PDA

Pogledati punu verziju : FK Crvena zvezda

Strane : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87

T-Snell
27.11.2011, 14:13
Zahvaljujuci mojoj retardiranosti i pogubljenosti izbrisao temu o nasoj Zvezdi umesto da izbrisem nekoliko postova...
Ajde, neka onda ovo bar bude neka vrsta novog pocetka u svakom smislu, iako i dalje ne mogu da verujem sta sam uradio...

D-Wade
27.11.2011, 14:16
:hah:

Jbg Mac, i najboljima se desava...:biggrin:

Btw, tuzicu te, taman presao 6.100 postova.:biggrin:::)

Nebojsa
27.11.2011, 14:18
Mozda je ovo dobar znak, okrecemo novi list :) Ispamovacemo i ovu temu snimcima, ima vremena :)

Edit: Au, imao sam skoro 300 postova u onoj staroj temi, ne verujem. Koji sam ja pacenik :facepalm:

Farfan
27.11.2011, 14:19
Ja sam kriv.: Зид:

T-Snell
27.11.2011, 14:19
Posto nikad nisam znao da kroz reci najbolje izrazim svoja osecanja, evo ovo kao da sam licno pisao...

Видим неко је на претходним странама поставио Љубу Тадића и легендарни снимак, ово што ми проживљамо нису патње, за овако нешто просто нема довољно јаке речи...Гарантујем да Љуба није имао представу какве ће патње да саставе Звездаше у будућности кад је изговарао те мисли....ударац за ударцем, као балон који се дува до границе пуцања и онда се иглом пробуши. Ја после утакмице нисам имао снаге глас да испустим, јутрос се будим као мртво тело, палим нет и онда имам шта да прочитам...Није овде ствар само у поразу, већ да у нешто што си гајио лудачку наду до јуче руши се сутрадан као кула од карата, ишчезава, не видиш излаз и чему да се надаш, класично безнађе слично као и гледање на будућност Србије, уствари исто је...Убија те што ћеш оћеш опет кренути са неком новом управом, која ће рећи да је тешко али да ће дати све од себе и да неће бити лошији од претходних, и они ће вероватно дати четворогодишњи план...

Il Capitano
27.11.2011, 14:28
Tema koju je započeo izvesni ninoslav vitosevic (verovali ili ne jos se secam imena kojeg sam vidjao ispod teme) je gotova kao i sadašnja uprava koja završava svoju epizodu u Zvezdi iako su se i oni nadali da će se osvojiti titula 3. sezone...

A stvarno jbt kako si mogao celu temu da izbrišeš :hah:

Sve u svemu, nije neki veliki problem, okreće se novi list i ovde za Zvezdu i u stvarnosti...

miloolja
27.11.2011, 14:45
Tiii, a taman sam krenula u raspravu sa onim.... :flirt:
Ali, nema veze setiću se svega što sam postovala... i biće i lepše i bolje (i starije ::)) :rleys:

Nebojsa
27.11.2011, 14:47
http://www.youtube.com/watch?v=pFLKZSnJkX8

:cry:

:wthy:

T-Snell
27.11.2011, 19:13
Adžić podnosi ostavku!

Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić podneće ostavku

Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić podneće ostavku na tu funkciju zbog zahtevai najvatrenijih navijača da se ne pojavljuje na stadionu.

U subotu uveče, oko 21 čas, sat vremena po završetku utakmice sa Partizanom, grupa od 50 viđenijih "delija" došla je ispod zapadne tribine "Marakane" kako bi ušla u prostorije kluba. Glavni zahtev navijača je bila ostavka sportskog direktora Ivana Adžića, koju navijači traže duže vreme. Navijači su bili izričiti i konkretni, naglašavajući da je Adžić glavni krivac za poslednje neuspehe kluba i da ne žele više da ga vide na "Marakani".

Kako Presspub saznaje sportski direktor je nakon toga odlučio da podnese ostavku

Presspub

Boze, hvala ti do neba, prva i verovatno jedina pozitivna stvar onoga od juce. :krsta:

D-Wade
27.11.2011, 19:17
Ae dovidjenja debeli, nemoj nas ni gledati ziv bio...

miloolja
27.11.2011, 19:24
Da, priča sa o tome po gradu.
Sutra je Lukić, koji nije dostupan za javnost, od juče, tebalo da se obrati novinarima, ali popodne je medijima upućen poziv da u ponedeljak u podne prisustvuju konferenciji, na kojoj će se javnosti obratiti Adžić.
Valjda je to to. Adio!

Farfan
27.11.2011, 21:44
Sve će se rešiti odlaskom pijanog Adžića?:facepalm:

A glavne zverke Vesić i Lukić?:spam:

miloolja
27.11.2011, 22:08
Pa valjda jedan po jedan, zbog iznenadnog šoka, koji bi, možda, u suprotnom nastao.

LBJmvpFORlife
27.11.2011, 22:19
Da l si obrisao temu :D Joj sto mi smesno hahahaha :D

M_G_S
27.11.2011, 22:24
Šteta za Adžića. Bio je dobar operativac. Ali izgleda da nije reagovao kako treba.

T-Snell
27.11.2011, 22:26
- Ovo je jedan od najtežih dana u mojoj karijeri, životu... Teško mi je iz jednog, jedinog razloga: Ja Crvenu zvezdu vodim sa emocijama. To je moj klub - rekao je Robert Prosinečki.

Veliki, veliki, ogroman covek!!!

M_G_S
27.11.2011, 22:28
Zasto ovaj thread ima samo dvije strane?? Da nece opet da se Zvezda fuzionise s nekim, pa da se pocne ispocetka?

Dobar je Robi. On izvlaci mnogo iz ove Zvezde.

T-Snell
27.11.2011, 22:29
MGS, ne znam cemu ove provokacije, posebno u ovakvom trenutku, ali dobro, tebi na cast... ;)

M_G_S
27.11.2011, 22:34
haha. LBJ me dislajkuje, jer T-mac ne shvata salu. Cool.

U kakvim momentima?! Danas je preminuo jedan veliki fudbaler i dobar covjek. mislim da je to malo teze za svarit', nego ostavku Adzica, izjave Robija...

T-Snell
27.11.2011, 22:39
Shvatio sam ja salu, problem je sto su ovo najteze godine u istoriji Zvezde i sto nam svima mnogo tesko pada da gledamo svoj klub koji je harao Evropom i svetom kako ne moze da dobije Sevojno, a kamoli Partizan. Zezacemo se za par dana/nedelja, nikakav problem, samo nas pustite da odbolujemo malo i da ocistimo dvoriste od gamadi. Mislim da ne trazimo mnogo, mozda nekome sve ovo zvuci kao bolest (verovatno to i jeste istina), ali tako je kako je.

LBJmvpFORlife
27.11.2011, 22:41
haha. LBJ me dislajkuje, jer T-mac ne shvata salu. Cool.

U kakvim momentima?! Danas je preminuo jedan veliki fudbaler i dobar covjek. mislim da je to malo teze za svarit', nego ostavku Adzica, izjave Robija...

Dislajkujem te jer mislim da si dosadan.

hamza_TM87
27.11.2011, 22:42
Dislajkujem te jer mislim da si dosadan.

Mnogi ljudi mislie tako dok ga bolje ne upoznaju :D

M_G_S
27.11.2011, 22:43
T-mac
To je samo fudbal. Igra. Ne desavale se u ljudima stvari od kojih se stvarno prevrce zeludac... A doci ce i Zvezdino vrijeme. Taman da vam bude sladje... Za pocetak, mozda vratite Burza. :) Gledam ga kroz Podgoricu, trenira sa Buducnoscu... Ko zna, mozda je sazrio u Japanu...

T-Snell
27.11.2011, 22:45
Slazem se ja sa tobom u potpunosti i znam da nisi imao zle namere. ;)
Ali, kod nas kad su u pitanju Zvezda i Partizan sport vise nije samo igra, nego mnogo, mnogo vise. ;)

Dacha
27.11.2011, 22:46
Jesi procitao sad Mek za dugove ono?Ako je tacno,onda smo ga tek nahebali

D-Wade
28.11.2011, 12:13
Pise u medijima da Vilotic nije trenirao, i on sve zaguzvao sa strancima. Covek nas ukopa totalno.:facepalm:

duka79
28.11.2011, 13:12
tako nam i treba kad ga je robi bio precrtao sto su ga natjerali da ga vrati ocigledno da se robi nista nepita sad ga je precrtao po drugi put ali sad nam je kasno za sve.Svaki derbi koji je igro majmun je pogrjesio u upropastio nas

Ernesto
28.11.2011, 13:49
Cigani, cigani...

"Crvena zvezda" je najveći jugoslovenski fudbalski klub, velika boljka našeg vrlog gradjanstva i autentično beogradski fenomen. Naravno, ove tri stvari često, gotovo uvek idu zajedno, pa je, tako, danas nemoguće razumeti beogradsku dimenziju "Crvene zvezde" bez poznavanja gradjanske pozadine nastanka dela njene enormne popularnosti, dok, s druge strane, upravo najbolje osobine Beograda kao otvorenog grada čine i dalje osnovu na kojoj počiva opštejugoslovenska omiljenost ovog kluba. Moglo bi se reći da postoje bar dve "Crvene zvezde", i to je tačno - pod uslovom da se zanemari njena jedinstvenost. "Crvena zvezda" oličava i jedninstvo svojih suprotnosti: ona je uvek sačinjena od najmanje dve stvari jer joj je to sudbina kao prve druge stvari u našem posleratnom životu.

Istorijski gledano, "Crvena zvezda" je fenomen jer je bila druga: postojala je jedna vrsta sapuna, jedan trolejbus (marka "ansaldo"), jedan jedini način kupovine cica (na tačkice), jedan strogi ujka iz daleka, i - dva fudbalska kluba na Topčiderskom brdu. Lako je razumljivo zašto je te daleke 1946. godine klub beogradskih studenata privukao sve one kojima je iznad svega bilo do mogućnosti izbora. Medju takvima našlo se i mnogo "finog" sveta, bivših trgovaca brašnom i bankarskih službenika, malih Mikica iz propalih rentijerskih porodica, bledunjavih senjačkih gospodjica, kojima je trošno igralište sa drvenim tribinama u Ljutice Bogdana, nekada vlasništvo "Jugoslavije", odjednom postalo simbol predratne elegancije, trag šarma prohujalih vremena, onoga što je bilo pre nego što je podignut kameni, sivi stadion "Partizana" (koji, istini za vlju, nikada nije bio njegov). Ako ne možeš da slaviš krsnu slavu, navijaj za "Crvenu zvezdu".

Valja reći da se "Crvena zvezda" nikada u potpunosti nije oslobodila ovog pedigrea, te nije čudo da ona, kao svetlost muve, privlači svu gradjansku skorojevštinu. Pripadništvo "Crvenoj zvezdi" jeste potvrda položaja, značaja, društvene moći, vlasti i imanja, novostečenog imena, članstva u kafani "Madera", tamo gde se radi radnja i razmenjuju uticaji. To je možda razlog što je "Partizan" u periodu oko 1970. godine stekao ogromnu i vatrenu publiku, vernu do fanatizma: nekad simbol državnosti, "nedodirljivi" klub crno-belih boja okupio je u to vreme oko sebe sve one koji su se na razne načine osetili potisnutim i odgurnutim, decu došljaka sa periferije i iz otudjenih novih naselja gde je samo pakleno avgustovsko sunce podsećalo na zauvek izgubljeni zavičaj. Njihovo resko skandiranje "Par-t-zan, par-t-zan" najavljivalo je promenu. A izgleda da su se vremena promenila: grupa "zvezdaša" nedavno je napustila - "Maderu" jer šef više neće da im pozajmljuje kutlaču.

No, "Crvena zvezda" - koja se ne može zamisliti bez ovoga što je ispričano - teško da bi postala fenomen kakav jeste da u vreme svog nastanka nije privukla svu beogradsku mangupariju kojoj je iznad svega bilo do teranja kontre. Tako je ovaj veliki klub stekao oreol velike zajebancije svega i svačega kao glavne oznake beogradskog duha. Probisveti iz Savamale, Marinkove bare, sa Čubure i Neimara, oni sa Bulbudera i Dorćolci, za koje je tramvajska karta bila mislena imenica, ringišpili domovi kulture, a "leb i mas" osnovna ishrana, doneli su na Topčidersko brdo i na stadion "Crvene zvezde" svoje prkosno nepriznavanje svakog autoriteta, svega što je iznad mere čovekove i što se, budući iznad te mere, postavlja kao direktna brana individualnosti, raznolikosti. Onaj strogi ujka iz daleka nikada ne bi navijao za "Crvenu zvezdu, pa ga je navijanje za "Crvenu zvezdu" svojevremeno mnogo naljutilo. Dušanovačke devojčice udavale su se, medjutim, tih godina isključivo za navijače "Crvene zvezde" jer su oni bili glavni u kraju: nosili su uske pantalone zvane "frula" i, nehajno naslonjeni na banderu, pljuvali udalj, sladeći se ukradenim voćem sa Kalenićeve pijace.

Njihova "Crvena zvezda" bila je predodredjena da izraste u pokret oko koga će se, suprotno tajnom društvu "Crvena zvezda" iz velikih kafana, okupljati svi ljudi slobodnog duha. Beograd je preko "Crvene zvezde" ponudio svima neke od svojih najboljih osobina: svoju nonšalanciju, svoj urodjeni prkos, svoju duhovitost koja će sve dati na kalambur, za vic čija se poenta može meriti i godinama. Od svih fudbalskih afera koje su zabeležene u poslednjih nekoliko decenija, a takvih ima na kilograme, jedino su one vezane za "Crvenu zvezdu" i - posebno - "Doktora O", koji je odrastao u dvorištu kafane "Šumadija", u Nebojšinoj ulici na dnu Neimara, imale nekog šarma, ludosti: prodati autobus za Bearu, kidnapovati Ostojića - toga se trebalo setiti. A setiti se pravog štosa bilo je oduvek glavni cilj velikih "Zvezdinih" igrača poput Šekularca, koji je prestao da igra fudbal kada je definitivno shvatio da ipak ne može da proguta loptu bez obzira što se njegovim čuvarima katkada čini da mu je to pošlo za rukom.

I kao što Beograd nije regionalni grad, već gomila zgrada na vetrometini svetova, tako je i "Crvena zvezda" klub ličnog opredeljenja, pripadnosti jednom stanju duha koje je, baš zato što je beogradsko, univerzalno. Došljaci se još čestito ne popnu uz Balkansku ulicu, a već navijaju za "Crvenu zvezdu". Zato je "Crvena zvezda" strah i trepet na svim terenima, čak i onda kada je sastavljena od jedanaest levih smetala ili kada u njoj igraju poglavito učenici u fudbalskoj privredi, smer dunster. Kada je ona protivnik, vi se ne borite protiv odredjene škole fudbala, već imate okršaj sa ovde pomenutim stanjem duha, duha koji ne miruje i koji će vas, date li mu povoda, smestiti na pravo mesto uz pravu meru izvlačenja ušiju. Nema šanse sa "Crvenom zvezdom" pokretom i masovnom organizacijom. Klub možete nekako i pobediti, ali izgledi svih partikularizama, nacionalizama, lokalnih zaslepljenosti, svih mračnih vladanja dušom, pa i onoga što je katkada mračno u samoj "Crvenoj zvezdi", jedva da su vredni pomena kada se zna da za "Crvenu zvezdu" navijaju ljudi koji, na zatrovane povike tifoza pomračene svesti "cigani, cigani", sledeće nedelje istaknu kilometarsku parolu: "Cigani pozdravljaju svog šampiona".

Bogdan Tirnanić

Samo da se nadovezem na ovaj tekst, iako cu svakom svojom narednom recju pokvariti ovo umetnicko delo... Dakle, ne sme da se zaboravi ta "beogradska manguparija" sa Neimara, Bulbudera, Cubure, Dorcola, Liona... oni su bili okosnica ovog kluba i oni koji su ga podigli na noge. To je taj "beogradski duh" koji mora da se sacuva i ne sme nikada da iscezne. Vec sam pisao u staroj temi kako je nastalo ono "Cigani"... Mozda i dve najbolje parole u istoriji naseg kluba su bile "Cigani=Srbi" i ova koja autor pominje u svom tekstu "Cigani pozdravljaju svog sampiona". To je bio nas odgovor njima... Nama je u to vreme bilo zabranjeno da navijamo za svoj klub, opste je poznato da u vreme komunistickog rezima krsne slave su bile zabranjene, pa otud i ova odlicna parola "Ako ne možeš da slaviš krsnu slavu, navijaj za Crvenu zvezdu". Ljudi po svojoj prirodi vole da udaraju kontru i da se protive rezimu. Crvena zvezda je bila alternativa...

E sad, sto se tice stadiona, za one koji ne znaju... Istina je da je Crvena zvezda do 63.-e igrala na stadionu "Jugoslovenske narodne armije", u to vreme to je kao sto i samo ime kaze bio stadion vojske (danas nisam siguran ciji je). I na njemu smo igrali ove vece "evropske" utakmice, pa smo tako 57.-e igrali u tadasnjem "Kupu sampiona" u polufinalu protiv Fiorentine i ispali, takodje smo na tom stadionu igrali i protiv Mancester junajteda, u pitanju je 58.-a godina, cetvrtfinale KES-a, i upravo su u povratku s tog gostovanja poginula (ako se ne varam) osmorica clanova cuvenih Bizbijevih beba u avionskoj nesreci...
Manje, domace utakmice smo igrali na starom stadionu Jugoslavije koji se nalazio na mestu gde se danas nalazi "Marakana". Projekat za izgradnju "Marakane" nastao je 57.-e, a realizovan 63.-e, u to vreme jedan od najvecih stadiona u Evropi. Stadion je izgradjen od peticija, dobrovoljnih priloga i sponzora... Gradili su ga isti ono koji su izgradili i Novi Beograd, dakle, studentarija...

Nebojsa
28.11.2011, 15:44
Ernesto svaka cast za post.

Ostade nam Adja :facepalm: U Srbiji vise ne postoji individualna odgovornost, a obraza odavno vec nema.
Izbori ce uskoro, bojim se ko bi mogao da dodje u ovoj situaciji.

miloolja
28.11.2011, 15:58
Cccccccccccc........

Stefanović – Domaćinski ćemo rešiti krizu (http://crvenazvezdafk.com/stefanovic-domacinski-cemo-resiti-krizu-5014-c3-content.htm)

Vilotić stavljen na transfer listu, treniraće sa pomoćnim timom. Izbori u Crvenoj zvezdi početkom 2012.

Ovi od preko su srećni... kažu da im treba...

Duka
28.11.2011, 16:11
Osta Adzic..svaki dan sve super desavanja u zvezdi:(

M_G_S
29.11.2011, 13:03
Je li normalno da igrac bude kaznjen 20k eura, u JSL?! ...

Iskreno, kad procitah to, i vidjeh onog mrcenog Borhu, bi mi pomalo bzv... A siguran sam da je tacna njegova prica. Mozda je sad pomalo jasnije zasto neki veoma dobri stranci nisu pokazali nesto... Ovaj Kolumbijac je dosao s kraja svijeta, promijenio sve, daleko od familije, ..., a ovdje treba da mu je mrzno da ustaje ujutru i dolazi na posao, jer ga kolege s posla... A jos kad zna da mu ni zarada nije sigurna, onda se smorio kao badnjak u NP-u...

Nebojsa
29.11.2011, 15:37
http://www.crvenazvezdafk.com/ivan-adzic-podneo-ostavku-5016-c1-content.htm

Ode gmaz, zakasnio je samo dve godine.

miloolja
29.11.2011, 15:39
Srce mi se cepa, ajmo sledeći....

Nebojsa
29.11.2011, 15:41
Nazalost, imam osecaj da ce se na njemu i zavrsiti. U svakom slucaju najveci problem nece otici, barem ne skoro.

Edit: Ohoho, neko se drznuo da pise protiv doticnoga:

http://www.nadlanu.com/pocetna/info/sport/Zvezdin-grobar.a-123922.300.html

Indigo
29.11.2011, 16:16
Ma ja ne mogu ovo vise ni da pratim...
Smucilo mi se sve, trazimo opravdanja u nedostatku srece koji traje godinama a Glodari nas pune na Marakani vec 4 godine.
Da uprava voli ovaj klub makar upola kao Delije ko zna gde bi nam kraj bio, ovako neki dodju da se obogate na Zvezdi i od toga mi se iskreno povraca.
Na kraju ispada da se mi stalno bunimo i da nam nista ne odgovara, mozda kada bi jednom posten covek seo u fotelju pa da se i nadas necemu ovako.....
Teram i Vesica i Lukica u 3 pm, a ovo govno je pomislilo da je vece od Zvezde a zaboravio je jednu vrlo vaznu stvar...
http://www.danas.rs/danasrs/sport/fudbal/milan_vilotic_mora_na_operaciju.74.html?news_id=19 7846

Razocaran sam... Nemam vise volje da se ubijam sa ovim, naravno da cu biti uz klub, Tele, Vesic, Lukic mrsssss!

Lord Gangarić
29.11.2011, 16:21
Indigo brate opusti se popij koje pivo :D

Nebojsa
29.11.2011, 16:21
Kada je u Srbiji bilo da na najvaznija mesta dolaze pravi i posteni ljudi? Tako nece biti ni kod nas.

Indigo
29.11.2011, 16:24
Ma nisam hteo nista da pisem, kontao sam da ce me proci ali ne moze da prodje tako lako...
Lukic, Karadzic(govna) i fotelja.... ovako to izgleda...
My precious...
http://1.bp.blogspot.com/_AvFcILR6zRY/TI8LDRMSejI/AAAAAAAABus/mf1KSty8roM/s1600/gollum-and-the-precious.jpg

Nebojsa
29.11.2011, 16:29
Ne vredjaj tako divno stvorenje kao sto je Gonlum poredeci ga sa ovim monstrumima koje si pomenuo.

Duka
29.11.2011, 16:35
Adzic otisao!Konacno jedan vazan 'gol'!Nama ostaje da se nadamo da li ce ostatak uprave nesto nesto nesto nesto nesto nesto uraditi da se moze reci 'e svaka im cast,pun pogodak' ..

Nebojsa
29.11.2011, 16:40
Lukic odrzao konferenciju za medije, sa mnogo hvalospeva o sebi i Adzicu i svima. U principu oni izmislise Zvezdu i ne treba da podnese ostavku ni da bude smenjen. Toliko o tome.

Farfan
29.11.2011, 18:21
Neverovatno, bukvalno cela banda (Adžić je marioneta, nebitan lik) je ostala na okupu i pri tome daju bahate izjave?!

Zar bombom da kažem da ta priča nam se smučila,
na sednice da upadam i taoce da uzimam...

Ernesto
29.11.2011, 18:34
Ma BS objasnjava stvari...

Stvarno ne znam sto se zadovoljavate sa odlaskom Adzica... Lepo covek kaze, bio je tu samo da daje izjave, bio je marioneta i primao platu... igrace nije dovodio.
Odlaskom Adzica je uprava kupila malo vremena i time zadovoljila navijace.
Problem je dug od preko 40 miliona evra (ne 23 ili 16), i problem je sto alternativa ne postoji.

EDIT: Povukao se Vesic iz UO, al` ostaje na mestu savetnika Lukica... a taman sam se ponadao.

AcaDjilkos
29.11.2011, 21:12
Ne nadajte se puno.Milojko Pantic je sve lepo objasnio u emisji "Stav Srbije" na TV Prvoj pre neki dan...

Bendtner
29.11.2011, 21:26
E jbm vas nikako da predjem 200 postova, taman predjem 200 i obrisete temu Football Manager,opet stignem do 200 obrisete ovu...

Videcemo sta ce biti do kraja polusezone,sad protiv Rada zivo me interesuje koji ce tim da izvede Robi.Moramo da dobijemo obe do kraja.Ni slucajno da nisu oterali Robija, nije covek kriv uopste sto ima poluprofesionalne igrace.On koga je trazio ja mislim da nikog nisu doveli,Bozica iz Slovana nisu uspeli,Volkova je toliko hteo ovi nesposobni nisu mogli da ga dovedu,a kakav je igrac. Doveli sve igrace koji nisu sastavili u prethodnih godinu dana 5 utakmica.
Ne znam sta vise da mislim,svaki dan se sve vise i vise razocaravam kad vidim sta se desava.Dodje 3 dana pred pocetak prelaznog roka oni nam obecaju sve dobre igrace,taman se svi nalozimo,mislimo da ce da bude bolje, da ne moze gore od ovog, ono sutra malo, sve gore od goreg.

T-Snell
29.11.2011, 23:05
Robi ce biti tim menadzer!!! :krsta:

Boze, hvala ti, ovo je najbolje moguce resenje, valjda mu se niko nece mesati u posao, tacnije ne bi trebalo.

Nebojsa
29.11.2011, 23:15
Robi ce biti tim menadzer!!! :krsta:

Boze, hvala ti, ovo je najbolje moguce resenje, valjda mu se niko nece mesati u posao, tacnije ne bi trebalo.

Nisam mislio da cu ovo docekati. Mada nema para, ali sada bar znam da ce doci najbolji moguci igraci za to koliko imamo.

Dacha
29.11.2011, 23:21
Jel ovo sigurna informacija?

voja92
30.11.2011, 00:13
99%, Vesic postaje savetnik Lukica...

Nebojsa
30.11.2011, 00:20
Isto s***e drugo pakovanje. Nema leba dok ga ne ekspedujemo nekom drugom koga treba unistiti, a to nece bar do izbora, posle ce i ovako biti kasno. Nece taj skoro sjahati, covek je provalio da se od Zvezde moze obogatiti.

T-Snell
30.11.2011, 00:27
Generalstab kaze da je to neka satro funkcija jer ne mogu bas tako lako da ga sutnu preko noci, al' opet, prisustvo tog coveka i u najmanjoj meri steti klubu.

duka79
30.11.2011, 00:56
ako ovo bude istina za robija onda to je konacno to,mozemo se nadati dobrom timu i dobrim pojacanjima,mada ipak nevjerujem da ce oni pustiti da on odlucuje o teme nazalost

miloolja
30.11.2011, 00:59
Džabe se nadate. Nema od boljitka ništa, dokle god se neke drastične promene ne dese. Ovo seljakanje sa funkcije na funkciju... ma kakvi... mazanje očiju javnosti i ništa više. Znate to i sami, uostalom.

Ernesto
30.11.2011, 01:17
Džabe se nadate. Nema od boljitka ništa, dokle god se neke drastične promene ne dese. Ovo seljakanje sa funkcije na funkciju... ma kakvi... mazanje očiju javnosti i ništa više. Znate to i sami, uostalom.

Koja je alternativa? Je l` imas ti neki predlog?

miloolja
30.11.2011, 01:19
Privatizacija, isključivo, ali to se nažalost neće desiti uskoro.

Ernesto
30.11.2011, 01:22
Privatizacija, isključivo, ali to se nažalost neće desiti uskoro.

Nema od toga nista... pa vidis sama u kakvoj drzavi zivimo. Zamisli kakvo bi to otimanje bilo ko ce vece parce kolaca da dobije.

Dakle, privatizacija otpada. Jos neki predlog?

miloolja
30.11.2011, 01:36
Pričala sam već puno puta na tu temu. I o državi od koje sve i zavisi i počinje i o privatizaciji, a drugog predloga nema...distanciranje od svega, ako je to rešenje. Jednostavno dođe do guše, pa ili se daviš ili otplivaš.
To presipanje iz šupljeg u prazno ne vodi nigde, a da je dotaklo dno jeste i to još odavno. Možda nam se posreći sa nekim ljudima, kojima je koliko-toliko stalo da se stvari malo poprave, ali ovo je sve u domenu fantazije i puste želje.

Ernesto
30.11.2011, 01:54
Od privatizacije nema nista narednih ne znam ni ja koliko godina... Znas li ti kakvi uslovi trebaju da budu steceni da bi se privatiozovao jedan klub kao Crvena zvezda... A i stvarno ne znam kome bi bilo u interesu da kupi klub koji grca u dugovima i koji igra u tramvaj ligi... tu zarade nema... jedino neka kombinacija pranja novca, to mi jedino pada napamet... Kasnimo za evropom pola veka... Amerika ima 4 hiljade koledza koji imaju dvorane sa po 10-15 hiljada mesta i vise... mi se dicimo jednom Arenom... Srednja skola koju sam ja zavrsio je imala bolje uslove od Zvezde i Partizana... Za njima kasnimo vek i po... Ne znam stvarno sta mi bi, pa da poredim nas sa Amerikom... Nonsense... Al` hocu da kazem da stanje u drzavi oslikava stanje u klubu.

Ako je ovo istina sto se desava, onda je klub krenuo dobrim stopama... Teranje Radojice, Majamija i Vesica je prava stvar, samo isuvise dobro mi zvuci da bi bilo istinito... Nadam se da se varam.
Takodje, mislim da Lukic treba da ostane u klubu, ali ne kao predsednik, jer nije on taj kapacitet... Predsednik jedog velikog kluba ne izlazi da se bije sa 150 huligana koji lome staklo upravne zgrade... ne pljuje simpatizere sa zapada odeven u fajerci sa salom oko vrata... Predsednik Zvezde mora du bude gospodin... Al` opet kada pogledam, on zeli dobro ovom klubu, i svako ko zeli dobro klubu treba da bu tu, ali kao sto rekoh ne kao predsednik.

miloolja
30.11.2011, 02:29
Ma naravno da od privatizacije nema ništa. Ali tek će tada, kada jednog dana dođe do toga, biti nekih konkretnijih rezultata. Ovo sve do tada je prodavanje magle ili će doći do eventualno nekih lokalnih uspeha, kojih smo ruku na srce poslednjih godina i željni.
To "teranje" ovih ključnih likova, pogotovu Vesića, ma ni od toga nema ništa. Njemu je tamo isuviše dobro, a nema ko da ga otera...jedino ako se digne kuka i motika, ali po raspoloženju na tribinama slaba vajda. Ipak su glavni bukači i oni koji bi mogli da neprave probleme "podmireni" nekom lovom... možda jedino da sačekamo da im porastu apetiti.
Svačiji interes je ovde u igri i svi vuku jedni druge, a i čuvaju se (iz istog interesa, naravno). Takva papazjanija je bila u mnogim državama, pogotovu onim u tarnziciji, koje su niti tamo, niti vamo, ali ovo kod nas isuviše dugo traje...isuviše, jer odgovara svima.

Duka
30.11.2011, 09:41
haha Ernesto care:D
ja sam zadovoljan i ovakvim pomacima,bolje nesto raditi,nego nista..bolje malo,nego nimalo..bolje vrabac u ruci nego golub na grani,bolje ovo nego ono i na kraju bolje ista nego nista haha....bice to dobro,Robi brate,bezuslovna podrska!

Indigo
30.11.2011, 12:38
ja sam zadovoljan i ovakvim pomacima,bolje nesto raditi,nego nista..bolje malo,nego nimalo..bolje vrabac u ruci nego golub na grani,bolje ovo nego ono i na kraju bolje ista nego nista haha....bice to dobro,Robi brate,bezuslovna podrska!
Da sve je to u redu ali jbs ti vrabca u ruci koji ima pticiji grip, dosta je toga bilo u Zvezdi nazalost...

miloolja
30.11.2011, 12:45
Ispravljamo ovde krive Drine, a ovo se zove bezuslovna ljubav

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384886_282965391745698_144803025561936_774710_1730 762431_n.jpg

Možda ga neko poznaje. :)

Farfan
30.11.2011, 13:39

Kakvim pomacima?

Duka
30.11.2011, 17:50
Pa za pocetak jebem li ga,nema Adzica...klasicna pijana neznalica koju apsolutno boli lakat za igrace koje navodno dovodi...uostalom,sve ih je Rambo doveo!To je pomak,rodjaci!On je npr doveo Petkovica...PETKOVIC!:wall: jadni petko ne zna dje mu je koji dio,zadnja neznalica!uh Adzic koliko ga samo mrzim,alo...hahha najjadniji jadnik!

Dacha
30.11.2011, 18:25
Petkovic je poslednji igrac kome treba nesto zameriti u ovakvom rasulu

Ernesto
30.11.2011, 21:39
Ja prosto ne mogu da verujem kako smo mi postali predmet sprdnje u medijima, gde na svaki moguci nacin iskoriscavaju katastrofalnu situcajiu u klubu.
Verujem da je Blic uz B92 najcitaniji sportal kod nas, i da oni sebi dozvoljavaju da se spustaju na ovaj nivo... koji primitivizam i neprofesionalizam...
Stavljaju anketu posebno za navijace Zvezde i Partizana "Da li Lukic treba da ostane". Nisko da nize ne moze. Kakva bagra...

http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudbal/206509/Anketa-Da-li-Lukic-treba-da-ostane-u-Zvezdi

Sto je najgore, ranije tokom dana anketa je bila samo za navijace Zvezde, a onda su u medjuvremenu dodali i ovu drugu.

T-Snell
30.11.2011, 21:41
Ako, docekali su svojih 5 minuta da pisaju po nama... Ali, nece ovako ici jos dugo, previse je Zvezda veliko ime da se ne izdigne iz ovog sranja. Da vidimo da li ce onda moci da pisu ovakve gluposti.

Nebojsa
30.11.2011, 22:34
Otpade izgleda i Vesic iz kombinacija. Treba mu zabraniti pristup svim sportskim objektima gde igraju timovi SD Crvena zvezda. M`rs!

I ne znam sto su se neki okomili na Petkovica, decko dobro igra, malo je neuravnotezen, ali svetlosnim godinama ispred SR16 i ekipe.

miloolja
01.12.2011, 20:12
Ceo dan van događaja i vesti... i kada dođoh

Marakana pod suspenzijom do daljnjeg, čekaju se dodatni izveštaji

T-Snell
01.12.2011, 20:16
Nije to nista neocekivano, ako dobijemo manje od 3 meca treba da pevamo.

miloolja
01.12.2011, 20:24
Očekivano, svakako, samo u moru svog sr....
I kako grozno zvuči ovo do daljnjeg, kao da nisu mogli odmah da odrede kaznu.

Duka
02.12.2011, 10:01
ma kakva 3 meca,bice tu mnoogo vise.

LBJmvpFORlife
02.12.2011, 16:31
ma kakva 3 meca,bice tu mnoogo vise.

Koliko god ja to zeleo nema teorije da ode preko 3 meca, napravice fazon kaznice vas lupam 3 meseca i to ce da zakaci dve utakmice na domacem terenu, nikom nije od interesa prazan stadion.

Duka
02.12.2011, 18:37
i to sto kazes,mada na drugi nacin mogu da nas kazne najjace.

Nebojsa
03.12.2011, 12:49
http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=12&dd=03&nav_id=562798

:facepalm:

Ajmo lepo preorati terene kad vec ni za sta drugo nisu. Aman, treba li neko da se unakazi zbog neodgovornosti. Neka odloze utakmicu na neki drugi vikend. Ovo je tragikomicno.

Ljuba90
03.12.2011, 13:02
:krsta: Ovo samo kod nas moze da se desi...

Nebojsa
03.12.2011, 13:35
:krsta: Ovo samo kod nas moze da se desi...

Nije tacno, pretpostavljam da je moguce i u Iraku. Mozda...

miloolja
03.12.2011, 19:14
Ne sećam se baš svih detalja, ali to je to...
U ovoj analizi ili bolje reći retrospektivi, nedostaju novci, koji su se valjali tamo-amo, ali to ni sami akteri sigurno ne znaju...

Црвена звезда се данас налази ту где јесте као последица непланског и нестручног рада претходне 4 управе. Разне сумњиве фаце могу се видети свакога дана око стадиона, много је горућих питања која нису решена, и даље имамо синдром гурања клинаца кроз омладинске селекције, а да везе са квалитетом појединаца немају. Све у свему, ситуација је све само није охрабрујућа.

http://www.redstarbelgrade.info/forum/index.php/topic,744.0.html

miloolja
04.12.2011, 01:18
Nekadašnja legenda kluba sa "Marakane" sastala se juče sa predsednikom Sportkog društva crveno-belih Petrom Škundrićem, koji ga je i zvanično pozvao da se vrati u klub sa kojim se svojevremeno popeo na evropski i svetski tron.
Za sada se ne zna šta je Škundrić ponudio, a sam Džajić je potvrdio za Sportski žurnal da je ponuda iz Zvezde stigla.
– Dobio sam ponudu da se vratim u Zvezdu. Da se prvo završi jesenji deo prvenstva, pa ćemo detaljnije razgovarati o mom eventualnom povratku u Zvezdu i klupskim dešavanjima - izjavio je Džajić.

Šta mislite o ovome?

T-Snell
04.12.2011, 01:39
Izgleda da se vraca Dzaja, garantujem sa ogromnom zeljom da se osveti svima za ono sto je preziveo, a sto je najbitnije zele ga ljudi iz Gazproma. Ako kombinacija Robi - Dzaja - braca Rusi ne prodje, vala mozemo da gasimo klub!

Indigo
04.12.2011, 01:41
Da sam na njegovom mestu ne znam da li bih se vratio, sramota sta su tom coveku radili!

T-Snell
04.12.2011, 01:50
Verujem da bas zato i hoce nazad, hoce da se osveti svima, a pre svega Teletovoj mafiji... Dzaja je oduvek kupio sve mlado po Srbiji sto valja, Robi ce uz Ramba da dovodi strance - mora biti dobitna kombinacija!

D-Wade
04.12.2011, 02:33
Molim Boga da nam se Dzaja vrati.:D

Nebojsa
04.12.2011, 03:51
http://beliorlovi.rs/wp-content/uploads/2010/06/dragan-dzajic-zvezda.jpg

http://novitalas.com/wp-content/uploads/2011/03/dragan-dzajic.jpg

Neki bi trabalo da se zabrinu. Dzajic i Robi ponovo zajedno, svi znamo kako se zavrsilo prosli put.

Duka
04.12.2011, 08:20
Da sam na njegovom mestu ne znam da li bih se vratio, sramota sta su tom coveku radili!
a ko to zivota ti ko mu je to svasta radio iz ove Zvezde?

Nebojsa
04.12.2011, 10:36
a ko to zivota ti ko mu je to svasta radio iz ove Zvezde?

Mislim da je Indigo vise mislio na kompletno sta su mu radili u ovoj drzavi, ali nije Dzaja bio u dobrim odnosima ni sa upravama pre ove (Piksi, Toplica, Den Tana), delom ni sa vodjama navijaca jer su ga oni prakticno isterali (btw kada je situacija bila neuporedivo bolja nego danas). Ako se secas, na utakmici sa Slavijom se prvi put pojavio na stadionu od odlaska sa funkcije, sto znaci da nije dolazio dosta dugo. Jeste jedno vreme proveo u pritvoru, ali je dobar deo tog vremena bila samoizolacija.

Dacha
04.12.2011, 13:42
Stoke jedne bre!!!
Mikic,Vesovic mars iz kluba!!
Pa dokle bre vise,Mezenga nijednu loptu nije dobio,Lazovic sto uradi dobro uprska sutem na gol,Evandro se ne vidi,nama kapiten organizuje napade.

T-Snell
04.12.2011, 13:48
http://www.youtube.com/watch?v=3PI_UiwjHSc

Pustite ove picke na terenu i volite Zvezdu, moraju doci bolje stvari, ova sezona je ionako izgubljena. ;)

Nebojsa
04.12.2011, 13:49
Stoke jedne bre!!!
Mikic,Vesovic mars iz kluba!!
Pa dokle bre vise,Mezenga nijednu loptu nije dobio,Lazovic sto uradi dobro uprska sutem na gol,Evandro se ne vidi,nama kapiten organizuje napade.

A cekaj ko bi po tebi trebao da igra kad ovu dvojicu teras? Ovo je posledica demotivacije posle derbija i kvalitetnog i motivisanog protivnika. Svi su zajedno krivi, nema vise ili manje odgovornih, i igraci i Robi. Konstantno isticanje 3, 4 krivca nece pomoci. Igramo s**** od fudbala i to je to.

Dacha
04.12.2011, 13:52
Umesto Vesovica ce Paceco,neka pusti Stojkovica umesto Mikica,on je dobro odigrao poluvreme protiv Rena i jos par utakmica,ali je ogranicen igrac

Nebojsa
04.12.2011, 13:57
Bolje da igra Mikic nego da u ovakvoj utakmici Zule napravi neku gresku i da ga ispucamo. Ovu utakmicu samo nerealni mogu da ocekuju da cemo dobro da odigramo, vec godinama kada puknemo u derbiju sledecu igramo nikako.

Edit: Dugorocno je svakako bolje resenje, nema price, ali ce ovo dve utakmice do kraja biti cisto naguravanje pa sta udje.

Btw gol nam je dao nas omladinac kojeg je Adja dao kao deo obestecenja koje dugujemo za Kaludjericu. Hvala ti o svemocni Ivane :wthy:

T-Snell
04.12.2011, 14:00
Hahahaha, pa sto kad nam ne treba stoper? :hah:

Nebojsa
04.12.2011, 14:13
Bitno da se peva: Tole lopove :facepalm:

T-Snell
04.12.2011, 14:16
Tako je Evandro, pokazi zelju picka mu materina!!!

T-Snell
04.12.2011, 14:17
Bitno da se peva: Tole lopove :facepalm:

Sto, je l' ne treba da pevaju? Sad si sve video...

D-Wade
04.12.2011, 14:20
El Maestro nas..:D

Jos da se trgne Lazica i da damo i taj drugi gol..:D

Nebojsa
04.12.2011, 14:22
Sto, je l' ne treba da pevaju? Sad si sve video...

Celo poluvreme to pevaju a ovi igraju kao marva. Zar nije logicnije da se bodri tim, do tog momenta nije bila nijedna sumnjiva situacija.

Kako lep prodor Laze. Samo ovako nastaviti, malo su se probudili.

T-Snell
04.12.2011, 14:26
Samo da Bruno dobije jednu upotrebljivu loptu, bilo iza ledja odbrane, bilo centarsut i da zavrsavamo ovo.

Ljuba90
04.12.2011, 14:49
Pa vi nastavite da ga pljujete :rleys: :biggrin:

D-Wade
04.12.2011, 14:49
TO BRE!

Bravo Andrija, mufljuze.:hah:

DinoFC
04.12.2011, 14:50
Hvala ti Zvezdo:dw:

Nebojsa
04.12.2011, 14:51
Pa dobro, valjda smo i mi zasluzili malo srece, majko mila...

T-Snell
04.12.2011, 14:51
Hahahahahahahahahaha :D

Bendtner
04.12.2011, 14:52
Ufff lakse se dise

T-Snell
04.12.2011, 14:58
Hahahahahaha, Kaludjer legenda... :D
Ja mislim da treba da ga zadrzimo, sta vi kazete?

Nebojsa
04.12.2011, 15:01
Hahahahahaha, Kaludjer legenda... :D
Ja mislim da treba da ga zadrzimo, sta vi kazete?

Aj, ne, ipak... Koreja naprosto place za njim, zasto da ljudi budu nesrecni.

T-Snell
04.12.2011, 15:02
Ma daaaaaaaaaaaj jbt, ja bas mislim da sad treba da ga zadrzimo... :(

miloolja
04.12.2011, 15:04
Pevalo se i skandiralo Džajiću, a bilo je i transparenata, pa i koreografija posvećena njemu. :dr:

T-Snell
04.12.2011, 15:04
Pevao se i skandiralo Džajiću, a bilo je i transparenata, pa i koreografija posvećena njemu. :dr:

Cemu taj smajli na kraju?

Ernesto
04.12.2011, 15:05
Ma sta vam je, sta ce nam Kaludjer kada stize Purovic.

Nebojsa
04.12.2011, 15:06
Bice dosta koji ce to stvarno pomisliti, nema potrebe za sprdnjom. Vec vidim kako ce Kaludjerica sada postati kraljica kod nekih. Zaboravice i ofsajde, i zicere i sve zivo.

@Ernesto

Sifra Bukva za Bukvu :biggrin:

miloolja
04.12.2011, 15:06
Cemu taj smajli na kraju?

Pevalo se pre par godina protiv. Smajli je upućen tim istim, jer neke znam koji sada pevaju drugačije.
Nisam nikada bila za to da Džaja ode!

Nebojsa
04.12.2011, 15:08
Pevalo se pre par godina protiv. Smajli je upućen tim istim, jer neke znam koji sada pevaju drugačije.
Nisam nikada bila za to da Džaja ode!

Nemoj da si nepostena, nije se samo pevalo, malo se i provaljivalo u kancelariju... Zakasnela pamet, standardno kod nas.

T-Snell
04.12.2011, 15:09
Meni je bilo fascinantno danas, odskace lopta na nekih 40m od gola, Kaludjer je spusta Borhi i reko' taman ima prostora za neku brzu akciju, kad ono Andrija u ofsajdu. :hah:
Al' dao ga je, sacuvao sezonu koliko-toliko da imamo cemu da se nadamo, svaka mu cast... :D

Dacha
04.12.2011, 15:25
Crno je to sto ce opet da igra umesto Mezenge,a i danas se videlo koliko je Bruno korisniji.Imao je 2 igraca na sebi svih 90 minuta,jednom je bio u ofsajdu i cini mi se da nije imao nijedno pogresno dodavanje.Da su samo malo sposobniji i da mu daju neku loptu korisnu,sve bi bilo drugacije,ali ni ovako nije lose.
Oce li ici ovaj na zimu?

T-Snell
04.12.2011, 15:27
Da ne zaboravim, Dzoni i Micko. :wthy:

Nebojsa
04.12.2011, 15:29
Ide 99%, uci ce korejanski.

miloolja
04.12.2011, 18:16
A odbrana... :confused:

http://www.youtube.com/watch?v=WEBHrtPvhOc&feature=player_embedded#!

D-Wade
04.12.2011, 18:50
E sta uradise, ode nam Tosic, i sada ga ni na klupi nema u Betis-u. Izgubili smo levu stranu njegovim odlaskom....Adza i njegove pametne odluke. I, sada satro treba da se vrati, i kod nas da igra...nema veze sto se prethodno nije sastao sa loptom kako treba.

Nebojsa
04.12.2011, 18:56
Ne mora da se vraca, Petkovic je dobar, dolazi Filip Mladenovic, dosta. Jedino da ga ne dovedu da krpi na stoperu kao sto imam neki blagi osecaj da ce uraditi, jer ce opet biti nesposobni da dovedu bilo koga. Moliti Boga da Drakula pusti Maksimovica.

D-Wade
04.12.2011, 18:58
Ma raskida Betis pozajmicu u januaru sa Zvezdom, tako da se Tosic 90% vraca. Klasa je on za Petkovica, za ovog iz Borca isto. Tosic je igrao fenomenalno na pocetku sezone i krajem prolse. Da je ostao, ne bi mi gubili bodove, jer smo bili raznovrsniji sa njim u ekipi. Uz duzno postovanje Volkova i kompanije, bio je najbolji levi bek u ligi..

Nebojsa
04.12.2011, 19:02
Rekao sam ne mora, ne da ce biti za baciti, on je odlican igrac. Samo ti kazem kako ce biti koriscen.

D-Wade
04.12.2011, 19:05
Znam, znam, samo kazem...osakatio nas Adza jos jednom.:biggrin:

Tosic je rekao da smo ga mogli zadrzati, pa mi nije jasno kako je u interesu Adzica da ga posalje na pozajmicu.:ninja:

Kostic nama da dodje i ja zadovoljan. Jos jedno pojacanje ce svakako Vini biti, i Borivoje moze u napad.

miloolja
04.12.2011, 21:10
http://www.youtube.com/watch?v=lzLalypJJLw&feature=player_embedded#!

Duka
05.12.2011, 10:18
Dragan Dzajic!:wthy:Eh...sigurno bi bili drugaciji klub s NJIM..ali sigurno!ejj,Dragan Dzajic..neprocjenjivo!

Nebojsa
05.12.2011, 10:24
“Ovih dana vodim intenzivne razgovore s nekim ljudima, spreman da sve dam Zvezdi, a zauzvrat ne tražim ništa. Zvezda u poslednje vreme nije tamo gde bi trebalo da bude. Nadam se dobrom ishodu tih razgovora”, rekao je Džajić

Evo u dve recenice zasto svi Zvezdasi zele da se Dzaja vrati.

Bendtner
05.12.2011, 14:20
Sad ce na zimu najverovatnije da nam se vrate Trifunovic,Lekic,Tosic i Paseko.Koliko vidim Kaludjerovic ide sigurno, kao i Vilota.Videcemo kako ce sad bez Adzica da odradimo prelazni rok. Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.

Duka
05.12.2011, 14:30
jao trifunovic:(nece valjda,ne daj Boze!

T-Snell
05.12.2011, 14:30
Sad ce na zimu najverovatnije da nam se vrate Trifunovic,Lekic,Tosic i Paseko.Koliko vidim Kaludjerovic ide sigurno, kao i Vilota.Videcemo kako ce sad bez Adzica da odradimo prelazni rok. Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.

Bunjodkor je otkupio Trifunovicev ugovor, Lekica Robi ne zeli, a Tosic ne verujem da ce hteti da ostane.
Sto se tice Partizana, oni su kao igrali dobro ove sezone? :D

Nebojsa
05.12.2011, 14:42
Nista nije jos izgubljeno,ne moze Partizan do kraja prvenstva da igra dobro i da pobedjuje,i njima forma da padne,sad ima neki igraci da im odu.Tu je nasa sansa,jos 48 bodova je u igri a oni nam beze 7.

Ne boj se, kako god da igraju nece puci dve do kraja + da ih mi dobijemo na JNA + da mi dobijemo sve do kraja. Ovde vladaju malo drugaciji zakoni od logike (koja je kod tebe na mestu).

Ljuba90
05.12.2011, 15:55
Ne boj se, kako god da igraju nece puci dve do kraja + da ih mi dobijemo na JNA + da mi dobijemo sve do kraja. Ovde vladaju malo drugaciji zakoni od logike (koja je kod tebe na mestu).

Za sada je sve po zakonu,ako se ne varam :D

Nebojsa
05.12.2011, 15:59
Po zakonu jaceg ako cemo realno. I mi smo bili takvi, ne pravim se lud ni zaboravan, samo kazem kako je.

Ljuba90
05.12.2011, 16:05
Bem li ga...ekipa koja ispadne od Samroka ne sme da se naziva jacom. Jesmo se mi popravili,ali ako dodjemo do titule,to ce biti zbog iskustva i vase gadne atmosfere u klubu.

Nebojsa
05.12.2011, 16:21
http://www.mondo.rs/s226392/Sport/Fudbal/Terali_ga_2004_sad_zovu_Dzaju_nazad.html

Dobar tekst o svemu sto se desavalo oko Dzajica prethodnih godina.

Dzajina izjava kada je odlazio.

"Preuzimam svu odgovornost za poslednje neuspehe tima u kvalifikacijama UEFA takmičenja. Smatrao sam da treba ukazati poverenje ovim mladim igračima, za koje i dalje tvrdim da su vrlo talentovani. žao mi je što u ovom pokušaju nisu uspeli, ali se nadam i verujem da je vreme njihov najbolji saveznik. Zahvaljujem se svim navijačima (posebno Delijama sa "severa") koji su mi svih ovih godina davali bezrezervnu podršku. Crvena zvezda je i suviše veliki Klub da bi je moj odlazak omeo u ostvarivanju sportskih rezultata i dugoročnih projekata koji je vode ka mestu koje joj pripada. Posle 42 godine provedene u Klubu, Zvezda će ostati i dalje deo mog života".

Najezim se od ovih reci na kraju.

Bendtner
06.12.2011, 00:09
Toletov tiket :D
http://www.mozzartbet.com/sr/kladjenje/status-tiketa?ticket=1190-4351482-935

Pa brate kad imaju toliko uzastopnih pobeda ne mogu da kazem da ne igraju dobro.

Ljuba90
06.12.2011, 14:55
Olesio vas Tole sa kaznom. 1 utakmica i milion dinara :wthy:

T-Snell
06.12.2011, 15:16
Mamu mu, gde se bas potrefi da je to tekma protiv ovih, protiv njih imam jos i veci motiv nego protiv Grobara.

Ljuba90
06.12.2011, 15:30
Mamu mu, gde se bas potrefi da je to tekma protiv ovih, protiv njih imam jos i veci motiv nego protiv Grobara.

Zar i sad kada zivis u njihovom gradu? :ha:

T-Snell
06.12.2011, 15:48
Zar i sad kada zivis u njihovom gradu? :ha:

Posebno sad... :D

Deki94
06.12.2011, 19:15
Drago mi je da se Dzaja vraća u tim, jer sa njim ipak dobijamo nešta. A to nešta je i bolje dovođenje igrača, bolji odnos prema dresu. Tačno bi počeo plakati kada vidim da je Sever pun, a oni dole baletani se šetkaju po terenu.

miloolja
06.12.2011, 23:33
http://www.youtube.com/watch?v=W0zUFsI9wmE&feature=player_embedded

LBJmvpFORlife
07.12.2011, 17:11
http://www.dodaj.rs/f/2N/2m/2LOSjiP9/dzajaslavija.jpg

Da ne pomislite kako se sve sjajno i bajno, dok ovog akrepa ne oterate nece vam pomoci ni sam bog a kamoli dzaja.

Deki94
07.12.2011, 19:06
Izgleda da nam se Marko Perović vraća..
Koliko dobro, toliko i loše. Bio je odličan dok je igrao u CZ, a svi koji su se dosada vratili su očajni, tako da ćemo vidjeti...

T-Snell
07.12.2011, 20:35
Marko Perovic nas godinu i po dana. Rekao bih dobar posao, ali videli smo svi kako izgledaju povratnici.

Nebojsa
07.12.2011, 20:41
http://www.youtube.com/watch?v=2KSzqv7iY5w

Ovim me kupio za sva vremena.

Dobrodosao nazad :D

miloolja
07.12.2011, 21:03
Da ne pomislite kako se sve sjajno i bajno, dok ovog akrepa ne oterate nece vam pomoci ni sam bog a kamoli dzaja.

A i ti nemaš pametnija posla, nego uhodiš (ne)ljude po gradu. :D

LBJmvpFORlife
07.12.2011, 21:07
A i ti nemaš pametnija posla, nego uhodiš (ne)ljude po gradu. :D

Pa sa Dzajom ide po gradu, mozda ga on i dovodi u Zvezdu? Pa naravno da ga on dovodi, nista se u Zvezdi bez njega ne desava.

Nebojsa
07.12.2011, 21:19
Pa sa Dzajom ide po gradu, mozda ga on i dovodi u Zvezdu? Pa naravno da ga on dovodi, nista se u Zvezdi bez njega ne desava.

Ja se vise ni ne nadam da cemo se mi tog krpelja skoro (ikada) otarasiti. Od svih prica da ide, do ovoga.

http://www.youtube.com/watch?v=ENjTj82pt8o

Nebojsa
08.12.2011, 09:54
http://www.youtube.com/watch?v=hjfPAeAkBPo

http://crvenazvezdafk.com/images/20-god-od-tokija.jpg

Sve sto sad hocemo je
da budes opet ona prava Zvezda
kao nekad pre...

Zvezdasi srecna nam 20. godisnjica.

Duka
08.12.2011, 10:14
Svaki povratnik se pokazao kao potpuni amater,ne vjerujem da ce to da vazi za Perovica!
i da,srecan nam 'Tokio':D Zao mi Partizana,njihova rak rana:njt:

Nebojsa
08.12.2011, 10:18
Perovic je dosta dobro igrao u MLSu koji je ozbiljna liga u odnosu na TLS. Videcemo kako se pauza odrazila na njega.
Pozitivna stvar je da trenira vec dugo sa ekipom i da je Ciganin do koske.

Deki94
08.12.2011, 18:33
A JA ŽELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE ŠAMPION......

SREĆNO NAM 20. GODINA OD TOKIA...

T-Snell
08.12.2011, 23:58
Addy ode u Kinu za oko 2 miliona. Iskreno, nemam snage da ocenjujem ovaj potez nakon svega sto smo prosli s njim.

Nebojsa
09.12.2011, 00:03
Mozda bi se moglo izvuci vise da nije insane in the brain. I sada se najiskrenije izvinjavam zbog all capsa i svega, ali moram, jace je od mene:

DOVEDITE KRSTENOG STOPERA!!!!!!!!

T-Snell
09.12.2011, 00:04
Dzoni Maksimovic i odlican igrac i ciganstura do koske. Dace Bog da Robi i Dzaja to odrade kako treba, ako vec i nisu.

Nebojsa
09.12.2011, 00:07
Slazem se, resio bi mnogo problema. Ako Dzaja dodje, ne sumnjam da ce naci nacina da dotera sve ove domace igrace koji se pominju. Jos Rambo da nam posalje krstene Brazilce, da se oporavi Paseko... Mozda i zalicimo na nesto od proleca.

Dacha
09.12.2011, 00:09
Da,ali ode Adi,ide i Cosic na leto,ko ce nam igrati stopera?Trebaju nam trojica za rotaciju,a Maksimovic bi bio 1 jedini krsteni,i to sa akcentom na ovo bi bio.Inace cuo sam i da pregovaramo sa Milivojevicem,bilo bi dobro da ga dovedemo,pa onda Robi moze Micka totalno da prekomanduje na stopera

T-Snell
09.12.2011, 00:10
Milivojevic je isto ciganstura koliko sam cuo, a i Ranko je nas...uz odredjeni procenat naravno. :D

Tutora se namece kao logicno resenje ove (ne)jednacine.

Nebojsa
09.12.2011, 00:15
Milivojevic je isto ciganstura koliko sam cuo, a i Ranko je nas...uz odredjeni procenat naravno. :D

Ako dovedu njega ili Bogdanovica aka Guma, evo ovde svecano obecavam, i ovaj put se ne salim, prestajem da pratim CZ pa makar igrala sledece godine finale LS. Ne mogu vise da gledam te idiote.

Znam da se salis ali sama pomisao na tu mogucnost :tp:

Dacha
09.12.2011, 00:16
..bo nas Tutora,odavno smo prerasli nivo tih poluigraca,mada ko zna,mozda pogodi na JNA,ko pre 3 godine :D:biggrin:
Da nas sreca samo pogleda pa da uzmemo Gaja ili neku zvercinu slicnu njemu

Nego,nisam ulazio na RSB,jel Adi sigurno ide?

T-Snell
09.12.2011, 00:19
Ma prica je da je vec dogovoreno, cini mi se da je Press objavio. Znaci nije prica da je tu ponuda i ostale dza bu gluposti, nego da je gotov posao, verujem da je tako.

LBJmvpFORlife
09.12.2011, 00:21

Luka je grobar samo takav.

Ljuba90
09.12.2011, 00:24
Kao da je bitno ko za koga navija...Ilijev je cigan pa je dao sve Partizanu,Kirovski je grobar pa igra za Zvezdu. Kecman je isto cigan. Itd,itd...

miloolja
09.12.2011, 14:55
Sa današnjeg treninga

http://sport.blic.rs/data/images/2011-12-09/197302_zvezda-trening-01-foto-a-dimitrijevic_f.jpg?ver=1323435063

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/382675_288145214562620_106283266082150_818856_8048 37298_n.jpg

tuta bugarin
09.12.2011, 18:14
ima nas više na treningu
nego gubara iz fk državni kućni ljubinci
natri utaknice

lutajući reporter tuta bugarin
nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

miloolja
09.12.2011, 20:16
OD TEBE TRAŽIM SAMO DA KAO LAV SE BORIŠ....

http://www.youtube.com/watch?v=osS82eJo_9M

Il Capitano
10.12.2011, 13:23
CRVENA ZVEZDA: Bajković, Mikić, Adi, Mijailović, Petković, Kovačević, Evandro, Dimitrijević, Lazović, Borha, Kaluđerović.

Stream solidnog kvaliteta...

http://vijesti-dana.com/prenos/prenos.php

T-Snell
10.12.2011, 13:29
Čava je katastrofa, pakuj to sa Kaludjerom za Koreju.

Il Capitano
10.12.2011, 13:44
Al se razdrao Robi ovima što se povlače samo, "PA NAAAAPADNI GAAAAAAAAA!!!" Plašim se za ovu odbranu kad ode Adi...

Dobra taktika Vojvodine preko kontri, nisu bezopasni ni malo...

Evandro najbolji u Zvezdi...

T-Snell
10.12.2011, 13:48
Koliko nam samo Čava i Kaludjer usporavaju igru, tuga... Pa cak se i Kovacevic brze oslobadja lopte i brze reaguje od njih dvojice.

Il Capitano
10.12.2011, 14:14
Mikić izaš'o, a kod Vojvodine ušao Brana Ilić. Biće zajebano ako ovi udare neku kontru... To mora da se spreči.

Blaga inicijativa Zvezde, povučena Vojvodina...

T-Snell
10.12.2011, 14:21
Kaludjer je uspeo potpuno sam da padne preko lopte. :wthy:
Ovo je vrhunac...

Il Capitano
10.12.2011, 14:28
To je to, kontra Vojvodine a Bajko opet poludeo...

Bendtner
Kad tad je Bajku ovo moralo da se desi...

Nebojsa
Pa jbt :facepalm:

Nebojsa
10.12.2011, 14:38
Iz tekstualnog prenosa.

Калуђеровић потпуно бескоритан у овој утакмици

od pocetka vremena.

Edit: Sad su jos i poceli da se koskaju, ne znaju muski da podnesu poraz. Mr`s pi****e iz Zvezde. I onaj ko vas dovede. A Boga mi i trener vec dobro trosi kredite.

После центаршута Петковића , лопта ПОГАЂА у образ Калуђеровића и одбија се до Супића

:rofl: Od muke se smejem...

T-Snell
10.12.2011, 14:51
Igramo celu polusezonu bez levog krila, bez spica, bez zadnjeg veznog, bez stopera, ovo je jos i dobro kako smo prosli.

Nebojsa
10.12.2011, 15:02
http://www.youtube.com/watch?v=RmJhv_r5oxQ

Il Capitano
10.12.2011, 15:08
Mora Zvezda malo da nauči i da pusti protivnika da se otvori. Čemu to konstantno držanje lopte kad 90% od takvih akcija nema ništa, u ovom Zvezdinom primeru. Ako vidiš da se protivnik zatvorio, pustiš ga malo da i on krene da igra, onda se otvara prostor za veći tvoj manevar u napadu.

Izuzetno pametna igra Vojvodine danas, polu-zatvoreno sa snažnim kontrama...

A ova Zvezdina prividna nadmoć i inicijativa nažalost daje osećaj da je igra spora, ne-efikasna, slabo produktivna, ne-kreativna, dosadna...

Džabe veliki posed lopte ako se dobre šanse ne stvaraju...

LBJmvpFORlife
10.12.2011, 15:35
Necu da stajem nikom mna zulj ali da se osvrnem na nesto sto sam vec pricao ove sezone, mozda ako sednete i dobro, dobro razmislite shvatite da Robi ima puno gresaka u vodjenju tima, ne prilagodjava se nikome, previse je tvrdoglav i na kraju nema nijedan uspeh otkad je dosao.

Il Capitano
10.12.2011, 16:36
To jeste mora malo i on da prilagodi igru protivniku. Nije Vojvodina neki bauk ali ne igra se isto i protiv Vojvodine i protiv Smedereva na primer. Ali svi će reći da Zvezda ne mora da prilagođava igru nikom, što je loše...

Više bih voleo da teži Murinjovoj filozofiji tj. odličan balans između odbrane i napada nego Gvardiolinom smislu fudbala. Svi bi da kopiraju sad ovog drugog al' izgleda da tako nešto može samo u Barsi koja ima takav sistem od petlića do seniora...

Ovaj posed lopte Zvezde je gotovo nikakav kad se vidi kakve jalove šanse se stvaraju...

Bendtner
10.12.2011, 17:23
Gomila centarsuteva koji nijedan nas igrac ne moze da pokupi,prvo sto su ti centarsutevi uzasni,a drugo i kad ovi nasi ubojiti bekovi ubodu neki centarsut nijedan nas igrac ne moze lepo da oplete tu loptu.

lenjivac
10.12.2011, 18:51
Ja sam mislio da ce moja Vosa biti losa ove sezone i nisam ni pratio ni gledao utakmice (razocaran posle poraza od Vaduza), al danas sam pogledao tekmu i video da je Zvezda jos gora od nas. Samo mi nije jasno otkud vam tolko bodova sa ovakvom igrom :confused: Nije valjda da su ostali timovi bas takav raspad

miloolja
10.12.2011, 20:59
Taman kad pomislim da ne može gore, a ono... gle može...
Svaki komentar u vidu besa, ljutnje, ogorčenosit, tuge, očaja ili kog već negativnog osećanja nema više nikakvog smisla.

Bendtner
10.12.2011, 22:36
A sad tek krece muka,kad krenu natpisi po novinama "Zvezda dovodi novog Mesija" pa dodje neki Stevica Reljic,pa novi Ronaldo,dodje lik koji da 2 gola za polusezonu...Voleo bi da mogu da ne citam te natpise do 1.februara.

miloolja
11.12.2011, 00:55
Li Adi i Kaluđerović razdužili opremu... sledeći...

T-Snell
11.12.2011, 00:58
Nadam se da ste culi pricu o sabotazi Robija. Pa, malo razmislite o tome koliko je on kriv za sve ovo.

P.S. Da ne zaboravim, Micku dati kapitensku traku i jaci ugovor koliko od nove godine!

Duka
11.12.2011, 08:49
Ovi nasi igraci..pa ne znam...sve to treba poshamarat...ne znam zasto ali ipak mislim,da je Robi malo stroziji ,da bi bolje bilo..nemam pojma,vjerovatno grijesim,ali on mora da bude stroziji,da ga se igraci boje...mislim da bi se vise zalagali,gomila djubreta! Robi,samo bahato,arogantno,totalno strogo...i naravno prodati kaludjerovice,dimitrijevice kovacevice i slicne liliputance!

Il Capitano
11.12.2011, 10:54
Treba da se igra i pametno neki put a za ovu sabotažu nisam čuo niti verujem u to...

T-Snell
11.12.2011, 12:34
Treba da se igra i pametno neki put a za ovu sabotažu nisam čuo niti verujem u to...

Ja znam da je tako iz prve ruke, a ti veruj Blicu, Sportalu i ostalim govnima.

Il Capitano
11.12.2011, 12:40
Verovatno je to razlog za ovih -10. Igrači namerno miniraju Robija...

T-Snell
11.12.2011, 12:53
Verovatno je to razlog za ovih -10. Igrači namerno miniraju Robija...

Sarkazam ti nije jaca strana i ne miniraju njega. Problem je sto se plate dobijaju selektivno (secas se sukoba nakon derbija i price o losim odnosima nekih domacih igraca sa strancima, to je to) i onda onaj deo koji ne dobija plate na vreme lelemuda po terenu. Pa Robi se juce dere kao konj, niko ni da ga pogleda, a kamoli da uradi to sto on trazi.

Ernesto
11.12.2011, 13:28
Svaki igrac koji ne dobije platu na vreme treba da strajkuje i da ne trenira. Ako oni od tebe traze da ispunjavas sve obaveze iz ugovora, i recimo ne kasnis na trening, a ako zakasnis dobijes po usima, onda ti ako ne primis platu na vreme ne treba ni da treniras. Moraju i oni svoje obaveze iz ugovora da ispunjavaju, ne moze samo da bude jednosmerno... U to kakvi su ti igraci i koliko su produktivni na terenu za te pare za koje igraju necu ni da ulazim, jer nisu igraci sami sebe platili... Iskljucivi krivac je onaj koji ih je tu doveo i platio toliko koliko ih je platio. Kari Pesic kada je prvi put bio u Zvezdi je imao isti problem kao sada ovi u FK-u, selektivno su deljene plate, igraci bili nezadovoljni, hteli da strajkuju... On je lepo stao na stranu igraca i rekao kome plata kasni jedan dan NE SME da trenira, zabranjivao im je... Kada su videli ovo iz uprave da se trening radi sa 6,7 igraca, opasuljili su se, pa vise nisu selektivno delili plate. Tako je odrzavao dobru atmosferu u timu. Posle svake pobede ih je kolektivno izvodio na veceru i placao iz svog dzepa. Majstor psihologije....

T-Snell
11.12.2011, 13:39
Ja se s tim u potpunosti slazem, ali nas kao navijace to ne zanima. Jebe se nama da li oni jedu u Meku, po italijanskim restoranima, ne jedu, idu po splavovima itd, samo necu da vidim lelemudanje po terenu dok nose taj sveti dres. Ko je kriv, Lukic, Robi, oni sami, apsolutno je nebitno, vazno je ono sto vidimo na terenu, a ove polusezone osim Ventspils-a i prvo poluvreme Rena nista videli nismo.

Ernesto
11.12.2011, 13:47
Ja se s tim u potpunosti slazem, ali nas kao navijace to ne zanima. Jebe se nama da li oni jedu u Meku, po italijanskim restoranima, ne jedu, idu po splavovima itd, samo necu da vidim lelemudanje po terenu dok nose taj sveti dres. Ko je kriv, Lukic, Robi, oni sami, apsolutno je nebitno, vazno je ono sto vidimo na terenu, a ove polusezone osim Ventspils-a i prvo poluvreme Rena nista videli nismo.

Inace u klubu vlada potpuno rasulo, ne zna se ko pije, a ko placa... Mali Lazovic poslednjih ne znam ni ja koliko utakmica nije mogao da prodje testove opterecenosti, igrao je preoptercen, samo je bilo pitanje trenutka kada ce da se povredi. Morao da igra da bi ga prodali... Telo Cadu-a je na nivou deteta od 13 godina u pubertetu... Sve to dolazi od Zirojevica...

Mozda nesto kasnije, sad me mrzi da pisem, napisem pricu Saleta Jankovica, bivseg trenera Zvezde, inace velikog Zvezdasa o "carobnjaku" Salasu...

Il Capitano
11.12.2011, 13:58
Juče je Vojvodina održala čas produktivne igre. Sistem koji odgovara onim igračima koje imaju i protivniku protiv kojeg su igrali...

Zvezda je igrala kao cele polu-sezone. Dodavanja koja ne vode ničemu, svaki centaršut neupotrebljiv (bez obzira što nisu neki bekovi ali sve su to čistili protivnički igrači u šesnaestercu), igra deluje sporo... Trudili su se oni, ali sa takvom postavkom protiv pametne Vojvodine ne može.

Partizan ih je u Novom Sadu dobio kontrama, 2 duge lopte su bile (doduše i njihovi štoperi su pogrešili) ali bila je pametna pobeda za njih.

Nisam od onih koji kažu da oni namerno tako loše igraju, ne trude se itd. Nije se moglo bolje juče sa onakvom jalovom dominacijom.

Robi mora da se usavršava takođe, ne igra se svaki put isto...

Ernesto
11.12.2011, 14:20
Evo odmah do otklonim nedoumice... kada je americki konobar rekao kako Barkos ima kracu nogu, pogresio je (valjda pomesao). U pitanju je bio Salas, a Barkos je imao epilepsiju, a onaj mali Lukas, pacov kojeg smo doveli iz Marinkove bare je imao neki problem sa srcem pa je okacio kopacke o klin...

A prica pocinje ovako... Snimio Sale Jankovic kako se Salas na treningu gega po terenu, ne trici kako treba... u prvi mah pomislio posledica povrede s kojom je dosao u Zvezdu. I tako prosao prvi trening, drugi, treci.... a stvar se nije menjala, i dalje se geg`o... I kaze Sale, resim ja da ga uhvatim pod ruku i pravac na DIF na detaljne preglede (svako ko je trenirao bilo koji sport zna o kakvom se pregledu radi... U pitanju je onaj koji traje 5-6 sati, rade ti EKG, vade krv, procenat masnoce, opterecenost, mehanika... ma bukvalno sve, od glave do pete...). Zavrsi se pregled i kaze meni doca: "Jbt, pa vi ste doveli igraca s kracom nogom!!!" Kaze Sale: "A ja u soku, hocu da se srusim od bruke!" Sta sad da radim, ja njega pod ruku i pravac u upravu da im saopstim saznanje... Stizem, kucam na vrata, ulazim i kazem: "Jbt ljudi vi ste doveli Salasa, igraca s kracom nogom!" i odgovara meni ovaj iz uprave: "Nije Sale, to ti se cini zato sto trci po terenu kao Garrincha!!!!!!!" Kaze Sale, ja prebledeo, sav u soku, napustam kancelariju bez ijedne izgovorene reci...

tuta bugarin
11.12.2011, 23:27
Taman kad pomislim da ne može gore, a ono... gle može...
Svaki komentar u vidu besa, ljutnje, ogorčenosit, tuge, očaja ili kog već negativnog osećanja nema više nikakvog smisla.

a
možbi
danebi bilo loše
da promenimo ime u
crna zvezda
a

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

miloolja
11.12.2011, 23:30
Nemoj da si neozbiljan.
Da menjamo sve ove što to ime ne samo ukaljaše, već uniziše do krajnjih granica trpeljivosti.

Dacha
11.12.2011, 23:51
Mozda cak izgubimo i Ozegovica,e majko mila...

T-Snell
12.12.2011, 00:01
Ognjen je blize ostanku nego odlasku, pusti novosti i ostale smradove!

tuta bugarin
12.12.2011, 00:02
Nemoj da si neozbiljan.
Da menjamo sve ove što to ime ne samo ukaljaše, već uniziše do krajnjih granica trpeljivosti.

daklen miljan miljanic
on je teo dase uguzi u zvezdu kase iz nekih emirata vrnuo devedesprve druge
dzaja ga potero
pajeon obećo daće muse osvetu
otišo kod bjeke zeke i mirka marjanovica
i pocmu oni kampanju kako dunište zvezdu
u orkestar omak primu dacića i sve njine ministre
poapsu dzaju i sve one šta sumu rekli odjebi tisinas prodo panatinajkosu onomad za stotries iljada dolara sramise a dasmo tada bili šanpijoni bilibi još tricetr puta dosade
i
okrenu tioni toes gubarska banda sve u rušenje zvezde i kradju njini toes naši para
a šta radu ido danas svi zajno
precednici ministri vojska policija
tako da neće nama dosvane
doklen njima neomrkne
gubarima i
takoto

nežno šapće sneguljici
dok patuljci ruju
u rudnici

Dacha
12.12.2011, 00:12
Ne verujem onom liku 100% sto je napisao,ako ti nemas mozda nekog pouzdanijeg izvora.

Spominju opet Toroa,i da ce Lukovic i Ninkovic doci u paketu,koja smejurija

milanche
12.12.2011, 12:15
Manite se dovodjenja ,bolje da se posvetite sopstvenoj deci.Pa i mi smo doveli svakakvu bagru a opet su im igraci iz nase skole pokazali kako se igra.Ta "pojacanja" koja dovode nasi klubovi... Od prilike svaki 7. moze da opravda taj naziv.Ja da sam na vasem mestu oterao bih sve ove povratnike i strance i sakupio iz mladjih kategorija kajmak i dao im da igraju.I u Partizanu bih voleo da vidim ledja bar 5-orici sto pre ,a ni jedan od njih nije mladji od 23 godine. To bi vam mozda zrtvovalo koju sezonu (koliko god to smesno zvucalo) zbog mladosti i neiskustva ali bi bar mnogo toga dobili na duze staze.

Ernesto
12.12.2011, 23:44
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/207146/Legendarni-golman-Beara-u-bolnici

Jedan jedini, najveci...

Duka
13.12.2011, 08:23
Nek nam sad dovedu Luku M. iz Rada i ja prezadovoljan...nesretni Kaludjerovic ce u Aziju,tako da Mezenga ima konacno vise prostora,a onda Luka Evandro Kadu i naravno Lazovic treba da predstavljaju pravi kalibar;)

Ljuba90
14.12.2011, 01:49
http://www.mojacrvenazvezda.net/wp-content/Cimy_User_Extra_Fields/miloscz/avatar/Adza%20maneken.jpg
:srb:

Nebojsa
14.12.2011, 02:15
U Drakula, nisam te prepozn`o :D

D-Wade
14.12.2011, 13:34
Sa Partizanom za finale kupa...:D

EDIT:

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki bio je izuzetno zadovoljan nakon izvlačenja parova za polufinale Kupa Srbije u kojem će se naš tim sastati sa "večitim" rivalom.

- Super. Zadovoljan sam žrebom, izuzetno. U svakom slučaju bismo na putu do trofeja Kupa koji želimo da osvojimo igrali sa Partizanom, i možda je bolje što se susrećemo pre finala, jer u polufinalu se igraju dve utakmice. Sve u svemu, zadovoljan sam - izjavio je Prosinečki.

Nebojsa
14.12.2011, 15:42
Meni je zao sto ponovo nece u NS doci ni Zvezda ni Partizan. No dobro. Voleo bih da izbacimo Partizan, mnogo bi za samopouzdanje bilo dobro da ih direktno pobedimo za trofej, to nismo uradili odavno.

miloolja
14.12.2011, 15:54
Prva se igra kod nas 21.marta, a revanš 11.aprila.

Farfan
14.12.2011, 16:43
Primećuje se da je optimizam porastao, kako i ne bi pored tolikih tektonskih promena u upravnom personalu kluba.:angel::angel:

Farfan
14.12.2011, 16:46
Nek nam sad dovedu Luku M. iz Rada i ja prezadovoljan...nesretni Kaludjerovic ce u Aziju,tako da Mezenga ima konacno vise prostora,a onda Luka Evandro Kadu i naravno Lazovic treba da predstavljaju pravi kalibar;)

A šta ćemo sa štoperima?

T-Snell
14.12.2011, 16:48
Krneta, Kecojevic i jos jedan TSL balvan tipa Rendulic i bicemo ok do kraja sezone.

Farfan
14.12.2011, 16:55
Sve su to kratkoročna rešenja. Ni OFK-ova odbrana na čelu sa Kecojevićem ne deluje granitno i neprolazno.

btw

Sviđa mi se Robijeva transfer lista, mada bih je ja dopunio još kojim imenom, ali da ne sitničarim...

bice
14.12.2011, 20:49
Nocas sam sanjao da je Partizan pobedio Zvezdu u kupu 3-0,iako nisam ni slutio da ce igrati u kupu oni.
Toliko sam se nervirao u snu da mi je doslo da polomim TV... :D
Ne znam zasto sam to sanjao ali prosli put sam sanjao da je Zvezda pobedila Partizan 2-0 i doslo obrnuto :D

Nebojsa
14.12.2011, 20:55
Mpcas sa, samkap da ke Partizan pobedio Zvezdu u kupu 3-0,iako nisam ni slutio da ce igrati u kupu oni.
Toliko sam se nervirao u snu da mi je doslo da polomim TV... :D
Ne znam zasto sam to sanjao ali prosli put sam sanjao da je Zvezda pobedila Partizan 2-0 i doslo obrnuto :D

Bice pa zar vec pijes u tvojim godinama. Neki novi klinci...

bice
14.12.2011, 23:11
Ma pisao sam u mraku,a tastatura baguje... :D
Pa sam je udario rukom odma' ide bolje. :)

Il Capitano
15.12.2011, 15:52
Obimna analiza dosadašnjeg dela sezone sa RSB Foruma...

Данашњом утакмицом против Војпоставодине завршена је полусезона од које су навијачи Црвене Звезде имали велика очекивања. Када подвучемо црту не може се рећи да је ико задовољан. Испадање из Европе, велики бодовни дефицит за Партизаном, нови пораз у дербију, мало квалитетне игре, доста проблема, сукоба у свлачионици... Да ли је све било баш овако црно? Најбоље је кренути редом и видети шта се и где урадило.

ПРЕЛАЗНИ РОК

Завршетак претходне сезоне нам је донео нови неуспех, али и велику наду за сезону која следи. Титула јесте склизнула из витрине, али Роберт Просинечки је донео неку нову енергију на Маракану, под којом је Звезда претходног пролећа пружала игре које су у доброј мери развеселиле срца навијача. Звезда је после доста времена играла офанзиван фудбал, играчки уништавала противнике, а највећа мана је била неефикасност тима јер је екипа стварала пуно шанси, али реализовала јако мало.

У играчком смислу било је доста промена. Отишао је капитен Павле Нинков у Тулуз, што је и било очекивано, јер се о његовом одласку причало већ неколико прелазних рокова. Од битних играча отишли су и задњи везни Авал Исах у Розенборг, односно Александар Јевитћ у Кину. Огњену Короману је истекао уговор, па је каријеру наставио у Крилима Совјетов, док је Саша Стаменковић продат Азербеиџанском Нефчију. Пред сам почетак сезоне екипу је напустио и Славко Перовић, који је каријеру наставио у Раду. Ако су ови одласци и били очекивани и планирани, онда се то не може рећи и за одлазак Душка Тошића у Бетис, пред сам крај прелазног рока, а након испадања из Европе.

С друге стране доведени су нови играчи да замене оне који су тишли, али и да унапреде игру и већ постојећи играчки кадар. Прва ласта у звездином јату био је Милош Димитријевић, момак који је доминирао теренима ЈСЛа у дресу Рада. Од малог Чаве се очекивало доста, а пре свега да у пару са Евандром креира игру Звезде. Уместо Исаха враћен је бивши капитен Ненад Ковачевић коме је истекао уговор са Лансом. Очекивало се да он буде унапређење у односу на Исаха, те да млади Мијаиловић научи нешто од њега. У сарадњи са Дејаном Рамбом Петковићем доведена је прва звезда прелазног рока – Винисијус Пашеко. Брзоноги левокрилни играч је требало да буде ударна игал црвено белих ове јесени. За њим је након доста лицитирања и нагађања дошао још један играч Фламенга – Бруно Мезенга. У игри су били далеко атрактивнији играчи са далеко озбиљнијим учинком у претходној сезони, али очито недостатак средстава за провереним нападачем свео је избор на позајмицу Мезенге. Одласком Стаменковића требало је попунити и голмаску позицију, а након мононуклеозе Марка Дмитровића, доведена су чак два голмана – оба млада и перспективна: млади репрезентативац Србије Александар Кировски из Земуна и Милош Весић из Новог Сада. Тиму су прикључени и играчи из омладинског погона – Филип Стојковић (десни бек), Горан Чаушић (везни) и највећи таленат у последње време шеснаестогодишњи Филип Јанковић (офанзивни везни, нападач). Списак појачања за ову сезону закључио је помало непланирано Никола Петковић након одласка Душка Тошића.

ПРИПРЕМЕ

Већ од првог дана припрема кренуло је лоше. Детаљ који је тада промакао седмој сили касније ће се доста препричавати, а то је кашњење новог капитена Милана Вилотића на полазак на припреме. Такође, нове муке су задесиле клуб у сарадњи са Ли Адијем који се поново није појавио на прозивци, а након тога је месец дана трајала лицитација да ли је он стварно оболео од маларије или је то само нови покушај недисциплине. Ади се на крају вратио и мора се признати да је од тада његов однос према клубу сасвим другачији него до тада и да се понашао онако како се очекивало од првог дана. Пријатељски мечеви су били заказани против слабих ривала, углавном нижелигаша или слабије пласираних клубова из осредњих лига. Реми без голова је обележио је почетак припрема протв нижелигаша из Аустрије – Колумбије, али поред слабог утиска, Звезда је пртрпела огорман ударац, невероватним ломом ноге највећег појачања и играча који је најављиван као најквалитетнији појединац овог тима – Пашека. Уследили су немири у свлачионици, одузимање и одстрањивање Вилотића из тима, па онда након ургенција и разговора са тренером Просинечким, ипак повратак Вилотића у екипу. Све то је прилично уздрмало екипу и било је јасно да је већ у припремном делу сезоне начињено и превише грешака, које су се касније као бумеранг обијале о главу челника али и навијача Звезде.

ПОЧЕТАК СЕЗОНЕ - ЕВРОПСКИ ИЗЛЕТ ЗВЕЗДЕ

Припреме су завршене са 4 победе и тим једним ремијем уз гол разлику 14-0, али тек на моменте добром игром (9 голова дато аматерима из Унтершицена). Уследило је оно за шта се спремала целокупна Звездашка јавност. И ове године почетак борби у Европи за Звезду дешавао се у периоду када се озбиљне европске звезде сунчају по разним егзотичним плажама. Противник кога је ваљало победити био је летонски Вентспилс, рекло би се таман по мери. Звезда је први меч играла у гостима, сјајно га отворила голом, а онда нови малер – повреда Евандра, најбољег играча претходног пролећа. Уз то је уследио и пад у игри па су Летонци успели да изједначе а константним нападима и да наговесте тотални суноврат Звезде већ на првом кораку, ове историјски важне сезоне. Ипак Звезда је некако одбранила своју мрежу, а онда у последњим тренутцима меча, новајлија Бруно Мезенга се нашао где треба и Звезда је у нову сезону ушла победом у гостима.

Crvena zvezda - Ventspils 7-0 04.08.2011.

Главно питање је било – да ли је ово игра коју ћемо гледати од стране Звезде ове сезоне, или је ово само био лош дан. Сви су очекивали да ће одговор добити у реваншу у Београду, али се испоставило да је управо тај одговор био погрешан. У реваншу је Звезда одиграла свој најбољи меч од када је на клупи Роберт Просинечки. Симпатична екипа из Леотоније је декласирана са 7-0 и нема душе на стадиону Црвене Звезде која тада није помислила да је то оно што смо годинама чекали. Све је ишло баш онако како Роби замишља и како види Црвену Звезду у својој глави.

ДОМАЋЕ ПРВЕНСТВО И ОПРОШТАЈ ОД ЕВРОПЕ

На жалост отрежњење је било болно. Прво коло Супер лиге донело је тешко гостовање у Суботици, где Звезда није показала ништа, па је све бодове оставила на северу Војводине. Истина, Звезда је гол примила из пенала који није постојао јер је прекршај направљен више него очигледно ван казненог простора, али је комплетна игра нашег тима, са све киксевима за које смо веровали да су давна прошлост била поражавајућа. Оптимисти су се надали да је лоша игра резултат тога што су играчи окренути уткакмицама које би омогућиле Звезди јесен у Европи, против француског Рена. Рен је био можда и најтежи противник кога смо могли добити у овој фази, јер није екипа превише звучног имена, али саставаљена је од младих и веома брзих играча који су углавном дошли из њихове омладинске школе, која је већ пар сезона најбоља у Француској. Звездина шанса су биле трибине крцате Маракане. И деловало је да ће момци у црвено белим дресовима ту помоћ и искористити. Французи су били збуњени и нису успели да се прилагоде. Каду је погодио из пенала, али Европа не прашта грешке, па када је Звезда пропустила неколико изгледних прилика, Французи су успели да изведу један озбиљан контра напад и Питриопа је матирао Бајковића таман пред полувреме. Након тога све је отишло низбрдо. Французи су однели победу из Београда, а у реваншу су нас до колена потукли и затворили овогодишњу бајку о Звезди у Европи.

У домаћем првенству Звезда је успела да се консолидује, мада је игра и даље била бледа. Ипак, бодови су се скупљали а кикс из Суботице су анулирали Ужичани који су победили Партизан и донели нам изједначен наставак борбе са највећим ривалом. Звезда је скупљала бодове, али игра је тек на моментe бивала нешто боља. Нападачи нису успевали да постигну гол, а у купу је за мало избегнута тотална брука и испадање у Лучанима. Уследио је несрећни реми на Маракани са Радничким у последњим тренуцима меча, а онда и трилер утакмица са друголигашем Банатом и шокантан пролаз у буквално последњем минуту надокнаде голом из пенала у мечу у који смо завршили са Адијем на гол линији због искључења голмана Весића. Одмах након тога плаћен је цех у Ужицу. После нешто боље игре у првом делу, уследио је кикс одбране и Слобода је повела. Деловало је да је пораз близу јер су играчи из Ужица били ближи другом голу него Звезда изједначењу. Ипак Борха постиже ефектан гол и доноси један бод као неку утеху за слабу игру. Након тога Звезда је заиграла нешто боље и деловало је да коначно почиње да се дешава нешто на терену од онога што би Просинечки желео. Убедљив тријумф над Смедеревом у купу и врло добра игра, обрадовали су све пред пред дерби који је био прилика да се исправе киксеви против Слободе и Радничког. Звезда је можда била и нешто бољи ривал, имала више добрих прилика, али у тој утакмици се осликала цела сезона – када не искористиш прилике које створиш, а Звезда је промашила и пенал, онда казна обавезно стигне. И стигла је. Партизан је из полуконтре успео да дође до вођства а играчи Звезде су већ тада изгледали као да се предају, па је тако забележен нови пораз. Тешке утакмице против Рада и Војводине су просто морале да се добију да би се задржала нада да може да се деси Звездино пролеће. Рад је капитулирао у буквално последњим тренутцима меча, а меч са Војводином је личио баш на овај меч, само што лале нису успеле да поведу у првом делу. Ипак, далеко квалитетнији тим од екипе са бањице је стрпљиво чекао и буквално разбио Звездину поставку одличним контрама и полуконтрама где су до изражаја дошли брзи играчи новосадског тима. И тако, мало по мало на зимски сан се одлази са забрињавајућих -10.

УЧИНАК ИГРАЧА

Голмани:

Бајковић – Бранио је добро већи део сезоне, али је имао неколико кисева, а они против Партизана и Војводине су били кључни. Ипак може се рећи да је он свој посао одрадио добро. Проблем је што није толико сигуран у прекидима када треба да изађе а када не, а иако је доста пута излетао и добро чистио лопте као трећи бек, киксеве је правио управо на овај начин.

Кировски – бранио је у купу и коректно одрадио посао. Нарочито се истакао против Младости у Лучанима када је одбранио неколио добрих прилика.

Весић – у оних пар мечеве што је бранио показао нешто несигурности, али као ни Кировски ни он није имао баш пуно прилике да покаже шта зна јер је Бајковић бранио скоро на свим уткамицама.

Одбрана:

Ли Ади – Најсигурнији играч наше одбране. Закрпио је многе рупе у нашој одбрани, често знао да заустави и контре где је њега самог нападало и неколиок играча. Међутим и он је млад играч, па је знао да погреши, и директно је крив за неколико голова које смо примили ове јесени, а који су отимали бодове са нашег салда. И такав био је главни ослонац наше одбране (ако не и једини). Како пише штампа његов одлазаку Далијен је већ договрен.

Милан Вилотић – шта рећи за момка који је од миљеника навијача и капитена тима постао најомраженији појединац. Просто и на Милана се одразило све што се дешавало, па су његове игре биле испод просека и онога што је приказивао раније. Гол Мудринског у јагодини преко њега или Шћеповића у дерију поред њега, су само неки од „греха“ Вилотића, а више од саме грешке навијаче провоцира његова апсолутна равнодушност. Велико разочарење и играч кога сасвим сигурно нећемо гледати на пролеће у црвено белом дресу Црвене Звезде.

Урош Ћосић – капитен омладинске репрезентације поцечео је добро сезону, али због повреда се није превише наиграо.

Никола Микић – одлично је започео сезону и показао да одлазак Нинкованиеј толики хендикеп. На већини уткамица носио и капитенску траку што довољно говори о поверењу како Просинечког тако и остатка екипе у њега. Имао је и он пад у игри у једном делу сезоне, али утисак је да је један од играча који је коректно одрадио свој посао.

Никола Петковић – Некон одличних партија Тошића, очекивало се да га Петковић у потпуности замени. На жалост Петковић је био отприлике у стању у коме је био и тошић када је дошао у Звезду, па је тек на последњих пар мечева пружио нешто боље партије, али за сада недовољно.

Стеван Рељић – момак коме сви оспоравају знање, али момак који се увек бори. Доста неприметан када је на терену, у одбрани солидан, у нападу углавном несигуран, након повреде у мечу са Јагодином није се још вратио у тим.

Филип Стојковић – један од момака од којих се пуно очекује у будућности. Играо је само на куп нечевима, али треба очекивати да на пролеће добије већу минутажу, нарочито ако Микић напусти клуб.

Везни ред:

Срђан Мијаиловић – иако је везни играч, скоро да је више мечева одиграо на позицији штопера и био је једна од ретких светлих тачака тима. Свакако велики потенцијал и надамо се предводник нових Звездиних генерација. Са којом самоувереношћу игра овај момак просто је милина гледати. Сасвим сигурно прави кандидат за капитенску траку, чим се за тим укаже потреба.

Ненад Ковачевић – капитен је једно од највећих разочарења ове јесени. Ако се негде осетио одлазак неког играча онда је то одлазак Авал Исаха. Ковачевић је много грешио и правио велики број киксева на почетку сезоне, а касније је изгубио место у стартној постави. Борбеност је и даље ту, али утисак је да нема више оне енерије која га је некада красила, а и годне су оставиле последице на његов стил игре.

Каду – играч коме су сви желели да виде леђа, ове јесени је био најбољи играч Црвене Звезде уз Дарка Лазовића. Каду је доста напредовао и унапредио своју игру, а често је показивао највише жеље. На жалост он се повредио пред крај првенства и у дерби је ушао након скоро месец дана паузе. Ипак све похвале за Кадуа.

Евандро – играч од кога се највише очекивало, а који није пружио ни делић тога. Не може се рећи да је Евандро био лош. Ако погледамо статистику он је постигао 6 голова и имао 4 асистенције, али просто од њега се очекивало да прави игру Звезде, а саме игре није било баш пуно ове јесени. Не треба бити превише оштар према овом момку, јер треба имати у виду да је и он на самом почетку доживео повреду кључне кости и да се на терен вратио после мање од месец дана, а да је за опоравак од такве повреде потребно бар 3 месеца. Али зато треба очекивати на пролеће значајно бољег Евандра.

Димитријевић – ни мали Чава се није прославио. Свега неколико коректних или добрих мечева и све остало доста испод очекивања. Истина, на доста утакмица је играо на позцији задњег везног, што он никако није, али од њега се очекивало да помогне Евандру да прави игру, а као што сам напоменуо од игре нисмо пуно видели. Надајмо се да ће нас на пролеће и он уверити да може значајно боље.

Лазовић – Дарко је једна од светлих тачки нашег тима. Сасвим екслодирао, продорима по страни силне муке задаје противничким одбранама, а оно што би требало чешће да ради је и шут са дистанце. Овај момак има и брзину и технику и креацију. Када би саиграчи мало више живнули он би пружио још више.

Борха – Колумбијац је свкако љубимац већег дела навијача Звезде. Иако је у стању да промаши немогуће, играч је који има највише срца и то показује на терену. А то је оно што навијачи цене. Битан је играч за овај тим, једино на чему мора озбиљно да поради је реализација.

Вешовић – добио је прилику ове јесени, а општи утисак је половичан. Изузетно је брз, доста често то користи да продре по страни, али број успешних центаршутева му је ужасан. На томе мора да ради дан и ноћ. Мора много боље.

Остали играчи нису добијали пуно прилике и забележили су тек по неки наступ. Јеремић ће вероватно напустити клуб уколико добије некакву понуду, као и Савио, док ће Чаушић и Јанковић чекати своју шансу на пролеће као запете пушке.

Напад:

Калуђеровић – момак који је од јунака прошле јесени, на пролеће постао омражен јер је промашио велики број прилика, али и зато што стално остаје у офсајду. Није пуно тога променио ни ове јесени, све до пред крај. Дуго га није хтео гол, иако је добро почео у квалификацијама за Европу против Вентспилса када је постигао 3 гола. Ипак од тада па све до меча са Новим Пазаром крајем октобра није било гола за АК99, али од тада је везао 5 голова и са Кадуом поделио позицију најбољег стрелца у првенству. Ипак, можда је меч са Војводином дао и најболи приказ њеовог учинка ове сезоне – потпуно невидљив. Његов одлазак у Инчон би требало да је завршен, тако да га вероватно неће бити у тиму на пролеће.

Бруно Мезенга – као што је већ речено, Мезенга је дошао иако се спекулисало са неким играчима који су имали озбиљније учинке у претходном периоду. Није успео да се избори за место стартера, и требало му је доста времена да се прилагоди. Готово да ништа није приказао, иако истини за вољу и није имао пуно прилике сем када је улазио у последњих 10-15 минута. Ипак, њему иде титула за потез ове полусезоне у виду еврогола који је постигао у купу против Смедерева.

РОБЕРТ ПРОСИНЕЧКИ

Роберт Просинечки је посебна прича. Човек који је обожаван у Звездашком свету донео је потребну енергију пролетос, али након свега што се дешавало тиму ове јесени није био ни близу онога што он жели. Да ли је он крив што никако не одустаје од своје офанзивне филозофије, што нема алтернативну тактику, да се прилагоди ситуацији, остаје питање. Ипак главно питање је зашто је игра Звезде онако спора. Шта се десило са оним правилом да играч не сме више од два пута да пипне лопту? Да ли је могуће да се онако лоше бранимо у прекидима и да смо толико безопасни када ми нападамо из прекида?

РУКОВОДСТВО КЛУБА

Оно што је јасно то је да је ће ове зиме морати да се повуче црта, направе велики резови и крене са озбиљним и дугорочним планом. Драган Џајић ће се поново укључити у рад клуба, што ће за спортски део бити од велике важности. Остаје да се види којим путем ће ићи најављена скупштина клуба и да ли ће доћи до промене у руководству. Иван Аџић је сада прошлост Црвене Звезде, из клуба се повукао и Горан Весић, а очекује се да се током зиме десе још неке промене.
Рад управе је тешко оценити. Доведено је доста моћних спонзора, али и даље нема прецизног одговора – колико то пара Звезда добија од тих спонзора, као ни како је могуће да дуг и даље расте, а приде није ни прецизно дефинисан. Бољитка има, најаве нових прилива средстава такође, али комплетна прича је толико удаљена од очију јавности да је тешко бити праведан и објективан судија.

ПРЕДСТОЈЕЋИ ПРЕЛАЗНИ РОК

По најавама екипу би требало да напусте Калуђеровић (Инчон) и Ади (Далијен), а очекује се да понуде добију и Микић и Каду. Такође, уколико стигне права понуда, клуб би могао да напусти и Дарко Лазовић, али вероватно ће за такав сценарио заинтресовани клуб морати да потроши више милиона евра на Маракани. Просинечки је најавио ових дана и комплетан списак играча на које не рачуна, а ту ће сигурно бити они који нису били у првом плану ни ове јесени – Игњатијевић, Савио, Јеремић...

Што се долазака тиче, ту лицитације тек крећу. Известан је долазак младог репрезентативца на позицији левог бека – Филипа Младеновића, а нови уговор са клубом је потписао и повратник, левокрилни везиста Марко Перовић. По новинама се спекулише о интресовању Звезде за Максимовића и Касалицу из Слободе, Костића из Радничког, а почеле су и лицитације о фудбалерима који не играју у домаћем првенству, попут репрезентативаца Нинковића и Луковића, или нашег интернационалца Убипарипа, двојца из Зете Пеличића и Радуловића итд. Ипак, јансо је да ће тек по неко од ових играча уопште и доћи у контак са Звездом, а као и у сваком прелазном року можемо очекивати поплаву потенцијалних појачања из разних извора.

УКУПНА ОЦЕНА И ШТА ДАЉЕ?

Оцена комплетне јесени не заслужује прелазну оцену. Сви сносе кривицу за неуспех у полусезони од које се пуно очекивало. Видећемо ко ће све платити рачун за овакав цех, али извесно је да ће се многа лица на Маракани променити.
Пред нама је нови прелазни рок у коме не сме бити изговора и грешака. Потребна је спратанска дисциплина и црначки рад још колико од сутра. Није више пет до 12, поноћ је одавно прошла... време је да се коначно пробудимо!

D-Wade
15.12.2011, 17:05
http://www.sportal.rs/uploads/news/2011_50/images/00064590.jpg

Dan pošto je Veće klupskog saveta Crvene zvezde podržalo oslanjanje kluba na igrače iz sopstvene omladinske škole u budućnosti, na vernost trofejnom klubu u četvrtak obavezali su se njeni omladinci - štoper Jovan Krneta, vezista Petar Đuričković i napadač Ognjen Ožegović. Sva trojica biće priključena timu Roberta Prosinečkog.

"Želim da im poručim - nisu ništa napravili ovim potpisom. Pred njima je tek sada izazov. Neće biti u poziciji da čekaju šansu već će morati da je zasluže. Šansu će morati da traže na treningu, pripremema, prijateljskim utakmicama... Kada budu obukli dres i, kako ovde obično kažemo, sišli u 'rupu' znači da su šansu već iskoristili, a tada treba da je potvrde", obratio se mladim crveno-belim nadama predsednik Vladan Lukić.

Ognjen Ožegović je poslednjih dana bio u žiži jer je postojala mogućnost da karijeru nastavi u inostranstvu i odbije potpisivanje profesionalnog ugovora sa Zvezdom. Po mišljenju mnogih stručnjaka radi se o pravom biseru, pogledajte neke od njegovih poteza u Zvezdi i mlađim reprezentativnim kategorijama...

http://www.youtube.com/watch?v=0Vl1U-1Kt_w&feature=player_embedded

Tako je bre..:D:tu2:

Duka
15.12.2011, 19:13
Slicno se pricalo i za Kaludjerovica..reshetao je i on!Ali Ognjen djeluje mnogo agilnije,snaznije,odvaznije....mislim da cemo dobiti pravu 'rasu' od napadaca,nadam se!!!!

D-Wade
15.12.2011, 19:18
Ma verujem ja u Ozegovica, valjda ce opravdati ocekivanja.:D

Barem ove talente nismo pustili da odu, kao Cosica, Djuricica itd...

Duka
15.12.2011, 19:19
e,da bravo!vidjecemo jbg:)

bice
15.12.2011, 20:00
Ovaj decko ne igra lose,samo su ovi tereni kao da igraju na njivi :D
Jos je 94 godiste,tako da ima nade za njega :)

Duka
16.12.2011, 09:48
Nesto gledam evropske meceve u zadnjih 10ak godina i zakljucujem da smo mi i te 2005,generacija koju mnogi hvale,bili jadni i odvratni!Obratite paznju na hajlajtse revans meca sa BRAGOM('evropski velikan') pa oni su trebali da nas napune,da ne znamo sto nas je snaslo...da nije bilo nestvarnih mustafinih intervencija,ubili bi nas u pojam!Veze blage mi nismo imali!Poraz od Bazela,Tromsa i n akraju remi sa strazburom(te godine ispao iz francuske prve lige) je bilo lagano..i naravno ta pobjeda protiv Rome na KRCATOJ Marakani,nema toliki znacaj!Opet cu staviti naglasak na kvalifikacioni revans mec sa Bragom...katastrofa!!!

Nebojsa
16.12.2011, 12:13
http://www.crvenazvezdafk.com/images/300-oml-1512.jpg

Ispunjeni dečački snovi

Petar Đuričković, Ognjen Ožegović i Jovan Krneta su od danas 12. decembra 2011. godine prvotimci fudbalskog kluba Crvena zvezda. Ovom prilikom želimo da im čestitamo na ostvarenju sna o kome sanjaju i maštaju milioni klinaca. Kao što je i sam predsednik Lukić naglasio prilikom potpisivanja ugovora sa dojučerašnjim juniorima, parafiranjem profesionalnog ugovora napravili su veliki korak na putu da postanu veliki igrači i naprave velike karijere, ali pravi izazovi i dokazivanje im tek predstoji.

- Moje lično i opredeljenje čitavog rukovodstva Crvene zvezde u poslednjih nekoliko godina je da pružimo šansu našoj deci, iz naše Omladinske škole. Želim da im čestitam na uspehu i da im se za razliku od prethodnih predstavljanja igrača lično obratim. Da im poručim da je ovo veliki dan za njih, i da su potpisivanjem seniorskih ugovora naplatili jedan dug vremenski period u kome su vredno radili i trenirali. Međutim, još uvek ništa nisu uradili, jer ih tek sada očekuju velike obaveze i izazovi. Potvrdu nastavka dobrog rada i profesionalizma dobiće kako se to popularno kaže silaskom u "rupu" - rekao je predsednik i nastavio:

- Čestitam im od sveg srca, i želim da budu pravi naslednici mnogih uspešnih generacija našeg kluba. Igrači koji trenutno igraju za Crvenu zvezdu su generacija u stvaranju, i verujem da će njih trojica svojoj sportskom drskošću i radom nadograditi naš tim i pokazati nam da nismo pogrešili što smo im ukazali šansu.

Vidno uzbuđeni novi prvotimci zahvalili su se klubu na ukazanoj šansi i obećali da će se maksimalno truditi da ukazano poverenje vrate dobrim partijama na terenu.

- Ovo je najbitniji dan u mojoj karijeri. Današnjim potpisom ispunio sam deo sna, i nadam se da ću dobrim radom i trudom na treninzima ubrzo dočekati svoju šansu da debitujem za prvi tim - rekao je Đuričković koji igra u veznom redu, a sa njim se složio i napadač Ožegović.

- Hvala predsedniku Lukiću i svima koji su mi omogućili da obučem crveno-beli dres. U ime sve trojice poručujem da ćemo se truditi da podignemo nivo Zvezdine igre na viši nivo. San svakog igrača iz Omladinske škole je da jednog dana zaigra na Marakani, meni se ispunio, i ovom prilikom želim da se zahvalim svim svojim dosadašnjim trenerima koji su brinuli o meni dok sam bio u podmlatku.

Poslednji je svoje impresije izneo štoper Jovan Krneta, koji se takođe zahvalio svima na poverenju i dodao da će već od 10. januara i "prozivke" dati sve od sebe da pokaže da zaslužuje Zvezdin dres.

- Fudbalski klub Crvena zvezda priključivanjem mene i Đuričkovića u prvi tim pokazala je da ozbiljno računa na svoj B tim, a mi ćemo dati sve od sebe da svojom mladošću i karakterom opravdamo čast koja nam je ukazana - rekao je Krneta.

Nakon zvaničnog stavljanja potpisa na ugovore, nekoliko reči o novim igračima rekao je i predsednik Vladan Lukić.

- Pratio sam razvoj sve trojice. Petar je igrač koji može da napravi razliku na terenu, odličan je u igri jedan na jedan, dva na jedan i prototip je igrača koga dugo nije bilo na našim prostorima. Verujem da će biti pravo osveženje za tim. Ognjena izdvaja drskost i bezobrazluk, i mogu da kažem da je po tim nekim karakteristikama sličan meni iz igračkih dana, i na terenu i van njega. Ako uspe da tu svoju energiju usmeri u pravom smeru i stavi u službu ekipe, može da ostvari veliku karijeru - naveo je predsednik Lukić i dodao da velike mogućnosti za napredak ima i Jovan Krneta koji je izabrao da u prolećnoj polusezoni, nosi broj sa brojem šest, dok su njegovi drugari odlučili za, Ožegović 18, a Đuričković 23.

- Jovan ima veliki karakter, svestan je velike odgovornosti koju u fudbalu sa sobom nosi pozicija štopera, ne improvizuje mnogo i odlično shvata svoju ulogu - zaključio je predsednik.

Ističemo još da su Krneta i Đuričković potpisali ugovore na četiri godine, dok je u slučaju Ožegovića vernost ozvaničena na tri sa mogućnošću produženja na još godinu dana.

http://www.crvenazvezdafk.com/ispunjeni-decacki-snovi-5066-c1-content.htm

Udrite deco!

http://www.youtube.com/watch?v=Rxd87tF0WrU

Dacha
16.12.2011, 12:15
Pominje se Bajalica kao resenje za stopera,sto po meni ne bi bio los stoper,pod uslovom da se dovede jos jedan,a taj jedan je Maksimovic po mojoj zelji :D

T-Snell
16.12.2011, 16:40
http://ganninaway.wordpress.com/2011/12/04/fk-crvena-zvezda/

:wthy: :wthy: :wthy:

Nebojsa
16.12.2011, 21:11
S A O P Š T E NJ E

Upravni odbor FK Crvena zvezda održao je danas u Beogradu četrdesetu sednicu kojom je predsedavao predsednik Kluba Vladan Lukić.
Upravni odbor je usvojio predlog Predsednika Kluba da se raspišu vanredni izbori za Predsednika i Skupštinu FK Crvena zvezda koji će biti održani 26, 27 i 28. maja 2012. godine. Izborne radnje počinju da teku od 1. februara 2012. godine u skladu sa Statutom i Pravilnikom o izborima. Na izborima će, u skladu sa klupskim aktima, moći da glasaju svi punoletni članovi našeg kluba sa plaćenom članarinom za 2011. godinu. Ovom odlukom, Upravni odbor stavlja tačku na sve polemike koje su se u javnosti vodile proteklih nedelja o našem klubu. U medijskim raspravama više nećemo učestvovati i do izbora ćemo biti skoncentrisani samo na vođenje kluba i obavljanje poslova za koje smo nadležni.
Upravni odbor Kluba je prihvatio izveštaj šefa stručnog štaba Roberta Prosinečkog o sportskim rezultatima u prvom delu sezone uz konstataciju da nije zadovoljan postignutim rezultatima. Upravni odbor daje punu podršku šefu stručnog štaba Robertu Prosinečkom. Usvojena je transfer lista fudbalera pod profesionalnim ugovorom koji mogu da napuste klub u predstojećem prelaznom roku. Članovi Upravnog odbora su upoznati sa listom potencijalnih pojačanja kluba kao i pregovorima o angažovanju novih igrača koji su u toku. Upravni odbor je zaključio da Klub u svojoj strategiji treba da se oslanja na igrače iz svoje omladinske škole i pozdravio je odluku Predsednika kluba i šefa stručnog štaba da se potpišu profesionalni ugovori sa trojicom naših mladih igrača.
Upravni odbor je doneo odluku da prihvati ponudu kompanije Delta sport tako da će tehnički partner kluba u naredne četiri godine, do 2016. godine biti najveći svetski prozvodjač sportske opreme kompanija NIKE.
Upravni odbor je usvojio novu procenu vrednosti nekretnina u vlasništvu kluba koju je uradila renomirana agencija za procenu. Crvena zvezda je danas vlasnik nekretnina čija je vrednost 36,6 miliona evra dok su pre samo tri godine one vredele svega 11 miliona evra.
Upravni odbor je usvojio ostavku sportskog direktora Ivana Adžića. Ostavka Adžića je ocenjena kao visoko moralni čin kojim je sportski direktor preuzeo objektivnu odgovornost za sportske neuspehe. Konstatovano je da je Adžić obavljao odgovoran posao u teškim vremenima i Upravni odbor mu se posebno zahvaljuje na svemu što je učinio za klub.
Upravni odbor je konstatovao ostavke Branka Radujka i Gorana Vesića. Vesić i Radujko su dali veliki doprinos radu našeg kluba i Upravni odbor im se zahvaljuje na nesebičnom radu i svemu što su učinili za klub kao veliki zvezdaši. Branko Radujko će svoje angažovanje u Klubu nastaviti kao član Veća klupskog saveta. Goran Vesić je danas postavljen na mesto savetnika Predsednika kluba.
Upravni odbor je naložio Pravnoj komisiji kluba da izradi predlog izmena i dopuna Statuta kluba kako bi se u zakonskom roku uskladio sa Zakonom o sportu. Pravnoj komisiji je naloženo da preduzme i sve druge radnje kao što je evidencija imovine a koje su obaveza prema Zakonu o sportu.

Onako, malo dobrog, malo loseg, Robi ostaje ali i Vesic. O Dzaji nije bilo reci.

T-Snell
16.12.2011, 21:14
Mladenovic sutra potpisuje zvanicno, ocekujte i Milivojevica ovih dana sa svetim dresom i salom. Kaludjer i Addy i definitivno prodati. Nazalost, o Dzaji nista, ali s obzirom na to koliko "visi" na Marakani ove zime, vec se on tu nesto pita sigurno.

Nebojsa
16.12.2011, 21:20
Mladenovic sutra potpisuje zvanicno, ocekujte i Milivojevica ovih dana sa svetim dresom i salom. Kaludjer i Addy i definitivno prodati. Nazalost, o Dzaji nista, ali s obzirom na to koliko "visi" na Marakani ove zime, vec se on tu nesto pita sigurno.

Jos samo da Maksimovica nekako uzmemo sto pre i u obnovu. Po 136. put ali valjda ce ovaj upaliti...

Duka
17.12.2011, 06:34
O Dzaji nista:confused: e boze savucaj!

Nebojsa
17.12.2011, 08:24
O Dzaji nista:confused: e boze savucaj!

Ne treba nista da te cudi, on je covek protiv kojeg se vodi ozbiljan krivicni postupak, i da je bilo reci ne bi izaslo u javnost. A i o tome ce odluciti mnogo neformalniji krugovi, ne pita se tu Upravni odbor, tuzno, ali je tako. Da budem jasan, ovo ni najmanje ne znaci da Dzaja ne dolazi. Prica se da je vec podneo petogodisnji plan, koji ce biti predstavljen tokom decembra i najverovatnije ce ga upravo Dzaja predstaviti. A o njegovoj zvanicnoj poziciji ce biti reci tokom i nakon izbora, i kod nas i na drzavnom nivou ;).

D-Wade
17.12.2011, 15:50
http://www.crvenazvezdafk.com/images/300-mladen-1712.jpg

Igrač koji je bio među prvima u beležnici trenera Crvene zvezde Roberta Prosinečkog, Filip Mladenović danas je ozvaničio saradnju sa najtrofejnijim srpskim klubom na četiri godine. Prilikom predstavljanja, doskorašnji igrač čačanskog Borca, nije krio uzbuđenje, pa mu je čak prilikom parafiranja vernosti zadrhtala ruka. O novom pojačanju kluba iz Ljutice Bogdana nekoliko reči rekao je i Generalni sekretar našeg kluba Đorđe Stefanović.

- Šef stručnog štaba, Robert Prosinečki zajedno sa tadašnjim sportskim direktorom Ivanom Adžićem, pratio je Filipa tokom čitave prethodne sezone i o njegovim kvalitetima imao je samo reči hvale. Mladenović je bio Robijeva i Adžićeva velika želja, koju smo uspeli da realizujemo. Verujem da će naš novi igrač pokazati sav svoj kvalitet, i da će izrasti u vrhunskog igrača našeg kluba i reprezentacije - rekao je Stefanović.

Gensek Crvene zvezde takođe se zahvalio upravi ekipe Borca iz Čačka i roditeljima fudbalera na korektnoj saradnji prilikom realizacije ovog transfera, dok je sa novim prvotimcem, obzirom da je od rođenja navijač našeg kluba dogovor lako napravljen.

- Ispunila mi se velika želja dolaskom u ovako veliki klub, kao što je Crvena zvezda. Velika je čast i obaveza nositi njen dres. Zahvalio bih se još i mom dojučerašnjem klubu Borcu iz Čačka za prelepi period koji sam u njemu proveo, kao i menadžerskoj agenciji Vladimira Jugovića koji su imali veliki uticaj na moju odluku da dođem na Marakanu - rekao je mladi reprezentativac Srbije koji će nositi dres sa brojem 25 i istakao da se ne plaši konkurencije i da veruje u svoje kvalitete.

- Nikada nisam menjao poziciju levog beka na kojoj igram i iskreno ne znam da li bih se na nekoj drugoj snašao. Ne smeta mi, naprotiv, prija zdrava konkurencija, jer je ona preduslov za još bolji rad, zalaganje i napredak. Moj konkurent, Nikola Petković je sjajan igrač, ali i ja ću dati sve od sebe da izborim mesto u startnoj postavi - zaključio je Filip Mladenović koji će se zajedno sa ostalim prvotimcima našeg kluba pojaviti na prozivci 10. januara na Marakani.

:D

Bendtner
17.12.2011, 15:55
Potpisao Mladenovic,konacno normalan levi bek.
Nego me zanima sto sam citao ovo za izbore u maju,mi kao clanovi kluba imamo prava da glasamo,sad me zanima kako ce biti izvrseno to glasanje,jer mi moramo da odemo u bg i tamo da glasamo ili ce moci postom da se posalje glas,mailom itd...to mi je malo nejasno

T-Snell
17.12.2011, 15:58
Potpisao Mladenovic,konacno normalan levi bek.
Nego me zanima sto sam citao ovo za izbore u maju,mi kao clanovi kluba imamo prava da glasamo,sad me zanima kako ce biti izvrseno to glasanje,jer mi moramo da odemo u bg i tamo da glasamo ili ce moci postom da se posalje glas,mailom itd...to mi je malo nejasno

Moci ce i elektronski, samo ne znam tacno na koji nacin, ali ce moci u svakom slucaju.

Duka
17.12.2011, 18:51
Ne treba nista da te cudi, on je covek protiv kojeg se vodi ozbiljan krivicni postupak, i da je bilo reci ne bi izaslo u javnost. A i o tome ce odluciti mnogo neformalniji krugovi, ne pita se tu Upravni odbor, tuzno, ali je tako. Da budem jasan, ovo ni najmanje ne znaci da Dzaja ne dolazi. Prica se da je vec podneo petogodisnji plan, koji ce biti predstavljen tokom decembra i najverovatnije ce ga upravo Dzaja predstaviti. A o njegovoj zvanicnoj poziciji ce biti reci tokom i nakon izbora, i kod nas i na drzavnom nivou ;).
eee,ali pazi upravu....izbori krajem maja pffff cisto kupovanje vremena!

Ernesto
18.12.2011, 01:31
http://www.youtube.com/watch?v=gAwz6DJR5cM&feature=related

T-Snell
18.12.2011, 03:44
Luka veceras slavio potpisivanje ugovora sa Zvezdom u Kragujevcu uz pesmu "Dusmani hoce da nas uniste..."
Dobili smo 2 sjajna mlada igraca, samo jos da se potpise Maksimovic. ;)

D-Wade
18.12.2011, 03:47
E sada da se bacimo na Kostica.:D:biggrin:

Dacha
18.12.2011, 03:47
Ma nije moguce kad je okoreli grobar,lazu!

Jos kao sto ti rece Maksimovic,a pregovaramo inace da dovedemo njega i Kasalicu u paketu,i ja prezadovoljan sa celim rokom.Onda na leto dovesti jednog iskusnog u odbrani,stopera ili desnog beka i imamo tim za Evropu,samo da se sad da Brunu sansa da se dokaze

EDIT:Kostic nam ne treba kad imamo Perketa

D-Wade
18.12.2011, 03:51
Perovic je imao ozbiljnu povredu i pitanje je u kakvom je stanju. Kostic je mlad i odlican igrac...ja bih ga licno voleo videti kod nas.:)

T-Snell
18.12.2011, 03:52
Kostic mozda na leto ako ga ovi ne kaparisu ili ne uzmu vec sada, doveli smo Perketa za tu poziciju. Vini i Evandro centralni vezni, Luka iza njih, a verujem da cemo Micka dosta gledati na stoperu. Vidite kako cim se Robi pita za pojacanja odma' mogu da se dovedu igraci koji trebaju, verujem da cemo dovesti i Maksimovica, za Kasalicu manje-vise.

Dacha
18.12.2011, 03:59
Kasalica je izrazio zelju da dodje,ali bi Mudrinski mozda bio bolje resenje kao backup Mezengi(u formaciji u kojoj igramo) jer je mladji 3 godine,sto nije bas malo.Maksimovic ako bi dosao igrao bi u paru sa Cosicem i Micko bi tu popunjavao kad zatreba,a dobice minutazu i Krneta sigurno.Ili neka potpisu Bajalicu,pa da imamo 3 klasicna stopera + Krnetu,a trebace nam i za sledecu sezonu kao backup igrac,posto ce Cosic najverovatnije otici.

A sto se Perovica tice,trenirao je 2 meseca sa nama i bio jedan od najboljih ako ne i najbolji,jeste da treninzi nisu isto kao i utakmice,ali ce Marko biti sjajno pojacanje,on je trenutno bolji od Kostica sigurno,ali ovaj ima potencijala da napravi vecu karijeru.

D-Wade
18.12.2011, 04:04
Mezenga-Kasalica-Ozegovic...:D

Tri napadaca moramo imati...:)

Pogotovo sto Ozegovic nikada nije igrao sa seniorima...Kaludjer otisao, a ne znam kakva je situacija sa Trifunovicem, je li on jos uvek nas ili ga je Zvezda prodala?

T-Snell
18.12.2011, 04:15
Ma kakav Trifunovic, ne treba on Robiju... Sto se mene tice ne treba nam ni Kasalica, Bruno i mali Ognjen da se kali i dobija minute, milina. Tuzno je jedino sto cemo lakse potpisati i dovesti nekog talentovanog klinca sa strane, nego iz nase skole...

D-Wade
18.12.2011, 12:17
Nisam mislio da nam igra Trifunovic, nego nisam siguran je li on jos nas igrac ili su ga ovi balvani otkupili.:D

Nebojsa
18.12.2011, 13:47
Imam neki utisak da smo uboli premiju sa ovim Milivojevicem, veoma dobar igrac, mozda najbolji domaci srednjak kojeg je realno bilo dovesti. Ovo je pravi put, mladi i domaci, pa i ako puknemo znamo zasto i barem ima nade za dalje.

Edit: Jos Maksimovic (prioritet), spic ili dva i da se krene u rekonstrukcije, sta cemo ako vec mora tako.

LBJmvpFORlife
18.12.2011, 13:53
Imam neki utisak da smo uboli premiju sa ovim Milivojevicem, veoma dobar igrac, mozda najbolji domaci srednjak kojeg je realno bilo dovesti. Ovo je pravi put, mladi i domaci, pa i ako puknemo znamo zasto i barem ima nade za dalje.

Edit: Jos Maksimovic (prioritet), spic ili dva i da se krene u rekonstrukcije, sta cemo ako vec mora tako.

I igrac dobar i odlican decko.