Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Samo da kazem da dosta njih nije razmazeno nego blago poremeceno
    sta pricas ti jesi ti normalan kako mozes reci tako??oces reci da sam ja porecemen a???


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Ma kao da je bitno da li igramo kao Barsa, boli me ona stvar za to, vazno mi je da mi pobedjujemo, sto se na kraju krajeva i gleda.
      Sustina, niko ne trazi Murinju da vrati titulu koju je osvojio sa Portom, niko ne trazi Reghagelu titulu osvojenu sa Grckom. Rezultat je najbitniji.

      Originally posted by Duka
      razumijem ja to....ali nikad nije bilo sporije,nego 'danas'...otuda i gubljenje zivaca..sporo,previse mucenja,e zato se ljudi muche kad gledaju.
      Netacno, bilo je mnogo sporije kada je bio Pizon, bilo je mnogo nepovezanije kada su bili Kratko i Kristic, sa ovim drugim je bilo neizdefinisanije. I Condi je mislio na ove na zapadu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nebojsa ovo je neka druga ekipa,a ne sa kratkom i sa Pizonom


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Duka View Post
          Slusaj Mac,ja i mnogi volimo Zvezdu kao svoje ochi!!! Ali kad gledamo Zvezdu kad igra kao da su bolesni,onda se osjecamo loshe,znas...Nekako loshe!A O odavno nismo da kazem 'sjajni'! Jbt tebi je sve med i miljeko,e pa nije brate....Volimo Zvezdu kao ochi ali moramo da ukazujemo na loshe stvari!Igra je losha i dalje i to traje..ako ekipa igra dobro pa zakaze,ja cu naravno da razumijem to..ali ja ne znam kad smo bili super-dominanntni!Uz podsjecanje,da ti ne volis Zvezdu vise nego ja i ako je tebi sve lijepo;)
          Niti sam ja rekao da ti ne volis Zvezdu, niti sam rekao da je ja volim vise od tebe, to si pokupio negde izmedju redova. Ono sto ja hocu da kazem je da su ovo NAJGORA VREMENA U ISTORIJI KLUBA i da u skladu s tim svi treba da budemo kao jedan i da pocepamo grla i da nas bole dlanovi od tapsanja, a ne da deci od 19-20 godina zvizdimo u 20. minutu utakmice, a oni vezali 6 pobeda i dobili Partizan posle toliko godina. Meni cale sere u fazonu "sta ides da gledas Hajduk Kulu", ne, ja ne idem da gledam Hajduk, ja idem da pomognem svom klubu, svojoj Zvezdi da se iscupa iz govana. Zna to i on, samo eto, krivo mu je sto vise nema Robija, Piksija, Deje itd. Moraju ljudi da shvate da su ta vremena prosla, da polazimo ponovo od nule, ma kakve crne nule, poceli smo bre pre 3 godine iz debele minuscine! Stvaraju se neke nove generacije, a nama treba da bude cast sto smo tu da poguramo sve. Alo, ma meni nista drugo ne treba od 30-sekundnog skakanja zagrljenih 15 momaka kako iz sveg glasa, iz sveg srca pevaju jednu od najlepsih navijackih pesama na svetu, to je izbrisalo potpuno iz memorije onih 2 sata ispodprosecnog fudbala. Nadam se da smo se razumeli.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Mac uvjek ce se skakati i navijati,uvjek cemo biti uz Jedinu!al mora da im se zazvizdi,da im se stavi do znanja da mora bolje,agresivnije..niko tu ne misli lose..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              sta pricas ti jesi ti normalan kako mozes reci tako??oces reci da sam ja porecemen a???
              nisam na tebe ni pomislio...Mislio sam na ljude na stadionu koji non stop prosipaju pamet i misle da je sve tako kao sto oni misle ;)
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Mac uvjek ce se skakati i navijati,uvjek cemo biti uz Jedinu!al mora da im se zazvizdi,da im se stavi do znanja da mora bolje,agresivnije..niko tu ne misli lose..
                Zvizduk ce da ohrabri momke od 19-21 godine sigurno.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Zvizduk ce da ohrabri momke od 19-21 godine sigurno.
                  brate,ne mogu s tobom na ovoj temi,izvini me....usput,nije im 12 godina


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Mac uvjek ce se skakati i navijati,uvjek cemo biti uz Jedinu!al mora da im se zazvizdi,da im se stavi do znanja da mora bolje,agresivnije..niko tu ne misli lose..
                    Zvizduci mogu da budu samo kontraproduktivni. ;)
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Nebojsa ovo je neka druga ekipa,a ne sa kratkom i sa Pizonom
                      Nema zbora, slazem se, samo nije ovaj tim toliko bolji, po potencijalu, po duhu, po onome medju nogama jeste, ali po trenutnom kvalitetu nije toliko ispred. Ne treba biti nerealan sa njima, postaviti im previsoke ciljeve i pustiti ih da izgore. Jer ako se to desi, ode cela generacija, ne samo u Zvezdi nego i u reprezentaciji.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        nisam na tebe ni pomislio...Mislio sam na ljude na stadionu koji non stop prosipaju pamet i misle da je sve tako kao sto oni misle ;)
                        dobro ajde jebali te ti smajlici nek i tebi bude jasno,uvjek budi kritichan,nemoj da ti je sve lijepo i bajno


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          dobro ajde jebali te ti smajlici nek i tebi bude jasno,uvjek budi kritichan,nemoj da ti je sve lijepo i bajno
                          Ma daleko od toga da mi je sve lepo i bajno ali ne mogu uvek da budem kritican. Svako ima svoj stav i to mora da se postuje. I svako ima svoje kriterijume po kojima vrednuje odredjena desavanja. Meni licno je dovoljno sledece: igraci ginu na terenu jure svaku loptu trce kao blesavi, trude se svim silama da donesu nove pobede i ja ne mogu da kukam na njih i da izgube narednih 5 uzastopno ako je njihov pristup takav. Ne kazem ja da je sad ovo moje tacno ili tako treba svako da misli ali iznosim ti stav. Ovakva Zvezda mene cini ponosnim
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Condi je rekao jednu izuzetnu stvar - svako ima svoje standarde i zelje.



                            Recimo, moj je kao i njegov, neka momci poginu za taj sveti dres i grb koji nose - meni ce srce biti puno kakav god rezultat bio na kraju. A, ako bi u tom slucaju izostali rezultati, trebala bi da radi govnjiva motka i da se nesto menja na vrhu piramide.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Ma daleko od toga da mi je sve lepo i bajno ali ne mogu uvek da budem kritican. Svako ima svoj stav i to mora da se postuje. I svako ima svoje kriterijume po kojima vrednuje odredjena desavanja. Meni licno je dovoljno sledece: igraci ginu na terenu jure svaku loptu trce kao blesavi, trude se svim silama da donesu nove pobede i ja ne mogu da kukam na njih i da izgube narednih 5 uzastopno ako je njihov pristup takav. Ne kazem ja da je sad ovo moje tacno ili tako treba svako da misli ali iznosim ti stav. Ovakva Zvezda mene cini ponosnim
                              Da ali ne igrate ko Barsa pored duga od 41 miliona, to je problem.

                              NUSKNIKB - Nek umre svako ko ne igra ko Barsa!

                              Evo vam taman novi transparent.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Zvizduci mogu da budu samo kontraproduktivni. ;)
                                brate,znas i sam,toliko puta se desavalo da 'sever' ZAskandira 'igrate ko picke oooooo' znaci,ne treba vodja da se to uochi i sa jebenog zapada...ne mora to da znaci za ovo nocas,samo pokusavam da budem dovoljno objektivan....naravno da je ova generacija fantasticna i da sam ja PRESRECAN!!! JER SAM JEBENO LUD ZA ZVEZDOM MOJOM,ali ako nesto ne valja,ne volim to!Ako moze bolje,ima da bude bolje!to je to brate!


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X