PDA

Pogledati punu verziju : Prijedlozi, kladionicarska diskusija, misljenja...

Strane : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

Ser Gagi
11.04.2016, 09:35
Oba lose, juce generalno los den po meni, subota je bila perfektna.

Za danas

Nancy - Creteil, TIM 1 2+ gola
Sutton - Storford, TIM 1 2+ gola
Almere - Dordrecht, 3+ gola

Slippin' Jimmy
11.04.2016, 11:14
Kicker - Donaldson Hen 1.5 - 1 kvota 1.4
Kicker je klasičan šljakaš koji je ove godine već odigrao blizu 20 mečeva na zemljanoj podlozi. Nedavno su igrali u Hjustonu i Kicker je izašao kao pobednik. Poznato je koliko Amerikanci vole šljaku međutim ove nove generacije su sve bolje i sve više vremena posvećuju treninzima na najsporijoj podlozi. Očekujem neizvestan meč u kojem bi Kicker trebao uzeti makar jedan set.

Clezar - Harrison Hen 1.5 - 1 kvota 1.38
Razlog zašto igram na Clezara je taj što Harrison nije dobio meč na šljaci već dve godine a Clezar je samo ove godine odigrao 20 mečeva. Harrison je posrnula Američka nada u koju je dosta uloženo i igrač koji je bio mnogo bolji teniser pre 2 ili 3 godine. Od tada nema konstantnosti i beleži dosta lošije rezultate. Svakako je veći talenat od Clezara ali nije se sastavio već neko vreme. Trebao bi Clezar makar do seta.

Fognini/Lorenzi - Huey/Mirnyi 2 kvota 1.45
Italijani su dobili WC i do sada su zajedno odigrali dva meča. Belorusko - Filipinska kombinacija postoji od početka ove godine i ostvarivali su dosta dobre rezultate. Mirnyi je veoma iskusan dubl igrač koji svakako može doneti prevagu i iza njega stoji veliki broj odigranih mečeva. Trebali bi do pobede.

Probao bih i Cervantesa da uzima jedan set protiv Pairea, kvota je oko 1.65. Razlog naravno luda glava moćnog Pere, takav je igrač i vrlo lako ide od sjaja do očaja.

petrovac na mlavi
11.04.2016, 14:50
Stanje 1200 e.

Atp Monte Karlo

Dimitrov - Krajinovic 1, kvota na bet365 1.18
Kareno Busta - Rober 1, kvota na bet 365 1.30

Ulazemo 80 e, ostaje 1120 e.

Pozdrav.

Dimitrov - Krajinovic 2 0
Kareno Busta - Rober 2 0 - dobitan.

Stanje 1242 e.

MareLFC
11.04.2016, 20:10
Karlovic-Sousa 1 3,50 kvota.

Nije Sousa neki bauk...

petrovac na mlavi
12.04.2016, 08:00
Kicker - Donaldson Hen 1.5 - 1 kvota 1.4
Kicker je klasičan šljakaš koji je ove godine već odigrao blizu 20 mečeva na zemljanoj podlozi. Nedavno su igrali u Hjustonu i Kicker je izašao kao pobednik. Poznato je koliko Amerikanci vole šljaku međutim ove nove generacije su sve bolje i sve više vremena posvećuju treninzima na najsporijoj podlozi. Očekujem neizvestan meč u kojem bi Kicker trebao uzeti makar jedan set.

Clezar - Harrison Hen 1.5 - 1 kvota 1.38
Razlog zašto igram na Clezara je taj što Harrison nije dobio meč na šljaci već dve godine a Clezar je samo ove godine odigrao 20 mečeva. Harrison je posrnula Američka nada u koju je dosta uloženo i igrač koji je bio mnogo bolji teniser pre 2 ili 3 godine. Od tada nema konstantnosti i beleži dosta lošije rezultate. Svakako je veći talenat od Clezara ali nije se sastavio već neko vreme. Trebao bi Clezar makar do seta.

Fognini/Lorenzi - Huey/Mirnyi 2 kvota 1.45
Italijani su dobili WC i do sada su zajedno odigrali dva meča. Belorusko - Filipinska kombinacija postoji od početka ove godine i ostvarivali su dosta dobre rezultate. Mirnyi je veoma iskusan dubl igrač koji svakako može doneti prevagu i iza njega stoji veliki broj odigranih mečeva. Trebali bi do pobede.

Probao bih i Cervantesa da uzima jedan set protiv Pairea, kvota je oko 1.65. Razlog naravno luda glava moćnog Pere, takav je igrač i vrlo lako ide od sjaja do očaja.

3/3 , bravo. I Servantes uzeo set.

petrovac na mlavi
12.04.2016, 08:07
Stanje 1242 e.

Atp Monte Karlo

Herbert - Marej ( -4,5 ) h2, kvota na wwin 1.50

Ulazemo 72 e, ostaje 1170 e.

Smatram da ce Marej zgaziti ovu neznalicu.

Pozdrav.

petrovac na mlavi
12.04.2016, 08:11
Oba lose, juce generalno los den po meni, subota je bila perfektna.

Za danas

Nancy - Creteil, TIM 1 2+ gola
Sutton - Storford, TIM 1 2+ gola
Almere - Dordrecht, 3+ gola

2/3, Nansi zeznuo.

Slippin' Jimmy
12.04.2016, 09:21
Ignatik - Carballes Baena 2 kvota 1.4

Kao i većina Španaca Baena preferira šljaku i tokom godine najviše mečeva odigra na toj podlozi. Ove godine ih je već sakupio 20 sigurno i u ovaj meč ulazi kao favorit iz razloga što je njihov jedini dosadašnji meč rešio u svoju korist. Ignatik ove godine svega 3 meča na šljaci.

Dutra da Silva - Golubev 1 kvota 1.35

Pre svega nekoliko dana Silva je u Napoliju uništio Golubeva sa 6-1 6-0. Golubev se svakako nije obradovao kada je video da ih je žreb ponovo ukrstio. Dutra da Silva je klasičan šljakaš i svakako ima imperativ dobrog rezultata ovde. Golubev jeste veoma talentovan igrač kojem je po mom mišljenju sigurno mesto u 50 ali nema nikakvu glavu.

McGee - T Paul 2 kvota 1.4

McGee ove godine ima samo jedan meč na šljaci gde je glatko poražen od Egipćanina Safwata sa 2-0 u setovima. Paul je jedna od najvećih Američkih nada kada je u pitanju zemljana podloga, ovaj momak je juniorski osvajač Rolan Garosa i omiljena podolga mu je šljaka. Ove godine ima solidne rezultate (2 titule ) i svakako da kod kuće ima želju za dokazivanjem.

Kretschmer / Satschko - Marcan / Vervoort 1 kvota 1.5

Krets/Satsc je kombinacija koja igra zajedno skoro godinu dana i nastupili su praktično na svakom challengeru od avgusta. Prošle nedelje su osvojili turnir u Napoliju a iste ambicije imaju i ovde. Marcan i Vervoort prvi put igraju zajedno.

Verdasco - Del bonis Hen 1.5 - 1 - kvota 1.45
Del Bonis je svakako umoran stigao iz Marakeša i imaće svega nekoliko sati da se privikne na dosta sporiju podlogu nego što li je bila u Maroku. Verdasco bi to mogao iskoristiti i doći makar do jednog seta.

Ser Gagi
12.04.2016, 09:26
Whitehawk - Oxford City, 3+
Ahlen - Kray, TIM 1 2+

Jedan rizicniji
Real Madrid ide dalje u 90 minuta, 2,30.

petrovac na mlavi
12.04.2016, 14:20
Stanje 1242 e.

Atp Monte Karlo

Herbert - Marej ( -4,5 ) h2, kvota na wwin 1.50

Ulazemo 72 e, ostaje 1170 e.

Smatram da ce Marej zgaziti ovu neznalicu.

Pozdrav.

Herbert - Marej 26 64 36 -dobitan.

Stanje 1278 e.

petrovac na mlavi
12.04.2016, 14:26
Karlovic-Sousa 1 3,50 kvota.

Nije Sousa neki bauk...

2 0 za Souzu.

Ray
12.04.2016, 23:13
2 0 za Souzu.
Ice cold 😬

Slippin' Jimmy
13.04.2016, 08:58
Ignatik - Carballes Baena 2 kvota 1.4

Kao i većina Španaca Baena preferira šljaku i tokom godine najviše mečeva odigra na toj podlozi. Ove godine ih je već sakupio 20 sigurno i u ovaj meč ulazi kao favorit iz razloga što je njihov jedini dosadašnji meč rešio u svoju korist. Ignatik ove godine svega 3 meča na šljaci.

Dutra da Silva - Golubev 1 kvota 1.35

Pre svega nekoliko dana Silva je u Napoliju uništio Golubeva sa 6-1 6-0. Golubev se svakako nije obradovao kada je video da ih je žreb ponovo ukrstio. Dutra da Silva je klasičan šljakaš i svakako ima imperativ dobrog rezultata ovde. Golubev jeste veoma talentovan igrač kojem je po mom mišljenju sigurno mesto u 50 ali nema nikakvu glavu.

McGee - T Paul 2 kvota 1.4

McGee ove godine ima samo jedan meč na šljaci gde je glatko poražen od Egipćanina Safwata sa 2-0 u setovima. Paul je jedna od najvećih Američkih nada kada je u pitanju zemljana podloga, ovaj momak je juniorski osvajač Rolan Garosa i omiljena podolga mu je šljaka. Ove godine ima solidne rezultate (2 titule ) i svakako da kod kuće ima želju za dokazivanjem.

Kretschmer / Satschko - Marcan / Vervoort 1 kvota 1.5

Krets/Satsc je kombinacija koja igra zajedno skoro godinu dana i nastupili su praktično na svakom challengeru od avgusta. Prošle nedelje su osvojili turnir u Napoliju a iste ambicije imaju i ovde. Marcan i Vervoort prvi put igraju zajedno.

Verdasco - Del bonis Hen 1.5 - 1 - kvota 1.45
Del Bonis je svakako umoran stigao iz Marakeša i imaće svega nekoliko sati da se privikne na dosta sporiju podlogu nego što li je bila u Maroku. Verdasco bi to mogao iskoristiti i doći makar do jednog seta.

4/5, zajebao je Paul, tesan meč u tri seta ali nije mogao do pobede.

Slippin' Jimmy
13.04.2016, 09:20
Paire - Sousa Hen -1.5 - 2 kvota 1.35
Sousa je dobio njihov jedini dosadašnji duel u dosta tesnom meču. Paire je imao dosta problema sa Cervantesom tako da sumnjam da bi ovde mogao do maksimalne pobede. Naravno sve je moguće ako mu se bude igrao tenis mada u poslednje vreme beleži slabije rezultate.
Sousa je stabilan igrač sa obe strane i to je baš ono što najmanje odgovara Peri. Trebao bi Sousa do seta.

Kohlschreiber - Wawrinka 2 kvota 1.42
Wawrinka je ove godine osvojio jednu titulu a onda ga je zadesio neki virus koji ga je onemogućio da igra svoj najbolji tenis. Sada verujem da je sve u redu i da bi mogao da pobede protiv Kohlija kojeg je već jednom savladao ove godine. Stanu najviše odgovaraju ovi uslovi iz razloga što ima dovoljno vremena da se namešta na udarce a svi znamo kakav je on shotmaker.

Lopez/Lopez - Cabal/Farah Hen -1.5 - 2 kvota 1.3
Cabal i Farah su dosta dobar dubl par koji je osvojio dosta turnira na šljaci i igrao na završnom turinru. Razlog zašto ne smem odigrati da će danas do pobede je Mark Lopez, španac je sjajan dubl igrač sa mnogo iskustva koji može da zakomplikuje stvari. Ipak verujem da mogu osvojiti jedan set.

Martin - Sonego 1 kvota 1.6
Martin i nema baš sjajan početak meseca iza sebe ali bi danšnjom pobedom to mogao da popravi. Protivnik mu je Luka Sonego, još jedan mladi igrač koji se probija i koji prvenstveno igra na šljaci. Neće biti lagan meč ali bi Martin trebao do pobede.

Dule Krtola
15.04.2016, 11:22
Za večeras.
Od 20:45

Brajton-Fulam
GG
1.70

5:0

Hal-Volves
K1
1.50
2:1

Imam neki osjećaj da Brahton neće dobiti ali eto GG je mislim 99% pogođeno. Dok Hal se donekle bori za to drugo mjesto dok gostima, mislim ništa ne treba.

Dule Krtola
24.04.2016, 14:12
Ima li ko kakvu sigurnicu, nebitno kvota koja je ?
A da meč počinje poslije 17h.

manda
24.04.2016, 18:52
Trebao si ovdje tikete staviti prije pocetka, i onda kada prodju metniti ih u temi slike dobitni, ovako mogu ja pet tiketa dobitni od juce staviti, a sta je sa oni drugi pet sto sam puko, onda je najpostenije postaviti prije i prodjes li, dobar si.
I neko moze viditi neki koristan par.

Dule Krtola
24.04.2016, 19:24
Ne znam što bi ti rekao.

Evo od narednog puta ću tako početi, al ne vidim nikakvu fajdu od toga, iskreno.

Dule Krtola
25.04.2016, 10:16
Eto što ne stavljam tikete prije meča, moj Manda.

Uvjek kad stavim ođe tikete 98% padam, pucam. Sinoć stavih 17eura na Viljarel-Sosjedad P2, pomislih možda me prođe taj maler daj da stavim rade Mande tiket na forum i eto pao. Mada greškom uplatio poluvrijeme2, mislio sam kraj, ali svejedno nije došlo. I kasnije uplatih tiket koji nisam stavio ođe, i naravno dobio ga. Jednostavno imam neki trip( i to duže vrijeme) da me maler fata čim ođe stavim tiket. I zbog toga ne stavljam tikete prije meča.
Tako da da se niko nebi ljutio, neću više stavljati tikete ni dobitne ni one druge.

http://i.imgur.com/4ENmTMV.png (http://www.igreklik.com/slike/)

petrovac na mlavi
31.05.2016, 10:29
Pa ja bre nisam znao da je ova sekcija toliko mrtva, niko ne pise po mesec dana nista.

shminka
31.05.2016, 10:31
nemaju po kome da seru :biggrin:

petrovac na mlavi
31.05.2016, 10:33
Sad cemo da je opet ozivimo od prvog juna, tacno mi zao gledati ovu pustos :).

Sandugp
31.05.2016, 10:34
Ako petrovac ne ozivi ovu temu, niko nece...

petrovac na mlavi
31.05.2016, 10:40
Krecemo od danas opet.

U prvom kvartalu ove godine, u plusu smo 326 e. Januar je bio super, februar kontra od toga, a mart turbulentan. Dobro je poceo, pa sam bio presecen sa banovima, 10 dana sam bio onemogucen da pisem, jer sam impulsivno reagovao na neke komentare neizivljenih clanova, i sad sam ok, smiren i opusten za nove pobede :). Stoga, rezultat je mogao i biti bolji, a i gori, tako da, kakav je takav je, neka ostane zabelezeno da je prvi kvartal prosao sa plusom od 326 e.

Krecemo sa predlozima od danas opet.

Pozdrav svima.

Ovo je posle prva tri meseca.

petrovac na mlavi
31.05.2016, 10:44
Herbert - Marej 26 64 36 -dobitan.

Stanje 1278 e.

Poslednji tip iz aprila...

petrovac na mlavi
31.05.2016, 10:50
Plus na forumu iznosi do prvog juna 604 e, pa da ostane for the record...

Od sutra krecem sa predlozima. Ocekuje nas burno leto, Copa Amerika, Euro 2016, Wimbledon, Olimpijske igre...

Dule Krtola
31.05.2016, 11:32
A brata mi si noć sam baš mislio da bačim post u vezi Petrovca. Da od kada ga nema da je sve pošlo do đavola. Da je svaka tema od te 3 mrtva, neaktivna.
Ali eto vaskrsao nam Petrovac.

Sa srećom pa da se opariš i u stvarnom klađenju.
:cheers:

petrovac na mlavi
01.06.2016, 05:21
Stanje 1000 e.

Tenis RG

Novak Djokovic reach the final, kvota na bet365 1.16

Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

Da odmah na startu kazem da ce Nole ovo osvojiti. Iako je ovaj RG vec izasao iz sportskih okvira, zbog kise, ako gledamo samo teren, Nole do finala nema cestitog protivnika ( Dominika Tima se jos uvek necemo plasiti ). Nadam se da je svu nervozu zbog mraka i kise izbacio iz sebe, sto je juce i pokazao, ima 4 1 u trecem protiv Aguta, a svi su ga vec bili otpisali posle prvog prekida. Koliko je sumorna vremenska prognoza za Pariz i narednih dana, finale ce se garantovano igrati pocetkom naredne nedelje, ciji ce akter biti Nole.

Pozdrav.

Special One MUFC
01.06.2016, 09:15
Početna banka:50€

Duže vremena pratim i kladim se na tenis zato ću svaki dan postaviti maksimalno tri meča kvote 1,50-1,60 sa nekim osnovnim infu o meču sada ćemo da aktiviramo temu

Danas biram meč iz Manchestera sa Chalangera

12:00 D.Kudla-E.Struvay Under 19,5 @1,72 Bet365

Ulog:20€ Mogući profit:14,4€

Kudla ima 53 meča sa 66% pobeda na travi svi znaju sjajna serva ga krasi,vrlo uporan odlučio da rano igra travu ovde je prvi nosilac inače star Chalanger za amera prvo učešće ovde titulu brani Groth.Prošla sezona najbolja za njega uz osminu finala Wimbledona gde je ispao od Čilića 3-1 imao sezonu za respekt u pripremama osvojio Ilkey(Gbr) jedino iznenadio u finalu Ebdena sa 2-0 u finalu ostalo sve bio favorit kontrolirao meč,pre toga bio finalista Subitron Chalangera gde ga je Ebden pobedio u tesnom finalu mada kasnije dobio osvetu.

Struvay je stariji dve godine ne znam Kolumbijac šta radi na travi zašto nije otišao u Prostejov ili Furth na šljaku,mora da se izgubio njegov avion ili je došao posetiti Old Traford :-D Ima samo jedan meč u karijeri na travi 2014-te kada je baš bio dominantan sa 25/12(šljaka) i 27/13 (beton) tada izgubio od Purav Raja koji sada igra parove 102.mesto bilo je to velikih 6-3 6-2 na kvotu 2,62 pobeda indijca Nottingham 2 challenger u pitanju.Evo posle godine pauze na travi Struvay ima tek drugi meč te ranking karijere 163.na ATP listi,njih dvojica nemaju do sada međusobnih duela a Kudla u prvim kolima Chalengera gde je bio favorit žestok ima 2/3 meča ispod margine 19,5 objektivnije prosek 18,66 u ta tri meča.Šta drugo očekivati danas nego pobedu amera meni margina 19,5 ispada lep poklon svi argumenti na mestu moj tip dana sa Chalangera danas ja bi ovde dao kvotu 1,03 zbog lošije forme Kudle te vezana tri poraza a inače statistički value daje šanse Struvayu 0,001% za pobedu a margina bi bila realna 17,5 brat bratu ono ali prvi meč Kudli na travi te ponavljam ima tri vezana poraza mora tražiti kraj tog niza te uzeti ovde Struvaya koji je iznenadni gost Manchestera možda je fan Mourinha ili Crvenih đavola pa da poseti hahaha uzmite tipče i uživajte.Sretno!

petrovac na mlavi
01.06.2016, 15:26
Početna banka:50€

Duže vremena pratim i kladim se na tenis zato ću svaki dan postaviti maksimalno tri meča kvote 1,50-1,60 sa nekim osnovnim infu o meču sada ćemo da aktiviramo temu

Danas biram meč iz Manchestera sa Chalangera

12:00 D.Kudla-E.Struvay Under 19,5 @1,72 Bet365

Ulog:20€ Mogući profit:14,4€

Kudla ima 53 meča sa 66% pobeda na travi svi znaju sjajna serva ga krasi,vrlo uporan odlučio da rano igra travu ovde je prvi nosilac inače star Chalanger za amera prvo učešće ovde titulu brani Groth.Prošla sezona najbolja za njega uz osminu finala Wimbledona gde je ispao od Čilića 3-1 imao sezonu za respekt u pripremama osvojio Ilkey(Gbr) jedino iznenadio u finalu Ebdena sa 2-0 u finalu ostalo sve bio favorit kontrolirao meč,pre toga bio finalista Subitron Chalangera gde ga je Ebden pobedio u tesnom finalu mada kasnije dobio osvetu.

Struvay je stariji dve godine ne znam Kolumbijac šta radi na travi zašto nije otišao u Prostejov ili Furth na šljaku,mora da se izgubio njegov avion ili je došao posetiti Old Traford :-D Ima samo jedan meč u karijeri na travi 2014-te kada je baš bio dominantan sa 25/12(šljaka) i 27/13 (beton) tada izgubio od Purav Raja koji sada igra parove 102.mesto bilo je to velikih 6-3 6-2 na kvotu 2,62 pobeda indijca Nottingham 2 challenger u pitanju.Evo posle godine pauze na travi Struvay ima tek drugi meč te ranking karijere 163.na ATP listi,njih dvojica nemaju do sada međusobnih duela a Kudla u prvim kolima Chalengera gde je bio favorit žestok ima 2/3 meča ispod margine 19,5 objektivnije prosek 18,66 u ta tri meča.Šta drugo očekivati danas nego pobedu amera meni margina 19,5 ispada lep poklon svi argumenti na mestu moj tip dana sa Chalangera danas ja bi ovde dao kvotu 1,03 zbog lošije forme Kudle te vezana tri poraza a inače statistički value daje šanse Struvayu 0,001% za pobedu a margina bi bila realna 17,5 brat bratu ono ali prvi meč Kudli na travi te ponavljam ima tri vezana poraza mora tražiti kraj tog niza te uzeti ovde Struvaya koji je iznenadni gost Manchestera možda je fan Mourinha ili Crvenih đavola pa da poseti hahaha uzmite tipče i uživajte.Sretno!

63 63, bravo momce !

MareLFC
01.06.2016, 17:35
Stosur-Pironkova 1-2 tacan rezultat,kvota 6.

Special One MUFC
01.06.2016, 18:37
Uživo Fudbal

Rusija-Češka 2,5+ 79 minuta oko 2,5 kvota

Ulog:4€

Banka na kraju dana:60€(+10€)

petrovac na mlavi
01.06.2016, 19:13
Moje misljenje je da nema koristi od predlaganja tipova uzivo, jer je to nemoguce ispratiti.

Rekao bih da je cilj teme da se predlozi isprate, odnosno, da to neko i uplati, ako prati, itd...

Ispravite me ako sam u krivu.

Special One MUFC
01.06.2016, 19:27
Upravu si totalno podržavam

Banka:70€

Tipovi 2/2

Tenis 1/1 100%
Uživo fudbal 1/1 100%

Za večeras ću jedan tiket baciti još pa hoće ima vremena da isprati

20:45 Belgija-Finska 2,5+ @1,60
20:45 Pescara-Novara -3,5 @1,40
20:45 Poljska-Holandija P1+ @1,35

Kvota:3,02 Ulog:6€ Mogući dobitak:18,12€

Hoće li neko da prati mogu objasniti zašto ovo je moj zadnji današnji predlog sa kim planiram maksimim udariti na dan ili već zadržati tih početnih lakih 14€ profita.Sretno!

Special One MUFC
02.06.2016, 09:56
Banka:64€

French Open (M)

13:00 N.Djokovic-T.Berdych H1(-6,5) @1,50

Ulog:9/10-28,80€ Mogući profit:14,40€

O ovome se ne trebaju pričati bajke jedini koji trenutno mogu parirati Novaku su malo Murray i Wawrinka,a ostatak ja bi većini osim Nadala,Nishikorija,Federera podelio kvote 1,01 na pobedu Novaka većinski pokriva ove male hendikepe baš sam siguran u ovaj tip da u tri seta od šale Berdych ode po ćevape :cool:

petrovac na mlavi
02.06.2016, 10:16
Stanje 800 e.

RG WOMEN

Bacsinszky - Bertens 1, kvota na bet365 1.53

Ulazemo 50 e, ostaje 750 e.

Ne preferiram zenski tenis uopste, gore stvari nema, ali ajde, u ovoj oskudnoj ponudi, da se okusamo sa ovim tipom. Bertens u ludackoj formi, 11 uzastopnih pobeda na zemlji od polovine maja, ali moram da priznam da nisu padale neke velike glave, sem juce Keys i Kerber na pocetku RG. Timea jos set ovde nije izgubila, gledao sam je, mnogo mi se svidja, 9. je na svetu... Prolazi dalje danas.

Pozdrav.

Special One MUFC
02.06.2016, 14:50
Stanje:74,40€

Danas samo ostvario što sam očekivao tj. plus sada lovimo iznenađenje

16:00 K.Bertens-T.Bascinzsky 1/2 @7,00

Ulog:3,40€ Mogući profit:20,40€

Kiki ima ogroman niz pobeda može se dogoditi da Bascinzky prvi set malo taktizira a onda napravi raspad sistema,ja ću samo dati respekt te nekih 18% šanse za Bertens sa kojih ona može uzeti prvi set malo se boriti drugi i adios amigos prelaz.Sretno! :cool:

*Izmena banke zbog greške na početku dana banka bila 60€ a ne 64€ znači sada banka posle ove uplate:

71€

Special One MUFC
03.06.2016, 10:24
Banka:71€

French Open (ž)

13:00 S.Williams-K.Bertens H1(-4,5) @1,45

Ulog:31,95€-9/10 Mogući profit:14,40€

Danas ćemo odabrati Serenu koja se lepo poigrala sa Putinsevom mogla čak 3 set uzeti lako treći set sa 6-0,nemojte misliti ako je Putinseva uzela set da može i zahuktala Kiki ona ima manu nema stabilnu servu a znate da se Williams odlikuje bombastičnom servom te odličnim returnom.Sretno!

Idemo tako treći dan za red uzeti sa French Opena med! :cool:

Banka nakon uplate:40,05€

petrovac na mlavi
03.06.2016, 16:20
Stanje 800 e.

RG WOMEN

Bacsinszky - Bertens 1, kvota na bet365 1.53

Ulazemo 50 e, ostaje 750 e.

Ne preferiram zenski tenis uopste, gore stvari nema, ali ajde, u ovoj oskudnoj ponudi, da se okusamo sa ovim tipom. Bertens u ludackoj formi, 11 uzastopnih pobeda na zemlji od polovine maja, ali moram da priznam da nisu padale neke velike glave, sem juce Keys i Kerber na pocetku RG. Timea jos set ovde nije izgubila, gledao sam je, mnogo mi se svidja, 9. je na svetu... Prolazi dalje danas.

Pozdrav.

Bacsinszky - Bertens 0 2 - gubitan.

Ako ikad vise odigram zenski tenis, secem sam sebe tamo gde sam najtanji !!

Stanje 750 e.

petrovac na mlavi
03.06.2016, 16:22
Stanje 1000 e.

Tenis RG

Novak Djokovic reach the final, kvota na bet365 1.16

Ulazemo 200 e, ostaje 800 e.

Da odmah na startu kazem da ce Nole ovo osvojiti. Iako je ovaj RG vec izasao iz sportskih okvira, zbog kise, ako gledamo samo teren, Nole do finala nema cestitog protivnika ( Dominika Tima se jos uvek necemo plasiti ). Nadam se da je svu nervozu zbog mraka i kise izbacio iz sebe, sto je juce i pokazao, ima 4 1 u trecem protiv Aguta, a svi su ga vec bili otpisali posle prvog prekida. Koliko je sumorna vremenska prognoza za Pariz i narednih dana, finale ce se garantovano igrati pocetkom naredne nedelje, ciji ce akter biti Nole.

Pozdrav.

Novak Djokovic reach the final - usao u finale, dobitan.

Stanje 982 e.

Special One MUFC
03.06.2016, 18:43
Banka:71€

French Open (ž)

13:00 S.Williams-K.Bertens H1(-4,5) @1,45

Ulog:31,95€-9/10 Mogući profit:14,40€

Danas ćemo odabrati Serenu koja se lepo poigrala sa Putinsevom mogla čak 3 set uzeti lako treći set sa 6-0,nemojte misliti ako je Putinseva uzela set da može i zahuktala Kiki ona ima manu nema stabilnu servu a znate da se Williams odlikuje bombastičnom servom te odličnim returnom.Sretno!

Idemo tako treći dan za red uzeti sa French Opena med! :cool:

Banka nakon uplate:40,05€

Banka:40,05€ zbog Williams čekati ću ja finale doće cica na kolica

petrovac na mlavi
04.06.2016, 09:47
Stanje 982 e.

RG

Djokovic - Marej 1, kvota na bet365 1.30

Ulazemo 200 e, ostaje 782 e.

Kad god se igralo finale, u kakvim god uslovima, Nole zavrsava i ovo poglavlje u svojoj karijeri.

Pozdrav.

Special One MUFC
04.06.2016, 11:54
Banka 40,05

14:20 M.Gonzalez-J.L Struff 2 @1,55
15:00 S.Williams-Muguruza 1 @1,65
15:00 Burundi-Senegal(0-2) H2 @1,02

Ulog:40,05 Mogući profit:64,42

Banka posle uplate:
::cool::

test [Green] Grass

petrovac na mlavi
05.06.2016, 05:47
Banka 40,05

14:20 M.Gonzalez-J.L Struff 2 @1,55
15:00 S.Williams-Muguruza 1 @1,65
15:00 Burundi-Senegal(0-2) H2 @1,02

Ulog:40,05 Mogući profit:64,42

Banka posle uplate:
::cool::

test [Green] Grass

Kolega, pa kako na zenski tenis i to za sve pare ?

petrovac na mlavi
05.06.2016, 18:25
Stanje 982 e.

RG

Djokovic - Marej 1, kvota na bet365 1.30

Ulazemo 200 e, ostaje 782 e.

Kad god se igralo finale, u kakvim god uslovima, Nole zavrsava i ovo poglavlje u svojoj karijeri.

Pozdrav.

Djokovic - Marej 3 1 - tiket dobitan.

Stanje 1042 e.

Bravo Nole kralju.

petrovac na mlavi
06.06.2016, 10:31
Stanje 1042 e.

Kosarka VTB Liga

Uniks Kazan - CSKA Moskva 2 ( uklj.produzetke ), kvota na bet365 1.41

Ulazemo 52 e, ostaje 990 e.

Cska prvak Evrope, verovatno su se vise smorili od igranja, i hoce da idu na zasluzeni odmor. Uniks obezbedio Evroligu, i njih boli uvce, pogotovo sto gube u seriji 2 0, i znaju da je preokret nemoguc. I jednima i drugima odgovara da se ovo sto pre zavrsi i i da se ne oteze kad su ciljevi vec ispunjeni. A da ne kazem da je CSKA bolji, kvalitetniji, izbacili Himki 3 0, protiv ovih vode 2 0, imaju 15 uzastopnih pobeda protiv Uniksa.

Pozdrav.

petrovac na mlavi
06.06.2016, 19:09
Stanje 1042 e.

Kosarka VTB Liga

Uniks Kazan - CSKA Moskva 2 ( uklj.produzetke ), kvota na bet365 1.41

Ulazemo 52 e, ostaje 990 e.

Cska prvak Evrope, verovatno su se vise smorili od igranja, i hoce da idu na zasluzeni odmor. Uniks obezbedio Evroligu, i njih boli uvce, pogotovo sto gube u seriji 2 0, i znaju da je preokret nemoguc. I jednima i drugima odgovara da se ovo sto pre zavrsi i i da se ne oteze kad su ciljevi vec ispunjeni. A da ne kazem da je CSKA bolji, kvalitetniji, izbacili Himki 3 0, protiv ovih vode 2 0, imaju 15 uzastopnih pobeda protiv Uniksa.

Pozdrav.

Uniks Kazan - CSKA Moskva 79 74 - tiket gubitan.

Stanje 990 e.

petrovac na mlavi
08.06.2016, 14:29
Stanje 990 e.

Kosarka VTB liga

Uniks Kazan - CSKA Moskva 2 ( uklj.produzetke ), kvota na bet365 1.31

Ulazemo 90 e, ostaje 900 e.

Ajde da probamo opet.

Pozdrav.

petrovac na mlavi
08.06.2016, 19:00
Stanje 990 e.

Kosarka VTB liga

Uniks Kazan - CSKA Moskva 2 ( uklj.produzetke ), kvota na bet365 1.31

Ulazemo 90 e, ostaje 900 e.

Ajde da probamo opet.

Pozdrav.

Uniks Kazan - CSKA Moskva 74 81 - dobitan.

Stanje 1017 e.

petrovac na mlavi
09.06.2016, 09:09
Stanje 1017 e.

Euro 2016

Albanija - Svajcarska dnb 2, kvota na bet365 1.28
Engleska - Rusija dnb1, kvota na bet365 1.33

Ulazemo 167 e, ostaje 850 e.

Gledao sam Ruse u dve pripremne utakmice, protiv nas, kad su remizirali 1 1, i protiv Ceske, kad su izgubili 2 1. Blage veze oni nemaju. Nije to nekadasnji sastav, kad su im glavne zvezde igrali po velikim evropskim timovima poput Pavlicenka, Arsavina, Kerzakova... Kad je i Zirkov bio mladji. Ovo sto sam ja video je blagi uzas. Glavni navalni igraci su Dzuba, Kokorin i Satov, sve mi to mrsavo deluje, pozadi pomenuti matori Zirkov i braca Berezutski iz Cska, koji takodje nisu u cvetu mladosti...

O Albaniji ne znam previse, a o Svajcarcima znam da imaju Siptara isto koliko i ovi. Dzaka, Behrami, Dzemaili, Mehmedi, Saciri... Kontam da su pokupili najbolje od pomenute nacije.Salu na stranu, valjda su jaci od mrskih nam suseda.

Pozdrav.

nikola_bg
10.06.2016, 19:02
Zanimljiva teme, nisam do sad pisao ovde pa da probamo...

Veceras mislim da je veliki fiks over na Tristana Thompsona. U meridianu je granica 7.0 u ostalim kladionicama je 8.5

Kvota na over je 1.85
takodje sam dodao i keca na francuze @ 1.37

bas je bio tanak izbor za kladjenje zadnjih par nedelja ali evo poce evropsko ima dobrih parova i nadam se da ce biti dobitnih tiketa...

sto se tice evropskog...

France - Romania SP1
Albania - Switzerland 2&0-2
England - Russia 1&0-2
Germany 1&0-2
Spain 1&0-2

oko 240 kvota cini mi se

Ray
11.06.2016, 21:56
Šteta Nikola, dobro je išlo do sad.

petrovac na mlavi
11.06.2016, 23:04
Šteta Nikola, dobro je išlo do sad.

Kako steta, mislim da je predlog sa velikog tiketa vec sinoc otisao u nepovrat. France SP je verovatno sigurna pobeda, u prevodu najmanje dva razlike, a to se nije desilo.

Onaj prvi tiket mislim da je prosao.

petrovac na mlavi
11.06.2016, 23:06
Stanje 1017 e.

Euro 2016

Albanija - Svajcarska dnb 2, kvota na bet365 1.28
Engleska - Rusija dnb1, kvota na bet365 1.33

Ulazemo 167 e, ostaje 850 e.

Gledao sam Ruse u dve pripremne utakmice, protiv nas, kad su remizirali 1 1, i protiv Ceske, kad su izgubili 2 1. Blage veze oni nemaju. Nije to nekadasnji sastav, kad su im glavne zvezde igrali po velikim evropskim timovima poput Pavlicenka, Arsavina, Kerzakova... Kad je i Zirkov bio mladji. Ovo sto sam ja video je blagi uzas. Glavni navalni igraci su Dzuba, Kokorin i Satov, sve mi to mrsavo deluje, pozadi pomenuti matori Zirkov i braca Berezutski iz Cska, koji takodje nisu u cvetu mladosti...

O Albaniji ne znam previse, a o Svajcarcima znam da imaju Siptara isto koliko i ovi. Dzaka, Behrami, Dzemaili, Mehmedi, Saciri... Kontam da su pokupili najbolje od pomenute nacije.Salu na stranu, valjda su jaci od mrskih nam suseda.

Pozdrav.

Albanija - Svajcarska 0 1
Engleska - Rusija 1 1, bet void - tiket dobitan.

Stanje 1063 e.

nikola_bg
12.06.2016, 22:09
https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=5006-5630937-1404

https://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1368-1022053-1404

sutra spanija sp1, irska-svedska tr 0:1, belgija-italija tr 0:0

petrovac na mlavi
20.06.2016, 15:42
Stanje 1063 e.

Euro 2016.

Rusija - Vels 1x, kvota na bet365 1.42

Ulazemo 163 e, ostaje 900 e.

Vels nista nije pokazao, skupio 3 boda. Rusija tek nista nije pokazala, ima 1 bod. Rusija protiv Engleske se branila, nekako izvukli 1 1 u poslednjem minutu, protiv Slovacke se branili prvo pol, izgubili ga 0 2. Jedino sto su do sad igrali, to je drugo pol protiv Slovacke, i to su i dobili. Veceras bi trebalo da napadaju, vise im lezi to.

Vels nadigran u obe utakmice, ali totalno nadigran.

Na bracu Ruse veceras idemo, malo se i fama oko navijaca smirila. Inace, prvenstvo je fudbalski odvratno.

Pozdrav.

Slippin' Jimmy
20.06.2016, 18:29
Slovačka - Engleska 1 i 0-2
Rusija - Vels 2 i 0-2

nikola_bg
20.06.2016, 20:11
na jednom tiketu imam ruse tr 1:1 i slovake tr 1:1

na drugom vels tr 0:1 i engleze 0-2

stewanoskipp
25.06.2016, 11:50
za danas lep dubl :cf:

18-00 Wales - N.Ireland = 1 & 2-4 3.25
18-00 Spartak Subotica - Backa = 1 & H2+ 2.35

Rossonero
09.07.2016, 13:53
Samo posteno. :haha:

http://www.flashscore.com/match/dloGfuIS/#match-summary

kladionicar D
17.07.2016, 18:57
WNBA, 6/10:

21:00 NY Liberty-Connecticut Sun manje 159,5 kv.@ 1,83 (Meridian)

U NY u cuvenoj dvorani Medison po americkom vremenu u 'matine' terminu sastaju se ekipe Njujorka i Konektikata, i cini mi se da su u postavljanju ove granice pogresili bar za 4-5 poena. Obe ekipe su poznate kao ekipe koje znaju cesto da se prilagode nacinu igre protivnica pa tako neki razultati koji idu daleko iznad ove granice i ne treba previse da brinu, ali i jos jedan faktor koji odlucuje da za vecerasnji mec odlucim se za minus jeste sto ove dve ekipe imaju slican stil igre kad je rec o medjusobnim susretima, jer je poslednjih 8 od 10 susreta zavrseno ispod ove granice.

Opste je poznato da NY u svom Medisonu zna da odigra zaista fantasticu odbranu, a ono sto je isto tako poznato je da su i obruci u Medisonu nesto tvrdji sto ekipi Konektikata koja dosta polaze na sut za 3 poena je isto otezavajuca okolnost. Prvi mec je zavrsen sa 152 poena, ipak ovo je susret izmedju ekipa iz iste konferencije iako je razlika u pobedama velika opet ima odredjenog stepena naboja. Ocekujem mec sa brojem poena slicno prvom mecu, pa je zato i moj izbor za ovaj mec da ce pasti manje od 159 poena.

kladionicar D
18.07.2016, 10:05
WNBA, 6/10:

21:00 NY Liberty-Connecticut Sun manje 159,5 kv.@ 1,83 (Meridian)

U NY u cuvenoj dvorani Medison po americkom vremenu u 'matine' terminu sastaju se ekipe Njujorka i Konektikata, i cini mi se da su u postavljanju ove granice pogresili bar za 4-5 poena. Obe ekipe su poznate kao ekipe koje znaju cesto da se prilagode nacinu igre protivnica pa tako neki razultati koji idu daleko iznad ove granice i ne treba previse da brinu, ali i jos jedan faktor koji odlucuje da za vecerasnji mec odlucim se za minus jeste sto ove dve ekipe imaju slican stil igre kad je rec o medjusobnim susretima, jer je poslednjih 8 od 10 susreta zavrseno ispod ove granice.

Opste je poznato da NY u svom Medisonu zna da odigra zaista fantasticu odbranu, a ono sto je isto tako poznato je da su i obruci u Medisonu nesto tvrdji sto ekipi Konektikata koja dosta polaze na sut za 3 poena je isto otezavajuca okolnost. Prvi mec je zavrsen sa 152 poena, ipak ovo je susret izmedju ekipa iz iste konferencije iako je razlika u pobedama velika opet ima odredjenog stepena naboja. Ocekujem mec sa brojem poena slicno prvom mecu, pa je zato i moj izbor za ovaj mec da ce pasti manje od 159 poena.

Winnn :D

Pratite nas na: http://kladionicard.blogspot.rs/

kladionicar D
18.07.2016, 12:54
Kosarka, prijateljska:

17:30 Litvanija-Spanija vise 151,5 kv@ 1,85 (Meridian)

Danas nas u Kaunas areni ocekuje zaista jedan lep kosarkaski mec, mec izmedju svakako 3-4 najbolje evropske ekipe koje se ovim mecom pripremaju za OI. Svima je poznato koliko Litvanija voli kosarku i da su bukvalno 'zemlja kosakre' ali je isto tako i svima poznato kakve igrace ima reprezentacija Spanije.

Spanije ce za ovaj mec biti lisena igre Ricky Rubia i brace gasol ali i dalje je to jedna fantasticna ekipa koja je kao i Litvanija suterski uvek izuzetno raspolozena, ekipa koja voli nesto brzu kosarku i ekipa koja duze vremena igra u sastavu sa manjim promenama tako da se sa pravom moze reci da se odlicno poznaju. Litvanija veceras samo bez Kavaliuskasa, ali taj izostanak nije toliko znacajan, medjutim mec se igra u Kaunas areni pred 12.000 gledalaca, sto mozda pred ovaj mec Litvaniju stavlja i u ulogu favorita. No, moj izbor za ovaj mec je da cemo videti preko 152 poena, jer su obe ekipe napadacki jako kvalitetne, Litvanija je do sada odigrala 5 pripremnih meceva i na svakom je isla preko 80+ poena, Spanija istina samo jedan ali takodje preko 80+ poena. Istina protivnici i nisu mozda bili pravi reper, ali ono sto se ocekuje jeste veceras nesto brza kosarka, dosta suteva za 3 poena i da svaka ekipa bude priblizno svom proseku tako da mi je plus poena za vecerasnji mec najbolji izbor.

Winnn :D Kladionica Meridian racuna produzetke, da ne bude zabune

kladionicar D
19.07.2016, 11:26
Tenis, ATP Kitzbuhel: lose

14:10 Lajovic(-3,5)- Dutra Silva Hgem 2 kv@ 1,80 (Soccer)

Ovo je u najmanju ruku 50/50 mec i ne vidim po cemu je Lajovic ovoliki favorit narocito ako se uzme u obzir njegova trenutna forma i izdanje u Davis cupu prethodnog vikenda kada je doziveo 2 laka poraza od britanskih tenisera. Dutra Silva najveci deo vremena provodi na sljaci, ovo mu je prirodna podloga, dolazi i odmorniji i svakako sam misljenja da je blizi pobedi ali onda sasvim sigurno pokrivanju ovog hendikepa koji je u Lajovicevu prednost. Do sada su igrali samo jednom i to 2014 kada je Lajovic dobio sa 2:1, ali kazem da trenutna forma i umor Lajovica su okolnosti koje idu u prilog Dutra Silvi i zato se odlucujem da igram kontra hendikep.

goku
19.07.2016, 15:36
Tenis, ATP Kitzbuhel:

14:10 Lajovic(-3,5)- Dutra Silva Hgem 2 kv@ 1,80 (Soccer)

Ovo je u najmanju ruku 50/50 mec i ne vidim po cemu je Lajovic ovoliki favorit narocito ako se uzme u obzir njegova trenutna forma i izdanje u Davis cupu prethodnog vikenda kada je doziveo 2 laka poraza od britanskih tenisera. Dutra Silva najveci deo vremena provodi na sljaci, ovo mu je prirodna podloga, dolazi i odmorniji i svakako sam misljenja da je blizi pobedi ali onda sasvim sigurno pokrivanju ovog hendikepa koji je u Lajovicevu prednost. Do sada su igrali samo jednom i to 2014 kada je Lajovic dobio sa 2:1, ali kazem da trenutna forma i umor Lajovica su okolnosti koje idu u prilog Dutra Silvi i zato se odlucujem da igram kontra hendikep.

Ajde se malo inforiši, nemoj pisati napamet. Lajović je imao za vikend jednu laku pobedu od 3:0, a ne dva laka poraza.

Inače Lajović je danas rutinski pobedio Dutru Silvu, tako da je to odgovor na tvoje čuđenje zašto je Lajović bio danas favorit. Izgleda da u kladionicama rade malo veći stručnjaci od tebe.

kladionicar D
20.07.2016, 13:10
Ajde se malo inforiši, nemoj pisati napamet. Lajović je imao za vikend jednu laku pobedu od 3:0, a ne dva laka poraza.

Inače Lajović je danas rutinski pobedio Dutru Silvu, tako da je to odgovor na tvoje čuđenje zašto je Lajović bio danas favorit. Izgleda da u kladionicama rade malo veći stručnjaci od tebe.

E neka si ti meni rekao!! Ko radi taj i pogresi pa sam tako i ja oko broja meceva Lajovica koje je odigrao za vikend....desava se. Juce pobedio, tip nije prosao i sta sad, nije ni prvi ni poslednji tip koji je pao, sta ces veci strucnjaci rade u kladionicama, priznajem :cool:

kladionicar D
20.07.2016, 13:11
WNBA: 5/10

17:30 Washington W - New York W poluvreme vise 77,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

goku
20.07.2016, 17:14
E neka si ti meni rekao!! Ko radi taj i pogresi pa sam tako i ja oko broja meceva Lajovica koje je odigrao za vikend....desava se. Juce pobedio, tip nije prosao i sta sad, nije ni prvi ni poslednji tip koji je pao, sta ces veci strucnjaci rade u kladionicama, priznajem :cool:

Ok, greške se dešavaju, nije to problem, nego mene je malo iznerviralo što si potcenio Lajavog, a on igra sa nekim Dutrom-Vutrom-Silvom:D

kladionicar D
20.07.2016, 18:32
WNBA: 5/10

17:30 Washington W - New York W poluvreme vise 77,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

Winnn

kladionicar D
22.07.2016, 14:46
Kosarka, 6/10:

17:45 Greece U20- B&H U20 vise 135,5 kv@ 1,85

kladionica Soccer

kladionicar D
02.08.2016, 10:45
LS, kvalifikacije:

20:30 C.Zvezda-Ludogorets z.kartoni vise 4,5 kv@ 1,70 (Meridian)

*** jako izgledan tip, u provm mecu je palo 5 zutih, medjutim veceras se ocekuje mnogo vise naboja, ostrijih startova, prigovora sudiji. Plus ovom tipu je sto sudi italijan Luca Banti koje je za plus kartone skoro pa idealan, tako da mislim da veceras bez vecih poteskoca pokazuje minimum 5 zutih kartona.

Winnnn :)

kladionicar D
06.08.2016, 11:52
Vaterpolo, OI:

14:00 Srbija-Madjarska over 18,5 kv.@ 2,02

kladionica Pinn bet

kladionicar D
07.08.2016, 17:35
Kosarka, OI:

23:55 Hrvatska-Spanija over 150,5 kv@ 1,85

kladionica Mozzart

kladionicar D
11.08.2016, 14:36
Vaterpolo, zene:

16:40 Kina-Amerika vise 17,5 kv.@ 1,75

kladionica Mozzart

Brajkula
11.08.2016, 15:27
Varbergs-Syrianska 1

Klasična 3 za 3, pa ko voli i sme....

http://www.rezultati.com/utakmica/fyNXWSJq/#omjer;overall

Ser Gagi
11.08.2016, 15:32
Ako gledamo da igraju 3 za 3, trebalo bi biti 2ka...

Rosenborg daje 2+
Thun daje 2+

Brajkula
11.08.2016, 15:35
Tako je, tako je, 2.

Miletić
11.08.2016, 20:01
Varbergs-Syrianska 1

Klasična 3 za 3, pa ko voli i sme....

http://www.rezultati.com/utakmica/fyNXWSJq/#omjer;overall
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/c0100957d1444b50bb3c80ff264e8eee.jpg

Castim brata jednom prilikom, ako ne ranije onda protiv Sasuola na Marakani :biggrin:

Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka

Ser Gagi
11.08.2016, 20:36
Ako je neko spojio i sa Rosenborgom i Thunom, dobra para :D

Brajkula
11.08.2016, 20:56
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160811/c0100957d1444b50bb3c80ff264e8eee.jpg

Castim brata jednom prilikom, ako ne ranije onda protiv Sasuola na Marakani :biggrin:

Smekerski skroz, kao braca Azuri. Sa pola gasa...evo nazdravljam sa zenom u to ime. :tu:

Ser Gagi
12.08.2016, 13:20
PSG 2 & 3+
Liefering 1 & 3+

Brajkula
12.08.2016, 14:47
Zenit 1&0-3
Krumkachy 1&0-3

Dale
12.08.2016, 16:59
PSG
Monaco
Porto
Zenit

6.01

Hvala Monaco ;)

kladionicar D
16.08.2016, 12:24
Kosarka OI, zene:

19:30 Spanija-Turska vise 125,5 kv@ 1,85

kladionica Soccer

Winnnn :D

kladionicar D
17.08.2016, 14:28
Kosarka, OI:

19:00 Spanija-Francuska vise 154,5 kv.@ 1,85

kladionica Soccer

Winn

jevta1992
18.08.2016, 04:44
Au al me izjebase hrvati za 48 hiljada...
U rukometu....
Nzm kako da okacim tiket preko fona...
Mrs bre cekao bi samo Srbiju
Bilo bi to duplo slavlje ali nisam ja te srece.

kladionicar D
18.08.2016, 12:21
Kosarka, EP U16:

14:00 Hrvatska-Francuska vise 114,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

kladionicar D
18.08.2016, 14:58
Kosarka, EP U16:

14:00 Hrvatska-Francuska vise 114,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

Winnn :)

Uefa prevaranti:

20:45 Sasuolo-Crvena zvezda 3+ kv.@ 1,90

kladionica Pinn bet

Brajkula
18.08.2016, 15:01
Danas je meni Olimpijakos na 2.10 must za singl, a vi kako hoćete.

kladionicar D
18.08.2016, 21:41

Uefa prevaranti:

20:45 Sasuolo-Crvena zvezda 3+ kv.@ 1,90

kladionica Pinn bet

Winnn
:)

Brajkula
18.08.2016, 22:13
Danas je meni Olimpijakos na 2.10 must za singl, a vi kako hoćete.

Brate winnn :lol1::wicked:

Brajkula
19.08.2016, 15:36
Ceo dan "mikerim" ovaj Dinamo iz Zagreba, sitna kvota, ali oni su uvek pouzdani na tiketu, te gledam da na njih uporno raste kvota, u nekim kladionicama čak sa 1.20 na 1.50 !!! U čemu je kvaka, ima li iko neki info ?

manda
19.08.2016, 16:06
Oni su igrali baraz LS i bilo je 1-1, a revans je sledece sedmice, nece tu niko igrati, i njihove misli su samo na Salzburgu, a lose su odograli jaci su ovi iz Austrije i mora ce se pomuciti da ih zajebu tamo, to je kvaka.

kladionicar D
19.08.2016, 16:17
Za danas kvota 2:

http://i65.tinypic.com/2whpjqh.jpg

Brajkula
19.08.2016, 16:18
Znači treba i večeras da se zajebu sa nekim X-om, pa da odu put Austrije u fazonu "sjebali smo se skroz" ?

Ipak, je možda pametnije Srbiju sa alternativnih hendikepom na +6.5 protiv Australije večeras, plaća 1.50 ?

EDIT: Vidim svi trpaju golove Ekcelsior, over i gg, standardan svima.

manda
19.08.2016, 16:21
Oni su sjebani vec, kontali su da su jaki, a Salzburg ih je uzdrmao.

Brajkula
19.08.2016, 16:24
Ma nije to ništa izgubljeno, zna Salzburg da primi lako dva komada....u igri su.

Nemam fiks, jbg, evo Dinamo mi labav, labav mi Brazil u odbojci kaže mi Gokara da mogu Rusi da iznenade, a ovo sa Srbijom na poene mi isto ni levo ni desno.....otprilike da ću nas na 1.5

1 3 1 2
19.08.2016, 17:24
Stavi Cilica :D

Brajkula
19.08.2016, 17:34
Može jbt Marin, 1.40 u socceru. :hm:

Tvrda podloga, ne sme izgubiti gem na svoj servis. :D

Miletić
19.08.2016, 17:41
Meni fix dana Ajaccio dnb2 ili w2 zavisi od kladionice... Kvota oko 1.75... U slucaju neresenog vracaju pare a definitivno su mi oni blizi pobedi jer Lavalu fali 4-5 standardnih prvotimaca i u losijoj su formi a i tradicija na strani Ajaccia, 4 tekme odigrali do sad sa Lavalom, sve 4 pobede imaju

Brajkula
19.08.2016, 20:47
Pu povuče se ovaj Ćorić :facepalm:

1 3 1 2
19.08.2016, 20:52
Zar u Sokeru ne važi pobeda? Tako je bilo do skoro...

Brajkula
19.08.2016, 20:53
Super onda. U srce te ljubim.

Vezao sam ga sa Srbijom AH4 (+6.5) i Brazilom u odbojci. :)

Brajkula
20.08.2016, 10:28
Ajax, Rendžers i Porto.

Msm da tu nema puno prostora za grešku.

Dale
20.08.2016, 12:42
Barca
Sevilla
Roma
Juventus
Liverpool
Ajax
Salzburg

8.32

Roma-Udinese 5+zutih
Juventus-Fiorentina 6+ zutih
Granada-Villarreal 6+ zutih
Sevilla-Espanyol 6+ zutih

10.16

kladionicar D
20.08.2016, 13:27
Za danas kvota 2:

http://i65.tinypic.com/2whpjqh.jpg

Winnn
:)

Kosarka, prijateljska:

19:30 Nemacka-Rusija vise 156,5 kv.@ 1,85

kladionica Soccer

kladionicar D
21.08.2016, 17:01
Fudbal, Slovenija:

20:15 Maribor-Aluminij D 1+I& 1+II kv@ 2,00

kladionica Soccer

kladionicar D
23.08.2016, 15:50
Ne svidja mi se ponuda za danas pa da pokusamo ovako, a i za Maribor da se iskupim:

http://i67.tinypic.com/2h3ajo8.png

Dale
24.08.2016, 14:14
Salzburg-Dinamo preko 5.5 zutih @ 1.85

Gledao sam prvu utakmicu, bila su 3 zuta, ali stvarno je sudija cirkus pravio, mirne duse je mogao pokazati 6 ili 7, a mozda i vise . Sudi Craig Thompson , a posto je ulog LS nadam se da ce pokazati 6 komada . :D

Rostov-Ajax preko 5.5 zutih @ 2.00

U prvoj utakmici je Rostov sam dobio 5 ili 6 zutih i cini mi se da su bila 2 za Ajax. Posto je rezultat veoma aktivan, nadam se da ce i veceras ponoviti nesto slicno. Ajax igra katastrofalno otkako je De Boer otisao u Inter, ali to ne utice na kartone. Sudi Milorad Mazic.

3.70 ukupno

Mislim da je veoma izgledan tip i APOEL-Kopenhagen preko 5.5 zutih, jer je i tamo aktivan rezultat, a uz sve to sudi Italijan Gianluca Rocchi, dvoumio sam se izmedju toga i Rostov-Ajax, ali ovamo veca kvota, pa sam zato izabrao ovaj prvi par. :)

kladionicar D
25.08.2016, 11:13
Kosarka, prijateljska:

18:00 Isreal-Estonia vise 139,5 kv.@ 1,85

kladionica Meridian

Dale
28.08.2016, 14:00
Barca
City
Inter
River Plate

4.03

kladionicar D
28.08.2016, 15:47
WNBA, 6/10:

22:30 Dallas-Chicago vise 172,5 kv@ 1,85

kladionica Soccer

Rossonero
28.08.2016, 18:59
Stavim Inter, skinem Inter, vratim Inter. :sick:

Jax Teller
28.08.2016, 19:02
I meni je jebo znanje. Jos ja idiot hendikep stavim :facepalm:

manda
28.08.2016, 19:20
Tako ti i treba kada ne saljes mi dobitni.
Igrao samo singl na Bordo gledao mec 15-20 i vidio da su jaci xD
I sada Barsa i Torino-0,25 dubl po pare :D

kladionicar D
29.08.2016, 10:46
WNBA, 6/10:

22:30 Dallas-Chicago vise 172,5 kv@ 1,85

kladionica Soccer

Winn :)

Rossonero
29.08.2016, 11:27
Tako ti i treba kada ne saljes mi dobitni.
Igrao samo singl na Bordo gledao mec 15-20 i vidio da su jaci xD
I sada Barsa i Torino-0,25 dubl po pare :D
Spremio sam ti. Mocni Inter i koeficijent 1.30. Spremaj tenis danas. :D

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

Mr.M
29.08.2016, 13:56
Ima li kakvih tenis eksperata za danas

Rossonero
30.08.2016, 10:19
Otac. :wthy:

Dobio 50 KM na kladionici i cijelu noć ženi pušta pjesmu "Gdje si bila kad sam bio niko".

Stanovnici sarajevskog naselja Mojmilo su prijavili policiji susjeda R. B., iz čije kuće se čula glasna glazba od 20 do 1 sat iza ponoći.

Odmah po dolasku na lice mjesta, policijska patrola je jasno i glasno čula kako se iz njegove kuće čuje jedna od najpoznatijih pjesama Dejana Matića "Gdje si bila kad sam bio niko", te su pozvonili, zamolili gospodina da smanji glazbu i pitali ga čemu tolika galama, na šta je on odgovorio da svojoj supruzi pušta namjerno baš tu pjesmu, jer je dobio 50 KM na kladionici, pošto mu ona već mjesecima zvoca kako nikad ne dobije ni marke.

Žena je zatečena u prilično čudnom stanju kako gleda u zid, ali neozlijeđena, dok je on nastavio da pjeva uporedo sa pjesmom koja se u trenutku dok su policajci bili u kući, čula ali tiho, sa zvučnika.

Nakon upozorenja da će, ako budu morali doći još jednom, tada morati da mu pišu kaznu, policajci su se udaljili sa lica mjesta, a jedan od prvih susjeda nam se javio da se sad čuje, ali malo tiše, pjesma "Ne može nam niko ništa jači smo od sudbine".

Samo za brata idu pjesme. :srce:

https://www.youtube.com/watch?v=j0TXHBIyZ4o

https://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

kladionicar D
30.08.2016, 12:52
WNBA, 5/10:

01:00 Indiana-Phoenix pp vise 83,5 kv@ 1,85

kladionica Mozzart

kladionicar D
03.09.2016, 14:55
Kosarka, kvalifikacije za EP:

19:30 Portugal-Estonia vise 135,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

Winn :D

Tobdzija
04.09.2016, 13:21
Rumunija-Crna Gora 1 i Tim 1 2 plus (2.25)

Tobdzija
04.09.2016, 23:35
Rumunija-Crna Gora 1 i Tim 1 2 plus (2.25)

Promasio Stanciu penal za pobedu u 97. minutu. :facepalm:

HeadBurn3r
04.09.2016, 23:43
Promašio si ti prognozu :D

kladionicar D
05.09.2016, 17:00
Kvalifikacije za SP:

20:45 Srbija- Republika Irska z.kartoni 4+ kv.@ 1,60 (Pinn bet)

*** ne volim ove utakmice ali ovaj mec i kartone moram uzeti. Naime, vecerasnji mec sudi madjar Viktor Kassai, covek koji je dosta omiljen kada je u pitanju igra plus kartoni jer on je taj koji ima prosek od 4 kartona po mecu, i na EP mu je bio taj prosek. Danasnji mec je pocetak kvalifikacija, bice mokar i klizav teren te racunam na makar jedan nesmotren start, bice verovatno i nerovze na obe strane u zelji da se ostvari povoljan rezultat tako da verujem da veceras u Beogradu vidjamo minimum 4 zuta kartona.

Ovo igram u singlu i vezujem sa Ukraina-Island tm2 1-3 kv.@ 1,65 u dublu, kvota dubla je 2,64.

Winn

Winn :D

kladionicar D
06.09.2016, 19:09
WNBA, 5/10:

01:00 Atlanta- Phoenix vise 168,5 kv.@ 1,85

kladionica Mozzart

kladionicar D
07.09.2016, 14:54
Rukomet, Nemacka:

20:15 Coburg- RN Lowen vise 51,5 kv.@ 1,85

kladionica Balkan bet

MareLFC
07.09.2016, 16:19
Del Potro-Wawrinka 2 2,30

MareLFC
08.09.2016, 13:06
Nishikori-Wawrinka 2 2,10

Rossonero
08.09.2016, 13:11
Mare sta mislis u singlu probati Wawrinka osvaja US Open 6.50 kvota?

http://image.prntscr.com/image/b59706982143410b94351ca38e02f4f7.jpeg

MareLFC
08.09.2016, 13:13
Hteo sam da probam ja jos ranije kada je bila kvota 20,ali tada je morao i preko Endija i preko Novaka....sada treba da poludi samo protiv Novaka,mislim da je moguce.

Rossonero
08.09.2016, 13:14
Vidim skino si ga protiv Delpa. :D

MareLFC
08.09.2016, 13:34
I protiv Keia je dobra kvota,treba probati.

Rossonero
08.09.2016, 13:37
Slazem se. Ne vjerujem da Kei moze da odigra jos jedan mec kakav je odigrao protiv Murraya.

Kvota 2 = duplanje.

Prema kladionicama Kei je blagi favorit protiv Wawrinke.

1 3 1 2
08.09.2016, 13:50
Nema sanse Vavrinka ovde da dobije Djokovica ako prodje Nishikorija, sto je upitno ali je realno donekle. Dakle sacuvaj pare, nece Wawrinka osvojiti :)

MareLFC
08.09.2016, 13:54
Najverovatnije,ali Nishikoria moze dobiti i treba iskoristiti dobru kvotu.

Rossonero
08.09.2016, 18:08
Listam postove po ovoj temi i nailazim na jednu zanimljivost sto se tice clana kladionicar D. Postavi on svako malo neki par, ako par prodje eto ga odmah sa komentarom Winnn. Parovi koji ne prodju nista ne stavlja ispod nego idemo dalje kao da nije nista ni postavljeno. Brate nije sramota ispod para koji nije prosao da se napise lose. Evo ovdje je palo 50 golova. Da je kojim slucajem palo 52+ kako bi se odmah pojavio i postavio Winn.

http://www.rezultati.com/utakmica/n7XWwVB4/#detalji

Rukomet, Nemacka:

20:15 Coburg- RN Lowen vise 51,5 kv.@ 1,85

kladionica Balkan bet

MareLFC
10.09.2016, 10:48
Djokovic-Wawrinka 2 3.40

MareLFC
10.09.2016, 10:49
Djokovic-Wawrinka 2 3.40

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

kladionicar D
10.09.2016, 10:51
Rukomet, Austria:

19:00 Brucks-Fivers manje 58,5 kv.@ 1,75

Kosarka, kvalifikacije za EP:

19:30 Velika Britanija-Madjarska vise 153,5 kv@ 1,85

kladionica Soccer

FT 29:28 :D

FT 80:88 :D

MareLFC
13.09.2016, 16:15
PSG-Arsenal X2

Rossonero
13.09.2016, 17:11
PSG-Arsenal X2

Ja cu sacekati jos neka dva sata da vidim sastave. PSG nema vise oca igre + dosao je novi trener. U prvenstvo nisu krenuli onako kako se ocekivalo. U prva 3 kola imaju samo 4 boda.

Sent from my Samsung using Tapatalk

Rossonero
13.09.2016, 22:02
Mare cestitam ti na skinutom dvoznaku. Cavani je bio na tvojoj strani veceras. :D

Mene zajeba Benfica. Primise gol u 90+ minuti.

MareLFC
14.09.2016, 08:29
Hvala,ali dzaba kada sam i ja pao.Cekao sam Barsu GG....

Rossonero
14.09.2016, 09:58
Hvala,ali dzaba kada sam i ja pao.Cekao sam Barsu GG....

Tuga. :(

https://www.youtube.com/watch?v=4jKOjfGKYCE

Ekipa iz Turske jalovo je napadala i kada su već svi mislili da će Portugalci uzeti bodove, dosuđen je slobodan udarac za Bešiktaš, nakon koga Talisca pogađa za izjednačenje. Da stvar bude gora po portugalsku ekipu, Talisca u Bešiktašu igra kao posuđeni igrač. Posudila ga je upravo Benfika!

https://www.youtube.com/watch?v=YBEs2LJq_No

http://image.prntscr.com/image/c54d1623cb5a42658c9a9469b8d743c2.jpeg

kladionicar D
14.09.2016, 15:36
Rukomet, Danska:

19:30 Ribe Esbjeg- Midtyjland vise 50,5 kv.@ 1,80

kladionica Mozzart

bice
14.09.2016, 16:59
@Rosso i mene obori mrtva Benfika, strasno brate.
Evo nesto za veceras:

Leverkusen 2-3
Totenhem gg
Juve 1
Porto 1
Lester x2 i 0-3
Dortmund 2 i 2+

20.86

Miletić
14.09.2016, 19:49
Rukomet, Danska:

19:30 Ribe Esbjeg- Midtyjland vise 50,5 kv.@ 1,80

kladionica Mozzart
Bravo za predlog, proslo 10 minuta pre kraja...

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160914/e7b96c693e2a7127a47c5773f9a7cbf3.jpg

Jax Teller
14.09.2016, 20:46
@Rosso jesi li ti upratio u kladionici Premier je l bio u ponudi Aguero?

Rossonero
14.09.2016, 20:49
@Rosso jesi li ti upratio u kladionici Premier je l bio u ponudi Aguero?

Naravno, vec je pozelenio. :D

Ajde Cornet. :dw:

Cornet asistencija 2-0. :(

http://image.prntscr.com/image/5315846a5ce24c1f973902c664f1e5dd.jpeg

Rossonero
14.09.2016, 21:02
CORNETTTTTTTTTTT :njt: :njt::njt::njt:

Jax Teller
14.09.2016, 21:02
Zaokruzi ga :D

Rossonero
14.09.2016, 21:04
Ako Juve dobije bice savrseno vece, a ne bunim se i ako ne dobiju. Ovo je bio glavni tiket sa Cornetom. :biggrin:

Jos od sinoc Benficu ne mogu da prezalim. :ne_znam:

Jax Teller
14.09.2016, 21:08
Mene je pored Benfice sinoc srecom povalio i Dinamo Kijev, tu sam X stavio.

Bas lose u zadnjoj minuti popusit tiket.

Rossonero
14.09.2016, 21:11
Mene je pored Benfice sinoc srecom povalio i Dinamo Kijev, tu sam X stavio.

Bas lose u zadnjoj minuti popusit tiket.

Vidis ja sam prosao Napolija, ali kakve koristi. :(

http://image.prntscr.com/image/c54d1623cb5a42658c9a9469b8d743c2.jpeg

MareLFC
14.09.2016, 22:30
Feyenoord-Manchester U nited 2 1.90

Rossonero
14.09.2016, 22:36
Ako se ne varam sad za vikend Feyenoord igra derbi protiv PSV-a. Ne vjerujem da ce u najjacem sastavu ici na United. U prvenstvo su krenuli odlicno. U 5 odigranih kola imaju maksimalan ucinak 15 bodova. Gol razlika 15-2.

kladionicar D
15.09.2016, 11:38
Kosarka, prijateljska:

15:00 Besiktas-Unics vise 151,5 kv.@ 1,86

kladionica Meridian

kladionicar D
16.09.2016, 15:44
Rukomet, Danska:

20:00 Holstebro-Tonder vise 54,5 kv.@ 1,85

Am. fudbal, NCAA:

03:30 UTSA-Arizona State vise 59,5 kv.@ 1,90

kladionica Meridian

Winn

goku
18.09.2016, 18:24
Šta ovde ne valja?

http://i.imgur.com/CqMoVO0.jpg (http://www.igreklik.com/slike/)

Ser Gagi
18.09.2016, 18:28
Šta ovde ne valja?

http://i.imgur.com/CqMoVO0.jpg (http://www.igreklik.com/slike/)

Ispravili su, na BET365 je kvota ispod 1,10 sada.

goku
18.09.2016, 18:32
Ispravili su, na BET365 je kvota ispod 1,10 sada.

Ali pet minuta si mogao da uplaćuješ, da sam imao 1000 jura na računu ko Petrovac za sat vremena bih imao 360 e u džepu.

1 3 1 2
18.09.2016, 18:34
Kasne rezultati, najbolje ti je da.odes na bet365, sigurno.nije tamo bila.ovolika kvota.

Ser Gagi
18.09.2016, 18:57
Ali pet minuta si mogao da uplaćuješ, da sam imao 1000 jura na računu ko Petrovac za sat vremena bih imao 360 e u džepu.

:ha: :ha:

kladionicar D
22.09.2016, 17:49
Rukomet, LS:

Kadetten Schaffhausen- Silkeborg vise 54,5 kv.@ 1,90

kladionica Mozzart

bice
24.09.2016, 12:18
Gladbah 1
Arsenal p/k x
Everton 3+
Totenhem gg
Stoke 1
Hearts 1
Bilbao 2-3
Citadela 1

174,39

krele90
24.09.2016, 12:27
Arsenal 1
Lester X2
WHU 1

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Miletić
24.09.2016, 13:14
Osetio Lester

Dale
25.09.2016, 11:08
Roma 2
Dzeko strijelac
Torino-Roma preko 9.5 kornera

9.15

filkaja
27.09.2016, 14:14
http://dodaj.rs/photos/20160927147498206172117.jpg

Rossonero
27.09.2016, 17:20
Lester poklon kvota.

Ray
27.09.2016, 18:18
Još samo kad bi bilo sigurno da dobijaju porto...

Rossonero
27.09.2016, 18:39
Pricas mi o mocnom Portu koji kuci ne moze Kopenhagena da dobije?

Sigurno na kladionici ne postoji, to bih trebao da znas.

Jax Teller
27.09.2016, 19:24
Ja sam zvizno tu X, neki rekreativni tiket.

Rossonero
27.09.2016, 22:28
Lester poklon kvota.

http://image.prntscr.com/image/c948ade36926496b8d58630dd09c9350.jpeg

Reise
29.09.2016, 19:53
Kakvu golčinu dade ovaj Vas iz Selte iz slobodnog i još meni 195e u džep dade. :D

Ser Gagi
05.10.2016, 17:35
Da vam prenesem jednu informaciju, pre pola sata bio sam u kladionicu, jedan covek je uplatio 100 evra na Turcija-Ukrajina GG u PP, sto je mnogo za nas standard, preko 5 kvota...

MareLFC
05.10.2016, 21:13
Kad igraju oni?

Rossonero
05.10.2016, 21:20
Kad igraju oni?

Cetvrtak 20:45

Tobdzija
05.10.2016, 21:26
Da vam prenesem jednu informaciju, pre pola sata bio sam u kladionicu, jedan covek je uplatio 100 evra na Turcija-Ukrajina GG u PP, sto je mnogo za nas standard, preko 5 kvota...

I kod mene se uplacivali prelazi danas na tu utakmicu, a dosta se i na golove igralo.

Inace, evo vam nesto za petak, Estonija-Gibraltar 2plus poluvreme(2.25 kvota), po meni poklon dana.

MareLFC
05.10.2016, 21:30
Cim se to prosirilo,sumnjam da ce doci.

MareLFC
06.10.2016, 10:49
Irska-Gruzija 1 1,50
Sigurica dana,a kvota nije mnogo niska.

bice
06.10.2016, 17:37
Po meni je Island veceras ogroman 1. Finska je ocaj.

LegendaBL
06.10.2016, 20:34
Svaka cast majstore na informaciji:cheers:

Gledao sam prvo poluvrijeme, nakon gola Ukrajinaca ljudi su na svaki ulazak Turskih igraca u sesnaest metara klizali kao da je borba na zivot i smrt ne bi li sudija pokazao na penal, na kraju lik zabija gol poslije kornera u 45+...

bice
06.10.2016, 20:40
Ja sam odigrao samo gg, nisam hteo da rizikujem toliko. Hvala Gagi :)

Ser Gagi
06.10.2016, 21:25
Ja budala napisao tiket, spojim sa Makedonijom GG3+, 15 kvota, odem u kladionicu i smenim naravno, stavim Island i jos neke gluposti.
Krivo mi je, eto :biggrin:

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

bice
06.10.2016, 21:34
Sjebao i mene Island, promasi Sigurdson penal, mislim da nije promasio do sada nijedan....

EDIT: Evo coveka dade gol za pobedu u 96'. :D

Reise
06.10.2016, 21:44
Htio sam ovo što je Gagi napisao da igram, ali sam zaboravio. Doduše samo 5e, ne kao ovaj ludak sa 100e.

Hrvatska ispoštovala. Dupla pobjeda bila čak 3.60, naravno da sam uložio 20e tu. Ovakvi pokloni se ne propuštaju. :D

Dale
06.10.2016, 22:17
http://image.prntscr.com/image/813b31d6c2dc48008f2f27b918dc411c.jpg

Heh, Urugvaj i Brazil ce lagano vjerovatno, ali Arizona vraski tesko. Uplatim listic i 10 minuta poslije toga se sjetim da Palmer ( quarterback Arizone ne igra zbog povrede ). Nada ipak postoji, jer je San Francisko uzasan, ali puno teze, nego sto bi bilo s Palmerom ..

http://image.prntscr.com/image/82e3af42f4184f7c82c241922a6cd217.jpg

A ovaj ne treba komentarisati, zbog Islanda i Finske, odigrano kad su poluvremena bila :D

Dale
06.10.2016, 22:17
http://image.prntscr.com/image/813b31d6c2dc48008f2f27b918dc411c.jpg

Heh, Urugvaj i Brazil ce lagano vjerovatno, ali Arizona vraski tesko. Uplatim listic i 10 minuta poslije toga se sjetim da Palmer ( quarterback Arizone ne igra zbog povrede ). Nada ipak postoji, jer je San Francisko uzasan, ali puno teze, nego sto bi bilo s Palmerom ..

http://image.prntscr.com/image/82e3af42f4184f7c82c241922a6cd217.jpg

A ovaj ne treba komentarisati, zbog Islanda i Finske, odigrano kad su poluvremena bila :D

Dale
07.10.2016, 12:57
Bravo za Arizonu ;)

Francuska-Bugarska 1 @ 1.15

Kiksali ljudi protiv Bjelorusije u prvom kolu i tu se sva prica zavrsava. Danas uzimaju vjerovatno 2-3 razlike .

Holandija-Bjelorusija 1 @ 1.25

Koliko god bili uzasni u zadnjih nekoliko godina, ovo danas bi trebali uzeti bez problema. U prvom kolu su remizirali sa Svedskom, pa je danas pobjeda imperativ. Bjelorusi su nezgodan domacin, sto je Francuska osjetila na svojoj kozi u prvom kolu, ali u gostima je prica potpuno drugacija .

Luksemburg-Svedska 2 @ 1.30

Jos jedna utakmica iz ove grupe. Nemaju vise Ibru, ali ovakve utakmice moraju dobijati, ako zele da se bore bar za to 2. mjesto. Luksemburg nije uzasan kao sto je prije bio, ali mislim da je Svedska ipak preveliki zalogaj za njih .

BiH daje gol @ 1.70

Sedmi put da igramo s Belgijom u zadnjih 10ak godina i svaki put do sada smo dali gol. Naravno, oni su veliki favoriti i pored vaznih izostanaka ( Nainggolan, De Bruyne), ali mislim da mozemo pronaci put do njihove mreze, bar jednom .

Gana-Uganda 1 @ 1.20

Kvalifikacije za SP, prvo kolo. U grupi su jos Egipat i Kongo i ako Gana zeli na SP ovo mora dobiti, jer samo jedan ide dalje . Ozbiljna reprezentacija, sto se za Ugandu bas i ne moze reci i mislim da kec nece izostati .

3.81

Nadal 1
Radivojevic > 13.5
Hatcher > 13.5
Grcka-Kipar preko 4.5 zuta
Raonic-Carreno Busta (+4.5) 2

14.95

Dale
07.10.2016, 12:57
Bravo za Arizonu ;)

Francuska-Bugarska 1 @ 1.15

Kiksali ljudi protiv Bjelorusije u prvom kolu i tu se sva prica zavrsava. Danas uzimaju vjerovatno 2-3 razlike .

Holandija-Bjelorusija 1 @ 1.25

Koliko god bili uzasni u zadnjih nekoliko godina, ovo danas bi trebali uzeti bez problema. U prvom kolu su remizirali sa Svedskom, pa je danas pobjeda imperativ. Bjelorusi su nezgodan domacin, sto je Francuska osjetila na svojoj kozi u prvom kolu, ali u gostima je prica potpuno drugacija .

Luksemburg-Svedska 2 @ 1.30

Jos jedna utakmica iz ove grupe. Nemaju vise Ibru, ali ovakve utakmice moraju dobijati, ako zele da se bore bar za to 2. mjesto. Luksemburg nije uzasan kao sto je prije bio, ali mislim da je Svedska ipak preveliki zalogaj za njih .

BiH daje gol @ 1.70

Sedmi put da igramo s Belgijom u zadnjih 10ak godina i svaki put do sada smo dali gol. Naravno, oni su veliki favoriti i pored vaznih izostanaka ( Nainggolan, De Bruyne), ali mislim da mozemo pronaci put do njihove mreze, bar jednom .

Gana-Uganda 1 @ 1.20

Kvalifikacije za SP, prvo kolo. U grupi su jos Egipat i Kongo i ako Gana zeli na SP ovo mora dobiti, jer samo jedan ide dalje . Ozbiljna reprezentacija, sto se za Ugandu bas i ne moze reci i mislim da kec nece izostati .

3.81

Nadal 1
Radivojevic > 13.5
Hatcher > 13.5
Grcka-Kipar preko 4.5 zuta
Raonic-Carreno Busta (+4.5) 2

14.95

Ser Gagi
07.10.2016, 14:19
Evo jos jednu informaciju, uplatio covek zajedno 100 evra na Madjarsku-Svicarsku, na jednom tiketu 2, na drugom 2-2&3+

Jax Teller
07.10.2016, 14:22
Je l isti čovjek od juče što je zatego na Ukrajinu? :D

Ser Gagi
07.10.2016, 14:32
Ne znam dali je isti, ovo su mi rekli pre pola sata, drug je bio :D

MareLFC
07.10.2016, 21:53
Dosla i Svajcarska,a ja naravno nista nisam ispratio....

Ser Gagi
07.10.2016, 22:02
Odigrao sam 2&3+, danas dobitam, iskusno sam izbegao prelaz :D

Jax Teller
08.10.2016, 00:06
Gagi odlican tip, hvala majstore.

Ja sam isto igrao dvicu i 3+, Bugari daju i Holandija iz 1/1

Ser Gagi
08.10.2016, 10:35
Danas u 13:00

Peterborough - Bury , 4+ kvota 2,25, imate na SK3 prenos :)

Ser Gagi
08.10.2016, 13:12
^^

Lagano doslo, 3-1 55 minut :D

Lord Aleksoni
08.10.2016, 17:38
Gagi idi što češće u tu kladionicu :sram:

bice
08.10.2016, 17:52
Tebra nisam stigao da ispratim juce i danas ove tvoje tipove, nisam bio kuci. Sutra te cekam da izbacis opet, nadam se da ce biti ponovo dobitan :D

Ser Gagi
08.10.2016, 17:54
Kad me krene je lepo, i danas sam dobitan, nadam se da ce se sutra nastaviti niz :D

stewanoskipp
08.10.2016, 18:23
Da isprstimo noc
Regiana h1 pp(+3,5) 1.85
Bayern h2 pp (+6,5) 1.85
Germanija 1-1 & 3+ 2.10

Tobdzija
08.10.2016, 23:32
Mene danas Slovacka prodala, igrao x2i2plus, bila kvota 2.50, a lepo sam uhvatio Nemacku 1 i 3 plus, Rumuniju 2 i Poljake 1.

Ser Gagi
09.10.2016, 09:41
Island - Turska 3+, 2,10 kvota
Aves - Sporting B 3+, 2,10 kvota

Ja cu probati obe i na 4+, kvota je preko 3,50...

Sretno i mene i vama :)

MareLFC
09.10.2016, 12:27
Vels-Gruzija 1i3+ 2.05

bice
09.10.2016, 13:05
Island - Turska 3+, 2,10 kvota
Aves - Sporting B 3+, 2,10 kvota

Ja cu probati obe i na 4+, kvota je preko 3,50...

Sretno i mene i vama :)

Je l' to tvoj tip ili onog lika sto stavlja po 50-100 evra? :D

Ser Gagi
09.10.2016, 13:11
Je l' to tvoj tip ili onog lika sto stavlja po 50-100 evra? :D

Juce onaj tip i ovi danas su moji tipovi, sta uradi jebote ne spavam u kladionicu ja :biggrin::biggrin:

bice
09.10.2016, 13:13
Hahah, pa moram da procenim koliko je sigurno, posto planiram da stavim malo veci ulog :D

stewanoskipp
09.10.2016, 14:09
Finska - Hrvatska 2 & 2-4 2.20
Ukrajina - Kosovo 1-1 & 3+ 2.30

Dale
09.10.2016, 15:45
Njemacka
Italija
Spanija
Irska
Ukrajina
Indianapolis NFL
Pittsburgh NFL
Green Bay NFL

9.30

Dale
09.10.2016, 15:45
Njemacka
Italija
Spanija
Irska
Ukrajina
Indianapolis NFL
Pittsburgh NFL
Green Bay NFL

9.30

stewanoskipp
09.10.2016, 18:30
Odigrao sam barcelonu 1 & 155+a oni su pobjedili nakon produzetka 98-92 pa neznam dali par je dobitan? :hm: :(

Dale
10.10.2016, 12:10
Vidi to za bas tu kladionicu, jer se to razlikuje od jedne do druge .

Njemacka
Italija
Spanija
Irska
Ukrajina
Indianapolis NFL
Pittsburgh NFL
Green Bay NFL

9.30

Prodje ovo

Danas :

Holandija-Francuska oba daju
Holandija-Francuska preko 3.5 zuta
Latvija-Madjarska preko 8.5 kornera
Maroko 1

9.23

BiH 1
Poljska 1
Njemacka 1
Ceska 1
Argentina 1
Chile 1

Samo BiH je danas, ostalo je sutra, ali eto djeluje mi ko prilicno sigurno, pa se odlucih ovako .

3.64

Dale
10.10.2016, 12:10
Vidi to za bas tu kladionicu, jer se to razlikuje od jedne do druge .

Njemacka
Italija
Spanija
Irska
Ukrajina
Indianapolis NFL
Pittsburgh NFL
Green Bay NFL

9.30

Prodje ovo

Danas :

Holandija-Francuska oba daju
Holandija-Francuska preko 3.5 zuta
Latvija-Madjarska preko 8.5 kornera
Maroko 1

9.23

BiH 1
Poljska 1
Njemacka 1
Ceska 1
Argentina 1
Chile 1

Samo BiH je danas, ostalo je sutra, ali eto djeluje mi ko prilicno sigurno, pa se odlucih ovako .

3.64

stewanoskipp
10.10.2016, 13:28
Neka preporuka za aba ligu sta odigrati?

Brajkula
10.10.2016, 14:08
Ja sam spakovao FMP 1& manje poena.

PKK će inače da samelje ove večeras kao što su to i svi obično radili, igrao sam hendikep 2 na granici 10.5 i kvoti 1.50.

Od igrača Hačer + klasika granica 15.5 i probao sam Đorđa Majstorovića više od 8.5, pa šta bude :)

manda
10.10.2016, 14:18
Uvise ide mec FMP i Igosa.

Ser Gagi
10.10.2016, 15:16
Evo jos jedna informacija, Estonija - Grcka 1, 5 kvota, sumljivo mi je mnogo ali stavio je covek 50 evra :D

Brajkula
10.10.2016, 15:19
Uvise ide mec FMP i Igosa.

Po mojoj proceni FMP možda i prebaci 70 poena i to jedva. Gosti teško. Minus dakle. Videćemo....

Što se tiče Estonije, pih.....imam dvojku na braću Grke.

bice
10.10.2016, 17:09
Holandija je meni gg, i Madjarska 2-3. Ne znam za Estoniju. Grci su dobro poceli kvalifikacije. :hm:

stewanoskipp
10.10.2016, 20:24
ajde ovaj covic nek pogodi tri trice i dve dvice i prodje ovu granicu od 12 poena :wall::wall: glupa celava glava

manda
10.10.2016, 21:20
Uvise Brajko, pjesaka.

Reise
10.10.2016, 21:32
Je li moguće da ovo rade Bjelorusi?

Jbt, da ti Luksemburg gol sa igračem manje... Prestanite sa fudbalom amateri.

Lord Aleksoni
14.10.2016, 21:09
Odigrah na brzaka za 40 din. Šteta što nije prošao, samo Holandezi zajebali :(

http://i.imgur.com/Fj2aEh8.png?1

black_sax
20.10.2016, 07:12
Rogerio Dutra Silva igra treci celendzer u nizu. Preksinoc je igrao 2h i 40min protiv Collarinija, sinoc se 3h mucio protiv Esteveza kojeg je prije 10 dana pobijedio 61 60 i koji protiv ozbiljnih celendzer igraca ne moze da osvoji 3 gejma u setu. Djelovao je umorno i ocekujem da veceras izgubi od Bourquea, kvota se krece od 3-3,4.
50-150$ ide na Francuza pa sta bude:biggrin:

black_sax
21.10.2016, 00:30
100$ ulozeno i izgubljeno ali bar sam lekciju naucio:) Na pocetku dana kvota na Francuza je bila 3,25. Mnogi su uplacivali na njega s obzirom na to da je u prethodna 2 meca relativno lako dobio Kickera i Hernandes-Fernandesa a Silva igrao 6h tenisa u posljednjih 30h. Kvota do pocetka meca je pala na 2,25 na Bourguea. Velike pare su uplacene na njega, kladionice bi njegovom pobjedom bile na velikom gubitku i zato ulijecu s cekom za Mathiasa koji je za 50/100 milja eura spreman i narednih 10 meceva da izgubi. Francuz izlazi na teren, igra na nivou igraca koji je 1000+ na ATP listi, udara lopticu po 5m u aut i osvaja sramotna 3 gejma. Na kraju on zaradio, kladionice zaradile a mi kladionicari namagarceni :D

61563
21.10.2016, 01:42
100$ ulozeno i izgubljeno ali bar sam lekciju naucio:) Na pocetku dana kvota na Francuza je bila 3,25. Mnogi su uplacivali na njega s obzirom na to da je u prethodna 2 meca relativno lako dobio Kickera i Hernandes-Fernandesa a Silva igrao 6h tenisa u posljednjih 30h. Kvota do pocetka meca je pala na 2,25 na Bourguea. Velike pare su uplacene na njega, kladionice bi njegovom pobjedom bile na velikom gubitku i zato ulijecu s cekom za Mathiasa koji je za 50/100 milja eura spreman i narednih 10 meceva da izgubi. Francuz izlazi na teren, igra na nivou igraca koji je 1000+ na ATP listi, udara lopticu po 5m u aut i osvaja sramotna 3 gejma. Na kraju on zaradio, kladionice zaradile a mi kladionicari namagarceni :D

Sve mi je jasno i milion puta vec vidjeno,al sad bar imas opciju live kladjenja zasto nisi,sacekao,ili ako si vec odigrao,i video gde mec ide branio se online u lajvu.
Namestaju svi al iz ljudi koji rade u kladionici sam cuo slicne price tvojoj,pogotovo oko tenisa na nivou cheledzera.

black_sax
21.10.2016, 07:13
Uplatio sam prije meca kod smradova na 888 a tamo opcija cash out postoji samo na live kladjenju. Preporucujem svima da zaobidju tu kladionicu. Imam tamo account, na pokeru sam na freerolleru digao 100$, kladio se s njima i u 5 dana digao 1500$. Medjutim vec 8 dana cekam da mi te pare isplate (na 365 sve traje 48h).
Da bude jos veca nesreca na 365 sam pogodio preokret Albanese protiv Rumunke (kv 17, ulozio 10€ i iskesirao 120 sredinom treceg seta) i tih 120€ isto stavio na Francuza :D

61563
21.10.2016, 12:32
Uplatio sam prije meca kod smradova na 888 a tamo opcija cash out postoji samo na live kladjenju. Preporucujem svima da zaobidju tu kladionicu. Imam tamo account, na pokeru sam na freerolleru digao 100$, kladio se s njima i u 5 dana digao 1500$. Medjutim vec 8 dana cekam da mi te pare isplate (na 365 sve traje 48h).
Da bude jos veca nesreca na 365 sam pogodio preokret Albanese protiv Rumunke (kv 17, ulozio 10€ i iskesirao 120 sredinom treceg seta) i tih 120€ isto stavio na Francuza :D

ha bas puno 8 dana jdinstveni su,ja sam pre nekih 4 godine igrao na BetAtHome,mislim oni su tanki sa ponudom i tad nisu ni imali koliko se secam celendzere u ponudi,danas ne znam, al sto se tice isplsta isao sam preko skrilla i mislim da su vrlo brzo prebacivali

Dobar je 365 imaju sve i u lajvu,mada imaju i ovi nasi mocart,al bi te kocili za te iznose sigurno na celendzerima,al recimo igras lajv i ogranice ti opkladu na 10k al dozvole 2,3 puta zaredom da istu uplatis

A sto se tice singlova pre meceva mislim da ti je pinnacle najjaci

Imao sam ranije ja spisak zvanicno najjboljih kladionica u svakom smislu ,od uslova ,isplata,ponude.
Rangirane ko hoteli sa zvezdicama 2,3,4,5 ,nemam ga sad al mozes verovatno da ga nadjes na netu ako si bas u tome,da se ne zezas vise sa 888 i slicnima

Tobdzija
21.10.2016, 20:13
Za sutra Arsenal-Middlesbrough 1, Ingolstad-Dortmund 2, te 2 utakmice zajendo kvota nesto preko 2, e to ako ne dodje ugasiti fudbal i sve. :cf:

Rossonero
21.10.2016, 20:37
Zanimljiva je kvota na Dortmundu.

Tobdzija
21.10.2016, 22:21
Zanimljiva je kvota na Dortmundu.

Mislis da je navlakusa?

bice
21.10.2016, 22:24
Ja sam stavio

Arsenal 1
WH 1x
Dortmund 2
Sporting 1
Porto 1
Noric 1x

kvota 3.49

Za malo veci ulog pa da vidimo. Dosta sam se dvoumio da li da igram x2 ili sam o2 na Dortmund ali kontam u ligi su 2 kola bez pobede, a ovaj Ingolstad dao 1 gol kuci na 3 tekme, pa ako bas sutra nadju da ga uvaljaju onda neka ide sve u djavola :D

Slippin' Jimmy
21.10.2016, 22:26
Prosle nedelje odigra majstor Man city I Monchengladbach I svi znamo kako se zavrsilo. Otkad igram kladionicu nije mi se tako nesto desilo.

Rossonero
21.10.2016, 22:28
Ja cu brate isto da odigram na njih. Najvjerovatnije da je ova kvota zbog toga sto je Dortmund u zadnja dva kola uzeo samo 1 bod.

Tobdzija
21.10.2016, 22:50
Ja kontam ujutru da zategnem crvenu na Arsenal i Dortmund, cisto da dupliram ulozenu lovu, posle ocajnih poslednjih par dana...

Slippin' Jimmy
21.10.2016, 22:54
West Ham po meni kecina sutra.

Rossonero
22.10.2016, 09:31
Na Dortmundu 1.60. :hvala:

Tobdzija
22.10.2016, 09:58
Na Dortmundu 1.60. :hvala:

Ja zategao crvenu zajedno sa Arsenalom, pa sta bude, ocajnicki potez. :)

Rossonero
22.10.2016, 10:00
Jbm li ga... Trebalo bi to da dodje. Sretno! :)

krele90
22.10.2016, 11:20
Svi cemo popadati na Arsenal ili Dortmund :D
Arsenal 1
Dortmund 2
Hull - Stoke gost1+
Bormut - Tot pol ili kraj x

Sretno svima :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Dule Krtola
22.10.2016, 12:47
Barnli-Everton 0-2
1.75

Kvota poklon

Vest Hem-Sanderlend 1
1.70

Petrovac-Rudar 2
Oko 1.50

Rossonero
22.10.2016, 12:50
Ni na jednom tiketu nemam West Ham. Imam skroz los osjecaj za tu utakmicu. :ne_znam:

Dale
22.10.2016, 12:56
Bournemouth-Tottenham 4+ zutih
Swansea-Watford 4+ zutih
Sampdoria-Genoa 7+ zutih
Milan-Juventus 6+ zutih
Valencia-Barca 6+ zutih
Hertha-Koln 4+ zutih

27.52

Barca
Arsenal
Liverpool
Everton
West Ham
Dortmund
PSV
Sporting
Porto
Dortmund
Lyon

32.46

Dule Krtola
22.10.2016, 12:56
Ja sam bas siguran u Barnija i Vest Hema. 100%.
Kao i da Liverpul nece dobiti ali nisam to igrao. Nisam smio.

Bas dugo nisam igrao kladionicu pa ajde da se malo zanimam na poslu.

Rossonero
22.10.2016, 13:06
Barca
Arsenal
Liverpool
Everton
West Ham
Dortmund
PSV
Sporting
Porto
Dortmund
Lyon

32.46

Imam isti tiket bez West Hama. :D

Dale sta mislis na ovaj? :D

Dule ne gledaj tiket.

http://image.prntscr.com/image/c21391b1d70c490e8b18f65cc7c2da02.jpeg

Tobdzija
22.10.2016, 13:25
Ne znam sto ste tako sigurni u Everton, Liverpool je pao kod Burnleya, a realno ni Arsenal nije trebao da pobedi. Ja bih tamo roknuo 1x. :biggrin:

BorisUnited99
22.10.2016, 13:31
Liverpul-VBA 0-2 kvota 2.35

Vrijedi probati