SLIMANIIIIIIIIIIIIIIIII ALLLLLLZIIIIIIIIIIIRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

Dale
25.11.2014, 21:55
Islam Slimani za dovidjenja prijatno !

Eto heroj foruma :D

Sad idem Cousins i Davis preko, i jos nesto , postavit cu cim Sporting zavrsi, cim mi legnu pare na racun :D

1 3 1 2
25.11.2014, 21:56
Ziveo on meni 100 god :biggrin:

Miletić
25.11.2014, 21:57
http://futebolportugal.clix.pt/wp-content/uploads/slimani.jpg

hvala ti brate

1 3 1 2
25.11.2014, 21:57
jedan tiket: barsa 2-2 i 3+
sporting 1-1
psg 1-1 , kvota 10

Drugi : Bajern gg, Celsi 2, sporting 1, psg 1, barsa 2, kvota 6 :biggrin:

Ser Gagi
25.11.2014, 22:00
Samo Torki danas nije ispostovao na golive 3+ :-(
Grimsby t1 2+ i gg
Dartford t12+ i gg
Psg t12+ i gg

Rossonero
25.11.2014, 22:01
@Dale

Rudy Gay out against Pelicans.

Znaci Cousins over. :sd:

manda
25.11.2014, 22:02
Daj i meni neki NBA, kada se vec igra:biggrin:

Dale
Uu, ma ja pucam i njega i Davisa over sigurno, ali ako Rudy ne bude igrao strah me da ih Pelicansi ne nagrde, pa da odmaraju cijelu 4. cetvrtinu ..

HVala za info :)

EDIT: Ja bih onda mogao dodati jos Mclemorea ili Collisona over, posto Rudy ne igra, bit ce dosta vise akcija za njih dvojicu, samo pitanje kojeg da stavim :D

Rossonero
Stani nesretnice neka zavrsi Sporting. :sram:

@Dale

Ima da se Davis poigra s njima! :bb:

New Orleans 1
Davis over
Cousins over

To za sada imam. :)

Rossonero
25.11.2014, 22:05
Stani Dale ne zuri nigdje!

Darren Collison (left quadriceps contusion)

Dale
25.11.2014, 22:07
Ide onda MClemore preko 10.5, ali ne mogu pozuriti svakako, dok mi ne legnu pare od Sportinga :D

Hvala i za ovaj info :D

Rossonero
25.11.2014, 22:07
.....

Ramon Sessions (right knee strain)

Sta je ovo jbt ko ce igrati za Sacramento?!?

Pa ima da ih rastave Davis i ekipica.

Rondo9
25.11.2014, 22:09
Ne igra vam ni Eric Gordon, znaci jos vise poena za Davisa :D

Dale
25.11.2014, 22:10
Nista brate, Davis i DMC na poluvremenu 30 da daju , McLemore 11 , i onda u drugom nek rade sta hoce haha

Rossonero
25.11.2014, 22:12
Cousins protiv ostatka svijeta! :sd:

Dale
25.11.2014, 22:14
Da hoce Sporting zavrsiti, da uplatim dok ne dignu granice igracima ..

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 22:17
Ja to u Meridianu nmg naci, samo kosarka, nema na igrace :confused:

Miletić
25.11.2014, 22:20
Ja to u Meridianu nmg naci, samo kosarka, nema na igrace :confused:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p235x350/10410990_10203133158913415_6872890359736814247_n.j pg?oh=b8075116a9a4ba54e15e69a02b66ec15&oe=551E1D5D&__gda__=1423124710_a26bebac5a29f01cce53d845db01919 4

:ne_znam:

Rossonero
25.11.2014, 22:21
Neka te Indigo budi online , nesto cemo iskombinirati bez igraca. :D

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 22:23
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p235x350/10410990_10203133158913415_6872890359736814247_n.j pg?oh=b8075116a9a4ba54e15e69a02b66ec15&oe=551E1D5D&__gda__=1423124710_a26bebac5a29f01cce53d845db01919 4

:ne_znam:

Hvala buraz, ne igram to uopste.

Rossonero
25.11.2014, 22:24
@Dale

Evo ga zavrsen Sporting , sada sacekati par minuta da legne i idemo na NBA.

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 22:27
Tj ja imam novu verziju sajta, tek sam sada video da postoji i stara verzija.

Miletić
25.11.2014, 22:28
Hvala buraz, ne igram to uopste.

:hat_1:

idemo dalje NBA :D

Dale
25.11.2014, 22:34
Samo vi postavljajte, meni jos nema para, pise dobitni listic, ali nikako da mi stave na racun novce :D

Cim stave ja igram i postavljam, jedan je Cousins > 23.5, Davis preko 26.5 i McLemore preko 10.5, drugi cu tek skontati, pa postavim :)

Rossonero
25.11.2014, 22:35
Meni stiglo prije par minuta. :cf:

Moze li ovaj Bosh 21,5 da ide u over protiv Warriorsa?

manda
25.11.2014, 22:37
Prije 5.minuta vec stavio da se ispacuje na kreditnu, a tebi Dale nije ni upaceno, prije ce banka proknjiziti nego ti tvoji:biggrin:

Rossonero
25.11.2014, 22:42
Znaci na tiket ide sigurno Davis,Cousins i koga jos dodati od dole navedenih igraca?

Wall 19,5 over
Davis 26,5 over
Cousins 23,5 over
Butler 20,5 over
Deng 13,5 over

Slippin' Jimmy
25.11.2014, 22:43
1153529526540 Keš Račun
[4/4]
0044 26-11 03:00:00 Butler J. (Chicago)-25
Igrač Poena(21.0) Više 1,80
1235 26-11 02:00:00 Cousins D. (Sacramento
Igrač Poena(23.0) Više 1,80
1232 26-11 02:00:00 Davis A. (New Orleans)
Igrač Poena(26.0) Više 1,80
1228 26-11 01:30:00 Thompson K. (Golden St
Igrač Poena(21.0) Više 1,80
Uplata: 500,00
Maks. isplata: 5248,80
Min. isplata: 5248,80

Br. kombinacija: 1
25-11 23:38:42

Cisto da vas ispostujem :D

Dale
25.11.2014, 22:45
Haha, Rosso brate ne bi valjalo da se veceras izbrukamo, tipa da Demarcus i Anthony zabiju po 10ak :sram:

Ja sam svoje postavio u temi tamo :)

Rossonero
25.11.2014, 22:47
Valjda necemo. :biggrin:

Mislim se izmedju Walla i Denga? :hm:

Wilshere_10
25.11.2014, 22:48
Jel ima poena igraca u Mozzartu?

bice
25.11.2014, 23:10
Ima naravno :D
Nego savet za Rossa i Dale-ta odvojite te pare sto ste dobili za kafanu nemojte sve da vratite kladzi :D
Inace evo mojih "saveta" sta bih ja odigrao od NBA-a

Teague 17.5 +
Pierce 13.5 +
Chandler 13.5 +
Knight 18.5 +
Butler 19.5 +

bice
26.11.2014, 12:14
Ima naravno :D
Nego savet za Rossa i Dale-ta odvojite te pare sto ste dobili za kafanu nemojte sve da vratite kladzi :D
Inace evo mojih "saveta" sta bih ja odigrao od NBA-a

Teague 17.5 +
Pierce 13.5 +
Chandler 13.5 +
Knight 18.5 +
Butler 19.5 +

I naravno ja ne odigram ono sve doslo bravo za najveceg retarda na svetu :facepalm:

Mladen
26.11.2014, 12:18
Propustio si 20+ kvotu :sd: nemoj samo večeras da siluješ sa izgovorom da ima dosta utakmica i da ćeš garant dobiti :p

Ser Gagi
26.11.2014, 12:19
Pinar Karsiyaka - Buducnost 1&+150,5
Dijon - Lyon 1pp&+72,5
Lietuvos Rytas - CSU Ploiesti 1&+162,5

17,28
mozzart :)

Rossonero
26.11.2014, 12:21
Jeben osjecaj je odigrati tiket a ne uplatiti ga , poznato mi je to (desilo mi se par puta). :(

I naravno kad nisi uplatio da ce da prodje. :cry:

Juventino brate veceras na popravni sto se tice NBA.

@Mladen

Pratis li ti sta ovaj MVP radi? :dw: :wthy:

http://www.gannett-cdn.com/-mm-/274afc5a054ae72af5357d36614815be70b7fce2/c=111-0-2896-3712&r=537&c=0-0-534-712/local/-/media/USATODAY/test/2013/11/20//1384973830000-USATSI-7537395.jpg

bice
26.11.2014, 12:23
Ma brate sve doslo na zilet Pirs i Cendler dali 14 :D
A da sam odigrao oni bi dali tipa 12 ili 13 cisto da me obore :biggrin:

Ja cu da odigram veceras ali znam da ne mogu da dobijem sigurno,ne moze toliko da me usere ::)

bice
26.11.2014, 13:20
Evo par "saveta" za veceras :

J Parker 12.5 +
Teague 17.5 +
Conley 17.5 +
Vucevic 17.5 +
Bogdanovic 10.5 +
Walker 15.5 +

Jos samo da uplatim :D

Mladen
26.11.2014, 15:00
@Mladen

Pratis li ti sta ovaj MVP radi? :dw: :wthy:

http://www.gannett-cdn.com/-mm-/274afc5a054ae72af5357d36614815be70b7fce2/c=111-0-2896-3712&r=537&c=0-0-534-712/local/-/media/USATODAY/test/2013/11/20//1384973830000-USATSI-7537395.jpg[/QUOTE]

Pratim brate slatki. Dečko je životinja. Ako mu kojim slučajem ne damo letos bolesnu ponudu, tj. ne izjednačimo ponudu nekog drugog kluba i pustimo ga da ode, neću pratiti Bulls-e neki period. Verovatno ću da gledam Klivlend. 'ću da budem bandwagoner :dw:

manda
26.11.2014, 22:12
Tema Odigrani listici za postavljanje odigrani listica, prije pocetka meca.
Tema Slika dobitni listica, samo kaze za sta sluzi.

Ovdje sva cestitanja diskusije, iznosenje, analize i predloge.

PS Kakvo kolo LS, svi favoriti usli, cudo !!!

Slippin' Jimmy
26.11.2014, 22:20
Ko nije uzeo pare ne treba ni igrati vise :D

Rossonero
26.11.2014, 22:20
Hvala vam po 3427 put ove sezone. :sram:

http://www.dodaj.rs/f/1K/pp/2AuSFyd7/sdsda.jpg

Mrtvi Monako!

http://www.dodaj.rs/f/2h/dz/2z9ltc9y/za-ubit-se.jpg

bice
27.11.2014, 01:27
Kako da pratim ko je postigao koliko poena u NBA-u u toku meca,ne mogu da nadjem nigde to :biggrin:

Slippin' Jimmy
27.11.2014, 01:29
http://scores.espn.go.com/nba/scoreboard

bice
27.11.2014, 01:35
E to brate hvala :D

Ser Gagi
27.11.2014, 08:37
Nba.com imas i pbp

bice
27.11.2014, 10:04
Naravno kad ja odigram ono dodje sve suportno bravo za mene :cf:

Miletić
27.11.2014, 10:06
NBA game time aplikacija za telefon takodje vrlo dobra

Gasol 19.5 +
Bledsoe 14.5 +
Mozgov 8.5 +

mrtvi Gasol me srusi za pola kosa :wall:

Mladen
27.11.2014, 10:30
Setio se tvog tiketa i ušao jutros da pogledam i videh ispalu :facepalm: doduše, Mark je sinoć uzeo nešto manje šuteva nego obično... Uvek tako, kad ti treba..

Dale
27.11.2014, 10:34
Meni je juce bas uzasan dan bio sto se kladare tice ..

Liverpool za 100 km , Leverkusen za 50 km, Teletovic za 90 km ( onako ce trice sutati mozda jos jednom u sezoni , 1 od 7, da je samo usla jos jedna od tih 6 promasenih, prosao bih ) .. :D

Miletić
27.11.2014, 10:46
Meni solidan dan juce, glavni tiket na koji idem najjace prosao, okacio sam ga i ovde mislim... Onda ove igrace rekreativno odigrao ali ne mogu da se ne nerviram kad me tako srusi za dlaku :angry:

@Mladen, to je to, jos posavetujem drugara Kobe manje i Kazins vise, on spojio sa Bledsoe-om i Love-om i uzme pare... :D

Mladen
27.11.2014, 10:51
Drugi put posavetuj sam sebe :D

Slippin' Jimmy
27.11.2014, 20:32
Ovu ligu evrope treba izbegavati sto je vise moguce

bice
27.11.2014, 21:22
Ko je uzeo pare na LE taj je stvarno vrhunski poznavalac ili vrhunski user :biggrin:

z0La
27.11.2014, 21:25
52. minut Totenhem - Partizan >2.5 golova 2.25 kvota na live...

bice
27.11.2014, 21:27
Cepnuti u live-u da Gladbah daje gol imam osecaj neki

EDIT:Evo dadose gol,zasto sam slepac i jos uvek nemam mozzart karticu? :facepalm:

Slippin' Jimmy
27.11.2014, 21:45
Mrljavi St Etiene ne mogu ovim konobarima da munu jos jedan

bice
27.11.2014, 21:48
LE treba igrati samo na golove :fct:

Rossonero
27.11.2014, 22:01
Kakva pusiona veceras.

Mrtva LE :mad:

Miletić
27.11.2014, 22:03
danas lose, Dinamo Zagreb me ukopao :facepalm: od svega ja to izaberem

manda
27.11.2014, 22:13
Zavrno sam neku sicu, naravno iskusno, brani mrtvi Olimpijakos, na tiket sa Totnhenom,Dinamo Kijevom i St Entijenom 1x, osjetio sam da su grci gotovi, ulazilo sve Laboralu.

bice
27.11.2014, 22:23
Zavrno sam neku sicu, naravno iskusno, brani mrtvi Olimpijakos, na tiket sa Totnhenom,Dinamo Kijevom i St Entijenom 1x, osjetio sam da su grci gotovi, ulazilo sve Laboralu.

Mandusicu care stampaj nam pare :afro:

Rossonero
27.11.2014, 22:29
Mandusic narucuje pjesmu za raju s foruma. :biggrin:

http://www.youtube.com/watch?v=9vwc-_ITIKQ

bice
28.11.2014, 22:38
Jaoooo Monfo brate zamalo,steta strasan tiket svaka cast :)

Monfa
29.11.2014, 14:08
Bice tebra u zadnjih 7 dana 2 puta sam pao po 2 a ovo juce :cry: Uskoro cu valjda i ubosti :sram:
Inace danas u mocartu mala grescica Poljska odbojka na kozle treba da bude hendikep 2,5 a ne 1,5 pa valja probati hs2 po 2 kvaoti svakako :cf:
http://clip2net.com/clip/m0/2c181-clip-36kb.jpg?nocache=1

manda
30.11.2014, 08:09
Atlanta- Charlotte Broj koševa Atlanta/J.Teague (20.5), uključujući produžetke 105:75

Newcastle Jets - Central Coast Mariners Regularno vrijeme 1X 2 29' 0:0

Cleveland - Indiana Zbroj koševa (195.5) i Konačni ishod, uključujući produžetke? 109:97

Kvota:4,97

Prodje NBA tiket, jes da je za manji ulog, ali prosao NBA xD

manda
30.11.2014, 08:48
Kvota na Partizan je 1,70, moram to igrati, koji sastav ce biti, igra li Drincic?

Mladen
30.11.2014, 08:56
Ne znam za sastav Mando, ali je juče kvota na Mocartu postepeno rasla. Bila je 1.50 pa 1.55 pa sad je 1.60.

manda
30.11.2014, 09:49
Sada je 1,70, ma kakav Pazar raspali, moraju uzeti Zvezda kuca na vrata:biggrin:

Mladen
30.11.2014, 09:55
Partizan 3 vezane utakmice nema pobedu u Novom Pazaru :D Ma ne brinem se ja za Zvezdu. Toliko su očajni da će oni i u nastavku kiksirati. Sreća pa se izvukoše juče.

manda
30.11.2014, 10:06
Ma iskreno ne zna se koji su gori, Partizan u 30meceva grupne faze LE bi dao 4gola, toliko neki tim za pola sata dadne, tako da ova titula u ovoj zabokrecini ne vrijedi pisljivog boba.

Mladen
30.11.2014, 10:09
Uuu pa to je odavno poznato. Zato ja kažem da su Partizan i Dinamo ZG najgori evropski klubovi. Jebeš ga, i jedan Karabag da više golova :D

Nego šta misliš za Sevilju ? Čini mi se da je ovo dobra utakmica da prekinu lošu mini seriju.

manda
30.11.2014, 10:20
Dinamo je Mancester za Partizan, kada se gleda globalna slika zadnji 10-ak godina, ove godine je cijeli hrvatski fudbal uvijen u crno, svi napadaju Mamica, rasulo je u savezu i Dinamo, bice veliki sranja, i bojkota i nemira, ko zna sta ce biti, ma uzeli dva brata Mamic i Dinamo i Savez sve sebi i handre dozlogrdilo Hajduku i i ostalim bice sranja razni.

Dule Krtola
30.11.2014, 12:55
Da se i ja uključim u ovaj dio foruma ..

Ne znam za vas, ali kada igram tiket, igram ga za taj dan. Jučer nisam ništa odigrao, danas već jesam. Jer imam 2 utakmice koje bi dao kuću. Mnčester Siti 2 i Dortmund 2.

Mančester mora dobiti zbog kiksa Čalzija od sinoć, i realno ako budu igrali sa 2 postavom, mogu da dobiju. Jer prošlo kolo su kiksali, ovo kolo nesmiju. Kod nas (u CG) je kvota, 2.30 :cool:

Dotmund je objezbjedio 1/8 finala Lige šampiona, tako da moraju se okrenuti Ligi. Franfukt je oko 15 mijesta na tabeli i realno ne može parirati Dortumdu, koji je 4 odpozadi. Kvota na 2 je 1.60.

Odigrao sam na tiketu i Sevilju. Možda sam pogrešio ali razmišljao sam, objezbjedili su 1/16 Kupu Uefa, i sada moraju da se fokusiraju na Ligu, jer ovakve mečeve moraju dobijati, ako misle da se bore za Ligu Šampiona. Kvota 1.48.

Ukupna kvota na te 3 utakmice je oko 5.6e, i ja i brat uplatiti po 10e i isplata nam je 108eura.... Kad bi prošli, manje više bili bi 50e u plusu...

Nek mi je bog upomoć ::)

Miletić
30.11.2014, 14:51
Bolivija, 20:00 Nacional Potosi-The Strongest 1, klasicna saradnja i red je da domacin dobije, kod mene kvota 2.90 mada moguce da ce padati dosta u narednim satima...

Miletić
30.11.2014, 23:20
Bolivija, 20:00 Nacional Potosi-The Strongest 1, klasicna saradnja i red je da domacin dobije, kod mene kvota 2.90 mada moguce da ce padati dosta u narednim satima...

:mad: namestili prelaz 1-2, znao sam da ne valja cim su izjednacili odmah pocetkom drugog poluvremena... sreca izvukao sam se na kopenhagen tako da sam na 0

Mladen
01.12.2014, 07:47
Detroit - Golnden State -5.5 4H2 1.50
Sacramento - Memphis -3.5 H2
New York - Miami -1.5 H2
Portland - Minesota 8.5 1H1
Boston - San Antonio Tim1 - 98.5
C. Frye 7.5 +
K. Lowry 20.5 +

A lepo pričao svima, Brajant i Lauri sigurica + i ja prepravim na ovog majmuna. Kapirao biće utakmica sa mnogo poena, daće i on 2 trojke iz otvorenih šuteva, kad ono ne znam da li je veći idiot on ili ja :facepalm:

Outbox
01.12.2014, 16:30
Midtjylland veceras rastura Vestsjaelland :D
1 i 3+ !

z0La
02.12.2014, 17:51
Kako CSKA lepo dodje prelaz, i to u 10 minuta....braca Rusi...:D

Mladen
02.12.2014, 17:58
Jok i nije nameštena utakmica :)

z0La
02.12.2014, 18:00
A pazi, hteo sam live da jurim, ali kad sam video da je u 76om minutu kvota na CSKA bila bednih 5....:facepalm:
Ko me j.. kad sam konj...:D

bice
02.12.2014, 18:52
Aj Marsej mucite se sa ovim slepcima svi vas zivi imaju na tiketu :biggrin:

z0La
02.12.2014, 18:53
Oni ili Monaco, jedan ce prodati, kao da gledam....:hm:

bice
02.12.2014, 18:55
Nisam smeo Monako da igram,nesto mi tu smrdi na x 1-1 ce biti ::)

MareLFC
02.12.2014, 18:57
Da se hvata Bielsa na uzivo,2.50? :hm:

bice
02.12.2014, 18:57
Raste kvota konstantno na Marsej :)

z0La
02.12.2014, 19:00
Marsej vise od 1.5 1.7
Nant vise od 0.5 1.65

2.81....:hm:

MareLFC
02.12.2014, 19:01
E jbg,poveo Fener,a taman sam mislio i njega da stavim bila kvota 2.30...:facepalm:

z0La
02.12.2014, 19:04
Uplatih da Nant daje bar 1 i Marsej bar jos 1.... 2.89, cisto na 500 dindzi...taman do Engleza da pratim....:)

1 3 1 2
02.12.2014, 19:19
nant 1x
marsej x2
man utd 1
liverpool 2
newcastle x2

MareLFC
02.12.2014, 19:22
Evo ga Fener 1-1.Idem na Marsej i Fener...

1 3 1 2
02.12.2014, 19:29
kvota na fener porasla sa 1.3 na 1.8, muljaju nesto Turci

z0La
02.12.2014, 19:30
Ma prvo kolo kupa, ja bih to preskocio.Pogotovo sto su Turci....:hm::hm:

bice
02.12.2014, 19:33
Ajde bre Bielsini tigrovi dajte gol vise :dr:

Mladen
02.12.2014, 19:40
Najveća mutljavina u turskom kupu je ekipa Tuzlaspor :)

MareLFC
02.12.2014, 19:49
Nema nista,jbg..

bice
02.12.2014, 20:05
Obori Marsej sve,povukla nas lepa kvota :facepalm:

Dale
02.12.2014, 20:29
Nzonzi brat jedini ! !

Bogi
02.12.2014, 20:31
United - Stoke oba go u prvom

4.95

Jednostavno neki osjecaj, Unitedov napadacki potencijal je ogroman,tako da tu ne bi trebalo biti problema, ali je odbrana ranjiva i mogao bi Diouf mozda to kazniti :D

Take a bow son.

Ne igram kladionicu ali sam video ovo danas. :D

Mladen
02.12.2014, 20:43
Daleta kenja samo tako :D i juče ili prekjuče pogodio 1GG :D

Dale
02.12.2014, 20:48
Zato sam i bio sretan kad sam saznao da se moze otvoriti racun na Maxbetu, iz 2 razloga tacnije :

1. Moze se igrati oba go u prvom
2. U kosarci nude sve igrace, u NBA-u nude neke po 5.5, 6.5 i tako :D

Mladen
02.12.2014, 20:53
Postaješ pravi kockar Dale. Još samo aparate da kreneš da lupaš :D

Dale
02.12.2014, 20:54
Ma jok to, samo ovo laganica, pomalo :)

Miletić
03.12.2014, 09:13
Cleveland H1 (-7.5)
Atlanta 1