Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Duka View Post
    Nije tacno!Imali su pravo na zvizduke..to je bilo kad je Zvezda igrala previse stihijski,a ti ljudi oce da gledaju pravu Zvezdu,koja igra uvjek dopadljivo i jako!
    Ne kazem ja da nemaju pravo na zvizduke ali ne mozes ti 90 minuta da igras kako hoce publika...Ne verujem da to bilo koja ekipa na svetu moze... I Barselona igra stihijski po celo poluvreme pa im se ne zvizdi...Naveo sam bzvz primer ima ih na stotine
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Duka View Post
      Nije tacno!Imali su pravo na zvizduke..to je bilo kad je Zvezda igrala previse stihijski,a ti ljudi oce da gledaju pravu Zvezdu,koja igra uvjek dopadljivo i jako!
      Kada budemo imali tim koji vredi 100 miliona i za koji se karta placa 20 - 30 eura, imace pravo da u 20om minutu donesu kofu ribe i prospu po Prosineckom. Ovako, tisina. Ovo je naucna fantastika bila pre 3 godine, majku mu, sta vi ocekujete, 5:0 u svakom mecu. Nije nego. Partizan ima kvalitetniji i skuplji tim od nas pa ne moze da izdominira na svakoj utakmici.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ni meni nisu jasni, čoveče nisam zviždala ni Gumi i Blažiću a ne sad ovim momcima .

        Comment


        • e moj brate kad bi moglo sve kako se zamisli uvijek,neide uvijek sve od ruke kako se zamisli,pa sta bi onda bilo da izgubimo a nazalost desice se i to onda treba ponovo pljuvati po njima i srusiti sve ovo lijepo sto se gradi,treba uzivati uz voljeni klub i bodriti ga uvijek... mi tebi pjevamo i kada gubimo i kada vodimo...

          Comment


          • Originally posted by gagablues View Post
            Ni meni nisu jasni, čoveče nisam zviždala ni Gumi i Blažiću a ne sad ovim momcima .
            Ne preteruj ima kome i treba. Gumi nismo davali da igra pod obalom u KV mali fudbal, morao da ceka na red

            Comment


            • Ne, samo me zanima ovo vezano za zvizduke...



              Mislite da ce to momcima dati krila? Snagu? Da ce kad cuju zvizduke odjednom poprimiti nove karakteristike? Da ce ih to dodatno motivisati?
              Pa majku mu jebem, je l' hoces da gledas lep fudbal i Zvezdu koja pobedjuje? Pa pomozi ovoj deci na terenu, daj im podrsku, pevaj, tapsi, whatever, samo nemojte zvizdati u pm!
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • najbolje bi bilo kad bi zvezda trpala sve redom po 5 komada mozda bi tada svi bili zadovoljni ali to je tesko,meni je dovoljno da vidim zelju i volju da pruze ono sto oni realno mogu i jas najsrecniji covjek na svijetu i pjevacu dok ostanem bez glasa a vi koji zvizdite neznam kako mozete cas da im zvizdite a posle 5 minuta da im aplaudirate i pjevate...

                Comment


                • Originally posted by Drazen 3 View Post
                  Ne preteruj ima kome i treba. Gumi nismo davali da igra pod obalom u KV mali fudbal, morao da ceka na red
                  nemoj tako o Gumi

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Kada budemo imali tim koji vredi 100 miliona i za koji se karta placa 20 - 30 eura, imace pravo da u 20om minutu donesu kofu ribe i prospu po Prosineckom. Ovako, tisina. Ovo je naucna fantastika bila pre 3 godine, majku mu, sta vi ocekujete, 5:0 u svakom mecu. Nije nego. Partizan ima kvalitetniji i skuplji tim od nas pa ne moze da izdominira na svakoj utakmici.
                    o cemu ti pricas??! Koji partizan..oni ne znaju da igraju dopadljivo!A nasa publika je navikla da gleda Zvezdu u malo drugacijem svijetlu ,znas...i malo gubi zivce!


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      o cemu ti pricas??! Koji partizan..oni ne znaju da igraju dopadljivo!A nasa publika je navikla da gleda Zvezdu u malo drugacijem svijetlu ,znas...i malo gubi zivce!
                      Ja sam navikao da gledam Zvezdu koja se muci i da joj dam sto pesma kaze i srce i dusu i telo na tribini kako bi momci na terenu dosli do pobede kakva god ona bila. ;) To nas razlikuje od ostatka sveta, mada vidim i da taj duh ne posedujemo svi, al' dobro.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        o cemu ti pricas??! Koji partizan..oni ne znaju da igraju dopadljivo!A nasa publika je navikla da gleda Zvezdu u malo drugacijem svijetlu ,znas...i malo gubi zivce!
                        Ne znam kako je mogla da navikne kada mi od 2003 sa izuzetkom Zenge igramo cist destruktivni fudbal i/ili nabijanje na visoku banderu napred u nedostatku pravih igraca. Muslin je najdefanzivniji trener u nasoj novijoj istoriji, sa Saletom Jankovicem je bilo malo bolje ali nista posebno, Pizona da ne pominjem, Kratkoostanica da ne pomenjem, Ceda Janevski . Kada smo mi to imali takvu rapsodiju od fudbala da ovi razmazeni sa zapada se cude kada ne vodimo 2:0 u 20om minutu? Pricati o devedesetim je iluzorno u ovom momentu i nema veze sa danasnjim navijacima preko 10 godina od poslednjeg pravog tima koji je igrao dobar fudbal je preveliki period tokom kojeg se odviklo od toga. Ovde su kao sto rekoh navijaci razmazeni i ocekuju Junajted za 150 dinara. Ne ide tako, brate.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Slusaj Mac,ja i mnogi volimo Zvezdu kao svoje ochi!!! Ali kad gledamo Zvezdu kad igra kao da su bolesni,onda se osjecamo loshe,znas...Nekako loshe!A O odavno nismo da kazem 'sjajni'! Jbt tebi je sve med i miljeko,e pa nije brate....Volimo Zvezdu kao ochi ali moramo da ukazujemo na loshe stvari!Igra je losha i dalje i to traje..ako ekipa igra dobro pa zakaze,ja cu naravno da razumijem to..ali ja ne znam kad smo bili super-dominanntni!Uz podsjecanje,da ti ne volis Zvezdu vise nego ja i ako je tebi sve lijepo;)


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da kazem da dosta njih nije razmazeno nego blago poremeceno
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ma kao da je bitno da li igramo kao Barsa, boli me ona stvar za to, vazno mi je da mi pobedjujemo, sto se na kraju krajeva i gleda.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ne znam kako je mogla da navikne kada mi od 2003 sa izuzetkom Zenge igramo cist destruktivni fudbal i/ili nabijanje na visoku banderu napred u nedostatku pravih igraca. Muslin je najdefanzivniji trener u nasoj novijoj istoriji, sa Saletom Jankovicem je bilo malo bolje ali nista posebno, Pizona da ne pominjem, Kratkoostanica da ne pomenjem, Ceda Janevski . Kada smo mi to imali takvu rapsodiju od fudbala da ovi razmazeni sa zapada se cude kada ne vodimo 2:0 u 20om minutu? Pricati o devedesetim je iluzorno u ovom momentu i nema veze sa danasnjim navijacima preko 10 godina od poslednjeg pravog tima koji je igrao dobar fudbal je preveliki period tokom kojeg se odviklo od toga. Ovde su kao sto rekoh navijaci razmazeni i ocekuju Junajted za 150 dinara. Ne ide tako, brate.
                                razumijem ja to....ali nikad nije bilo sporije,nego 'danas'...otuda i gubljenje zivaca..sporo,previse mucenja,e zato se ljudi muche kad gledaju.


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X