Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najezim se kad je lopta kod Dimitrijevica!Pi,tugo tuzna!A idi jadan,idi da te ne gledam,nemoj da te bre vise gledam ej bre!Vesovic pa osjecam se zgazeno brate!


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by gagablues View Post
      e ako je neko i imao nadu sad smo završili sa istom. još jedna sezona bez titule. Lukić je uspeo da uradi ono što je njegov gari Vesić napravio od KKa. Napravio je fk sledeća sezona. najžalije je od svega što će robi na kraju ispasti grbav.
      Ne vidim ovde krivicu Lukica iskreno. Mozda samo u tome da se kasno krenulo u kreiranje tima i da se dosta eksperimentisalo u pocetku ali to je to. Ovo su isti momci koji su igrali protiv Smedereva, Javora, Partizana... Ovo smo svi znali da ce biti tesko gostovanje. Da li je Dzajic bio kriv kada su one dobre ekipe od `91 gubile bodove u Nisu, Zrenjaninu, od Cukarickog, Hajduka sa Liona, Spartaka, Borca iz Cacka... Naravno da nije. Protiv Zvezde se uvek igra 200%, to vecina drugih ekipa ima 4 puta godisnje, Zvezda i Partizan svaki put kada izadju na teren. Prosto se moraju desiti kiksevi. Kao sto nije trebala euforija onda kada je bas islo, tako ne treba ni sada kada smo malo kiksnuli, ne trebaju se odmah traziti glave. Nemoguce bi bilo odraditi sezonu bez poraza. Danas je dosta igraca bilo u autu, Vesovic je ponovo morao da krpi na levom beku, nismo imali Milivojevica koji nam je bio presudan za vezni red itd. Plus motivisan protivnik sa publikom na svojoj strani koji se bacio na cuvanje 0:0 a ima kvalitet za vise. Nista, idemo dalje... Mozda i ne bi bilo lose da malo spadne pritisak.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • uopšte nije bitna ova utakmica. ja nisam očekivala da ćemo mi dobiti sve utakmice do kraja to je zaista nemoguće. bitno je samo jedno. lukić nije ostvario ništa od onog što je obećao.dovođeni su svakojaki igrači. tek smo ove zime krenuli da dovodimo igrače koji imaju budućnost. i to je po mnei najveća krivica lukića. mi ne da nismo dominantni kao što je on obećavao već smo postali fk sledeća sezona. u svakom prelaznom roku menjano je po 10-11 igrača. imali smo po 40 igrača na spisku, rađeno je bez ikakvog plana. partizan će peti put uzastopno da bude prvak, i možemo mi da se ljutimo na toleta i sudije koliko hoćemo, ali ako smo iole realni jednia krivica ja u nama, odnosno po meni u lukiću. ja sam bila prva koja ga je podržavala ali mislim da je uradio sve suprotno od onoga što je govorio i što je trebalo.
        što se tiče ove sezone može jedino da se spase ako osvojimo kup, ali to je po meni slaba uteha. i ono što me više plaši je da ne vidim uopšte ko je taj čovek koji bi mogao da dođe u zvezdu i vrati je na stare slave. jbg meni ovo užasno teško pada jer ja se sećam i one stare zvezde koja je bila duplo bolja od svih u jugi i cenjena u evropi. i da doćekam da gledam kojekakve Blažiće i gume i brigele u zvezdi. i da se oduševljavam sa kaduom koji u onim starim vremenima ne bi igrao ni za crvenu zvezdu sa najlona. izvini...

        Last edited by zusz; 04-04-12, 17:31.

        Comment


        • Ko je guma?

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ko je guma?
            veličanstveni vladimir bogdanović igrao kod Pižona.

            Comment


            • tako je to...dosao je dan i da budemo tuzni...ali glavu gore tako je to u sportu dici ce bolji dani i ako sam otrovan skroz ali mora se sve izdrzati sve za ljubav prema zvezdi

              Comment


              • Slazem se ja Gago, ne kazem da je sada sjajno samo da je bolje nego 4 godine. Da li to Lukica abolira od svega? Ne. Ali je svakako najmanje zlo u jednom momentu, i sam je rekao da ce odstupiti ako neki ozbiljan covek zeli da dodje na celo kluba na ovim izborima, i nema razloga da mu ne verujemo.

                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Slazem se ja Gago, ne kazem da je sada sjajno samo da je bolje nego 4 godine. Da li to Lukica abolira od svega? Ne. Ali je svakako najmanje zlo u jednom momentu, i sam je rekao da ce odstupiti ako neki ozbiljan covek zeli da dodje na celo kluba na ovim izborima, i nema razloga da mu ne verujemo.
                  da je bolje bolje je što se tiče celokupne situaciju u klubu ali na sportskom planu , što je u stvari najvažnije nije radjeno planski, i to nam se obija o glavu već 4 godine. no idemo dalje uzećemo kup, pa opet ispočetka..

                  Comment


                  • Originally posted by gagablues View Post
                    da je bolje bolje je što se tiče celokupne situaciju u klubu ali na sportskom planu , što je u stvari najvažnije nije radjeno planski, i to nam se obija o glavu već 4 godine. no idemo dalje uzećemo kup, pa opet ispočetka..
                    Znas kako, sportski rezultati su posledica uredjenja kluba. Ono je lose vec decenijama, da se razumemo bilo je lose i za vreme Dzaje i Cveleta, ali su oni nekim neformalnim vezama i dosta uz pomoc Miljana Miljanica drzali taj sistem. Kako su oni otisli to se raspalo, prvo sa Piksijem, pa Toplicom, pa Den Tanom. Realno, bilo je ipak najbitnije prvo pocistiti svoju kucu. Secas li se kakav smo tim imali 2008. kada je dosao Lukic. Tragedija. Morale su da se preleze neke decije bolesti, pre svega Adzic koji je imao nekoliko dobrih poslova ali mnogo vise losih. Mnogo je sve u delovanju ogranicavao i dug, racun nam je bio blokiran prakticno do juna 2009, kako su se isplacivale plate i obaveze niko ne zna. Sada imamo nekoliko buducih reprezentativaca. Ne moze se nesto pogresno nekoliko decenija ispraviti za 4 godine. Da se razumemo. Lukic je prostak i budala, ali je odradio posao koji je trebao, uz svoja ogranicenja. Kada bi bilo ko ozbiljan hteo da preuzme klub od njega glasao bih za tu opciju odmah. Ovako nam ostaje jos jedan mandat ove garniture pa privatizacija. Sta ces, zemlja Srbija.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Znas kako, sportski rezultati su posledica uredjenja kluba. Ono je lose vec decenijama, da se razumemo bilo je lose i za vreme Dzaje i Cveleta, ali su oni nekim neformalnim vezama i dosta uz pomoc Miljana Miljanica drzali taj sistem. Kako su oni otisli to se raspalo, prvo sa Piksijem, pa Toplicom, pa Den Tanom. Realno, bilo je ipak najbitnije prvo pocistiti svoju kucu. Secas li se kakav smo tim imali 2008. kada je dosao Lukic. Tragedija. Morale su da se preleze neke decije bolesti, pre svega Adzic koji je imao nekoliko dobrih poslova ali mnogo vise losih. Mnogo je sve u delovanju ogranicavao i dug, racun nam je bio blokiran prakticno do juna 2009, kako su se isplacivale plate i obaveze niko ne zna. Sada imamo nekoliko buducih reprezentativaca. Ne moze se nesto pogresno nekoliko decenija ispraviti za 4 godine. Da se razumemo. Lukic je prostak i budala, ali je odradio posao koji je trebao, uz svoja ogranicenja. Kada bi bilo ko ozbiljan hteo da preuzme klub od njega glasao bih za tu opciju odmah. Ovako nam ostaje jos jedan mandat ove garniture pa privatizacija. Sta ces, zemlja Srbija.
                      ja sam se iskreno nadala privatizaciji ranije. nekako kad je došao gasprom mislila sam da će nas rusi uzeti . sad je najbitnije da se robi podrži. mislim da je doveo odlične igrače koliko je mogao. i da ostanu uz još neko pojačanje u vezi na leto biće to ok ekipa.

                      Comment


                      • Originally posted by gagablues View Post
                        ja sam se iskreno nadala privatizaciji ranije. nekako kad je došao gasprom mislila sam da će nas rusi uzeti . sad je najbitnije da se robi podrži. mislim da je doveo odlične igrače koliko je mogao. i da ostanu uz još neko pojačanje u vezi na leto biće to ok ekipa.
                        Nece privatizacija Zvezde i Partizana pre 2014/2015. I to je najraniji datum da sve protekne kako treba sto je skoro nemoguce, slucajno sam u toj tematici pa su prilicno sigurne informacije. Jos su ovi nasi doneli novi statut (po nekim tumacenjima i protivzakonit), gde je Zvezda u vlasnistvu svojih clanova i da ne moze biti privatizovana Takvo uredjenje ne postoji u zakonodavstvu Srbije. Trebao bi Ustavni sud to da pogleda ali SPS gura tu pricu i ne verujem da ce icega biti.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Koji vam je bre ljudi, svi na stadion u subotu, idemo dalje!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Koji amateri sude kod nas, to je strašno!!! I tu mislim i na pomoćne sudije...

                            Na oba meča danas (Radnički i Vojvodina) briljiraju...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Koji amateri sude kod nas, to je strašno!!! I tu mislim i na pomoćne sudije...

                              Na oba meča danas (Radnički i Vojvodina) briljiraju...
                              Jako prljavo i jedni i drugi.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja bio na severu,provukao se nekako...
                                Kakva atmosfera medju DELIJAMA... Zaista mi je bilo drago sto sam sa njima bio... Inace ocajna Zvezda,bas.. Oni baloni sto su slali je katastrofa.
                                Koreografije razbile.. Aj bar da se nadamo nekom cudu,to ostaje samo...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X